Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 14-11-2013   #91
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

I dok su engleski mediji posljednjih dana pisali o tome da je Aitor Karanka, nekadašnji pomoćnik Josea Mourinha na klupi madridskog Reala, prvi kandidat za ovaj posao, počelo se posljednjih dana sve glasnije napominjati da je 37-godišnji Talijan Andrea Stramaccioni jednako blizu ovog transfera.

U trenerskoj karijeri je Stramaccioni najduže radio kao trener mladih nogometaša Intera, da bi ga tadašnji klupski vlasnik Massimo Moratti postavio na mjesto trenera seniorskog tima gdje je Stramaccioni radio samo tokom prošle sezone. To mu je zasad jedini pravi profesionalni trenerski posao u karijeri.

Crystal Palace je prošlog mjeseca smijenio Iana Hollowayja, a klub trenutno vodi njegov pomoćnik Keith Millen. Očekuje se da Crystal Palace novog menadžera imenuje tokom reprezentativne pauze uoči nadolazećeg susreta protiv Hull Cityja.

U engleskom prvenstvu Crystal Palace zauzima posljednje mjesto s tek četiri osvojena boda poslije jedanaest utakmica.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 14-11-2013   #92
SiamoNoi
Primavera
 
SiamoNoi's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zagreb
Age: 31
Posts: 331
Default

Taj Crystal Palace ima prejadnu ekipu.Ne moze njih nitko spasit od ispadanja.Sve je jasno kad je Mile Jedinak jedan od najvažnijih igrača.
__________________
Ci sono sempre stato, in qualsiasi situazione, sono stato lě a sostenerla fino alla fine, con il cuore, la mente, con la voglia di dimostrare a tutti che non siamo morti!


SiamoNoi is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2014   #93
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 02-06-2014   #94
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Prema izjavama SportMediaset, Andrea Stramaccioni, bivsi trener Intera, koji jos uvijek ima ugovor sa Interom, ce preuzeti Udinese u narednih par dana.
Prepreka u tome je sto on ima ugovor sa Interom koji jos uvijek traje, ali bi mu Inter mogao platiti 1m€ i time ustediti 50% ugovora, u obostranu korist, da bi on mogao potpisati za Udinese.

Pa on je još uvijek naš trener . Ista situacija kao sa Mancinijem što smo imali. Samo me interesuje, zašto ga nisu vratili u Primaveru onda.. -_-
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 02-06-2014   #95
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Zato sto u Interu rade debili,koji su nas doveli do toga da smo teski prosek od kluba,upravo takvim i slicnim odlukama.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 05-06-2014   #96
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Strama novi trener Udinezea,pomocnik mu je Deki Stankovic,po meni izuzetno interesantan dvojac.

---------- Post added at 00:15 ---------- Previous post was at 00:10 ----------

Andrea Stramaccioni’s assistant, reported by*Sky,*will be Dejan Stankovic. There is a great friendship between the two, and the Serb would’ve been the Roman’s assistant even if he remained at Inter. Deki said no to Mihajlovic, who wanted him at Sampdoria. He even said no to becoming the president of the Serbian federation. The two former Inter employees will begin their work at Udinese on July 1st, 2014.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 05-06-2014   #97
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

dejan je skaut intera i tesko da ce biti njegov pomocnik
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 05-06-2014   #98
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Imamo mi dovoljno scoutova u Interu i ako nam on ode Mi trebamo dobrog sportskog direktora ala Sabattini, Leonardo, onaj od Atletica ili Borussie itd... koji znaju šta hočemo.
__________________


Last edited by Quaresma#7; 05-06-2014 at 09:58.
Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 05-06-2014   #99
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Tema Serie A -_-.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-06-2014   #100
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Stramaccioni na danasnjoj preskonferenciji u Udinese : Interovi navijaci ce zauvjek ostati deo moga srca !!
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2014   #101
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Da iskoristim priliku i cestitam Strami i Dekiju na poslu koji za sada rade u Udinezeu,u prvih 5 kola osvojenih 12 bodova,bravo momci,samo tako nastavite a ti Tohire drzi Mazzaria kao najplacenijeg trenera lige (posle Beniteza) i produzavaj mu ugovor da bi i dalje forsirao formaciju kojs ne prolazi i da i dalje nastavi ovako dobro da motivise ekipu.Strama i Deki ne uzimaju godisnje ni pola Mazzarieve plate zajedno i nista losiji nece biti sa 3 puta slabijom ekipom.Jos jednom,iskrene cestitke bivsim Interovcima,lepo sam ja rekao,zanimljiv dvojac.Za kraj,tako tipicno za Inter,svima su nasi dobri ali jbg. nama nisu.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2014   #102
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ma Strama je vrhunski, nije imao čovjek sreće one sezone s povredama (pa Mazzari bi ispao iz lige da mu pola sezone glavni CF bude Rocchi) a dok mu je ekipa bila kompletna bio je 2. na tabeli gotovo pola sezone i Jubea pri tome u Torinu razbaco. I takvom čovjeku dadoše otkaz a ovom hajvanu što ima ovakve loše rezultate sa mnogo jačom ekipom nego Strama produžuju ugovor.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2014   #103
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Cujem s vremena na vreme Tohira i Ausilia kako izjavljuju da je Mazzari napravio pomak sa Interom i posle sezone u kojoj je Inter bio 9. vratio ga je na 5. mesto,kad god to procitam nije mi dobro,to je toliko smesno da smesnije nemoze biti,ovaj pacenik Mazzari je uzeo 3 boda vise nego Strama i sti cajem okolnosti zavrsio 5. i to je njima napredak veliki,osvojili 3 boda vise,nezna se ko je vece bolid ova stipsa kosooka zvalava ili onaj kreten celavi sto se godinama Branki u dupe uvlacio,i ovaj Maczzari pacenik i nesposobni glodar zajedno sa njima.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2014   #104
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Sile87 View Post
svima su nasi dobri ali jbg. nama nisu.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2014   #105
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Dera ja njega necu nikad priznati kao dobrog igraca,covek je prosek ali je za Nagatoma izmislio fudbal u svakom segmentu,i draze mi je njega videti nego Yuta retarda.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 09:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic