Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Opće diskusije

Opće diskusije Sve što ne spada u dole navedene (historija, trening, stadion, takmicenja, statistika, juniori itd.)

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 21-04-2015   #421
all3n
Primavera
 

Join Date: Feb 2009
Location: zagreb
Posts: 409
Default

Bas me zanima koliko ce ih IGRATI u senijorskoj momcadi, imali smo mi i pobjednike Juniorske pobjednike LIge prvaka, kao sto vidis svi igraju u seniorima.
all3n is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2015   #422
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Samo vanserijski talenti će dobiti priliku, kao npr. ovaj Hassan protiv bilana ili Balotelli protiv jubeta .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2015   #423
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Njemu vanserijski talenti poput Kove i Shaqa više griju klupu nego što igraju i kakva je to poruka klincima iz primavere koji znaju da njima dvojici ne mogu ni kopačke čistit.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2015   #424
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Istina, Shaq je grijao klupu Hassanu u derbiju . Dobra poruka .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2015   #425
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Taj Hassan igra krilnog napadača ili polušpicu jel? Hassan će ako bude sreće završiti u Genoi a ako ne bude onda u Ascoliju .
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2015   #426
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Neka je Mourinho davao priliku mladima , jedeš govna .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2015   #427
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Murinjo je donosio trofeje i zato sam mu mogao progledati kroz anti-nogomet, nedavanje prilike mladima i sl. A šta ovaj donosi? Kobajagi dadne priliku mladom tj. predstavi ga sceni i onda ga jebe po klupama, da on zna sa mladima od bi od Kove napravio 40+ mil. igrača a od Shaqa bi napravio novog Robbena... Zar njih dvojica nisu sam vrh mladih talenata i ako ne zna s njima radit kako će znat sa nekim Hassanom koji navedenim nije ni do koljena? Manciu je samo cilj da ima što duži spisak mladića koji su debitirali pod njegovom palicom a to što nema nijendog igrača kojeg je on napravio to nije važno. Najlakše je momka uvest u igru ali od momka napravit čovjeka tj. zvijezdu je teško a Mancio to nema pojma.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2015   #428
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Zna i Mancini napraviti igrace... ne trebas preterivati.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 21-04-2015   #429
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Murinjo je donosio trofeje i zato sam mu mogao progledati kroz anti-nogomet, nedavanje prilike mladima i sl. A šta ovaj donosi? Kobajagi dadne priliku mladom tj. predstavi ga sceni i onda ga jebe po klupama, da on zna sa mladima od bi od Kove napravio 40+ mil. igrača a od Shaqa bi napravio novog Robbena... Zar njih dvojica nisu sam vrh mladih talenata i ako ne zna s njima radit kako će znat sa nekim Hassanom koji navedenim nije ni do koljena? Manciu je samo cilj da ima što duži spisak mladića koji su debitirali pod njegovom palicom a to što nema nijendog igrača kojeg je on napravio to nije važno. Najlakše je momka uvest u igru ali od momka napravit čovjeka tj. zvijezdu je teško a Mancio to nema pojma.
1. Mancini nije osvojio ništa sa Interom?
2. Ko li je Balotellija otkrio, hmm..
3. Jedeš govna .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2015   #430
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
1. Mancini nije osvojio ništa sa Interom?
2. Ko li je Balotellija otkrio, hmm..
3. Jedeš govna .
1. Evo vidomo kako Mancini osvaja, gori od Mazzarija. Sad tek shvaćam da su oni koji su govorili da on samo osvaja kada vodi ekipu koja je 2x skuplja od konkurenata da su bili u pravu. Čim ima prosječnu ekipu rezultati su mu helać, ovaj Inter kakav je takav je ipak je po igračima barem za 5. mjesto a evo on je trenutno 10-ti s njima. Da se razumijemo, ja sam volio Mancia tada kada smo osvjali jer sam mislio da je njegova zasluga i najviše sam se obradovao kada smo ga sada ponovo vratili, ali očito sam grdno pogriješio. U pravu su Jubentini, da nije bilo calciopolija ništa mi s njim ne bi osvojili.

2. Nisam rekao da nikog nije "otkrio" nego da nikog nije "napravio". Baloteli za primaverce u 20 utakmica zabio preko 20 golova i naravno da će ga ubacit u prvi tim, ali nikad od njega ne bi bilo hljeba da nije došao Mou. Kod Mancia je zabio tek 3 gola u ligi, a u naredne 2 sezone kod Mourinha 17 i pri tome osvojio CL (a sama ta činjenica podiže vrijednost svim igračima u timu pa tako i njemu). Dakle kao što sam već rekao Mancio zna prepoznat talenta (bio bi odličan sportski direktor) ali ga ne zna izgradit a to je nešto što Mou odlično radi.

3.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 22-04-2015 at 16:48.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2015   #431
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
1. Evo vidomo kako Mancini osvaja, gori od Mazzarija. Sad tek shvaćam da su oni koji su govorili da on samo osvaja kada vodi ekipu koja je 2x skuplja od konkurenata da su bili u pravu. Čim ima prosječnu ekipu rezultati su mu helać, ovaj Inter kakav je takav je ipak je po igračima barem za 5. mjesto a evo on je trenutno 10-ti s njima. Da se razumijemo, ja sam volio Mancia tada kada smo osvjali jer sam mislio da je njegova zasluga i najviše sam se obradovao kada smo ga sada ponovo vratili, ali očito sam grdno pogriješio. U pravu su Jubentini, da nije bilo calciopolija ništa mi s njim ne bi osvojili.

2. Nisam rekao da nikog nije "otkrio" nego da nikog nije "napravio". Baloteli za primaverce u 20 utakmica zabio preko 20 golova i naravno da će ga ubacit u prvi tim, ali nikad od njega ne bi bilo hljeba da nije došao Mou. Kod Mancia je zabio tek 3 gola u ligi, a u naredne 2 sezone kod Mourinha 17 i pri tome osvojio CL (a sama ta činjenica podiže vrijednost svim igračima u timu pa tako i njemu). Dakle kao što sam već rekao Mancio zna prepoznat talenta (bio bi odličan sportski direktor) ali ga ne zna izgradit a to je nešto što Mou odlično radi.

3.
1. Ko garantuje da bi Mou osvajao išta sa ovim Interom? Manci je osvajao, napravio je pobjedničku ekipu koju je Oriali samo dotjerao.
2. Pišeš gluposti. Čuj napravio . Ko je Ibru napravio, Ronalda, Adriana, CR7, Milita?
3. Jedeš govna. Očigledno te Verma zbario .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 22-04-2015 at 17:41.
dera is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2015   #432
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ti dera misliš da je dovoljno samo imat talenta i eto novi si Messi. Koliko je samo wonderkidova propalo, između ostalog, i zato što nisu imali trenera koji bi isklesao taj njihov talenat i od njih napravio zvijezdu. A koliko Mancio zna sa mladima dovoljno govori ovo unazađivanje Kove ili Shaqa, kad sa takvim super talentima ne zna kako bi ko treneri Udinesea ili Palerma od 5x slabijih talenata "pravio" svjetske igrače. S druge strane Mou otkrije i usavrši igrača (npr. Varane) a ne ko Mancio samo otkrije. Eto daj primjer igrača koji je pod Manciom postao svjetska klasa? Nadam se da će otić prije nego što Kovi i Shaqu uradi ono što je uradio Martinsu.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 22-04-2015 at 19:24.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2015   #433
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Jebo me svak' ako ti sam sebe ne pobijaš . Ja se i dalje držim Balotellija. Varane je već bio formiran u Francuskoj.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2015   #434
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Ti dera misliš da je dovoljno samo imat talenta i eto novi si Messi. Koliko je samo wonderkidova propalo, između ostalog, i zato što nisu imali trenera koji bi isklesao taj njihov talenat i od njih napravio zvijezdu. A koliko Mancio zna sa mladima dovoljno govori ovo unazađivanje Kove ili Shaqa, kad sa takvim super talentima ne zna kako bi ko treneri Udinesea ili Palerma od 5x slabijih talenata "pravio" svjetske igrače. S druge strane Mou otkrije i usavrši igrača (npr. Varane) a ne ko Mancio samo otkrije. Eto daj primjer igrača koji je pod Manciom postao svjetska klasa? Nadam se da će otić prije nego što Kovi i Shaqu uradi ono što je uradio Martinsu.
1. sta je to unazadio shaqa ??
2.sta je unazadio kovacica koji odigra jednu da valja pa 10 kampira ??
3. idemo redom : Primjer : Adriano, Julio Cesar , Maicon , Dejan Stankovic , Marco Materazzi , Zlatan Ibrahimovic !

ova dva boldirana posebice je mancio stvorio u mega zvijezde !
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 22-04-2015   #435
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by ajdin View Post
1. sta je to unazadio shaqa ??
2.sta je unazadio kovacica koji odigra jednu da valja pa 10 kampira ??
3. idemo redom : Primjer : Adriano, Julio Cesar , Maicon , Dejan Stankovic , Marco Materazzi , Zlatan Ibrahimovic !

ova dva boldirana posebice je mancio stvorio u mega zvijezde !
1. Još nije u potpunosti sjebao Shaqa ali ga unazađuje. Pogledajte Shaqa u repki gdje dominira a kod nas sve češće sjedi na klupi. Zar to nije unazađivanje, ok je što je češće sjedio na klupi u Bayernu gdje takve veličine poput Ribery-ja i Robbena ili Gecea igraju na njegovoj poziciji ali u Interu da sjedi na klupi gdje nemamo nijednog da valja wingera. Derbi protiv Bilana kao najvažnije utakmica a Shaq mu na klupi eto šta Mancio misli o njemu, eto dokle ga je doveo. Još nije kritčno ali ako ovako nastavi Shaq će počet iskazivat nezadovoljstvo a nezadovoljstvo do još gorih igara i na kraju ćemo ga morat prodat.
2. Pa unazadio ga je zato što kod njega odigra 1 dobru pa 10 kampira a kod prethodnih trenera je odigrao 5 dobrih pa 1 kampirao.
3. Većina nabrojanih su već bili formirani igrači. Adriana jest ali jbg kad mu je i on već sa 25 prestao igrat dobar fudbal. Da je bio bolji psiholog (što je važna osobina dobrog trenera) možda mu karijera ne bi propala.

Pogledajte Mourinha koji je sa jednim Portom (halo, jednim Portom) osvojio CL i pri tome izgradio čitavu generaciju fudbalera svjetske klase (Deco, Carvalho, Fereira, Maniche...) i većina se prodala već nakon te sezone u velike klubove. E to se zove afirmacija igrača a ne Baloteli koji je zabio 2 gola Jubetu u kupu i 3 gola u ligi i da se to broji kao igrač kojeg je Mancio stvorio, Balo je imao sreću što mu je Mou došao inače ne bi ni dodle dogura (a da je duže radio s Mouom sad bi bio jedan od najboljih igrača a ne propalitet).

---------- Post added at 21:26 ---------- Previous post was at 21:21 ----------

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Varane je već bio formiran u Francuskoj.
Čuj bio formiran, bio je formiran kao naš Jesus u trentku kad smo ga dovodili iz Brazila. Dakle bio je igrač koji je slovio za velikog talenta ali 90% igrača koji slove za velike talente na kraju postanu prosjeci i kako ti možeš reć da je već bio formiran kad sam siguran da si prvi put čuo za tog igrača u trentku kad je potpisao za Real.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 02:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic