Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 29-10-2015   #751
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Mancini:
12/13 - 15m (osvojen Community shield)
11/12 - 65m (osvojen Permiership)
10/11 - 140m (osvojen FA cup)
Hughes:
09/10 - 120m (osvojena karina)
08/09 - 130m (osvojena karina)
Sven Goran:
07/08 - 70m (osvojena karina)

Ćao, zdravo.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2015   #752
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Zivi bili pa videli,tek je pocetak sezone,sreca ce nas sigurno napustiti jednom....pa cemo videti dokle cemo dogurati.. LS ,LE ili eventualno nista. Naravno da zelim sve najbolje i Manciniu i Interu,al nesto cisto sumnjam u to.
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2015   #753
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Dera pa necemo se lagati, nisi valjda na to spao, pa ako ne raspolazes tacnim informacijama nemoras da lazes, lepo sam naveo koga je doveo Mancini i koliko ih je platio, 340,9 mil. potrosenih na igrace koje sam napisao, i ostalim clanovima foruma su dostupne informacije i imena koja sam naveo, a to sto si ti postavio da je Mancini potrosio 220 mil. mozes da obesis macku o rep, najlakse je proveriti na transfermarktu info. koje sam ja napisao. Sad mi reci dera sta ide ako svesno lazes ostale clanove foruma, neko hladjenje nedelju dana ili sta, aj kazi mi, ti si admin...

---------- Post added at 16:11 ---------- Previous post was at 15:43 ----------

E, a na sve pare koje su potrosili Hjuz i Erikson, Mancini je morao potrositi jo 340 milki da bi osvoio jednu titulu prvaka u PL, a sa svim parama koje je potrosio, nije makao dalje od grupne faze LP... hahahahaahahahaah.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2015   #754
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Quote:
Originally Posted by Sile87 View Post

Kazes nismo smeli sanjati sa nekim drugim trenerima Q, pa nemoj zezati nego vrati film pa reci da li je neko od prethodnih trenera imao na raspolaganju da za jedno leto potrosi 100 mil. za transfere.
Oni "treneri" za mene nisu treneri koji su bili posle Beniteza kod nas. Ono su bile obične Morattijeve marionate i Brancine koje su mogli žedne preko vode prenjeti i čutili su šta god su jim rekli i dali od igrača.

Jedini Mancini posle tih ljudi je znao reči svoje zahteve oko igrača i zna pametno kupovati igrače a na sreču tu je i Thohir koji mu je to mogao omogučiti na veliku sreču. Pogledaj Mazzarrija koliko je on potrošio para na svojim vele pojačanjima... koje se i dan danas težko rešavamo ili smo se jih jedva kad smo jim ugovore razkinuli, za Stramu važi isto.... a ostale neču ni pominjati previše nisu ni bitni (Gasperini, Ranieri, Leonardo..sami gubitnici i nule od trenera koji nisu ništa osvojili).

Za sada sve uložene pare od su dobro investirane... skoro svi, oni koji se nisu pokazali na sreču ništa nismo ni izgubili na njima dobili smo nazad uložene pare ili smo jih jednostavno vratili sa posudbe što nije ništa strašno.

Manciniju jedino što morete je zameriti slabu igru na terenu ali i to če se popraviti uskoro jer i on polako konta ko sa kim najbolje igra.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2015   #755
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Pa naravno da mu to zameramo... Cekaj jel Mancini trener il sportski direktor?! nisam u toku bas
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2015   #756
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Sile87 View Post
Dera pa necemo se lagati, nisi valjda na to spao, pa ako ne raspolazes tacnim informacijama nemoras da lazes, lepo sam naveo koga je doveo Mancini i koliko ih je platio, 340,9 mil. potrosenih na igrace koje sam napisao, i ostalim clanovima foruma su dostupne informacije i imena koja sam naveo, a to sto si ti postavio da je Mancini potrosio 220 mil. mozes da obesis macku o rep, najlakse je proveriti na transfermarktu info. koje sam ja napisao. Sad mi reci dera sta ide ako svesno lazes ostale clanove foruma, neko hladjenje nedelju dana ili sta, aj kazi mi, ti si admin...

---------- Post added at 16:11 ---------- Previous post was at 15:43 ----------

E, a na sve pare koje su potrosili Hjuz i Erikson, Mancini je morao potrositi jo 340 milki da bi osvoio jednu titulu prvaka u PL, a sa svim parama koje je potrosio, nije makao dalje od grupne faze LP... hahahahaahahahaah.
Nema pravila za laganje, ali za optuživanje ima. Cifre koje sam ja naveo jesu krajnji ishodi, dakle prodaš Shaqa recimo za 15, dovedeš Perku za 20m, -5m. Pogledaj na transfermarkt i prodaju.

On je osvojio 3 trofeja, a ta ispod dvojica karinu, zbog toga kapak molim .

Manci 220m u tri i pol sezone na transfere - FA cup; Permiership; Community shield
Hughes 250m u sezoni i pol na transfere - osvojio karinu
Sven 70m u sezoni na transfere - osvojio karinu

Ćao zdravo .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2015   #757
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Dera mozes te podatke prodavati nekom ko pojma o fudbalu nema, koga je Mancini prodao za 120 mil. pa taj samo kupiti zna.

---------- Post added at 17:05 ---------- Previous post was at 17:03 ----------

Btw, ovaj zadnji trofej je prejak, pogledaj Celsi, Utd i ostale u vreme Hjuza... hahahaha

---------- Post added at 17:05 ---------- Previous post was at 17:05 ----------

Dera, prodajes maglu.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2015   #758
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

E vidiš, ovo je optuživanje bez dokaza, za ovo se vrlo lahko može ban da dodjeli. Otvori fino transfermarkt, i pogledaj sezonu po sezonu, prodaja/kupovina:
http://www.transfermarkt.com/manches...ers/verein/281

Ćao zdravo maglo . Poljubi nogu doktoru Manciju u znak izvinjenja.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2015   #759
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Po celo tom sranju sto iznosite,i ako jesi upravu Dera,nikad nisam zalazio u te kupovine i prodaje itd...onda je on idealan za sportskog direktora,nek dovodi igrace i prodaje,ali svi znamo da je rupa od trenera... Tako da nama ne treba sportski direktor nego TRENER! Neko ko ce napraviti finu taktiku,staviti igrace NA PRAVO MESTO (koliko god to glupo zvucalo neko i dalje ne ume to da odradi) i motivisati doticne igrace,Mancini to ne zna i zato cemo i popusiti kurac opet,a konacno imamo koliko toliko dobar sastav (ajde na tom mu cestitam jer je pretezno on odgovoran za dolazak tih igraca.,ali opet dolazimo do zakljucka da je omasio profesiju) Znaci Mancini,nije sramota priznati da ne znas,eto kako je Leonardo skonto pa promenio zanimanje,il uradi nesto od ovog Intera il kupi prnje i daleko ti kuca. Zanosenje sa trenutnim stanjem na tabeli je samo za debile koji ne vide da je najveci uzrok sto smo na ovako visokom mestu cista sreca. A ti Dera i dalje mi nisi odgovorio na ono pitanje,tako da smatram da ipak ni ti ne verujes u plasman u LS sa ovakvom igrom i ostalim sranjima koje Mancini veoma lose radi.
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2015   #760
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Nisam ja ni započeo ovu raspravu, samo spomenuo, sile pokušao ispasti faca . Naravno da vjerujem, Manci doktor <3.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2015   #761
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

On da zna svoj posao ne bi sa sitijem ,sa onakvim timom ,koji je eto sam sastavio i odlicno zaradio (koliko kontam sad iz ove price) osvojio ligu na misice,samo zato sto je QPR obezbedio opstanak u ligi pa su se posle opustili i bolelo ih dupe za rezultat. A LS kara. I u Interu isto,opet je selektirao dobru ekipu,pokupovao sve sto valja iz Juventusa,u ligi se prosetao jer ,nije imao nikakvu konkurenciju ,a tamo gde se ne moze bez znanja popusio karu (LS). I Onda ti dodje Murinjo koji eto ne zna sa transverima (tvoja prica i ajde prihvaticemo je sad kao recimo tacnu ),a zna svoj posao,i sa istom tom ekipom i kupljenih par igraca osvoji LS .
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2015   #762
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Daj mi dera imena i cifre da vidim koje je Mancio igrace prodao za 120 mil. Gde su mu rezultati u LP dera, s onakvim Sitijem i onakvim Interom?
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2015   #763
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Mancini nije samo trener on je i više manager u Interu ko u engleskoj gde trener daje glavnu reč dali da dovedu tog igrača ili ne.

Taj model vodenja tima hoče sam Thohir i sam Mancini jer to mu daje veču avtoritetu nad samom ekipom i da se mu oni gore ne mešaju u igrački kadar.

A City bi u svakom slučaju trošio te pare i sa Mancinijem ili bez njega u to budite sigurni jer su jim trebali novi igrači pa su bili spremni kolikogod je to bilo potrebno platiti da to dobiju.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2015   #764
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Manci 220m u tri i pol sezone na transfere - FA cup; Permiership; Community shield
Hughes 250m u sezoni i pol na transfere - osvojio karinu
Sven 70m u sezoni na transfere - osvojio karinu

Ćao zdravo .
Jel Hughes odveo sa sobom te 250mil. igrače ili ih je ostavio Manciu? Jbg nije isto kada dođeš u ekipu vrijednu 50 mil pa potrošiš 250 mil. ili kada dođeš u ekipu vrijednu 250 mil pa potrošiš dodatnih 220 mil.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 29-10-2015   #765
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Sile87 View Post
Daj mi dera imena i cifre da vidim koje je Mancio igrace prodao za 120 mil. Gde su mu rezultati u LP dera, s onakvim Sitijem i onakvim Interom?
Imaš link, sve ti piše.
Quote:
Originally Posted by Moca93 View Post
On da zna svoj posao ne bi sa sitijem ,sa onakvim timom ,koji je eto sam sastavio i odlicno zaradio (koliko kontam sad iz ove price) osvojio ligu na misice,samo zato sto je QPR obezbedio opstanak u ligi pa su se posle opustili i bolelo ih dupe za rezultat. A LS kara. I u Interu isto,opet je selektirao dobru ekipu,pokupovao sve sto valja iz Juventusa,u ligi se prosetao jer ,nije imao nikakvu konkurenciju ,a tamo gde se ne moze bez znanja popusio karu (LS). I Onda ti dodje Murinjo koji eto ne zna sa transverima (tvoja prica i ajde prihvaticemo je sad kao recimo tacnu ),a zna svoj posao,i sa istom tom ekipom i kupljenih par igraca osvoji LS .
Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Jel Hughes odveo sa sobom te 250mil. igrače ili ih je ostavio Manciu? Jbg nije isto kada dođeš u ekipu vrijednu 50 mil pa potrošiš 250 mil. ili kada dođeš u ekipu vrijednu 250 mil pa potrošiš dodatnih 220 mil.
Zašto Pelegrini ne osvoji LP? Osvojio je samo jednom Premiership kao i Mancini, te jedan kup, dok je Manci dva.

On je dodatno potrošio kad gledaš i prodaju 130m ove sezone, 80m prošle, 100m pretprošle, dakle i on je otkako je došao u tri sezone potrošio 310m! Dakle isto sezona kao i Manci, ovo mu je treća, potrošio je 100m više, da vidimo hoće li osvojiti LP.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 16:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic