Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 15-02-2011   #46
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

Inter Channel

evo zavrsi se upravo...
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 15-02-2011   #47
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Quote:
Originally Posted by Il Mago View Post
Inter Channel

evo zavrsi se upravo...
jbg...
jel to gledas na tv ili na netu...ako je na netu daj link pa da gledam sledecu i sledeceu i sledecu ......
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 15-02-2011   #48
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

na Tv drug,ne znam za linkove,skoro je bilo na inter.it kad je predstavljan Nagatomo,ne znam dal ima svaka presica...
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 03-03-2011   #49
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

Ako pobijedimo u nedjelju Leo ce prestic Capella po broju bodova u prvih 13 utakmica na klupi novog tima.Capello je osvojio 32 boda,a Leo ce sa pobjedom (aBd) doci do 33

Od nasih bivsih trenera bolji je od Simonia i Mourinha,te Lippia kad je doso u Juve...

Jos kad stekne iskustvo za vece utakmice i za LP mislim da imamo trenera na duuuuge staze...

FORZA LEO !
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 21-03-2011   #50
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default



evo kako smo se dizali pod Leonardom...iz -13 smo došli na -2...idemo do kraja sad!
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 24-03-2011   #51
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

znam da nije ovdje mjesto al fkt ti je presmijesno to u potpisu! ok,za Moua smo "shvatili" zasto si bio hater,al zasto Leo ? susta suprotnost u odnosu na Mourinha,ima odlicne rezultate,a ti na noc velikog uspjeha u Minhenu u znak zahvalnosti hater !

cudno,imam osjecaj da to radis samo da bi kontriro vecini,mozda grijesim al jbg...
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 24-03-2011   #52
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Lea mrzim iz upravo suprotnih razloga, zato sto smatram da nije dorastao za Inter. Znam, sada cete me napasti i pitati me da li je Rafa smijuci se..

Ja bih bio najsretniji kada bi dokazao suprotno, jer mi se svidja kao licnost, za razliku od The Special One-a. Cekam utakmicu sa Milanom i polufinale LP. Ja se iskreno nadam da ce me u ovim utakmicama ubjediti da skinem ovo sto sada stoji.

Nazalost, vi ste zaneseni, ne shvatate kako smo ustvari slavili protiv Bayerna. Koliko se patimo u ligi.. Mozda ovaj potpis nije tacno ono sto mislim o Leu, odnosno, ne mrzim ga, volio bih da uspije, pogotovo u Interu, ali nazalost, kazem nadam se da grijesim, smatram da nije materijal za Inter.

---------- Post added at 22:18 ---------- Previous post was at 22:16 ----------

PS. Promjeniti cu potpis..
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 24-03-2011   #53
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

jbg Leo je napravio vec puno,mislim da bi zbog toga trebo imat malo vise povjerenja u njega. i sta sad,ako ne dobije derbi automatski znaci da je los,ovo sve dobro sto je uradio je nebitno ? mislim da je ukupni dojam koji je Leo ostavio do sada i vise nego pozitivan,i ne zasluzuje onakav potpis...i cetvrtfinale LP ne brojis ? vec cekas polufinale i utakmicu sa ekipama koje su objektivno na nasem nivou,a mozda i bolje ove sezone...i po tome ces da sudis kakav je ?

to je vec normalnije sto si sad stavio u potpis.
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 24-03-2011   #54
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Da, ako cemo gubiti derbije, i u LP moci igrati samo protiv slabijih, nije dovoljno dobar za mene. Schalke ako ne prodje, moze sam sebe da otpusti. Ne ocekujem pobjedu u polufinalima, ali bar dostojanstvenu igru.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 24-03-2011   #55
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

znaci prethodnih 20 utakmica je nebitno ako izgubimo od Milana ? a ako nekim slucajem ne prodjemo Schalke onda je smece i kritikovat ces/cete ga ? a ako prodjemo Schalke i dobijemo Milan niko nece rijeci rec za trenera ? onda ce bit,pa normalno je da dobijemo Milan kad nije igro Ibra,ili Schalke je los.da su losi sigurno ne bi bili u 1/4 finalu LP,i sigurno je da nece bit lak protivnik za proc...

kad svi u ekipi od igraca do pomocnih trenera,predsjednika kluba i ostalih funkcionera govore da je Leonardo napravio veliki preokret u ekipi (nakon tvog ljubimca) i vratio duh i dobru atmosferu u ekipu,onda stvarno mislim da 2 utakmice ne mogu promjenit ukupni dojam!

P.S. laku noc svima...
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2011   #56
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Niko ne kaze da su prethodne utakmice nebitne, JA kazem da cu ga i dalje smatrati slabim materijalom za Inter ako zijani od Milana.

Ukoliko pobjedi Milan, sto ne ocekujem od njega, bar remi - i odigra solidno u POLUFINALIMA - onda cu reci 'kapa dole majstore'.

Schalke i ne racunam jer su bez Magatha smjesna ekipa. Ako ti smatras da su oni u rangu sa Interom i trebaju nam praviti probleme - tvoje misljenje, kao sto je moje da njih trebamo vec u prvom kolu eliminisati.

Igraci prethodnog trenera Cityja su voljeli, ali je otpusten jer nije donosio rezultate kakvi se od njega ocekuju. Ukoliko on ne moze pobjediti bjedni Juventus, Schalke, sa Milanom X, te ostaviti bar dobru igru u polufinalima LP - ja smatram da je on samo dobar motivator.

Ne znam zasto se palis, ja ga ne napadam nego iznosim misljenje, i kazem ti da bih volio da grijesim.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2011   #57
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Da, ako cemo gubiti derbije, i u LP moci igrati samo protiv slabijih, nije dovoljno dobar za mene. Schalke ako ne prodje, moze sam sebe da otpusti. Ne ocekujem pobjedu u polufinalima, ali bar dostojanstvenu igru.
znači samo 1 stvar:
gdje ti je bio ovaj kriterij dok je Rafa bio trener???
da si ovako visoke kriterije njemu stavio sve bi bilo ko pišta, ovako

najbolji start u istoriji intera i italije čovjek ima, doveden skoro kao caretaker, neko prelazno rješenje i ispostavi se da je hemija sa igračima extra, donio je neku radost i ludu sreću, i krenulo nas je pravo, a kad te krene niz pobjeda to je jako teško zaustaviti, ja sam rekao ko god da je trener ove sezone poslije triplete(tj. qvintete) scudetto je sve što je potrebno sve ostalo premija, ali sa onakvim rafinim nasljeđem bilo koja titula je uspjeh, 2go mjesto je uspjeh, i mislim da Lea treba maximalno podržati!
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2011   #58
Forza_Grande Inter
First team
 
Forza_Grande Inter's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Location: RajvoSA
Posts: 384
Default

bilo kako bilo LEa treba podrzati ipak je nas trener, mada mi se nekad ne svidjaju njegove takticke zamisli, ali dobro..trofeji ako dodju sve zaboraviti, sa 2 trofeja bi bio prezadovoljan i sad bi odmah potpisao jer realno gledajuci to je maximum,a LP ove sezone nek bude break, dakle nije pod moranjem kao liga ali legla bi ko....uh

znam da je tema glasine, al sta cu kad glasina nema
Forza_Grande Inter is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2011   #59
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

Ma nemoze niko kritikovat Leo poslije svega sto je ucinio otkako je dosao..covjek je vratio osmjeh na lice prvo meni pa onda Sneideru i Co..sve sto je benitez unistio poslije Mou Leo je vratio nekim cudom..neznam kako mu je uspjelo da tako digne ekipu i mislim da je dosad zasluzio da vodi ekipu sljedece sezone sta god da se desi do kraja sezone..i puno bolji treneri od Lea nebi uspjeli ovako dici ekipu iz niceg..Scudetto nek se osvoji ove sezone ja cu biti prezadovoljan netreba mi nista ni Cup ni LP samo da ukrademo milanu Scudetto i ja presretan!!
__________________
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2011   #60
Fontolan
Primavera
 
Fontolan's Avatar
 

Join Date: Dec 2010
Location: Sarajevo
Posts: 105
Default

Leo je kralj.Kako napisa Mago ako ga svi hvale od Moratija pa do Figa, ako pogledaš šta je uradio nakon ruine koju je ostavio Rafa zar mu se može tražiti zamjerka.Jasno je da on nije veliki taktičar ali ima vremena i za to.Patrone vjeruje u njega ....
Fontolan is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 03:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic