Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2014/15 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 28-01-2015   #1
EL CUCHU 19
Allievi
 

Join Date: Nov 2012
Posts: 141
Default Sassuolo-Inter(Serie A,nedjelja 1.2.2015.12.30 h)


Ne može se čovjek ni u nedjelju najest' k'o čovjek, naime u 12.30 h u nedjelju smo gosti na Mapei Stadium – Cittŕ del Tricolore gdje nas očekuju Sasuoljani ili punim imenom Unione Sportiva Sassuolo Calcio ponajveće mušterije u Interovoj povijesti, ne znam da li postoji momčad koju smo u dvije
uzastopne 2 sezone po jedan put dobili tako velikim rezultatom ,a uz to i sasvim identičnim 0:7 i 7:0 Očito nam leže ,ali ne bih se zavaravao ovim rezultatima ,jer se od naših milijunerčića može svašta očekivati. Redove Sassuola dvanaesto plasirane ekipe Serie A (bod iza nas) ove sezone predvode reprezentativac azzura Simone Zaza sa 7 golova,Domenico Berardi sa 5, tu su još i starina Floccari,Sansone,Missiroli i naš Saphir dragi kamen Taider svi sa po 2 gola .Taider sa svojim Alžirom igra Afrički kup nacija ,(jučer je bio u postavi koja je dobila Senegal 2:0) ,tako da njega neće biti u nedjelju.U obrani im je ex napolitanac Paolo Cannavaro,interesantno je pogledati statistiku (i ona zna biti curva ) ,u njegovih 12 utakmica koje je odigrao ove sezone,3 je izostao zbog crvendaća,jednu zbog žutaka ,a na 2 nije igrao zbog ozljede), na samo jednoj tekmi protiv Lazia u Rimu su dobili 3 gola ,u svima ostalima koje je igrao primili su manje ,a na ovim tekmama koje nije igrao 7 komada protiv nas ,a Genoa im uvalila 3 gola, tako da vjerujem da neće biti ni približno nakantavanja kao u ove dvije sedmice koje su inkasirali.

Malo povijesti
:

22-09-2013 Sassuolo-Inter 0-7 7' Palacio, 23' Taďder, 33' Pucino(Aut), 54' Alvarez, 64' Milito, 76' Cambiasso, 84' Milito
09-02-2014 Inter-Sassuolo 1-0 50' Samuel
14-09-2014 Inter-Sassuolo 7-0 4' Icardi, 21' Kovacic, 30' Icardi, 43' Osvaldo, 54' Icardi, 73' Osvaldo, 75' Guarin
EL CUCHU 19 is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2015   #2
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Također smatram da neće biti lahko, bolji klubovi ove sezone su kiksali protiv njih, a mi smo i prosle sezone samo jednu kantali, drugu jedva 1-0 i to golom Samuela, tako da smo i ove sezone jednu razvalili, sada očekujem muke .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-01-2015   #3
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Sad bih potpisao 1-0 pobjedu. Jedino nam je sreća što Sasuolo ne igra bunker (što nama nikako ne leži), oni se vole otvorit i igrat fudbala tako da me ne bi iznenadili da Shaq-Attack i ostala trojica metnu par komada. Ali ako je njihov trener pametan (a jest) vjerovatno je nešto naučio od Empolija i Torina, dakle Zazi, Berardiju, Sansoneu naredit da budu prvi igrači odbrane i eto boda.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2015   #4
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Bar 0-5

Ovo je jedina ekipa koja nam odgovara
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2015   #5
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ja dao na Inter dvicu... kvota 2,45
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2015   #6
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Nece biti lako,pa ja neznam jel Interu bilo lako i u jednoj utakmici ove sezone,mi kad god igramo protiv nekog svaki put price tipa ovo ce biti tesko,ne odgovaraju nam,ne dajemo puno golova protiv njih itd. Mi vise izgleda protiv nikog nismo favoriti vise,jebem ti ja to.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2015   #7
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Otkud ti Sile ?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 30-01-2015   #8
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

ne moze ba sile bez nas sta ti je
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 31-01-2015   #9
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Poželio se Jonathana .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2015   #10
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ikac mu na klupi, a zna koliko mu leži Sasuolo. Hebo ga mrtvi Palacio.

INTER: 1 Handanovic; 54 Donkor, 15 Vidic, 23 Ranocchia, 22 Dodň; 13 Guarin, 18 Medel; 91 Shaqiri, 10 Kovacic, 8 Palacio; 11 Podolski

Izgleda da ovaj iz Sasuola nije ništa naučio pa opet fura ofanzivnu postavka, mogli bi opet fasovat:

SASSUOLO: 47 Consigli; 11 Vrsaljko, 28 Cannavaro, 26 Terranova, 3 Longhi; 8 Biondini, 4 Magnanelli, 7 Missiroli; 25 Berardi, 10 Zaza, 17 Sansone
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2015   #11
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Jeesss, Ikac napokon dobio ono što je zaslužio .

---------- Post added at 12:49 ---------- Previous post was at 12:15 ----------

Golčine, svaka ti čast Zaza.

---------- Post added at 12:59 ---------- Previous post was at 12:49 ----------

E moj Kovačiću, imao si dvije prilike da šutaš a ti dodaješ, nevjerovatno, ti da si 1v1 sa golmanom dodao bi jer nemaš muda ošutati.

---------- Post added at 13:08 ---------- Previous post was at 12:59 ----------

Pa kad primišmo drugi, otišao u wc, vratio se, 2-0 -_-. Ma nema nama nade bez igrača u veznom redu koji može zakucati u rašlje, i bez napadača koji zna primiti, prodriblati i zabiti sam.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2015   #12
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Nemogu da ne gledam,ali ovo je vise nego strasno,ovde nema nikakvog napredka,kakva tuga,u 20 i nekom minutu Inter gubi 2:0 od Sasuola,dosao je Mancini,dosla su pojacanja,promenjena je formacija ali rezultati i igra su ostali isti,ko god kaze da se nesto na bolje promenilo,voleo bi da mi objasni sta je to konkretno sto je bolje.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2015   #13
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Jeesss, Ikac napokon dobio ono što je zaslužio .
Nadam se da su ti sad jasne neke stvari. Džabe ti i Lewandowski u napadu ako ga vezni red i krilni napadači ne opskrbljuju loptama. Poldi se nije vidio, kad malo bolje razmislim Poldi se nije vidio još od onog spektakularnog dočeka na aerodromu. A od svih tih levata koji ne rade svoj posao on Icardija (jedinog čovjeka koji radi ono za što je plaćen) stavio na klupu.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2015   #14
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Jebat će im nenu Mancini u svlačionici, očekujem ulazak Icardija umjesto Guarina ili Medela po početku drugog, a i Bonazzolija ili Puscasa sredinom poluvremena ukoliko ne bude promjena.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2015   #15
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Jebat će im nenu Mancini u svlačionici, očekujem ulazak Icardija umjesto Guarina ili Medela po početku drugog, a i Bonazzolija ili Puscasa sredinom poluvremena ukoliko ne bude promjena.

Treba Manciniju nenu jeb.at, poslat' ga u pic.ku lijepe matere nesposobne.
Prevara trener je doveo pojacanja, sve mu niz dlaku islo, i ne moze uigrati JEDNU JEDINU akciju protiv mrtvog Sassuola.
Ovoj ekipi treba trener!!!
verma_interista is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 20:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic