Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2012/13 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 12-11-2012   #31
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

sta ce na prvoj ?
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2012   #32
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

Ricky je ušao zadnjih 15,20 min nakon ne znam koliko utakmica. Za razliku od ostalih odma je uzeo loptu i krenuo u razigravanje za razliku od Cassana i Milita koji nisu ništa ni pokušavali. Ricky nije nišlo jbg,ali zato mu treba pružiti par utakmica jer gori od Cassana trenutačno ne može biti. Cassano je loše i protiv Juentusa ofigrao,ali ga je uzvukla pobjeda.
Rafael is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2012   #33
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by ajdin View Post
sta ce na prvoj ?
Kada igraš sa tri štopera, obično se igraci tako rasporede.

---------- Post added at 11:37 ---------- Previous post was at 11:22 ----------

Strama: "Bilo je nezamislivo da ćemo pobijediti sve utakmice. Danas je bilo nepažnje otraga, ali bili smo opasni, igrali u visokom ritmu. Ovo nije poraz koji nam oduzima entuzijazam, idemo dalje uzdignute glave. Platili smo sjajan početak Atalante, ubacio se Bonaventura, a mi smo to prekasno skužili. Poslije ih je Consigli držao u utakmici. Baš kada smo mi bili najbolji primili smo drugi gol. Šteta, jer da nismo primili treći mislim da bismo remizirali. Čestitke Atalanti. Jedanaesterac? Sudac je bio blizu, svirao ga je, tako je mislio… Nisam komentirao suđenje u Torinu, a kamoli sada. Ja sam stalno ponavljao kako je ovo utakmica na razini derbija i čestitam Atalanti, ali mislim da Inter nije zaslužio poraz. Poštujem rezultat, ali Inter je bio odličan. U prvim minutama smo platili nepažnju i rezultat stoji. No nismo niti u jednom trenutku bili podređeni i uz malo sreće rezultat je mogao biti drugačiji. Pogreške pojedinaca? Nisam ih vidio, vidio sam samo kolektivne pogreške. Početni sastav? Preferirao sam tri veznjaka umjesto tri braniča. Nismo bili pravi u pokrivanju, ali to nije alibi."
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 12-11-2012   #34
SiamoNoi
Primavera
 
SiamoNoi's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zagreb
Age: 31
Posts: 331
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
On je pokrio prvu stativu, nije imao zadatak da cuva onog igraca, Cambiasso je kriv, ili Gargano ako ga je trebao mjenjati pošto je otišao Esteban naprijed. Igrač koji je postigao gol, bio je na samom rubu šesnaesterca kada je onaj gledao gdje da centrira, Silvestre je bio na stativi i čekao neku nisku ako bude na prvu.
Ma djele krivicu Silvestre i Gargano koji je trebao ispratit ovog što se ubacio.


Za drugi kriv Silvestre,postavljanje katastrofa (pritom ne mislim samo na ovu akciju nego na još masu Atalantinih akcija),pa gdje taj lik gleda Branio sam ga do jučer,ali ovo je bilo jako loše,lik je jebeno očajan.


Penal...na prvu sam mislio da je čisto (čist penal),al izgleda da nije bio + offside ranije?!?

http://www.youtube.com/watch?v=LYuq5...layer_embedded

Suci u Serie A također očajni.Svaku utakmicu tona grešaka.
__________________
Ci sono sempre stato, in qualsiasi situazione, sono stato lě a sostenerla fino alla fine, con il cuore, la mente, con la voglia di dimostrare a tutti che non siamo morti!


SiamoNoi is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2012   #35
EL CUCHU 19
Allievi
 

Join Date: Nov 2012
Posts: 141
Default

Ne vidim grešku Cambiassa kod prvog gola,ako je ko sjebo u praćenju ,mogao je to eventualno bit Gargano,koji je bio najbliži Bonaventuri http://www.youtube.com/watch?v=brJs0UjdgCY ali to ne opravdava panja silvestrića,.... za iznudjivanje penala Moralesa ,dajem mu čistu desetku ,lik je padao dugo ko Sava Kovačević na Sutjesci,ali ruku na srce ,mogao je sudac poslije svirat još jedan,Strami zamjeram što u izostanku dvojice standardnih nije stavio Cambija na zadnjeg,Palacio mora popravit igru glavom,u oba slučaja ,pogodio je golmana u ruke...,jebi ga ,po zakonu velikih brojeva ovako nešto moralo se desit,žao mi je samo što je to bilo u šugavom Bergamu...

Last edited by EL CUCHU 19; 13-11-2012 at 07:26.
EL CUCHU 19 is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2012   #36
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Cambiasso je igrao CB-a, tako da, on je kriv:
http://www.soccerway.com/matches/201...ilano/1351352/

Kao što sam već rekao, gledao sam analizu utakmice koju je radila Al Jazeera, gdje par puta pokazuje raspored igrača kod prvog primljenog gola, i zaokružuje Cambiassa gdje je bio, a gdje je bio igrač koji nam je zabio gol - gdje Silvestre nije imao nikakvu obavezu da ga pokrije jer su bili 10m udaljeni u trenutku pozicioniranja, ali ga je asistent uočio, ubacio u prazno, strijelac utrčao i zabio .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 13-11-2012   #37
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default

Igrali smo sa cetvoricom nazad, a stoperi su bili Silvestre i Juan. Bonaventura je pobegao Guarinu i Garganu i isao prema sesnaestercu. Tamo su bila tri nasa igraca. Silvestre - cini mi se da je isao na igraca kojeg je Zanetti ostavio (taj igrac je isto ostao sam, a trebao je za njim ici Guarin ili Gargano), propustio je ulazak Bonaventure. Spor, slabo postavljanje, ponasao se kao centarfor koji je slucajno zalutao na mesto stopera. Juan - imao je svog igraca, ali je mogao bolje reagovati kod skoka. Nagatomo - on mi je potpuno cist.

Nije jedan igrac kriv, ima ih vise, jer sto vise premotavam snimak to uocavam nove greske... Ovaj gol sam propustio, kao i Guarinov, tako da nisam hteo Slivestrea optuzivati dok ne pogledam snimak. Jedno je jasno, on nije materijal za nas, nije ni opravdao pozajmicu, nije vise ni za Kup utakmice. U ovakvim situacijama, kada su nas snasle ove povrede, on je trebao biti medju najboljim igracima a ne suprotno.
Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 14-11-2012   #38
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

brate lopta je silvestrea kod prvog gola preskocila i ovaj zabio ! da je bolje skocio i pratio kretnju a ne bio u praznom ne bi bilo gola gledaj fino bio je sam tu i lopta je na njega isla on je to morao otklonut !
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 14-11-2012   #39
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Daj ba Ajdine, očito imaš nešto protiv Silvestrea.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 14-11-2012   #40
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

nemam ama bas nista ! samo kazem ono sto se iz aviona vidi !! ja sam iskreno mislio pred pocetak sezone da ce on bit uz ranokiju stoper za ovu god al eto opravdano je tek 4 stoper
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 00:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic