Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2012/13 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 08-10-2012   #31
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Debilu, ima li Milito iza sebe Xavija, Iniestu, Ozila i sl.?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2012   #32
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Levatu, pa kako onda promasi 4 mrtvaca protiv Viola, a opet nema te iza sebe, mozda mu onaj odozgo poslao lopte...

Sta ces sada reci, ima malo lopti, treba barem 10-ak po utakmici da bi on zabio, sada ce biti krivi ostali sto on levat sa tri metra prazan gol promasuje...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2012   #33
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kakva 4 debilu ? Prošlu zimu je bio još gori pa nas je izvukao iz govana u drugom dijelu sezone. Šta želiš reći, da ima igrače iza sebe kakve imaju Messi i Ronaldo?

U 7 utakmica, 3 gola i 2. asistencije su meni dovoljan razlog da bude prvotimac pored trenutnog izbora napadača.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2012   #34
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Levata braco mila, pa jel imao 4 sanse protiv viola i sve zajebo, evo veceras opet isto se levatio...

Koliko je sanse imao mogao je jos toliko golova zabiti najmanje, al' levat ne zna...

ajde levatu imas mahanje...odo spavat moram rano ustat...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2012   #35
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Hahah.. noćas je imao jednu šansu koju je sam sebi stvorio .

Moš ići debil .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2012   #36
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Stvorio lik sansu kao kad bi mene udario grom i posle se prica po selu kako sam namerno inicirao udar groma... Liku je lopta prosto uletela u noge...samo je trebao cusnuti u gol ili dodati Kasanu,ali ne on ceka...... ne zna ni on ... I posle neko kaze,pre dva,tri dana,pa Milito je sjajan realizator!.. Njoh...Buducnost ove sezone su Casano-Palacio,a Militu cisto nekih dvadesetak minuta puna kapa... Ako mu livaja da da udje
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2012   #37
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

samo mogu reci da ce nas juventus pregaziti samo tako !! ako nas ovako slab i jadan milan onako satjera u prvom mi nemamo sta trazit protiv juventusa iskreno !!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2012   #38
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Sjetio sam se Alcatraza sinoć kad kaže za Nagatoma "japanska ameba" ahahaha
Kakav je ono glupan, imati žuti i ići rukom na loptu jbmti sunce.... jest me iznervirao...
Ovaj Coutinho je pravo smiješan... nije se vidio na terenu... prvo što treba uraditi je da jede pure da malo ojača.
Milito, strašno šta je fulao, ali izgleda da je i njega iznenadila ona Abijatijeva glupost... definitivno je na zalasku, ali da bi njega prodli moramo naći top zamjenu, ne ovakve poput Coutinha.
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2012   #39
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Moca93 View Post
Liku je lopta prosto uletela u noge
Pogledaj malo bolje . Sinoć sam postao kako i najbolji maše, ali vas naravno samo zanima Diego .

---------- Post added at 12:44 ---------- Previous post was at 12:35 ----------

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/vktRODZSi5I" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2012   #40
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Naravno da me zanima samo Diego,jer Diego igra kod nas,a ostatak negde drugde za koje me bole tuki
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2012   #41
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Dakle, kada budemo tražili zamjenu Militu, tvoje kriterije neće zadovoljiti CR7?

---------- Post added at 14:40 ---------- Previous post was at 14:28 ----------

Maicon: "Opet sam bio tamo, ali ovaj put, kao simpatizer. Čestitam vam na velikoj pobjedi i Forza Inter!", napisao je Brazilac na Twitteru.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2012   #42
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default



Hoce ,ali ne zanima me sta lik radi,kolko mu treba sansi da da gol itd,dok ne dodje...sad samo obracam paznju na igrace u klubu. A ima ljudi koji treba da se bave tim statistikama...skauti i Brankica
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2012   #43
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Quote:
Originally Posted by mourinho View Post
Ovaj Coutinho je pravo smiješan... nije se vidio na terenu... prvo što treba uraditi je da jede pure da malo ojača.
Milito, strašno šta je fulao, ali izgleda da je i njega iznenadila ona Abijatijeva glupost... definitivno je na zalasku, ali da bi njega prodli moramo naći top zamjenu, ne ovakve poput Coutinha.
coutinho je bio totalno odsjecen i beskoristan jer smo se branili , onih par puta kada bi stigao do lopte izvrtio je na sredini montoliva i de jonga i napravio ih smjesnim i prolazio izmedju njih sta li je po tebi trebao uraditi kada se citav tim brani da je uzme od handanovica i sve prodje ?
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2012   #44
Pablo
Primavera
 

Join Date: Nov 2010
Location: Srbija Beograd
Age: 39
Posts: 267
Default

Sta vam je bre pa se napusavate oko Milita,jebiga odigrao je lose i gotovo,normalno je da on bude u startnoj postavi u derbiju,da je bio na klupi svi bi pljuvali trenera,vazno je da smo dobili uprkos njegovom promasaju...Milan je stvarno kanta od ekipe ove sezone,bice na tabeli kao mi prosle sezone
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2012   #45
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Quote:
Originally Posted by ajdin View Post
coutinho je bio totalno odsjecen i beskoristan jer smo se branili , onih par puta kada bi stigao do lopte izvrtio je na sredini montoliva i de jonga i napravio ih smjesnim i prolazio izmedju njih sta li je po tebi trebao uraditi kada se citav tim brani da je uzme od handanovica i sve prodje ?
Par puta kad je dobio loptu nije nista uradio. Totalno beskoristan i nevidljiv. Trebao je pokazati svoj "raskosni talenat". Kazes napravio Montoliva smjesnim? Koje je koristi ekipa imala od tih poteza? Izvrtio ih i nije nista dalje uradio. I takvim se trebamo diviti jbt
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca

Last edited by mourinho; 08-10-2012 at 16:57.
mourinho is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 01:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic