Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Sport > Fudbal > Nacionalna takmičenja

Nacionalna takmičenja Ovdje možete razgovarati o selekcijama, njihovim takmičenjima itd.

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 06-07-2011   #1
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default Copa America 2011



01. 07. 2011. - 24. 07. 2011.








---------- Post added at 18:36 ---------- Previous post was at 18:35 ----------



---------- Post added at 20:25 ---------- Previous post was at 18:36 ----------


Last edited by Esquivel; 06-07-2011 at 20:29.
Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2011   #2
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Mislim da je Argentina dobila najlaksu grupu, ali opet se brukaju.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2011   #3
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default


Do sada su odigrane dve utakmice u svakoj grupi.



Argentina je dobro i iscupala bod, veceras ja mislim da ce protiv Columbie biti tesko i da im jos jedan neresen rezultat ne gine.

Brazilci tehnicki vrlo jaki ali previse komplikuju i nemaju borbenosti, za sad sve vec vidjeno. Malo kopa oci to sto Hulk nije pozvan umesto Freda.
Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2011   #4
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

Gledao sam dosad Argentince i Brazilce. Argentinci me razočarali,a i sastav mi je bezveze,po meni bi Pastore trebao imati mjesta u prvih 11 kao i Di Maria,a i za Aguera bi se isto trebalo naći mjesta. Ni Brazilci me nisu oduševili,jedino sam Neymarom oduševljen,mali dribla ko lud. očito im fali jak igrač u špici,a i za Hulka se moglo naći mjesta. Što kažete momci za Gansa? nije baš da je kreirao
Rafael is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2011   #5
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

sta nije i Japan na ovoj CA kao gost :/
Huska is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2011   #6
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

Odustao Japan na kraju. sinoć samo takva blamaža Argentine,mogli su lako izgubiti. Ovi naši bezveze osim Zanettia u obrani. Banega nikakav.
Rafael is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2011   #7
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Normalno da je nikakav, ljudi su ga napuhali, meni srednja zalost. Messi jos jednom pokazao da bez Xavija i Inieste nema pojma .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2011   #8
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default

Ovo je max. od ovakvog sastava Argentine, jos kad ih vodi nesposoban covek mogu biti srecni da imaju i ova dva boda... Ne bude li menjao sastav nece daleko dogurati.



I da, Messi standardno kada su nacionalna takmicenja u pitanju a Banega neka je dalje od Intera.
Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2011   #9
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Banega nikakav? Meni je bolji od Motte. Tehnicki izuzetno jak, dobar pas.
A sad sto nemaju sirinu, i igraju sa Messiem koji je gurnut izmedju 3 zadnja vezna Columbie, i sa Lavezziem s kojim je na terenu kao da imas igraca manje, to nije njegova greska. On nema prakticno kome da doda loptu. Ima tri igraca ispred sebe, jedan je okruzen vojskom, dok ce drugi izgubiti loptu kako god okrenes. mada, ni Tevez nije bio mnogo bolji...
Nera is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2011   #10
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

Mislio sam Banega nikakav u ovoj utakmici a inače mi je dobar igrač i ako je u pitanju transfer ispod 10 mil ne bih imao ništa protiv da ga dovedemo . Guarin čovječe rovari terenom,strašan je.
Rafael is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2011   #11
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Banegu bi davno klepila Barca, Utd da valja. Cijena nije nimalo sumnjicava? Ponavljam, srednja zalost. Motta je u godinama, a kada je bio u njegovim, bio je nezamjenljiv u Barceloni . Znamo kako Valencija nabija cijene igracima, ovog bi tek tako pustili iako ima jos 2 godine ugovora?

---------- Post added at 14:23 ---------- Previous post was at 14:17 ----------

Samo nam treba jos jedan koji ce kada budemo protiv Barce igrali fasovati crveni .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2011   #12
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default

Quote:
Originally Posted by Rafael View Post
Gledao sam dosad Argentince i Brazilce. Argentinci me razočarali,a i sastav mi je bezveze,po meni bi Pastore trebao imati mjesta u prvih 11 kao i Di Maria,a i za Aguera bi se isto trebalo naći mjesta. Ni Brazilci me nisu oduševili,jedino sam Neymarom oduševljen,mali dribla ko lud. očito im fali jak igrač u špici,a i za Hulka se moglo naći mjesta. Što kažete momci za Gansa? nije baš da je kreirao
Doveli smo Rickya, ne treba vise pricati o Gansu
Slabo se Ganso predstavio ali videlo se da zna, par puta je lepo podvalio loptu... Ocekujem od njega vise kao i od Brazila
Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2011   #13
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ovo je Brazil:
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2011   #14
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default

Lep gol, nema sta, ali dzaba im sve kad Nemice idu do kraja

Ovo je zanimljivo:


Ako večerašnji susret Bolivije i Kostarike završi pobjedom nekog od suparnika, Argentini u posljednjoj utakmici skupine (10. srpnja) protiv Kostarike, za plasman u četvrtfinale igra samo pobjeda!

Ono što posebno brine Argentince je što se utakmice zadnjeg kola u skupini ne igraju u isto vrijeme, kao što je inače običaj u međnarodnim natjecanjima. Kolumbija i Bolivija će igrati prve, a ako Bolivija danas dobije Kostariku, u zadnjem kolu može igrati "prijateljski" remi s Kolumbijom pa da obje reprezentacije odu dalje. Messsi, Tevez, Aguero i Cambiasso bi onda s Kostarikom tek ispunili obavezu.

Situacija kojoj se nitko nije nadao prije početka Copa Americe.

(index. hr)
Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2011   #15
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ako Kostariku ne pobjede, vrijednost svakog od ofanzivnih prvotimaca bih spustio za 10m, Messiju cak i 20m posto se za njega kaze da moze sam pobjediti Real (te je najbolji igrac svijeta). Individualno mogu zabiti gol, ovo im je zaista najlaksi protivnik.

Volio bih da ne prodju, jer nisu zasluzili, ali male su sanse za to.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 17:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic