Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 04-05-2012   #31
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Nije ni Wenger lud. Uzeo bi ga Wenger prije nas da je malo brži
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 04-05-2012   #32
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Wenger je znao da ne vrijedi vise od 10m, da je htio da nam ga uzme, morao bi ponuditi vise, nekih 15m.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 02-07-2012   #33
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Inter Channel, Alvarez: "Can’t wait to start"



Koliko im je Moratti platio da nas loze, ovaj nas moli da ih podrzavamo na treningu..
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 19-08-2012   #34
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ricky & Esteban
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 13-09-2012   #35
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ricky Alvarez: "Konacno sam oporavljen i spreman za igru. Puno je vremena proslo od moje zadnje utakmice. Sada treniram sa timom."

"Doveli smo puno dobrih pojacanja i mislim da ove sezone mozemo puno toga napraviti."
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 24-12-2012   #36
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Argentinski vezista ubeđen da "Neroazuri" nemaju poverenja u njega.

Njegov menadžer je izašao u javnost jer mu se klijent poverio da je duboko razočaran.

"Nisam ni ja očekivao ovako nešto. Ja sam ga doveo u Italiju i to je i moja briga.

Niti je mlad da se čeka, ni star pa da nema snage ili da mu je prošlo vreme. U klubu očigledno nemaju sluha za njega." rekao je menadžer Filipo Kolsanto.

Alvarez je došao u Inter u avgustu 2011. godine iz Velez Sarsfilda za 10 miliona evra.

U poslednjih nekoliko nedelja pominje se da bi ovaj igrač mogao da napusti Inter i da karijeru nastavi u River Plati ili Olimpiku iz Marseja.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 24-12-2012   #37
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

JZ ima 39. godina i opet je brzi i bolji dribler od Alvareza
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 24-12-2012   #38
SiamoNoi
Primavera
 
SiamoNoi's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zagreb
Age: 31
Posts: 331
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Argentinski vezista ubeđen da "Neroazuri" nemaju poverenja u njega.

Njegov menadžer je izašao u javnost jer mu se klijent poverio da je duboko razočaran.

"Nisam ni ja očekivao ovako nešto. Ja sam ga doveo u Italiju i to je i moja briga.

Niti je mlad da se čeka, ni star pa da nema snage ili da mu je prošlo vreme. U klubu očigledno nemaju sluha za njega." rekao je menadžer Filipo Kolsanto.

Alvarez je došao u Inter u avgustu 2011. godine iz Velez Sarsfilda za 10 miliona evra.

U poslednjih nekoliko nedelja pominje se da bi ovaj igrač mogao da napusti Inter i da karijeru nastavi u River Plati ili Olimpiku iz Marseja.
Dobije priliku dvije utakmice za redom i onda se ozlijedi.Mislim,šta reći?
__________________
Ci sono sempre stato, in qualsiasi situazione, sono stato lě a sostenerla fino alla fine, con il cuore, la mente, con la voglia di dimostrare a tutti che non siamo morti!


SiamoNoi is offline   Reply With Quote
Old 24-12-2012   #39
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ma oterati ga čim prije.... Imao je on dosta prilika da se dokaže.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2013   #40
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

dera is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2013   #41
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

pored huge i jonathana trenutno najbolje ocjenjeni igrac ekipe !
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 18-09-2013   #42
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ricky Alvarez je veceras dao interviju u programu "InterNos" i dijelovi intervijua su objavljeni na sluzbenim stranicama:

"Počeli smo dobro, ali još je rano, još moramo poboljšati mnoge stvari. Ipak,mislim da posao koji smo u predsezoni odradili to pokazuje. Jos nam uvijek nedostaje mnogo, moramo zadržati naše noge na zemlji. "

Takoder se razgovoaralo o utakmici izmedju Intera i Juventusa,te brojnim navijacima koji podrzavaju Inter:

"To je istina, oni su s nama, kao i uvijek,dok mi odradjujemo nas zadatak koji moramo na terenu. Protiv Juventusa, bilo je nevjerojatno vidjeti tako punu Meazzu. Nažalost, nismo mogli donijeti kući tri boda, nismo uspjeli, ali u svakom slucaju bilo je lijepo. Ti si uvijek sretan kada vidis stadion kao što je ovaj, to je impresivno. Osjecas da moras da odigras dobru utakmicu,jer gledatelji sa tribina koji nas bodre to zasluzuju"

Nogomet kao profesija?

"Za mene je to zadovoljstvo,osjecam da sam sretan zbog toga sto imam nogomet kao posao.Uvijek zahvaljujem Bogu zato sto mi je dao tu mogucnost.Nogomet je uvijek pocinjao kao igra,dok sam dijete bio,te mislim da je najteze uspijeti u nogometu tako sto gledamo na njega kao igru,ali ga imamo kao profesiju."

U posljednjem susredu,Ricky je pokazao stav kada je osvojio loptu protiv igraca kao sto je Chiellini,sto je dovelo do prvog gola:

"U posljednjem mecu protiv Juventusa pokazalo se da su bila tri igraca koja su htjela zadrzati loptu svaki put kad su imali loptu u svome posjedu.To je ono sto radimo,moderni nogomet se tako igra."
dera is offline   Reply With Quote
Old 23-09-2013   #43
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Samo je Lionel Messi bolji od Ricarda Alvareza , potvrđuje WhoScored.com koji prenosi da je Alvarezova cjelokupna ocjena 8.99 , ili druga najbolja u velikim europskim takmičenjima . Ispred njega samo Lionel Andres Messi , najbolji igrac svijeta (9.36) . Ricky je iza leđa ostavio igrače poput Tiaga Mendesa , Ozila , Kiessliga iz Bayera i Lucasa iz PSG-a .
dera is offline   Reply With Quote
Old 25-09-2013   #44
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ricky Alvarez žari i pali " čizmom " sa zakašnjenjem od dve godine . Postao je prva violina novog tima koji kipti od potencijala , a Mazzari je nazaslužniji za to . Zanimljivo je da je Ricky glavni junak bajki koje su nekada servirali čelnici sa Marakane .

Danas u njegovim igrama uživaju navijači Intera . Cela Italija euforično priča o Alvarezu i odaje mu priznanje . Najavljuju ga kao Interovog spasioca . Inter konačno ima ubitačnog „ trekvartistu “.


A mogli su i navijači Crvene zvezde da uživaju isto tako . Ako verujete u bajke kojima je uprava Vladana Lukića mazala oči zaslepljenim navijačima . Bio je to onaj period kada je Ivan Adžić u ulozi Galianija zamenio beogradsku zimu brazilskim suncem i otišao kod Ramba Petkovića da zajedničkim snagama dovedu Zvezdi pojačanja iz Južne Amerike . Medijima i navijačima su plasirane bajke o igračima čija cena je bila nedodirljiva za poharanu Zvezdinu kasu . Jedna od tih bajki koja je nekako plasirana bilo je i ime Ricky Alvareza . Bila je to prava muzika za uši za dobar deo fudbalski nepismenih navijača . Na kraju je Zvezda ipak dobila Borhu , Evandrai Pašeka i dodatno se zadužila .

Alvarez danas proživljava drugu fudbalsku mladost . Zahvaljujući gospodinu Walteru Mazzariju .

Alvarezovo ime je u sveske najbogatijih evropskih klubova upisano 2009. godine kada je krenuo njegov meteorski uspon u Velezu. Dete Boce Juniors koje nikada nije dobilo šansu na Bombonjeri je uzletelo u predgrađu Buenos Airesa . Velez je iskoristio poklon od Boce . Početak je bio ružan jer je Rick već u drugom meču pokidao ligamente kolena . Ali vratio se i 2009. krenuo u zalet čiji vrhunac su bili titula prvaka Argentine 2011. i polufinale Copa Libertadores.
Onako visok , tršav sa sjajnom kontrolom lopte više je ličio na Pastorea koji je dve godine ranije u istom stilu zapalio Argentinu i prešao u Palermo , nego na slavnog Brazilca zbog kojeg su mediji nadenuli nadimak „ Argentinski Kaka .“


Argentina je rodila još jedan fudbalski biser kojem je bilo suđeno da pokaže i Evropi šta ima u nogama . Arsenal je bio najbliži , Venger ga je čekao na Emiratima , ali je Ricky za 13.000.000 evra završio u koloniji zemljaka u Interu . Očekivao se njegov fudbalski procvat , jer je Seria A liga u kojoj taj ofanzivni vezni, „ desetka “ ili „ trekvartista “ kako Italijani kažu , ima status simbola . Ikone Serije A su upravo bili ti igrači poput Maradone , Baggia , Totija, Del Piera, Kake...


Ali umesto procvata krenuo je Rickyev hod po mukama . Gasperini , potom i Ranieri „nisu videli“ Alvareza i davali su mu šansu na kašičicu . Igrač oko koga treba da se vrti igra tima je krao minute lošijima od sebe. Valjda jedini Argentinac koji u tom Interovom klanu Gaučosa nije imao samilost trenera. Stramaćioni je bio nešto bolji i dao mu veću šansu, ali opet to nije bilo ono pravo.
Inter je imao katastrofalnu prošlu sezonu, a Alvarezu je zakačena etiketa promašene investicije. Arsenal i Milan su već bili spremni da Interu „učine uslugu“ i reše ga Alvareza , ali onda je došao Walter Mazzari.

Čovek koji je napravio čudo u Napoliju, napravio zvezde od Kavanija , Hamšika i Lavezia je odmah prepoznao fini fudbalski materijal . Mazari nije kukao za pojačanjima. On je pojačanje našao u ekipi. Mazzari nije trener koji sluša medije i savetnike i otpiše nekog igrača „ a priori “. Dve godine je Inter imao Alvareza , ali do dolaska Mazzarija nije znao da to iskoristi . Iskusni strateg je u havarisanu ekipu doveo par talenata poput Icardija i Saphira Taidera i oko napravio neki potpuno novi tim .


Ovaj Inter nema veze sa onim starim koji je izgledao kao posmrtni ostaci Mourinhove šampionske generacije koja se raspadala iz sezone u sezonu . Ovo je neki novi , lepši Inter , koji kao i sve Mazzarijeve ekipe igra dopadljiv fudbal . Uostalom i pored toga što je Sassuolo zalutao u Seriju A , kada ste zadnji put videli da neko postigne sedam golova u italijanskom šampionatu ?

Inter je ponovo rođen , Alvarez je fudbalski vaskrsao . On je ključni igrač u toj renesansi Nerazura . Četiri puta starter , dva gola i dve asistencije , ona majstorska krađa lopte Chielliniu u derbiju i lopta na tacni za gol Icardija ...

To je ono što su navijači Intera čekali dve godine . Poput njega , Mazzari je udahnuo život i Brazilcu Jonathanu . Onom desnom beku kojeg je Lazar Marković pravio budalom , a sada je nezamenjiv u Interu i probija po desnom boku kao nekada Maicon
.
Mazzari će do maksimuma iskoristiti i kapacitete Juana i Nagatoma . A vezni red Kovačić - Taider – Alvarez trenutno važi za najtalentovaniji u Seriji A . Mazzari je „ povampirio “ sav talenat koji je Inter imao . Pre svih Alvareza . I sada je Inter protivnik od koga zaziru svi italijanski timovi .
dera is offline   Reply With Quote
Old 25-09-2013   #45
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Nevjerovatno koliko me nervirao ovaj igrac.. Mislio sam da nema psihu da iznese pritisak igranja u ovakvom klubu, uzalud bacene pare.. Jos kad povuce loptu pa mu desna sluzi samo za trcanje ....
Ali dodje Walter i et.. sad momak "ubija" protivnika..
Najvise me fascinira kako je ojacao za ovo par mjeseci.. Prejak u duelima i zna sta ce s loptom.. On i Kova ce aBd ciniti savrsen tandem u sredini terena..
emperor is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 19:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic