Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2013/14 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 31-03-2014   #31
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

ja sm milion posto ubjedjen da je strama ostao da bi gledali inter u mnogo boljem svjetlu nego sa macarijem !!

a onom kolumbijskom smecu zelim sve najgore !! proslu tekmu obori rekord po izgubljenim loptama u jednom poluvremenu i onda udje sljedecu i dadne fenomenalan asist emegari jooj koji je to genijalac .. sto ne ode u juve zimus jebem li ti rod glupi

__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 31-03-2014   #32
edo
Allievi
 

Join Date: Aug 2011
Location: Tuzla
Age: 37
Posts: 162
Default

Treba svim onim navijacima redom jebat mater sto su protestvovali zbog negovog prelaska u Juventus
edo is offline   Reply With Quote
Old 31-03-2014   #33
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by adointer View Post
po prvi put u zivotu, osjecao sam neku draz kad primamo golove...(nadajuci se da ce smrad dobiti nogu)...nadam se da ce biti tako, steta sto jos jedan nismo primili, bio bih tako siguran da ce biti protjeran...)
Ma najgori su mi ovakvi rezultati. Nit smo pobijedili a nit je trener dobio nogu. nOve remije protiv niželigaša treba gledat ko poraze i šutnit glavnog odgovornog. Jbg otac rezultati su mu ko qrac a i sve igrače nam upropasti, nakon Kove evo sjebo je i Guara. Kad su mogli Stramu smijenit a bio je daleko bolji i inteligentniji ovog kera treba odmah.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 31-03-2014   #34
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Definitivno je vreme da Mazzarri napusti klub. Nije više toliko ni do samih igrača koliko je do njega. Koji igrači su slabi mi svi znamo ali u osnovi uvek sve počinje kod trenera jer je on taj koji vodi tim, formacije, treninge itd....

Stvarno ovo više nije smešno. Pa jebem li mu i sa Stramom smo sposobni takvih rezultata ako ne i boljih... on je još EL igrao, šta bi tek bilo da igramo tamo sa Mazzarrijem?

Na proleče novog trenera treba tražiti pa onda sve ostalo i tačka.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 31-03-2014   #35
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Biscione, sad je Mazzarri kriv što Guarin igra loše? Pa da je drugi trener Guaro ne bi ni igrao! Mazzarri je kriv što ga uopšte stavlja u igru .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2014   #36
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Thohir : Mazzarri od večeras nije trener Intera !!!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2014   #37
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

jedno sam naseo vec na to prvo aprilsko djubre,necu ponovo
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2014   #38
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

hahhaha
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2014   #39
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kontam zašto se zeza, znam da nije istina iako nisam čitao novosti, Moca mi dade razlog .

---------- Post added at 00:33 ---------- Previous post was at 00:28 ----------

Ja moram priznati da je Jonathan igrao loše.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2014   #40
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

A Mazzariu bih se posebno zeleo najebati sestre ako je ima jer je podrzao Guarina i izjavio kako se to desava,a idiot je posle utakmice protiv milijardu puta jaceg jubea okrivio direktno u medijima Kovu za primljen gol.

---------- Post added at 01:03 ---------- Previous post was at 01:01 ----------

Pa mali Kova je pored Herne nas najjaci vezni igrac ali jebeno lik ne gotivi mlade igrace i to se vidi iz aviona.

---------- Post added at 01:04 ---------- Previous post was at 01:03 ----------

Kamo lepe srece da je Strama ostao,jesam bio za to da ode ali kad vidim sta smo sa ovim konjem dobili,nije mi dobro.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2014   #41
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Quote:
Originally Posted by Sile87 View Post
A Mazzariu bih se posebno zeleo najebati sestre ako je ima jer je podrzao Guarina i izjavio kako se to desava,a idiot je posle utakmice protiv milijardu puta jaceg jubea okrivio direktno u medijima Kovu za primljen gol
sve se vise vidi da mu je guarin miljenik u ekipi !!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2014   #42
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Super, nadam se da ce Thohir shvatiti da Mazzari vise ne moze voditi ovaj klub, da se mora mijenjati puno toga, i veceras mi je drago sto je ovako ispalo.

Zao mi je sto na klupi sjedi Kovacic koji moze napraviti razliku, po kvalitetama prema naprijed Guarina bi gurnuo da igra zadnjeg veznog, i da samo to radi, a Hernanes i Kova ispred njega u formaciji, zao mi je sto imamo retardiranog trenera koji ne vidi Kovacicev kvalitet.

Bice mi izuzetno zao ako se rijesimo Kove, jer ce u drugoj ekipi pokazivati puno, i samo cemo gristi nokte koja je greska napravljena, to se vec sada vidi sa Coutinhom, i mozemo se jos jedanput sloziti da grupa nesposobnjakovica vodi Inter iz Milana.

Milion je primjera loseg poslovanja, ali nikako da nauce iz svojih gresaka, doveli su Inter nakon triplete na nivo prosjecnog ita kluba, sto je zalosno, nadam se da ce Thohir sve to lijepo nabiti nogom.

Drago mi je da smo nerijesili veceras, i bice mi drago da ne odemo u Europu, jer ne zasluzujemo, i tek tako ce se pokusati napraviti Inter sa igracima koji zasluzuju da nose dres, kao i trenera koji nije budaletina poput Mazzarija.
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2014   #43
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Ja moram priznati da je Jonathan igrao loše.
Niko nije nasjeo na moju prvoaprilsku šalu .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2014   #44
EL CUCHU 19
Allievi
 

Join Date: Nov 2012
Posts: 141
Default

Pratim izmjene našeg trenera,vadi Hernanesa,iako su Alvarez i Kuz prije zaslužili izmjenu,kao i na prošloj tekmi mijenja beka za beka i time daje do znanja da protiv giganta Livorna treba ,a šta drugo nego braniti u tom trenutku 1:2, kod treće izmjene primjetio sam trend kod WM da tom nekom jadničku ne da više od 5-6 minuta (Milito i Botta),tako da i to pokazuje veličinu WM , koji je Kovačiću davao cijelih 8 minuta kad je ušao protiv Atalančana i time pokazao koliko cijeni mlađahnog Matea.Čitam izjavu WM-a za grande guarina,našeg briljantnog pucača vasionskih projektila koji se istakao fenomenalnim kontraassistom sezone za nedužnog crnčića Emegharu kojeg pod pritiskom ranije dobivenog žutog kartona nije srušio naš the Wall, u ranijoj fazi karijere Emeghara bi završio u travi punih usta trave,ali nije ni naš the Wall glup,zašto da ovih par tekmi do kraja veličanstvenog dijela karijere u Interu bude žrtva šupka guarina i njegovog play off the day djela.WM je rekao na presici da to što se desilo guarinu ,da se moglo desiti svakome ,samo znam da se to desilo Kovačiću ,potonjeg bi razapeo na križ ,toliko o objektivnosti našeg konja od trenera...Nadam se samo da su izjave Thohira za javnost samo pila naopako i da će dovest' nekog drugog,sreća pa ovaj wm ima ugovor samo još jednu sezonu i eventualni raskid će nas koštati 5-6 milja ,što je ipak bolje nego kad smo plaćali Mancinija i imali grande Mou-a na plaći...
EL CUCHU 19 is offline   Reply With Quote
Old 01-04-2014   #45
Greg89
Pulcini
 

Join Date: Jan 2013
Posts: 18
Default

Ljudi dali smo im bod,ne opterecujte se oko toga,u sustini su nasa filijala.
A igra sto je krs,krs je nazalost...
Greg89 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 18:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic