Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 03-03-2014   #61
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kako pise danas Il Corriere dello Sport, Rodrigo Palacio bi u narednih 10-15 dana trebao produziti ugovor sa Interom. Rijec je o ugovoru koji ce trajat do 2016.god. sa platom koja ce nadmasiti 3 mil. plus bonusi. Trenutna plata Palacia je 2,7 mil + bonusi .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 03-03-2014   #62
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ne sviđa mi se ovo, bit će ista situacija kao sa Militom. Nemaš ti šta starim igračima davat takve ugovore.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 03-03-2014   #63
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Pa dobro, još dvije sezone, nije to puno.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-03-2014   #64
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

ja mu ga ne bi produzio ... nek odigra do kraja ovaj ugovor i cao
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 05-03-2014   #65
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ako planiramo ciljati na LP kao što Thohir kaže, ona bismo trebali uraditi ono što nam Ajdin nalaže .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-03-2014   #66
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Ajd sto smo mu produzili, ipak je dobar igrac ali umjesto da se plata smanjiva kako stari njemu se povecava. Pa ces imati jos jednog Milita, Chivua ili kojeg vec parazita kojeg se tesko rijesiti.
emperor is offline   Reply With Quote
Old 05-03-2014   #67
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Nikakve potrebe za produzivanjem nema i ni najmanje mi nije jasno zasto to rade...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 14-03-2014   #68
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default



Produzio do 2016. Plata ne poznata jos uvijek.

"Zelim se pre svega zahvaliti Morattiju , covjeku koji mi je omogucio priliku da zaigram za tim kao sto je Inter . To je bilo ostvarenje mog sna .
Velika zahvala navijacima koji su mi pruzili ogromnu podrsku , kao i cijeloj upravi . Nadam se da cu i dalje saradjivati sa saigracima , sa predsjednikom , i donijeti puno uspjeha Interu .
Hvala svima , vas Palacio !"
emperor is offline   Reply With Quote
Old 14-03-2014   #69
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 15-03-2014   #70
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

zipa tajsona
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 29-07-2014   #71
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Interov napadač dobio je parnicu protiv Huracan de Tres Arroyos, kluba koji ga je lansirao u nogometni profesionalni svijet.
Slučaj je zbog neplaćanja postotka kod prelaska u Boca Juniorse. Hurcan je pokazao da nema novčana sredstva zbog krize.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 21-08-2014   #72
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

The ankle injury which was suffered on June 5th whilst playing for Argentina could prevent ‘Rodrigol’ taking his place in the Nerazzurri attack for the opening Serie A fixture with Torino. This is the news from this morning’s Corriere dello Sport, Inter were extremely unhappy to still find the ankle in such a poor condition when the player returned to Italy earlier this month. Without sufficient time to heal between World Cup appearances, Palacio once again had to cut his training session short earlier this week. Now there are serious concerns as to whether he’ll be fit to start the Championship opener in Turin a week on Sunday.

Ja mislim da je ovaj svoje u Interu odigrao i produzetak njegovog ugovora je jedna od najvecih kikseva koje je trenutna uprava na celu sa Tohirem uradila.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 21-08-2014   #73
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Meni je bilo njegovo produženje potpuni nesmisao. Taman je imao ugovor do 2015 i plata solidna 2M€ (nešto tako), taman bi imao oko 32 god kad bi mu iztekla. A oni mu je poduplali do 2017 ako se ne varam i platu mu poduplali. Kad mu iztekne ugovor imače 34-35, glup potez totalno.

Biče ko Crespo i Milito, na početku super a kad ga godine stignu če se vuči po klupama i klubu dve tri godine i vuči milione a od njega nike koristi.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 21-08-2014   #74
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Sviđa mi se kako klubovi u engleskoj igračima preko 30 god samo produžuju ugovor na "još 1 godinu". A ovi naši odmah polete da produže ko da će im neko ukrast tog starog igrača. Da barem tako produžuju mladim.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 30-09-2014   #75
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Razmisljam tako o nekim stvarima u klubu i setim se Palasia,coveka koji u februaru puni 33 god. i koji ima platu od 2,5 mil. godisnje i ostanem u neverici.Covek celo leto nije sutnuo loptu niti je bio deo Interovih priprema ni jedan jedini dan,i prosto sam zgranut da ce ovakav lik biti jos 2 god. clan Intera i uzeti 5 mil. ma kosmar teski. Ja mogu da se opkladim s bilo kim da ovaj lik nece postici ni 5 golo a u ovoj sezoni al zato ce staviti 2,5 mil. u dzep,kao sto sam ranije spomenuo najgori potez uprave na celu sa Tohirom,biznismenom koji satro zna kako se pravi posao i zaradjuju pare.E moj Tohire,da si ti neki biznismen i poslovan covek ne bi ti ovakav potez napravio,nije ti Palasio legenda kluba pa da ga ovako nagradjujes,ovaj posao sto si uradio,imaces vecni minus,a vrlo brzo ces se i sam pokajati i videti kakvo si sranje napravio.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 19:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic