Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 01-02-2011   #17311
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by LFMCF View Post
Sta ste se vise svezali Santona,Inter vise nece boda nikome uzeti odkad je otisao ovaj supertalenat...njemu je 20 godina i to vise nije talenat,do sad je trebao pokazati napredak u igri,a on samo nazaduje...
da dobije kako treba priliku mozda bi i pokazao napredak...nadji mi igraca koji je nesto pokazao a igrao svaku 5-tu utakmicu i to vecinom ulazio sa klupe

Quote:
U Evropi i svijetu ima na desetine ovakvih igraca,koji su cak i mladji od njega,a mi se svezali njega,jer on je iz nase skole i uz to italijan,da mi je brat ako ne znas,sikter,idi vjezbaj,radi,pa zasluzi mjesto u timu...sta je samo ovakvih igraca u Ajaxu,Barceloni,Arsenalu pa ne dobiju ni priblizno sanse kao sto je on dobio...odigrao je onu jednu sezonu ekstra,kapa do poda,i od tad nista,apsolutno nista,ove sezone je dobio i previse prilika a sta je pokazao?
da slazem se da ima dosta talentovanih igraca, a u toj jednoj sezoni je pokazao sta je sve spreman i koje su njegove mogucnosti...vjerovatno bi nastavio sa tim partijama da nije bilo one povrede

Quote:
Couthino i Obi su bolji ove sezone od njega,pa opet dobijaju manju minutazu,ali na to se niko ovdje ne zali,i zasto ne pruziti sansu ovim novim klincima sto su dosli,da vidimo sta i oni znaju,a ne samo cuveni Bambino...
kakve veze imaju Coutinho i Obi sa Santonom...ali ako bas hoces Coutinho i Bambino sto se minutaze tice su otprilike u nekih 20-30 min razlike i sto je najvaznije Coutinho je igrao u kontinuitetu 10-ak utakmice do one povrede, a kada je to Santon igrao barem tri utakmice zaredom...o Obiu je glupo pricat, jer kad vidis tko mu je konkurencija dobro da je i ovih 268 minuta sakupio...
Quote:
Chivu,koliko god odigrao lose,opet je bolji od Santona,a mi hocemo i da igraju mladi a hocemo i rezultate,e ne moze i jare i pare...bas me zanima koliko bi mu svaki od nas da je na Leonardovom mjestu dao prilika...
i kako god okrenes opet se vratis na igranje u kontinuitetu, ali evo misljenje mnogih drugih Interista kako to igra Chivu ove sezone i zbog cega Bambino nije dobio postene prilike http://www.inter.it/aas/squadra/deta...010/11&T=1&R=1

Quote:
to sto je otisao u Cesenu,kao sto neko vec rece,mu je samo plus,igrat ce puno vise jer je konkurencija slabija,pogotovo kad nam se sad vrate svi igraci...a ona opaska da tamo nece nista nauciti je u najmanju ruku smijesna,eto on je igracina a u Ceseni sve sami levati
jel lakse igrati i brze mnogo toga nauciti uz Lucia, Samuela, Zanettia, Maicona ili tamo nekog u rangu Rivasa i slicnih...

Quote:
volio bi da u Ceseni eksplodira i da se vrati na velika vrata u Inter,da li ce tako biti...
naravno da hoce
Huska is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2011   #17312
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

nek i mi imamo japanca...da malo i japanci kupuju nase dresove i pjevaju mushi mushi hihihihihih ....japanac je ko roberto carlos
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2011   #17313
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

nego viđe li ko juče kraj prelaznog roka u engleskoj???
a mene ubjeđuju kako se ne kupuju veliki igrači zimi pih,
ako ti je stalo da uzmeš prvenstvo onda se itekako kupuje!
a ja ovde trebam pravit salto u mjestu jer smo uzeli Kharju, pih
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2011   #17314
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

pa sta hoces ti ?

ko je to poslovo bolje od Intera jarane u Italiji ??? Ranocchia i Pazzini su italijanski reprezentativci odlicni igraci,Nagatomo je doso ko igrac kojeg je trazilo vecina velikih klubova Evrope,Kharja je doso za backupa i za to ce bit sasvim pristojno rjesenje ! plus smo doveli mladih talenata,od kojih cemo koristi imat tek kasnije...90% strucnjaka u Italiji se slaze da je Inter obavio najbolji mercato jer su dosli sve klasni igraci sa buducnoscu ispred njih za razliku od pojacanja koja je dovodio Milan...

i nemoj bgt sad hvalit Vam Bommela koji je karina od igraca,da je iole dobar jos uvijek zar mislis da bi ga Bayern dao tako lako ???

za Cassana im skidam kapu,mozda i pogode s njim,Emanuelson nista posebno,ne bih ga vala volio u Interu.ostala pojacanja im nisu ni vrijedna pomena ( Legrotalje ,Didac Vila prvi put cuo za njega kad se povezivo s njima,pregovarali su Nagatoma al nisu imali para )

Milan sam uzeo za primjer jer su oni kao doveli dosta nekakvih igraca,Juve isto tako al nije bolje od Intera.
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.

Last edited by Il Mago; 01-02-2011 at 18:08.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2011   #17315
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by Il Mago View Post
pa sta hoces ti ?
Torresa
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2011   #17316
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

fuck u

dovedi ga na menadzeru ebo te on
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2011   #17317
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Denchi sad za zimu smo odradili odlican mercato...to sto ti oces neke torrese cuvaj za leto tamo stize bale,montolivo,sanchez... valjda ce da ti bude dosta tad xD
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2011   #17318
LFMCF
Allievi
 

Join Date: Jan 2011
Location: BiH
Posts: 178
Default

Pravu priliku? Odigrao je 18 utakmica ove sezone (naravno ne cijele) i sta je pokazao??? Pa pokazao je veliko nista,a za nekoliko golova je bio glavni krivac...kod Mourinha je igrao i manje,a bio je pet puta bolji,sta trebamo da igramo sa Santonom i da gubimo dok on ne dobije taj neki kontinuitet...uostalom vidili smo zadnju utakmicu sa Palermom,cim je izasao,od 0-2 do 3-2,doduse usla je zakrpa Pazzo Eno ti malog Hernandeza u MUFC,Walcotta i Wilshere u Arsenalu itd itd i nije 18 utakmica ove sezone svaka peta...I veci talenata je pokazalo za sezonu vise od Santona,i onda se samo izgubilo,nigdje ih,uzdali se kao i on u talenat...Couthino i Obi imaju te veze,sto su obojica mladi,i zasluzuju sansu,jer su uglavnom ono sto su igrali,odigrali pristojno za razliku od doticnog...a ovo sto stavljas ocijene za Chivua sa oficijelne stranice Intera,koje su ocijenjivali navijaci,mozemo isto tako i ti i ja,to neko mjerilo??? Pa koji bi Talijan dao bolju ocijenu Chivu-u u odnosu na Santona,pa ne igra Chivu kao Bale pa da mu se ocijene zelene,a uostalom sjecam se i Santonovih ocjena,debelo su se crvenile,iako vecina navijaca Intera mastrubira na Santona,Cassana i njima slicne...serem se usta onom milanisti,jel jos imas poster Cassana u sobi??? Do sad ako nije naucio uz Lucia,Samuela,Zanettija nece ni od sad,puno je decko ucio,vrijeme mu je da izvadi nosinu iz neba i podje ozbiljno trenirati,ako misli igrat u Interu.
LFMCF is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2011   #17319
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

na leto dovedemo Sancheza i Gansa obavezno,i sad ako uspeno tog Balea i Montoliva super bi bilo ako ne nista i ne gubimo....ja bih bio potpuno zadovoljan
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2011   #17320
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Poslednji dan Mercata- ko nas jos napustio...


F.C. Internazionale je, preko svoje službene stranice, upravo objavio rezultate nekih operacija na mercatu koje su zaključene tokom jučerašnjeg, posljednjeg dana, zimskog prijelaznog roka:

Nwankwo Obiora, nigerijski veznjak, rođen 1991. godine, koji je u prvoj ekipi Intera, do sada sakupio 5 utakmica, prešao je u Parmu, na posudbu sa mogućnošću otkupa druge polovice ugovora do kraja sezone.

Joel Obi, također nigerijski veznjak, rođen 1991. ostaje u Interu, na raspolaganju Leonardu, do kraja sezone, s tim da je Parma otkupila polovicu njegovog ugovora.

Inter je, također, otkupio polovicu ugovora Marca Andreollija, braniča rođenog 1986. koji je već bio član Intera do 2007. (13 utakmica i 1 gol), te sakupio ukupno 50 utakmica u dresu mlade reprezentacije Italije. On će do kraja sezone ostati u Chievu iz Verone.

FC Internazionale preko svojih službenih stranica obavještava da je finaliziran prelazak kolumbijskog braniča Nelsona Rivasa u FC Dnipro Dnipropetrovsk.

Formula je posudba sa mogućnošću otkupa ugovora na kraju sezone.
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2011   #17321
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by necainter View Post
Denchi sad za zimu smo odradili odlican mercato...to sto ti oces neke torrese cuvaj za leto tamo stize bale,montolivo,sanchez... valjda ce da ti bude dosta tad xD
pa nismo odličan jbg Liverpool je odradio odličan
Chelsea je odradio odličan, jednostavno srce mi se para kad vidim da manji klubovi od nas uzimaju drama igrače a ja gledam u pokemona koji ne može u Genovi igrat? i svi hoće da budem sretan zbog toga?
sorry ne mogu.
bilo bi ok, da ćemo uzeti nekog bitnog na ljeto ali nećemo definitivno,
možda Sancheza, ali to je to, a ni taj potez nema logike, šta ćemo s njim?
u špic? po krilu? pojma nemam bacićemo 30 mil. da bi shvatili da kod nas ne može igrati jer mi nemamo di natalea s druge strane i ne igramo s krilima?
taman pomislim evo ga otarasili se pokemona napokon , odoše mancini,rivas,suazo,bia, pa i muntari, hajmo sad neku facu kad ono KHARJA(izbaci J i ubaci IN)!!! pa zar ne reče neko nekad , odmah nakon osvajanja CL da ćemo sad samo po 1 ili 2 igrača uzimat vrhunske kvalitete???
gdje je tu kharja?nagatomo?šta je to?
daj da dočekam da vidim poziciju lijevi bek kako treba (otkako r.carlos ode tu rupa stalno) kupi evru i da završimo više majka mu stara.
što ne možemo krhnut pare za jednog megastara na ljeto,
šta fali zveknut 45 milki za fabregasa i ponudit cou-a ili santona u zamjenu, francuski pedo bi prihvatio 100%, i imaš najboljeg i najmlađeg playa na svijetu , koji može igrat sljedećih 10 sezona.

pogledajte šta je Genoa uradila uzela od Parme Paloschija i Antonellija, da se kladimo da ćemo mi pregovarat za minimalno jednog od njih uskoro?
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2011   #17322
LFMCF
Allievi
 

Join Date: Jan 2011
Location: BiH
Posts: 178
Default

Hajd ti meni reci sta ti vidis u tom Torresu,jel to igra vrhunski,zabija golove,sta...??? Vrijedi li taj covjek 50 miliona funti? Znas li ti kolika mu je sad sedmicna plata u Chelseiju? Pa Branca kad bio doveo nekog za 58 miliona eura i dao mu sedmicnu platu od 175.000 funti dera bi nas sviju ovdje razapeo i to su rijetke stvari u kojima se slazem sa derom i opet on po Kharji,momak nije doveden kao pojacanje vec da pojaca konkurenciju,i da,ta "Karina" kako je nazivas je asistirao za gol,i gurno loptu Pazziniju kod penala,malo ti je za poluvrijeme??? Japanac jos ni minute nije odigrao a vec ti ne valja,neka tebi valja V.Bommel i co
P.S jel ti se zakrpa svidja
LFMCF is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2011   #17323
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by LFMCF View Post
Hajd ti meni reci sta ti vidis u tom Torresu,jel to igra vrhunski,zabija golove,sta...??? Vrijedi li taj covjek 50 miliona funti? Znas li ti kolika mu je sad sedmicna plata u Chelseiju? Pa Branca kad bio doveo nekog za 58 miliona eura i dao mu sedmicnu platu od 175.000 funti dera bi nas sviju ovdje razapeo i to su rijetke stvari u kojima se slazem sa derom i opet on po Kharji,momak nije doveden kao pojacanje vec da pojaca konkurenciju,i da,ta "Karina" kako je nazivas je asistirao za gol,i gurno loptu Pazziniju kod penala,malo ti je za poluvrijeme??? Japanac jos ni minute nije odigrao a vec ti ne valja,neka tebi valja V.Bommel i co
P.S jel ti se zakrpa svidja
Torres nije zaboravio igrati fudbala vjeruj mi, baš kao ni snajder kad smo ga uzeli ozlijeđenog od reala, naravno da vrijedi 50 miliona , što ne bi vrijedio, dečko je killer samo takav a i marketing magnet, pola te cifre će sigurno zaraditi nazad prodajući njegov dres s 9-kom. poenta je da smo mi veći i uspješniji klub od njih a nemamo takve igrače niti ih tražimo, neozbiljni smo ,
ganjamo neke kopije Vratislava Greska samo nek su gratis i na posudbu
u tome je problem(barem za mene) zašto dovoditi te igrače koji će samo biti mjesto na klupi ili tribinama, pogledajte farsu kako pojačati konkurenciju najjačem veznom redu na planeti? pa kupiš još jednog giganta a la Fabregas, ili najjačem napadu? kupiš Villu, za Kharju sve što treba da znam je to da ga je Genoa PUSTILA na posudbu kod nas, da je dobar ne bi ga pustili, kraj.
Japanac me ne interesuje kao ni Kharja, najviše što mogu biti je solidni , čisto sumnjam da će nam neko posuditi 2 giganta, želim im puno sreće ali da ih na kraju ipak ne kupimo.
sve su to ok igrači , ali jbg mi smo 5 god uzastopni prvaci italije,prvaci evrope,svijeta, i ne znam čega više ne, pa ako sad ne mogu tražit Torresa?
kad da ga tražim??? ako smo mi najbolji tim svijeta valjda trebaju kod nas igrati najbolji igrači ili barem da težimo tome? nema mi logike šampion svijeta a kupuje igrače od kandidata za degradaciju???presmiješno.žalosno.
interesantno da svi odmah plačete za lovom, pa baš zato trebamo uzimat ove velike igrače, jer je daleko manja šansa da oni budu flop, nego ovi što su gratis , na posudbu, uzmi sad-plati poslije deal , pogledajte nam u istoriju transfera to su milioni i milioni na razne enigma likove, od kojih smo ipak uboli par extra igrača ali smo morali kupit 200 fula da bi došli do 1 kako valja, pa da smo igrali lutriju tako često dobili bi je 12 puta.
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2011   #17324
Motta
Substitute
 
Motta's Avatar
 

Join Date: Dec 2010
Location: Sarajevo
Posts: 518
Default

Denchil slazem se s tvojim postom dosta vjeruj u pravu si al znaj neki igraci tipaTores recimo kojeg bi ja volio vidjet u interu je previse skup a i ne vrjedi tolko para jer ev primjera mozda glupo poredim a kakvo je ime bilo Militto Motta kad su dolazili kod nas kao anonimusi posebno Militto a taj isti Militto je osvojio i dao golove sto Tores mozda nece nikad mozda ..Pruzimo sansu ljudima nemamo sta izgubiti nek odigraju koju tekmu pa cemo sudit .Nema Man Utd recimo svjetski tim pa im igra kojekakvi Carick Cricito J S Park itd uglavnom zelim reci dajmo ljudima sansu nema se sta izgubiti a na ljeto radit ozbilljno ostavit samo 24 igraca koja ce igrat ..sretno ..
Motta is offline   Reply With Quote
Old 01-02-2011   #17325
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Milito bio anonimus? Motta? Interesantno. Milito mozda nije bio Drogba, ali anonimus nije bio sigurno, gdje god je igrao trpao je. Ne možeš porediti njega prije Intera i Kharju prije Intera...
Tores? Fantastican špic, killer kao što Denchi reče, pao u formi jer je Lpool u totalnim dubiozama, ipak je Badnitez previse vremena proveo kod njih Reći da on ne valja, šta je pokazao i sl. je kao kad bi za Eto-a poslije desetak mečeva bez gola rekao da ne zna igrati.... To se svakom špic igraču desi pad u formi, period bez golova. Sad vrijedi li tolike pare, to je druga priča. Lično mislim da nijedan ne vrijedi preko 50mil...
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca
mourinho is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 10:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic