Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 03-03-2011   #17671
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ancelotti se vraca u Italiju, najvjerovatnije Romu, ja bih ga volio vidjeti kao naseg trenera.

Milan dovodi Mexesa, on i Nesta, wow .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 03-03-2011   #17672
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

nama NE treba trener...a i Carlo je izjavio da nikad ne bi treniro Inter.neka ide u Romu,Interu stvarno ne treba...

http://www.fcinternews.it/?action=read&idnotizia=37135
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 03-03-2011   #17673
Pablo
Primavera
 

Join Date: Nov 2010
Location: Srbija Beograd
Age: 39
Posts: 267
Default

Ni ja ne bi voleo Ancelotija,u Milanu je bio sto godina a osvojio samo jedan scudeto,a vest za mexesa je odlicna
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 03-03-2011   #17674
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Mi trenera imamo za sl. god. dok ne dodje Mou...a do tada,trazimo igrace dera,kao sto vidis
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 03-03-2011   #17675
Forza_Grande Inter
First team
 
Forza_Grande Inter's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Location: RajvoSA
Posts: 384
Default

za Alexisa

Quote:
Klub iz Serie A o kojemu govori Soldati vjerojatno je, prema pisanju talijanskih medija, Inter. Međutim, malo je vjerojatno da će Inter poslati ponudu u novcu vrijednu 30 milijuna eura, a puno je vjerojatnije da su spremni dio transfera kompenzirati svojim igračima koji nisu u prvom planu, pa se kao takvi spominju Davide Santon i McDonald Mariga.

Za drugi klub koji je poslao ponudu vjeruje se da se radi o Chelseau, iako njihov interes vjerojatno ovisi i o budućnosti Carla Ancelottija u tom klubu. Ostane li Talijan na Stamford Bridgeu, londonski će klub poslati novu ponudu, ali promjeni li se menadžer, onda to više nije sigurno.

http://euronogomet.com/index.php?opt...=7207&Itemid=1
Forza_Grande Inter is offline   Reply With Quote
Old 03-03-2011   #17676
LFMCF
Allievi
 

Join Date: Jan 2011
Location: BiH
Posts: 178
Default

Sumnjam da ce Maicon otici,Sanchez bi dosao ko kec na desetku,a Ganso ce najvjerovatnije potpisati novi petogodisnji ugovor sa Santosom
LFMCF is offline   Reply With Quote
Old 03-03-2011   #17677
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Quote:
Originally Posted by Il Mago View Post
Al trebat ce jos barem 2 il 3 igraca da se dovedu osim njega,kao i da se rijesi Maicona i jos nekih igraca...

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Ancelotti se vraca u Italiju, najvjerovatnije Romu, ja bih ga volio vidjeti kao naseg trenera.
Milan dovodi Mexesa, on i Nesta, wow .

Mexes? Wow, garantovanih 3 crvena i 3 auto-gola u sezoni...
Nera is offline   Reply With Quote
Old 04-03-2011   #17678
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by Nera View Post
Mexes? Wow, garantovanih 3 crvena i 3 auto-gola u sezoni...
to je ako ga ne izbaci leggrotaglie ili onaj grk iz prvih 11
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 04-03-2011   #17679
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Sanchez, Ganso i Sahin mislim da nam mora biti to prioritet.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 04-03-2011   #17680
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

Quote:
Originally Posted by Nera View Post


nervira me sto Zanetti mora da trci i za sebe i za njega...

i Ganso nikako nije prioritet,uopste nam nije potreban igrac na toj poziciji.

Sanchez,Sahin (ili neki drugi veznjak) i jos jedan igrac...
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 04-03-2011   #17681
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Gansa bi ja odmah uzeo...momak može da igra u veznom redu, a ne samo iza napadača kao trequartista...isto tako sneijder zna da igra u veznom redu, pa bi se moglo sneijdera povuči nazad a gansa staviti iza napadača...dok coutinho može igrati na krilu a isto tako iza napadača...dakle nebi bilo gužve...a isto tako ozljede su uvijek tu

Sahin, Ganso, Sanchez po meni mercato iz snova, ali naravno da nam sva trojica nisu prioriotet...od ove trojice možda je Sanchez trenutačno prva želja brance i morattija...dok je pogotovo sahin zasad samo želja
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 04-03-2011   #17682
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Sanchez, Ganso i Sahin mislim da nam mora biti to prioritet.
sanchez i ganso najvjerovatnije
i to je odličan izbor
Ganso je po konstituciji i stilu igre najsličniji thiagu motti , slične lopte daje, visok, jedino što je on malo brži od motte a i mlađi , komotno može igrati centalnog veznog, normalno kreativni igrači uvijek pokazuju najbolje kad im se da sloboda playmakera , ali može sigurno igrati i malo povučenije.

povlačiti Snajketa nazad je moguće ali mi ne djeluje kao neko dobro riješenje, on je prilično nizak i visoke lopte bi bile izgubljene skoro uvijek za njega, kao i većina duela jer nije neki snagator, mislim da je ovo i Leo uočio pa zbog toga Motta igra zadnjeg veznog umjesto dosta nižeg cambija, iako nikad nisam bio neki pretjerani fan Patricka Viere sad ima momenata da se sjetim kako je ugodno bilo ubaciti njega pred kraj utakmice(upravo kad očajni protivnik počinje koristiti duge lopte prema naprijed) i gledati kako se lopte zaustavljaju na Vieri, nadajmo se da će se Mariga razvijati u tom smjeru( ako ne toulusov Capoe, M'Vila iz Rennesa ili Mangala iz Standarda su opcije za razmatrati).

Sahin iako sam i ja mišljenja da bi nam itekako koristio se ne spominje toliko u vezi s nama(više s Arsenalom? zbog Fabregasa)

Kaka i Fabregas će biti prva 2 imena ljetnog prelaznog roka, ali osim ako massima ne ufati luda najvjerovatnije nećemo nijednog od njih uzeti.
Hamšik bi bio ok ako se može uzeti za neku razumnu cijenu, ili eventualno Gourcouff koji svakako dosta podsjeća na Kaku i po građi i stilu igre.
A ako baš nema nekog kreativca ne bih imao ništa protiv Fellainija iz evertona,
visok, jak, dominantan veznjak, ubitačan glavom kod izvođenja prekida.
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 04-03-2011   #17683
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Il Mago View Post
nervira me sto Zanetti mora da trci i za sebe i za njega...
To sam ja davno rekao, Maicona prekomandovati u krilnog igraca .

Nera, svako ima svoje misljenje, moje je da Carlo ima vise iskustva te da je bolji trener od Lea. On je izvlacio maksimum od one starudije i ekipe, osvojio LP (posto je neko spomenuo samo jedan scudetto). Uostalom, fan je Intera od malena. Svaka mu cast, jer drzi do morala (takvi su rijetki danas), i u znak postovanja bilanezima nece preci kod nas.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 04-03-2011   #17684
LFMCF
Allievi
 

Join Date: Jan 2011
Location: BiH
Posts: 178
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
To sam ja davno rekao, Maicona prekomandovati u krilnog igraca .

Nera, svako ima svoje misljenje, moje je da Carlo ima vise iskustva te da je bolji trener od Lea. On je izvlacio maksimum od one starudije i ekipe, osvojio LP (posto je neko spomenuo samo jedan scudetto). Uostalom, fan je Intera od malena. Svaka mu cast, jer drzi do morala (takvi su rijetki danas), i u znak postovanja bilanezima nece preci kod nas.
Leonardo u nedelju ako Bog da obara rekord,malo nam je pa treba dovesti ovog sto "hara" sa onom "slabom" ekipom Chelsea

---------- Post added at 15:29 ---------- Previous post was at 15:12 ----------

Wesley Sneijder, 26-godišnji nizozemski nogometaš i član milanskog Intera, prošle je sezone igrao u fantastičnoj formi, te je nosio igru Intera i svoje reprezentacije...
No, ove je sezone Sneijder u drugačijem ritmu na travnjaku, makar ga je vjerojatno pri tome unazadila i ozljeda zbog koje nije igrao tijekom prosinca prošle i siječnja ove godine. Kako god, La Gazzetta dello Sport piše da bi na kraju ove sezone Sneijder mogao promijeniti sredinu, jer su sve intenzivnija potraživanja londonskog Chelseaja oko ovog veznog nogometaša.
Sneijder ima valjani ugovor s Interom do lipnja 2013. godine, no Chelsea je nemiran zbog sve izrazitije slabe forme Franka Lamparda, te želi mijenjati vezni red za iduću sezonu. Pri tom mijenjanju glavna im je želja dovođenje Nizozemca koji je 2009. godine došao u Inter. Prije toga je nosio dres Ajaxa i madridskog Reala.
LFMCF is offline   Reply With Quote
Old 04-03-2011   #17685
warden
Esordienti
 
warden's Avatar
 

Join Date: Feb 2011
Posts: 14
Default

http://www.sportsport.ba/ino_fudbal/...ona-eura/52779.... KOJA NAVLAKUSA za timove zeljne sancheza ..... a sta bi nam falilo dovesti i gonsa i sahin i sancheza ... jedan bi malo grijao klupu ,koji ?? neka se dogovore medusobno ,necemo mi razbijat glavu time ,al pored najjace prve postave imali bi i najjacu klupu....
warden is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 15:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic