Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2012/13 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 24-02-2013   #16
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Realan rezultat, oni su bili mnogo bolji u prvom, a mi smo bili bolji u drugom. Ja ne pamtim kad je milanski derbi završio neriješeno, ne mogu se sjetiti niti jednog (ako ne brojimo iz polufinala CL 2002. dva remija).
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 24-02-2013   #17
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Ko je zabio gol??? Jah, kazem vam ja, Lepi je nase najvece pojacanje!

U drugom poluvremenu neko je napokon rekao Strami da je Nagatomo lijevi bek i odlucio je da iz taktiku TOTALNI BUNKER, prebaci u BUNKER S JEDNIM TRANSEJOM (uveo Lepog).

I sta se desilo? Nagatomo je odmah pokazao kako se igra pored Abatea i Lepi je zabio gol (asistencija Nagatomo).
NAZALOST, par minuta kasnije Nagatomo se povrijedio i uzao je Chivu sto je zacementiralo nase sanse za pobjedom.

Da je usao Roki, sigurno bi pobjedili, al Strama nema muda da igra napadacki, dok njegov kolega s druge strane ima 1-1 u gostima i na terenu ima 3 napadaca i jos uvodi cetvrtog. Dok smo mi imali jednog, a da se Nagatomo nije povrijedio izaso bi i Palacio a umjesto njega usao Chivu....SIGURNO!

Milan je u prvom poluvremenu bio dominantan, imali su dosta sansi, nisu ih znali iskoristit (treba pohvalit i handu u par navrata, iako je imao i onih NESPRETNIH odbrana).

Drugo poluvrijeme mi smo napokon uspjeli da zaprijetimo na gol Milana i odmah se isplatilo. Nismo imali onoliko prilika kao Milan u prvom dijelu, ali drugo poluvrijeme smo mi ipak bili nesto bolji.


1-1 je realan rezultat ako gledamo, njima prvo poluvrijeme, nama drugo, ali ako gledamo ukupno citavu utakmicu, sanse i sve, onda mi mozemo biti mnogo zadovoljniji rezultatom.


Dobra stvar je sto nismo izgubili, a losa stvar je sto sam ja otreso na kladionici

Nista sutra novi dan - nova nafaka.


Sta reci nego
YEAH
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2013   #18
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Na kraju utakmicu Il Galgo je bio veoma sretan kada je govorio za Sky: "Taj gol i to uzbuđenje navijača, nikad neću zaboraviti. Govorilo se puno o tome što sam radio izvan terena i želim reći da su sve laži. Suze su predanost, i idu za moju obitelji i moju djevojka koja je došla iz Argentine. A onda Morattiu i Interu, koji su me primili jako dobro." Šta ste trebali učiniti u drugom poluvremenu? "Trener nam je rekao da izađemo na teren jači i da pokušamo pobjediti."
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2013   #19
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Sto se tice igraca utakmice dvoumim se izmedju Hande i Maria (s nase strane naravno )

---------- Post added 25-02-2013 at 00:08 ---------- Previous post was 24-02-2013 at 23:17 ----------



---------- Post added at 00:16 ---------- Previous post was at 00:08 ----------

<iframe frameborder="0" width="480" height="272" src="http://www.dailymotion.com/embed/video/xxrbnr"></iframe><br /><a href="http://www.dailymotion.com/video/xxrbnr_int1mi1_sport" target="_blank">INT1MI1</a> <i>by <a href="http://www.dailymotion.com/Samu21213" target="_blank">Samu21213</a></i>
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2013   #20
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

posle jednog dana evo moje vidjene utakmice.

Igra je bila očajna po meni. Previše su ušli u utakmicu ko pičke i vidno su se jih bojali nisu imali muda u igri. Previše su puštali Milanu da napada i možemo biti samo sretni što imamo Handanovića na golu inače smo mogli komotno pojesti petardu i Strama bi sigurno dobio odkaz momentalni. Onaj Cassano se juče vidio nije... taj čovek mi sve manje sjeda u račun i pravo mi ide polako na živce i jako se nadam da poleti uistini onaj novinarski trač i da ode na ljeto iz Intera u Sampu i tamo završi karieru. Onaj Gargano i Cambiasso su juče bili presmešni... vodali su jih po sredini ko ovce. A Strama neznam šta si je umislio sa bekovima Zanettija dao levo a Yuta desno pa koja je to budala i nije ni čudo što nam nije sve dobro na bokovima funkcioniralo tek u drugom kad je shvatio gde ko mora igrati onda je bilo koliko toliko u redu. Ali veza i napad su nam i dalje največi kurac. Onaj Cassano i Palacio nisu sposobni vola u guzicu ubosti, a veza je totalno izgubljena sa tolikim defanzivcima na sredini i mrtva.

Jedini čovek koji je bio na nivoju je bio Handanović koji je branio nemoguče.

A nisam se mogao izčuditi golu onoga drvosječe Schelotta... on je zadnji na kojeg bi pomislio da če dati gol ili uopšte uči u igru. Nek je dao taj gol ali ja se ipak nadam da ga nečemo gledati na terenu.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2013   #21
edo
Allievi
 

Join Date: Aug 2011
Location: Tuzla
Age: 37
Posts: 162
Default

Cassano je najveca ljencina na svjetu.
On je kriv za gol
edo is offline   Reply With Quote
Old 26-02-2013   #22
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

PEDESET HILJADA EURA ZBOG VRIJEĐANJA: Inter kažnjen zbog rasističkih uvreda Balotteliju



Milanski nogometni klub Inter je kažnjen sa 50.000 eura zbog vrijeđanja Marija Balottelija na rasnoj osnovi, tokom derbija sa AC Milanom igranim u nedjelju


U saopćenju disciplinske komisije Serije A piše kako su navijači Intera ispuštali rasističke krikove i uzvike.

Italijanska Liga kaznila je i Balottelija sa 10.000 eura zbog nepristojnog gesta upućenog navijačima. .

Inter je ranije ovog mjeseca kažnjen sa 15.000 eura zbog rasističkih pjesama na račun Balottelija u meču protiv Chieva
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 01-03-2013   #23
Pablo
Primavera
 

Join Date: Nov 2010
Location: Srbija Beograd
Age: 39
Posts: 267
Default

http://www.facebook.com/media/set/?s...4716903&type=1

---------- Post added at 14:38 ---------- Previous post was at 14:36 ----------

Ovo su neke od slika....sad sam isao prvi put i odusevljen sam...
Pablo is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 07:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic