Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Opće diskusije > Ankete

Ankete Ovdje mozete kreirati ankete bilo kako vezane za Inter

Rezultati glasanja: Kojeg protivnka zelite u 1/8 Lige prvaka
Manchester United 0 0%
Chelsea 2 11.76%
Arsenal 4 23.53%
Real Madrid 2 11.76%
Sevilla 3 17.65%
Bordeaux 6 35.29%
Broj glasača: 17. You may not vote on this poll

Closed Thread  
Thread Tools Display Modes
Old 11-12-2009   #31
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

u svakom slučaju mi ne bi mogli biti favorit protiv jednog Arsenala jer su oni po povijesti uvijek išli dalje u ligi prvaka posljednjih godina za razliku od nas
Van Persie je totalno nepredvidiv igrač, nekonstantan i precijenjen
pre često odigra loše i gotovo da ga se ni ne vidi na terenu, on idigra jednu utakmicu dobro ili čak odlično i svi kažu wow koja igračina i onda tri za redom vrlo loše, u svakom slučaju dobro ako ne igra ok, bolje eliminirat jedna prijetnja manje, ali onda ti uđe onaj Vela mali vižljasti dribler pa ti napravi HAOS heheh
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline  
Old 11-12-2009   #32
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

ma dajte, pričate o arsenalu kao da su neznam šta...kakav vela, pa njega bi zanetti pojeo kad očeš...


e sad se baš nadam da njih dobijemo, pa da vam naši momki dokažu
Grujinho is offline  
Old 11-12-2009   #33
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

hehe pa ti pričaš o arsenalu kao da je neka ekipica, jedna su od konstantnijih ekipa u ligi prvaka jer svake sezone stižu do četvrtfinala barem, zanetti bi pojeo velu??? pa možda i bi ali da te podsjetim neki dan koj propuh je bio po lijevoj strani probijao ga je neki nepoznati igrač a šta bi bilo sa eto recimo Velom, Arsenal osim endless dodavanja zna igrati i jako brzu igru koja nama nikako ne odgovara, pogledati malo koliko su nam prilika stvorili rusi neki dan, isto brzom igrom
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline  
Old 11-12-2009   #34
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ja sam dao za Bordeaux zato što jih je najlakše ustaviti i zbog onoga Blanca. Ako nas izbace eto na njega
__________________

Quaresma#7 is offline  
Old 11-12-2009   #35
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Sorteggio Champions Bordeaux 'Evitare l'Inter'

http://www.calciomercato.com/index.php?c=6&a=157084


a deki je takodjer izjavio da bi najvise volio ili sevilli ili Bordeaux
Huska is offline  
Old 11-12-2009   #36
Artband
Substitute
 
Artband's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Niksic,ali Beograd trenutno
Age: 33
Posts: 334
Send a message via MSN to Artband
Default

Možda bi realno bilo očekivati Sevilju ili Bordo,ali moja želja je Real,nekako su najlakši protivnik.
__________________
Inter forever in my heart!!!!!!!
Artband is offline  
Old 18-12-2009   #37
Dzon Dilindzer
Reserve
 
Dzon Dilindzer's Avatar
 

Join Date: Apr 2009
Location: Milici R.Srpska
Age: 38
Posts: 349
Default

e eto nam sad,Chelsea,ali neka je bar cemo viditi valjamo li cemu i jesmo li sposobni osvojiti
Dzon Dilindzer is offline  
Old 18-12-2009   #38
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Mah sposobni osvojiti nismo sigurno
Chelsea je ove sezone mašina, granitna momčad, Ancelotti im je dao i nešto više, a ekipa su koja je pred dvije godina igrala finale a prošle sezone polufinale, u obje(zapravo tri) nisu bili nadigrani
Naučeni su na više teških utakmica od nas, ne samo u svojoj ligi nego i u evropi(baš i zbog toga što idu dalje od nas u ligi prvaka već par sezona)
I uigraniji su
Sve je na njihovoj strani, iako kako hulle kaže Mourinho poznaje svakog njihovog igrača u dušu, opet šta nam to pomaže? danas i mala djeca znaju sve o Barci i njihovim igračima, po čemu je svaki specifičan i sve, pa opet svi laganini puše protiv njih
Da ne govorim da neće biti nekih čudnih sudačkih previda protiv Chelsea ove sezone, prošle su ih namjerno izbacili u onom uzvratu s Barcom, tako da će ih se ove sezone pustit da idu dalje ako zasluže
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline  
Old 18-12-2009   #39
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

I prije izvlacenja protivnika ove godine sa istim entuziazmom ocekujem nastavak takmicenja jer znam da nam je i neki slabiji protivnik od Chelsija dosao mi bi mogli ispanut.Mec sa Barsom je nesto sto je prekinulo ikakvu nadu da mi mozemo osvojit taj pehar ili bolje rec u znatnome smanjilo ocekivanja i ako je nas tim vjerovatno najaci u poslednjih 20 god!
O Chelsiju je sve rekao Mauro samo mogu dodati da su oni jedini tim koji je prosle godine nezasluzeno ispanuo u polufinale tj pokraden od strane sudije i Barse.Oni su jedini koji je zaustavio u potpunosti srednji red katalonaca a to nije poslo za nogom nikom sem njima!
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline  
Old 18-12-2009   #40
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Sve je to smiješno...samo to imam da kažem...ne mislim na vaše komentare, nego na ova izvlačenja, koji sigurno "nisu" namještena
Grujinho is offline  
Old 18-12-2009   #41
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

ja se slazem sa maurom i estebanom... pre 2 godine celsi je nezasluzeno porazen u finalu,kada se teri okliznuo i omasio,prosle neverovatno koliko su osteceni od strane sudije i ispali su...pre zreba moje misljenje je bilo da ove sezone oni sigurno osvajaju LS,da bi pravda bila zadovoljena...medjutim sada kada su nama protivnik ipak verujem da nekako mozemo da ih eleminisemo....Verujem u to da skoro sve znamo o njima,posto je Jose ustvari sastavio taj tim...Zna im mane,zna vrline... Zaista ne bih voleo da se nastavi niz od valjda 4 godine ispadanja u 1/8... a i kada bih prosli celsi,mislim da bi se tada malcice u protivnki uvukao strah u kosti....Videcemo,verujem u nase

A sto se tice zreba,ja stavrno mislim da je tu nesto namesteno.... Oba milanska kluba dobila spance po grupama,onda oba engleze u nokaut.. i svi oni povratci bla bla ...
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline  
Old 19-12-2009   #42
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Ionako bi skoro sigurno ispali kog god da smo izvukli, možda je i ovako bolje, ali ja se bojim katastrofe.
Chelsea je jednostavno prejak, nije Mourinho ipak čarobnjak ili što ti je znam...Mislim da će upravo u ovim utakmicama sve mane i limitiranost Interova sastava izaći na vidjelo....sjetite se samo da smo na Old Traffordu prošle sezone odigrali koliko toliko ravnopravnu utakmicu unatoč porazu, bojim se da u dva ogleda s ovima nećemo ozbilnije zapucati na gol.

Samo da se ne osramotimo, drugo ja uvijek kažem je.eš LP hoću scudetto , za LP treba imati veliku sreću a mi je nemamo ni malo...ali eto vjecni sam optimista al ni to mi sad ne pomaze
Huska is offline  
Old 19-12-2009   #43
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ipak mislim da imamo lepe šanse. Samo ne smiju se uplašiti protivnika i povuči se previše u defanzivu jer onda smo najebali.
__________________

Quaresma#7 is offline  
Old 19-12-2009   #44
LiGad
Assistant coach
 
LiGad's Avatar
 

Join Date: Sep 2009
Location: Mostar
Age: 32
Posts: 1,633
Send a message via MSN to LiGad
Default

Ja sam veliki pesimista sto se tice svega, ali ovaj put uprkos moci Chelsea, uprkos nasem iskustvu sa Englezima (Liverpool, Man Utd -nismo bili kompetitivni uopce) imam neki ludi osjecaj da cemo ih pobijediti ..ne znam sta mi je, ali samo se nadam da me osjecaj nece prevarit
__________________
Like I give a damn!
LiGad is offline  
Closed Thread
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 11:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic