Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Podrška > Obratite nam se

Obratite nam se Pitanje, prijedlog ili nesto treće..

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 05-07-2011   #706
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Jedva sam nasao gresku .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2011   #707
Motta
Substitute
 
Motta's Avatar
 

Join Date: Dec 2010
Location: Sarajevo
Posts: 518
Default

Da vas pitam nisam imao neta oko mjesec dana samo sam nako malo citao i naletim na ovo sta je sa ovim imal istine kolko inter ima scudetta sad 17 ili 18..hvala
Inter gubi titulu, Serie A 2006. bez prvaka

Suđenje u aferi Calciopoli 2 se bliži kraju, ali sve je jasnije da će i Interu biti oduzeta titula iz 2006. koju je zaradio za stolom, a ne na travnjaku

Nakon što je istražitelj Talijanskog nogometnog saveza (FIGC) Stefano Palazzi izjavio da je Inter također muljao sa sucima (od 2004. do 2006), te je na taj način stekao nepoštenu prednost, s nestrpljenjem se čeka konačna odluka suda u Napulju (18. srpnja).

Talijanski tisak složan je u prosudbi da će Interu biti oduzet scudetto iz 2006. koji mu je pripao nakon što je titula oduzeta Juventusu. U toj aferi namještanja 'stara dama' je izgubila dva naslova i bila je izbačena u Serie B, dok su bodovno kažnjeni Milan, Fiorentina, Lazio i Reggina.

Inter se tada nije našao na optuženičkoj klupi iako su neki tvrdili da je i on varao sa sucima. U novoj istrazi došlo se do novih dokaza i transkripata razgovora koji jasno govore da ni Inter nije nedužan.

Tako će Italija dobiti još jednu godinu bez prvaka jer naslov iz 2005. (oduzet Juventusu) također nije pripao nikome. Sreća je za Inter što neće biti dodatne kazne (izbacivanje u niži rang ili kazneni bodovi), jer je prošlo pet godina od skandala, pa je uslijedila neka vrsta zastare. No, ono najvažnije – titula – ne pripada nikome.

Preuzeto sa tportal.hr
Motta is offline   Reply With Quote
Old 14-07-2011   #708
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

18. ce se znati konacna odluka.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-10-2011   #709
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default

Ocigledno je da forum u poslednjih nekoliko meseci ne funkcionise kao pre. Stari clanovi su otisli, neki sa razlogom, neki bez... Mi sto smo ostali ulogujemo se reda radi i ponekad se nesto napise, ali je to sve malo, pogotovo sto znamo kako je ovaj forum funkcionisao ne tako davno. Razumem da svi imamo obaveze, ali da nije to razlog zasto je ovde zavladala monotonija...
Znam da su svi svesni ovog ''problema'' i da niko nije pisao o tome, pa sam ja odlucio . Moje pitanje je sledece: administratori, moderatori, clanovi da li hocete da se angazujete i svi zajedno da vratimo forum na stare staze ?
Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 16-10-2011   #710
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

ja koliko znam Gruji rece da ce nagovoriti ove sto su otisli da se vrate...

a ja sam 100% siguran da ih vecina cita forum, ali oni su kao neke face ako ne pisu i ko fol nesto se naljutili....a samo su obicni papci, zbog nekih mi je drago sto su otisli: neca, curva i ostali nacionalisti, ali ove papcine sto idu ako kazes ruznu rijec protiv nekih igraca i ne trebaju nam...nismo ovdje zbog pojedinih igraca, vec zbog Intera...

vjerovatno i rezultati tjeraju navijace od foruma, jer kada smo vezali one dvije pobjede sve je bilo puno, ali eto dok se gubi, odmah i njih nema...

ja bih volio kada bi se nek vratili, a i ostali postali aktivniji(pogotovo cnogorci koji su se skroz izgubili), jer je ljepse uci na forum kada imas uvijek sta procitati...ja sam svaki dan na forumu i kada sam na netu najvise sam ovdje, ali vise puta se ne logujem, jer je sve prazno...

ako ima tko lud za fejsom i nek ozivi one stranice i to ce najbrze privuci sve...
Huska is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 12:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic