Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 11-07-2014   #1
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default Yann M'Vila


Ime i prezime:
Yann Gérard M'Vila
Datum rođenja:
29.06.1990.
Mjesto rođenja:
Amiens, France
Visina: 1.82 m
Prva pozicija: Defanzivni vezni
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2014   #2
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Konačno.... mislim da če se jako dobro pokazati kod nas, dečko je bio uporan i čekao nas i dočekao. Sjajan deal za mene.

To su preko Twittera objavili kao zvaničnu vest.
__________________


Last edited by Quaresma#7; 11-07-2014 at 15:17.
Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2014   #3
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Dobar transfer, talentovan je i još uvijek mlad a nije preskup. Ako se sabere u glavi može postati igračina.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 11-07-2014   #4
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Jos nije zvanicno ...

---------- Post added at 18:50 ---------- Previous post was at 18:05 ----------



---------- Post added at 19:08 ---------- Previous post was at 18:50 ----------

#Ausilio: "M'Vila's photo? I found out about it as I was coming up here. He was so happy he published it
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 12-07-2014   #5
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Francuz je prosao lekarske preglede i upravo potpisao ugovor sa Interom i na putu je za Pincolo da pocne trenirati sa novim saigracima.

Ausilio : Ne mogu vam opisati koliko je M'Vila insistirao za dolazak u İnter . Pritiskao je Rubin Kazan , koliko je mogao . Cestitam , i zelim mu puno srece u nasem klubu .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 12-07-2014 at 02:28.
dera is offline   Reply With Quote
Old 12-07-2014   #6
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

gdje si to procitao majke ti ?

evo sta je ausilio izjavio veceras za interov sajt ..

Talks with Rubin Kazan over M'Vila seemed to have ground to a halt and yet we've seen photos that seem to tell us a different story... "I've seen the photos too. I can say that we all need to be a little bit patient. It was probably a case of the lad being so excited and determined to join Inter that he couldn't wait for it to be official. We have to wait until Rubin put down in black and white what they've already told us verbally. Everything's been done between us and the boy."
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 12-07-2014   #7
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ovaj gore tekst su naši malo dočarali .

“Yes I have seen the pictures, maybe there should’ve been more patience, but he strongly wants to join Inter. There was so much anxiety and preoccupation that today after signing the contract he couldn’t wait to tell the world. As a director I can’t make anything official, I have experience and I know we have to wait. We and the player have done everything, it’s up to Rubin to formalize what we declared verbally.”

sempreinter.com/gianlucadimarzio.com
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 12-07-2014   #8
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Pa igrac sam sredio da predje u Inter ,da je cekao nase sjajne sportske direktore i pregovarace ostao bi jos on tamo da se mrzne na onoj zimi
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 12-07-2014   #9
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default


M'Vila: Jedva čekam da zaigram za Inter

Yann M'vila prihvatio smanjene plate od 3 miliona na 1.6milona odbio je i 2 miliona eura bonus samo da bi postao nas igrac.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 12-07-2014   #10
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Igrač za naše direktore gore... ništa ne trebaju raditi igrač sam uradio sve... čak i bonuse odbio hahaha
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 12-07-2014   #11
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

I znate šta ako, ne dao Bog, flopa nemojte čovjeka odmah hebavat. Vidite šta je sve uradio da dođe kod nas i treba to cijenit pa ako ga i ne bude išlo jbg dešaje se
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 12-07-2014   #12
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ja sam uveren da če on kod nas biti igračina... u njegove kvalitete ne sumnjam to je več sam na terenu dokazao.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 13-07-2014   #13
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

on ce biti strasno pojacanje !!

posebno mi je drago sto je istinski zelio da dodje kod nas a da je mogao otici mozda trenutno i u bolje ekipe od nas mogao je , ali odbio je to ! zelja mu je bila inter i samo inter !!

zbog toga mi je drago sto ima jos igraca anakon svega u skorijem periodu kojima je cast obuci dres intera !!

da je presao zbog novca to definitvno nije , u rubinu je imao duplo bolje uslove nego sto ce ih kod nas imati !!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 15-07-2014   #14
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Danas se pridružio na treningu i verovatno če danas biti i zvanično potrvdjen jer je Rubin konačno poslavo sve papire putem faksa da se Yann more konačno pridružiti našoj ekipi. Konačno je ta saga završena.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 19-07-2014   #15
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Yann, dobrodošao u Inter. Što očekujete od ove avanture u Milanu, gdje mislite da će ekipa završiti ove sezone?
"Personalno, želim pronaći najbolju formu i steći povjerenje trenera. Tim naše ekipe, je da se nađemo u top 3 ekipe na tabeli." U kakvoj ulozi na terenu, se možete najbolje izraziti?
"Osobno, želim igrati svugdje na terenu i dati sve od sebe. Taktički se može reći da ja volim igrati ispred obrane."
Što vas je potaknulo da odbacite mnogo novca kojeg su nudile ostale ekipe? Zbog čega baš Inter?
"Da, odbio sam veliki novac da bi bio ovdje, ali ekonomski aspekt nije jedina stvar bila u mom izboru. Volimo nogomet, a ovo je veliki klub, ja imam samo 24 godine, i mogu vremenom zaraditi još novca.Vidio sam da Inter pravi ozbiljan projekt i želio sam doći. "
Jeste li ikad bili u strahu da će propasti posao?
"Imao sam malo straha jer znam kakav je mentalitet Rusa, ali na sreću sve je dobro prošlo."
To je istina da si ti 'zločesti dečko'?
"Postoje glasine iz prošlosti,a to su pisali ponajviše francuski mediji. Možda sam bio, ali sada sam se promjenio."
Koja je uloga na terenu, koju vam je dao trener Mazzarri?
"Kuzmanović, Mbaye, Donkor mi dosta pomažu oko talijanskog jezika, ali mogu reći da se osjećam ugodno i svaki dan me pozdravi ostatak ekipe.Pozicija? Za sada ne znam još ništa, jer ja nisam razgovarao sa trenerom o toj temi."
Imali ste puno zahtjeva, čak i iz Premier lige. Zbog čega ste prihvatili baš Inter?
"Dinamo Moskva i Inter su bili jedini pravi kontakti koje sam imao. Milano sam izabrao zbog projekta i značaja kluba."

Koliko dugo vam treba da se vratiti u formu, od vas se očekuje da zamjenite Cambiassa na terenu?
"Radim dobro i pratim određenu dijetu. Nakon priprema u SAD-u ću biti spreman i u formi."


Da ne bi više pisali da je izabrao nas pored nekih boljih klubova .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 14:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic