Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 29-05-2015   #30916
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Inter are looking to swoop for defender Mehdi Benatia, but Bayern Munich want €22m.

Alexandre Pato's agent denies the prospect of a move to Inter and says 'there have been no talks'.

---------- Post added at 19:14 ---------- Previous post was at 19:14 ----------

The agent of Galatasaray midfielder Felipe Melo admits his client ‘would like to play for a team like Inter’.
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2015   #30917
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Traži ga i Iskra Bugojno.. što prosipa šuplju. (Ovo na onaj post agenta za def Monaca).
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 29-05-2015 at 19:27.
dera is offline   Reply With Quote
Old 29-05-2015   #30918
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

pa kad bi benatia dosao svrsio bi u gace ahhahaha kakvi 22 miliona i benatia u interu haha

bajern ga 25 platio i prvotimac im prije bi kjelinija nego benatiu doveli ahhaha
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2015   #30919
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Jučer prvo čitam da nam Mou daje Cuadrada na posudbu i odmah nakon toga i vijest da se zanimamo za Benatiu. Ako ništa lijepo je čitat takve stvari jer sa takvim potezima bi se sigurno vratili u vrh. Benatia bi riješio sve obrambene probleme a Cuadrado bi nam donio motoriku u naš ustajali vezni red.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2015   #30920
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Inter's Piero Ausilio could be after Dynamo Zagreb's Ante Coric after meeting with his agent today. O M G

Milan and Inter are once again vying for Atletico Madrid midfielder Mario Suarez.

Sassuolo striker Nicola Sansone reveals it would be a 'family dream' for him to wear Inter's colours.

Roberto Mancini will “100 per cent” remain at Inter, but left the door open for Mateo Kovacic, Mehdi Benatia, Felipe Melo and Yaya Toure.

---------- Post added at 18:32 ---------- Previous post was at 18:14 ----------

ET je danas rodjendan...pa et.... mozda dogovori neki veliki transfer hahahahha
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2015   #30921
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Benatiu i Cuadrada će da dovede .

---------- Post added at 19:32 ---------- Previous post was at 19:28 ----------

RM: "Mislim da ce predsjednik uciniti sve kako bi Inter bio na vrhu. On je kupio tim kako bi mu vratio sjaj od prije nekoliko godina. Imam puno povjerenje u njega i siguran sam da ce se to desiti u nadolazecim godinama."
"Ne znam da li ce Benatia doci, nikada nisam razgovarao sa njim. Nece biti lako da se dodje do njega, Bayern ga ne zeli prodati. Mogu samo reci da je vrlo dobar igrac."
"Svako moze igrati bolje. Mateo raste, Icardi isto tako, cak i Palacio moze igrati bolje. Medel je igrac koji me najvise iznenadio."
"Nagatomo je svestran, moze igrati i desno i lijevo. Mislim da ce on ostati u Interu."
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 30-05-2015   #30922
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by hulle View Post
Inter's Piero Ausilio could be after Dynamo Zagreb's Ante Coric after meeting with his agent today. O M G
Svi u hrvatskoj kažu wonderkid, a Zdravko kaže da je Ćorić veći talenat i od Kove i od Modrića. Ali šta će nam on kad imamo Kovu, identičan tip igrača. Ako već hoće opet poslovat sa Dinamom nek kaparišu Pjacu, 20-godišnji krilni napadač baš što nam treba a imao je odličnu sezonu iza sebe i već je reprezentativac Hrvatske.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2015   #30923
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Mozda dovedu njega a Kova u Liverpool .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2015   #30924
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Izgleda da postajemo Dinamo hahahha
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2015   #30925
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Dinamo je odličan proizvođač vrhunskih igrača, ja bih barem svake druge godine doveo njihovog najvećeg prospekta. Njima sada nije dovoljno samo da kupuju najbolje sa Balkana nego su došli do tog nivoa da kupiše Barceloninog juniorskog kapitena Olma (inače kapiten Španjolske repke u tom uzrastu) i platiše ga 3 mil., Barca kada im se promijenio sportski direktor im nudi 6 da ga vrate ovi neće ni da čuju. Dinamo je gigant ba i 100x je bolje kupit njihovog najvećeg talenta nego tamo neke brazilske zvijezde.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2015   #30926
Kovacic10
Giovanissimi
 

Join Date: Feb 2013
Posts: 64
Default

Čorić i Pjaca su buduće superzvijezde..u to nema uopće sumnje samo mislim da ga Mamić ne pušta ispod 20 mil eura. ja sam navijač Dinama i da dinamo je doveo kapetana i najboljeg igrača mlade Barcelonine ekipe.
Kovacic10 is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2015   #30927
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Da li bi prodao Kovu za 30m i doveo Pjacu za 10-20m?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2015   #30928
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

a cuj ante coric 20 mil ahhahaha tako i halilovic 20 30 mil pa ode za 3 sa bonusima haahahaa
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2015   #30929
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Zamislite Vidić ostane, i mora govoriti Čoriću gdje je lopta .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 31-05-2015   #30930
Kovacic10
Giovanissimi
 

Join Date: Feb 2013
Posts: 64
Cool

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Da li bi prodao Kovu za 30m i doveo Pjacu za 10-20m?
Kada bi Pjacu dobili za 10 onda bi mozda i pustio Kovacica, a za tu razliku od 20 mil jos doveo vrhunskog stopera

---------- Post added at 21:53 ---------- Previous post was at 21:50 ----------

Quote:
Originally Posted by ajdin View Post
a cuj ante coric 20 mil ahhahaha tako i halilovic 20 30 mil pa ode za 3 sa bonusima haahahaa
Halilovic je mogao otici besplatno a otisao je za 3 s bonusima koji mogu doci i do 15.Coric je sad potpisao novi ugovor i nisu ni približno u slicnoj situaciji. Vidjet ces ti uskoro tko je Coric
Kovacic10 is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 13:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic