Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2009/10 > Liga prvaka

Liga prvaka Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za međunarodne utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 17-09-2009   #361
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Quote:
Originally Posted by Mauro7 View Post
to sam baš ja razmišljao, ali primili bi i više, jer su i od nas mogli primit petardu, da nismo stali

ali oni su sad takav klub, nakon pobjede nad moćnim marseillom, odmah im se vrati optimizam
Sad ce ih u nedelju Bolonja vratiti u realnost.
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2009   #362
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

ej bre moco ti si prvi koji kazes da odbrana nije bila dobra bilo koja odbrana koja protiv barce ne da ne primi gol nego im neda da naprave sto postotnu sasnsu za 90 minuta je perfetkna...Chivu je perfektno zatvorio messija i ovaj nista nije mogao a nista nije ni uradio lucio je pojeo ibru i nije mu dao nijednom da se okrene niti da primi loptu maicon je dobro cuvao anria ni on nista nije uradio motta zanetti muntari/stankovic su dobro pokrivali iniestu xavia dani alvesa a to se lako moglo i primetiti jer ni xavi a ni iniesta nisu imali nekih lopti sa kojima bi presekli nasu odbranu i stvorili svojim napadacima sansu... Imali su oni sansi ali to je sve bilo nesto slabo nijedna sansa nije bila da igrac ispadne sam sa cesarom ili sl. uvek kad bi messi,henry ibra ili bilo ko primio loptu u kaznenom lucio ili samuel bi ga odmah napali i skinuli mi je tako da niko nemoze da kaze da odbrana nije bila TOLIKO DOBRA

---------- Post added at 19:06 ---------- Previous post was at 19:06 ----------

Quote:
Originally Posted by mourinho View Post
Sad ce ih u nedelju Bolonja vratiti u realnost.
p.s i ti si legenda da bas ubode ovde da vracas bilan u realnost
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 17-09-2009   #363
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

hehehe, dobro ja kazem samo da su nas one visoke lopte malo jebuckale
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 18-09-2009   #364
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Mourinho: Bila je to fantastična utakmica


Nakon teško izborenog remija Intera protiv Barcelone u 1. kolu Lige prvaka govorili su Javier Zanetti, Diego Milito, Julio Cesar i Jose Mourinho.

Zanetti: “Napetost? Mislim da je to normalna pojava u ovakvim utakmicama, u kojima Inter igra protiv ovako jakih protivnika. Možda smo mogli zabrljati, ali ostali smo koncentrirani cijelu utakmicu. Rezultat koji smo ostvarili je pozitivan, ne zaboravimo da se pred nama nalazio europski prvak. Inter je na putu kreacije momčadi, a nastavimo li ovako možemo samo napredovati. Kakav je bio Ibra? Vrlo dobar, u trenucima nas je uspio uplašiti, ali smo dobro znali njegove poteze i prilagodili mu se odigravši cijelu utakmicu visokim intenzitetom.”

Milito: “Momčad smo koja se tek razvija. Imamo drugačiji stil igre u odnosu na prošlu sezonu pa je potrebno vremena i strpljenja. Mnogi su došli nedavno i pomalo se tek upoznajemo. Sve u svemu smo odigrali dobru utakmicu. U prvom smo ih poluvremenu uspjeli dovesti u opasnost, dok su se u drugom uloge zamjenile. Mislim da je rezultat korektan, nisam znao da je Barcelona naviknula napadati i ostavljati toliko prostora otraga. Mi smo pokušali brzim kontrama krenuti u prostor koji su napustali njihovi braniči kada su išli naprijed. Jeli ovo bila utakmica Eto’oa i Ibrahimovića? Naravno da se večeras pričalo o njima, dva su vrhunska igrača koja su ispisala povijest ovih dvaju klubova, a sreli su se večeras na suprotnim stranama u drugim dresovima.”

Julio Cesar: “Barcelona je imala puno loptu u nogama i igrala je dobro. To je momčad koja vjeruje u sebe ponajviše zbog onog što su napravili i osvojili u posljednje tri godine. Prošle su sezone osvojili sve što se osvojiti moglo. No mislim kako je i Inter bio dobar. Oni su bili bolji, a nama je potrebno još zrelosti i rasta kako bismo smanjili razliku između nas i momčadi iz samog vrha Europe. Zlatan? Sreli smo se i zezali prije utakmice u tunelu. On mi je rekao kako će mi zabiti, a ja njemu da neće. Srećom nije imao puno prilike, samo onu jednu u prvom poluvremenu kada je promašio. Bolje za nas.”

Mourinho: “Najbolji dio večeri je osvojeni bod? Ne, najbolja je stvar moja momčad koja je odgovorila pozitivno protiv prvaka Europe. Moja je momčad bila fanatastična, kompaktna i da smo zabili pobijedili bismo. Isto su tako i oni mogli pobijediti. Bila je to utakmica detalja, šaleći se mogao bih iskoristiti riječ koja mi se sviđa, jer s Guardiolom je to uistinu bio pravi rat, psihički i fizički. Utakmica je bila fantastična, možda rezultat to ne govori, ali onaj tko razumije nogomet kada analizira utakmicu zna njen značaj. Sve smo ujedinili: prilagodili smo im se u obrani, branili se odlično na jednoj strani, a napadali po drugoj gdje su oni slabiji. Momčad je puno i vrlo dobro radila. Mora se priznati kako je zbog visokog presinga jako teško napasti Barcelonu, a mi smo uspjeli stvoriti pet prilika i da smo jednu pogodili dobili bismo utakmicu. Oni su doduše imali više prilika, ali oni imaju devet igrača koji mogu igrati zatvorenih očiju dok su neki naši tek saznali imena suigrača.” Potom komentar o grupi i komentaru kako Inter mora osvojiti Ligu prvaka: “Nisam ja odgovorio onomu tko je to rekao, već onomu tko je to napisao. Inter je u vrlo teškoj i ozbiljnoj grupi gdje je svaki bod jako bitan. Ako završimo na drugom mjestu barem smo sigurni kako ne možemo igrati protiv Barcelone.” Na kraju je i Mourinho ispričao svoje iskustvo susreta s Ibrahimovićem: “Drago mi ga je bilo vidjeti, pozdravio sam ga prije i poslije utakmice. Želim mu sve najbolje i drago mi je da ga je San Siro dobro primio i poštovao 90 minuta. Jeli mi sa zadnjim zviždukom suca laknulo? Ne, jer da je deset minuta prije kraja Santon zabio, Inter bi pobijedio.”
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 18-09-2009   #365
Sajgon
Giovanissimi
 
Sajgon's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Vijetnam
Posts: 29
Default

[QUOTE=Balotelli#45;41532]ej bre moco ti si prvi koji kazes da odbrana nije bila dobra bilo koja odbrana koja protiv barce ne da ne primi gol nego im neda da naprave sto postotnu sasnsu za 90 minuta je perfetkna...Chivu je perfektno zatvorio messija i ovaj nista nije mogao a nista nije ni uradio lucio je pojeo ibru i nije mu dao nijednom da se okrene niti da primi loptu maicon je dobro cuvao anria ni on nista nije uradio motta zanetti muntari/stankovic su dobro pokrivali iniestu xavia dani alvesa a to se lako moglo i primetiti jer ni xavi a ni iniesta nisu imali nekih lopti sa kojima bi presekli nasu odbranu i stvorili svojim napadacima sansu... Imali su oni sansi ali to je sve bilo nesto slabo nijedna sansa nije bila da igrac ispadne sam sa cesarom ili sl. uvek kad bi messi,henry ibra ili bilo ko primio loptu u kaznenom lucio ili samuel bi ga odmah napali i skinuli mi je tako da niko nemoze da kaze da odbrana nije bila TOLIKO DOBRA

---------- Post added at 19:06 ---------- Previous post was at 19:06 ----------

Pa zar Ibra nije bio sam pred Cezarom (100% sansa), odakle on dodje sam i ko je kriv? I zar 2 igraca Bace (2. poluvrijeme) nisu bili sami na pet metara ispred gola (100% sansa), odakle oni tu potpuno sami, ko je kriv?
Sajgon is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 21:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic