Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 22-09-2011   #16
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

A još bolje kad bi jim ugovor poteko
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 22-09-2011   #17
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Zadovoljan novim poslom
Ranieri: Sretan sam i ponosan!

Novi trener milanskog nogometnog kluba Intera, Claudio Ranieri, dao je svoj prvi intervju od potpisivanja dvogodišnjeg ugovora s talijanskim divom.
Claudio Ranieri

"Jako sam ponosan što sam ovdje", započeo je Ranieri.

"Ponosan sam i sretan što me predsjednik Moratti nazvao. Prvi put sam upoznao čovjeka dok još nije bio predsjednik Intera kada sam došao gledati dvoboj na San Siru između Milana i Intera", rekao je Talijan.

"Uvijek nastojim dati sve što mogu ekipi koju vodim. Kada se obavežete nekom klubu to je ono što se podrazumijeva. Inter je ekipa koja u posljednjih nekoliko sedmica nije imala previše razloga za zadovoljstvo. Ali, vjerujem da ova ekipa ima karakter koji će ih vratiti starim navikama pobjeđivanja" rekao je Ranieri.

Vjeruje se da će Ranieri odustati od taktičkih eksperimentiranja kojima je njegov prethodnik Gasperini bio vrlo sklon.

"Vjerujem da postoji nekoliko tipova trenera. Ja sam jedan od onih koji ne vjeruje da postoji jedna pobjednička taktika, već da postoje igrači pobjedničkog mentaliteta koji uz pomoć trenera i njegovih pomoćnika čine pobjedničku formulu", zaključio je Ranieri.
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 22-09-2011   #18
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
Baš sam to htio reči ado. Odmah prvo starci dotrčali oko Ranierija da mu probaju nekako objasniti da oni moraju igrati

Ja bi te prikovo na klupu po hitnom postupku.

Nisu oni prvi dotrcali, vec treniraju zasebno zbog povreda. Eto Deki nije igrao zadnje dvije utakmice, pa smo odlicno igrali
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 22-09-2011   #19
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Imam osjecaj da je ovaj covjek veliki gospodin, i profesionalac, da ima odredjene kvalitete, i da moze vratiti Inter tamo gdje pripada..

Ranieri sretno!
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 22-09-2011   #20
skovace
Esordienti
 

Join Date: Aug 2011
Posts: 23
Default

Ajme majko moja mila,sve gore i gore..
Sad kazes sretno ranieri,bas me zanima sta ces govorit za 2 mjeseca a mozda i prije..
Sta moze ranieri promjenit? nista naravno,pa taj trener nije nikad nista osvojio,nama treba trener prve klase a ne neka drugorazredna sranja i treba nam pod hitno druga uprava pa i mozda cijela druga ekipa jer ovi igraci su razmazene zvijezdice bas kao sta je to jednom rekao Lipi dok ih je trenirao,jedini ih je mourinho uspio posloziti da funcioniraju kao jedno,svi ostali nisu uspjeli i za to je kriva uprava..
MORATTI MERDA UMANA VATTENNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
skovace is offline   Reply With Quote
Old 22-09-2011   #21
Motta
Substitute
 
Motta's Avatar
 

Join Date: Dec 2010
Location: Sarajevo
Posts: 518
Default

jebem ja ovim starkeljama mamu u po pi.....ckee da mi je rodjeni otac igrali su tistarkelji protiv schalkea i mnogo dr timova pa smo pusili dokle vise da gledam jebenog militta cordobu stankovica militta pa forlan nije imo mjesta u atleticu daj ba ..nije niko veci od intera dosta zasluga i zaljenja inter je ozbiljan klub bar bi rebo da bude ja volim inter a ne igraca od 35 godina //sve sto je dao interu dobro je placen za lovu moras da trcis jedini koji moze sta pricat je zanetti niko vise ...jedin njeg ne osududjem sve ostale djedove nabijem na k....c i ove supkove sto se ulizuju idite iz intera vise ..ranieri sretno

---------- Post added at 23:44 ---------- Previous post was at 23:42 ----------

Pogledajte mu CV, moze on biti svima nama mrzak ali isto tako bez obzira sta nije osvojio trofeje on je upravo otkrio mnoge velike igrace, prije svega mendietu

Campania, Cagliari
Nakon treniranja amaterske momčadi Vigor Lamezia, njegov prvi trenerski posao bio je u momčadi Campania Puteolana, male momčadi iz Pozzuolija, gdje je bio do 1987. Kasnije je preuzeo momčad Cagliarija s kojim je iz Serie C1 došao do Serie A u samo tri godine.
Napoli
Odlazi za trenera Napolija kojeg će voditi samo dvije godine. Uspio je s tom momčadi doći do izvrsnog četvrtog mjesta u Serie A. Uz to predstavio je publici Gianfranca Zolu, nasljednika Diega Maradone koji je otišao iz momčadi.
Fiorentina
1993. odlazi na klupu Fiorentine, s kojom već u prvoj sezoni u klubu dobiva promociju iz Serie B u Serie A. A 1996., imao je vrlo uspješnu sezonu u Serie A, kada je bio pobjednik Coppa Italia i Supercoppa Italiana.
Valencia [uredi]
Ranieri odlazi u Španjolsku pruzeti momčad Valencije. Valenciju je vodio od 1997. do 1999., a vodio je momčad u Ligi Prvaka i Copa del Rey. U svom prvom dolasku na Mestallu, Ranieri je otišao kao odličan trener, te je bio zaslužan za kasnije uspjehe Valencije u Ligi prvaka i La Ligi.
Uveo je mnogo mladih i obećavajućih igrača u svoju momčad, a među njima su bili Gaizka Mendieta, Miguel Angel Angulo, Javier Farinós i David Albelda. Uz to Ranieri je doveo nekoliko igrača koji će postati vrlo važne karike momčadi među njima su vratar Santiago Canizares i napadač Claudio López.
Atletico [uredi]
Ranieri je 1999. otišao u Atlético Madrid, ali je klub tada bila preuzela administracija. Kada je klub bio blizu zone ispadanja, otpustio ga je kasniji predsjednik Atletica, Jesús Gil, koji je bio poznat po djeljenju otkaza trenerima.
Juventus [uredi]
Ranieri je Juventus preuzeo odmah nakon povratka Stare dame u Serie A i već u povratničkoj sezoni odveo je klub do trećeg mjesta. Sljedeće sezone nije bio tako uspješan iako se Juventus dugo držao u utrci za naslov talijanskog prvaka sa A.C. Milanom i Interom, međutim krajem sezone Juventusova forma je pala i klub sedam puta u nizu nije slavio u Serie A. Nakon remija sa Atalantom 2-2, Ranieri je dobio otkaz, a klub je preuzeo bivši branič Juventusa i talijanske reprezentacije Ciro Ferrara.


---------- Post added at 23:46 ---------- Previous post was at 23:44 ----------

Vjerujem da su ga neki davno prije toliko zamrzili, da im ne može biti drag ni da pobijedi sve utakmice. Ali ja osobno ću imati mišljenje o njemu isključivo na osnovu njegovih rezultata i posla koji je odradio u Interu.

---------- Post added at 23:51 ---------- Previous post was at 23:46 ----------

Moratti: Ranieri je najbolji izbor


"Najbolji izbor": tim je riječima predsjednik Massimo Moratti komentirao dolazak Claudija Ranierija na kormilo Intera. Moratti ga je ugostio u svojem domu, prije nego su otišli u ured dopredsjednika Rinalda Ghelfija na potpis dvogodišnjeg ugovora.

Predsjedniče, Claudio Ranieri je najbolji izbor u ovom trenutku?
"Da, najbolji. Smatram da ima osjećaj za revitalizaciju ekipe, kako pojedinaca, tako i grupe. Žao mi je zbog Gasperinija, kojeg smo uvijek podržavali, unatoč činjenici da sam jutros pročitao određene izmišljotine u nekim novinama koje su i inače neprijateljski nastrojene. Sa Gasperinijem smo učinili sve kako bi uspio, on je to shvatio, ali u svom pokušaju nije imao sreće. Sada sam zadovoljan s ovim izborom jer smatram da Ranieri ima kvalitete za uspjeh."

Jutros ste susreli Ranierija? Što ste si rekli?
"Rekli smo si neke stvari između nas dvoje, potrebne da stvari budu kako treba."

Vidjeli ste ga odlučnog?
"Bez dvojbe."

Ekipa je trebala jakog i karizmatičnog trenera?
"Da, ali pogotovo iskusnog. To je ono što nam ovog trenutka treba."

Ekipu treba posložiti sa malo logike, da igra kao posljednjih godina...
"Da, tako se i meni čini, ali imamo samo jedan bod, treba početi pobjeđivati."

Ovo prvenstvo je djelovalo katastrofalno, ali i druge ekipe su usporile...
"Da, ali mi svejedno moramo krenuti prema gore."


Jeste primjetili da Massimo za svakog kog dovede na klupu kaže da je najbolji izbor?

Tolko smo ošli u kurac da nam svako može biti trener - još samo fali da angažiramo Moggija i sami sebe tužimo zbog titule 2006... al neka nam je bog na pomoci vidjet cemo sta ovaj nudi .


Ranieri: Veoma sam ponosan što se nalazim ovdje


Novi trener nerazzurra, Claudio Ranieri, dao je svoji prvi intervju za Inter Channel, tokom svog prvog dana u sportskom centru Angelo Moratti.

Prenosimo vam njegove prve riječi:
"Veoma sam ponosan što se nalazim ovdje, bio sam presretan zbog telefonskog poziva predsjednika Morattija."

Kakav je bio susret sa predsjednikom?
"Sa predsjednikom Morattijem susret je bio veoma srdačan, upoznali smo se dok još nije bio predsjednik Intera, a ja sam bio na San Siru gledati jedan Milan-Inter."

Još jedno crnoplavo sjećanje:
"Imao sam 13-14 godina i pjevušio sam 'Sarti, Burgnich, Facchetti...' - nemoguće zaboraviti... (smijeh, op.a.)."

Od prošlosti do sadašnjosti, nova tek započeta avantura:
"Pokušavam uvijek raditi najbolje, dati maksimum ekipi koju treniram: kada dođeš u ovakav klub, daješ svog sebe."

Trenutna situacija:
"Inter je onaj koji smo svi vidjeli ovih nekoliko tjedana, momenat je negativan. Bilo je ozljeda i nesreće, ali ja sam uvjeren da ova ekipa ima DNA za povratak pobjedama i vjeru u sebe. Smatram da postoji više vrsta trenera: ja sam jedan od onih koji ne vjeruje u određeni pobjednički sistem igre, već u igrače pobjednike i u feeling koji se ostvaruje između trenera i igrača - a ako se taj ostvari možemo ponovo pobjeđivati."

---------- Post added at 23:55 ---------- Previous post was at 23:51 ----------

Mozda nije problem vise u trenerima de se zapitajte malo ...dokle vise da igraju jebeni stankovic lucio militto zanetti cambiaso pa mrtvac firlan corodoba po potrebi de se zapitajte malo gdje vise tu skripi ...sad ce neki rec motta ne seri itd ..al dosta vise njih neka idu u pm nemgu vise svi starkelji iz intera zbogom od ovoga ocekujem borbu za izlaz u lp ..pomladjivanje tima jebemm vise starce nek idu u 10 pm ...militta sam zamrzio kolko je debil glub ja sa 115 kila bi dao gol sta on masa ...forza inter ..
Motta is offline   Reply With Quote
Old 23-09-2011   #22
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by Motta View Post
jebem ja ovim starkeljama mamu u po pi.....ckee da mi je rodjeni otac igrali su tistarkelji protiv schalkea i mnogo dr timova pa smo pusili dokle vise da gledam jebenog militta cordobu stankovica militta pa forlan nije imo mjesta u atleticu daj ba ..nije niko veci od intera dosta zasluga i zaljenja inter je ozbiljan klub bar bi rebo da bude ja volim inter a ne igraca od 35 godina //sve sto je dao interu dobro je placen za lovu moras da trcis jedini koji moze sta pricat je zanetti niko vise ...jedin njeg ne osududjem sve ostale djedove nabijem na k....c i ove supkove sto se ulizuju idite iz intera vise ..ranieri sretno
dera ba nisam ni ja zadovoljan nekim igracima i upravom, ali psvovanje svega i svacega u svakom postu i na svakoj temi, mislim ono nema smisla stvarno...ili ga makni ili radi nesto, ovo je ruzno vidjeti da jedan navijac moze ovako psovati svojim igracima...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 23-09-2011   #23
simone
Esordienti
 
simone's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Location: Hrvatska
Age: 50
Posts: 42
Default

Postali smo Bilan od prije 3 godine...
simone is offline   Reply With Quote
Old 23-09-2011   #24
Motta
Substitute
 
Motta's Avatar
 

Join Date: Dec 2010
Location: Sarajevo
Posts: 518
Default

to se sve zove nervoza jednog navijaca ja se izvinjavam ljudima na forumu al onda zadnji mjesec dana bi trebalo pola foruma izbrisat mislim njijove postove ..jos jednom ja se izvinjavam ..al nikog licno na forumu nisam uvrjedio osim ove nase umisljenje zvjezdice pozdrav FORZA INTER I sretno novom treneru ...
Motta is offline   Reply With Quote
Old 23-09-2011   #25
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Mourinho: 'Forza Ranieri!'

Jose Mourinho has put aside his often vicious rivalry with Claudio Ranieri. “I want Inter to win, so Forza Ranieri!”
The Special One engaged in a series of battles over the media with Ranieri when he was at San Siro, but now the former Juventus and Roma boss has taken on his old job.

“I do not consider myself a pseudo fan, but rather an outright Inter fan,” said Mourinho in a Press conference for Real Madrid.

“This is why I don’t care who the Coach is, I just want Inter to win. If it is Ranieri now, then I say Forza Ranieri, I hope he can succeed.”

Since Mourinho’s departure in May 2010, the Nerazzurri have been all at sea with four different tacticians.

“Don’t worry, I am not a great Coach. It’s unlikely someone like me can be missed,” said Mou in a perhaps unique moment of modesty.

football-italia.net
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 23-09-2011   #26
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Culé is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2011   #27
Alcatraz
Primavera
 
Alcatraz's Avatar
 

Join Date: May 2011
Age: 45
Posts: 250
Default

Ja Ranijerija nešto previše i negotivim jer mi spada u trenere koji nit' smrde, nit' mirišu, ali radi se o velikom gospodinu i čovjeku koga ostali treneri i ljudi iz fudbala jako cijene i iza koga nema nekavih mrlja u karijeri, niti je skandal majstor .

Njegov najveći problem je što mu uvijek fali ono malo da osvoji bitan trofej i što uvijek zapne i usere kad se lomi prvenstvo . Kod nas je već posložio stvari, tj, vratio stvari tamo gdje trebaju biti, igrači opet znaju šta trebaju raditi i igraju na pozicijama koje im najbolje odgovaraju i odmah je sve vraćeno na 4-4-2 i odmah se viti ona naša stara prepoznatljiva beton igra .

Ranijeri će sigurno, i već je i donjeo, pozitivan šok i zasada je ok . Idemo korak po korak .
Alcatraz is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2011   #28
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

- Za sve što je napravio u Interu klub bi se Joseu Mourinhu treba odužiti izgradnjom spomenika. Njemu i legendarnom Heleniju Herreri - rekao je Ranieri i dodao:
- Jako je lijepo da Mourinho i dalje prati Inter i raduje se njegovim pobjedama. Znam da nam je i čestitao nakon pobjede u Moskvi.
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 20-10-2011   #29
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default

, Claudio Ranieri.
Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 29-11-2011   #30
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

http://www.index.hr/sport/clanak/ran...ak/585546.aspx
Još kad shvati da bi Coutinho trebao igrati prije Dekia i da zamoli upravu da mu dovedu krilo i nekog ko može dobro pokriti rupe u veznom redu možda bi i bilo nešto od ove njegove oklade
Rafael is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 01:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic