Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2014/15 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 22-09-2014   #16
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

zabari se nece nikad dohavizat sa aovim sudijama i zato i tone liga od 2005e
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 22-09-2014   #17
Slasher
Primavera
 

Join Date: Mar 2013
Posts: 308
Default

Meni je tesko prihvatiti da 90% navijaca za lose rezultate krive sudiju. Iz kola u kolo, nama ni jedan sudija ne valja. Nije li to i vama samima malo smijesno?!
Tacno je, sjebu nas tu i tamo, al tako je i sa ostalim timovima. Nervira me ta patetika. Jebem ti tim, i trenera koji ce za svaki poraz kriviti iskljucivo sudiju. To sto igramo sa najglupljom formacijom na svijetu, bez ikakvih prilika, i sa najglupljim trenerom, to nije problem.. ajmo mi po sudiji.

Ja necu kriviti sudiju, barem eto sto nije dao Juanu crveni a trebao je itd. To mi je pateticno. A najvise je patetican ovaj bezidejni Inter sa Serifom Konjevicem na klupi. Za penalima ne placem, jednostavno ih i ne zasluzimo, u vecini slucajeva. Eto sinoc, mi nismo zasluzili pobjedu. Mogli smo i bod izgubiti, centimetri nas dijele. I to novi prvoligas, Palermo e.

Evo, slj. kolo igramo protiv Atalante. Ne znam ko ce suditi, i ne znam kako cemo igrati. Ali zapamtite, ako izgubimo i budemo lose igrali, opet ce ista prica biti. Pa i kad 2 suta u okvir gola skupimo za 95' min, bice da nas je sudija zajebo. Sto je za Bogu plakat.

Jedini i iskljucivi krivac za ovo brukanje po svim merdijanima je Mazzari, a ne sudija, ne italija, ne Jube i Bilan.. Mazzari, jebo ga onaj sto ga dovede. Jetru mi pojede sa svojim idejama
Allaselamet

Last edited by Slasher; 22-09-2014 at 19:31.
Slasher is offline   Reply With Quote
Old 22-09-2014   #18
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Naravno da je Mazzari kriv, to svi valjda znamo . Pa pogledaj sinoć prvi tim, kada gledaš sastav rekao bi ovo je pobjeda, a kada gledaš utakmicu, kao ja, prvih 15' ti je dovoljno da kažeš da su nas ubili ljudi. Razlog može biti samo jedan, nije razrađena taktika, kako ćemo igrati, na koje lopte, ništa, a to mora trener da razradi, pogleda igru Palerma i zaključi.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 22-09-2014   #19
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

smjesni su, da uvek sudije krive za sve, to je stvarno jadno i dokaz koliko su nemocni i posle jim je svak izgovor dobar. pa ne igraju sudci, nije sudija kriv kad ti nemores dati gola za 90 min i onda jim je jos kriv kad da malo premalo produzetak.

trener je onaj koji vodi tim, igrace, taktiku, treninge i igru.

to je trening http://m.youtube.com/watch?v=z6YDl1dFI5g

a ne nasi koji drkaju kurac i samo u fitnesu vise. nikako ne treniraju na igri i to se vidi i na utakmicama. a i problem je sto nemamo igraca koji na ovakim malim utakmicama jednim potezom more sam resiti mec, nekad je to bio Ibra, Etoo a sada nemamo takvu vrstu igraca na zalost.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 22-09-2014   #20
Slasher
Primavera
 

Join Date: Mar 2013
Posts: 308
Default

Da, to.. trazenje bilo kakvog izgovora za izgubljene bodove. Jedno je izgubiti bodove zbog sudije u utakmici u kojoj si dominirao, i dobrim dijelom bio bolji, stvarao sanse.. pa te on zakine jel za penal, karton itd. Al mi se jebemo cijelu utakmicu da pridjemo posteno gol, pa nam i samima vjesi gol.. i onda sudija kriv. Ja ovo pisem jer evo vec par utakmica za redom nama ni jedan sudija ne valja. Kobajagi svi se urotili protiv nas. Vratite komentare pa se i sami uvjerite. Meni je to smijesno ba, da ne kazem stid.

Mi ba ne valjamo, igra nam je nula, i hocemo penal.. ako nam je to jedina nada da ubiljezimo pobjedu protiv novog prvoligasa, ne treba nam ga dati. Sto ne stvorimo nekoliko postenih sansi, sto ne kreiramo akcije, napadamo, cuvamo loptu. Ali ne..

Juveu i Romi komotno moze i ne svirat penal, ali su svjesni svoje snage, svoje igre.. zabit ce ga neko jer konstatno napadaju, protivnicki igraci nemaju vremena izaci posteno na njihovu polovicu. Nekad izgleda da igraju taman onoliko koliko treba. A gdje smo mi tu?!

Mi imamo dobru ekipu, al limitiranog trenera, i tjt.. kraj price. Ja u uspjeh ne vjerujem dok je on tu, jednostavno mi njegove ideje i ova formacija ne idu u glavu, nikako. Daj Boze da grijesim, al eto..
Slasher is offline   Reply With Quote
Old 23-09-2014   #21
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ma nije sve ni do formacije, od 60-te minute smo igrali u normalnoj formaciji sa 4 pozadi, a kasnije je ušao i Palacio pa smo igrali 4-3-3 i opet smo bili bezidejni u napadi kao i u prvom poluvremenu dok smo igrali 3-5-2. Mazzari jednostavno ne uigraje napadanje na treninzima, inače odbrambena igra umara dosta ekipu (i takva ekipa obično primi gol u zadnjih 30-ak minuta) ali ja vjerujem da mi nismo ništa umorili Palermovu odbranu. Nema agresivnosti u napadu, igrači moraju biti agilnijii i više se otvarat a ne samo da stoje pokriveni od protivničkih igrača i onda Jesus mora vratiti loptu Handi da je ovaj ispuca (milion lopti smo vratili Handi protiv Palerma). Hebla te Mazza odbrana nismo Torino, poradi malo i u napadačkoj igri.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 23-09-2014 at 11:08.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 23-09-2014   #22
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ne govorimo mi o formaciji Bisc, formacija je jedno, taktika potpuno drugo. Formacija i sastav su OK, ali taktika odnosno plan kako da igramo - ne postoji. Izgleda da je kod Mačka taktika - evo vam lopta idite na travnjak igrajte samo se nemojte puno udarati.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 23-09-2014   #23
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Mazzari bi bio odličan trener PSG-a, on bi njima fino posložio odbranu a za napad bi taktika bila "samo dodajte Ibri i nek on radi šta mu je volja" .
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 23-09-2014   #24
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

da puno ne pametujemo za izgubljene bodove u palermu jeste DIREKTNI krivac sudija !! nakon postignutog pogotka kovacica igraci su pritisli palermo i vidilo se da su se digli tad i zabili gol koji je ponisten ! zavrseno je prvo poluvrijeme , pocinje drugo Inter postize jos jedan pogodak nakon blagog pritiska i opet se ponistava ! to kao ne utice jel na moral i volju igraca ??? jeste nismo igrali na nivou al da je priznat jedan od ona dva gola gledala bi se totalno druga slika na trenu i toga ste vecina svjesni al lako je izigravat nes tu !

pusti se ti bisc snage i svjesnosti juventusa !! oni svake sezone postignu ODLUCUJUCE golova zbog POMOCI sudija iz DUBOKIH ofsajda ili se protivniku PONISTE potpuno CISTI pogoci !! I takve stvari kao takodjer ne uticu na razvoj i tok sezone ??

Da li ste vi svjesni da je Inter lani zbog gresaka sudija zakint za oko 18poena ?

Da nije toga bilo igra bi potpuno bila drugacija i gledali bi totalno drugaciju sliku ma kakav god Macari bio jer ima dosta i tih stvari koje uticu na okolnosti sem umijeca i znanja strucnjaka na klupi ili igraca na terenu !!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 12:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic