Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2014/15 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 21-09-2014   #1
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default Palermo - Inter

Iako smo u rezultatski dobroj formi, ne možemo svi da otvaramo teme za nove utakmice, svađamo se ko će da otvori temu prije, pa ih bude duplih, pa ja moram brisati, kažnjavati. Ali igrom slučaja za ovu utakmicu nije bilo navale, ja sam šokiran .

Utakmica počinje večeras u 20:45h, prenos ima i na Areni4. Kova je pozvan ali će vjerovatno biti na klupi.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 21-09-2014   #2
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

To sto ce biti na klupi,to je jedino sto me nervira,ali sta sada,bolje je da ga ne rizikuju,i ako treba da odsustvuje bolje je da to bude sada i protiv Palerma kome takodje 4 ili 5 igraca nema zbog povreda.Za mene ovde dileme nema,i sa Kovom i bez njega ovo su nasa nova 3 boda,jer se u ovakvim tekmama moraju uzimati.S obzirom da je bilan izgubio,Lazio takodje a Napoli doziveo drugi poraz za redom,eo prilike da im malo pobegnemo.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 21-09-2014   #3
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Inter: 1 Handanovic; 23 Ranocchia, 15 Vidic, 5 Juan Jesus; 33 D'Ambrosio, 13 Guarin, 18 Medel, 10 Kovacic, 55 Nagatomo; 7 Osvaldo, 9 Icardi.

Dobar sastav, Guaro je zaslužio mjesto ispred Herne i nadam se da će opravdati povjerenje i igrati kao zadnje 2 utakmice. Kontinuitet je vrlo važan i nadam se abd bilo kakvoj pobjedi večeras.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 21-09-2014   #4
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Dodo na klupi,sad cu se usrati zivota mi,ajd sto je Hernu ostavio na klupi malo da vidi da nije nedodirljiv,ali najboljeg beka...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 21-09-2014   #5
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default


Pametnom dosta. Ne gledao više onu patnju.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 21-09-2014   #6
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

ti bi dera mogo prestat skroz gledat inter ionako svaku prekidas nakon 15 min
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 21-09-2014   #7
vejza00
Allievi
 
vejza00's Avatar
 

Join Date: Feb 2014
Posts: 108
Default

kovacic samo za deru hejtera , jos kad bi i ikac zabio ih.....
vejza00 is offline   Reply With Quote
Old 21-09-2014   #8
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ma otkinucemo ih,poremetio nas je taj rani gol,Vidicu idiotino,Kovi svaka cast,ovo se od njega i ocekuje,ajmo zaigrati organizovanije drugo pol. i zavrsiti ovo rutinski.

---------- Post added at 22:41 ---------- Previous post was at 21:36 ----------

Razocarao sam se,ocekivao sam puno vise ali se ispostavilo da je ovo jedna od najgorih utakmica koje sam odgledao u poslednje vreme,sto se rezultata tice nemoz realnije.

---------- Post added at 22:43 ---------- Previous post was at 22:41 ----------

Potpuno bezidejna igra bez ikakvog smisla,Hernanes bolje da nije ni ulazio,isto vazi i za Palasia,ma sve je bilo lose,bez bio cega dobrog.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 21-09-2014   #9
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Sad je jasno da ćemo mi teško doći i do tog 3. mjesta. Ovo je ista ona (ne)igra iz većeg dijela proše sezone. Pa jebeni Palermo će se boriti za opstanak i mi onoliko se mučimo u ofanzivi, i ona 2 čista gola što su nam poništena su bili nakon prekida. Kad vidim kako Roma igra efektno, pa oni pa pola snage rješavaju ovakve utakmice, i mi smo to rutinski rješavali dok smo bili jaki a sad smo oni pravi-pravcati klub iz druge razine u Italiji (nakon onih najboljih Jubeta i Rome). Jedino što je bilo pozitivno je što je Mazzari stvarno išao ovdje na pobjedu pa smo utakmicu završili sa 3 napadača ali organizacija igre je nula. Stvarno mi ide na živce kad vidim da ovako anoniman trener kao onaj Palermov i sa onako ograničenom ekipom uspijeva ovako postaviti taktiku da se naši igrači ne mogu okrenuti koliki pritisak ovi rade, a tog istog trenera da dovedemo u Inter i dadnemo mu milion puta bolje igrače nego što ima u Palermu on ne bi ni Evropsku ligu izborio. Fakat smo prokleti .
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 22-09-2014   #10
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

sramota..... ja neznam sta oni rade na treningima, jel problem u igracima, treneru, pristupu ili su se hvatili kladionica pa namerno gube.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 22-09-2014   #11
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Iz utakmice u utakmicu Hernanes me sve vise razocarava,covek nemoze uputiti tacan pas,sutevi su mu katastrofalni,prosto neverovatno da se radi o jednom o najboljih igraca Serie A u predhodnih nekoliko godina.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 22-09-2014   #12
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Godine, može samo da bude gori.. Mislim da je do trenera, bezidejna igra.

---------- Post added at 08:36 ---------- Previous post was at 07:59 ----------

Pogledah gol Kove, i vidim jedinu pozitivnu sa ove utakmice, a to je gol Matea sa 20 metara. Ipak može dobaciti .

---------- Post added at 08:52 ---------- Previous post was at 08:36 ----------

Kakve golove Chicharito zabi majko draga.

---------- Post added at 09:03 ---------- Previous post was at 08:52 ----------

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 22-09-2014   #13
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

To je samo trenerova krivica, nek ode na neki trening Guardiole ili Wengera pa nek vidi da se na treninzima, između ostalog, uigravaju i akcije dok Mazzari samo odbranu uvježbaje i zato smo onako bezidejni u napapadu iako imamo vrhunske kreatore poput Kove ili Herne. Šta bi Rudi Garcia radio s njima dvojicom.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 22-09-2014   #14
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

mogao je onaj jos koji gol da ponisti
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 22-09-2014   #15
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by hulle View Post
mogao je onaj jos koji gol da ponisti
Tačno je da nismo zaslužili pobijedit, ali veliki klubovi milion puta ne zasluže pobijedit al ipak pobijede jer im sudije ne poništaju onakve golove. Gdje bi Jube bio kad bi sve regularno bilo a kamoli da ih sudije ovako ko nas potkopaju. Oni Bilanezi se žale na sudije jer im u 3. kolu nije dosuđen 3-ći penal u sezoni jbt a mi čitavu sezonu bez penala odigramo. Nije ni čudo što je talijanska liga u qrcu zbog ovakvog vodstva, pa raz ne bi bilo liga zanimljivija za gledati (i time bi privukli više i navijača i sponzora) kada bi i Inter se uključio u borbu za vrh i nikako ne razumijem što se ovo dešava osim ako već nisu potkupljeni. Svi znamo da sudije nikad ne griješe protiv velikih klubova i teško mi je pihvatit da je Inter izuzetak.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 04:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic