Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 27-03-2013   #2311
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

kako saznaje gazzeta dello sport morati je u kontaktu sa mourinhom oko njegovog moguceg preuzimanja intera na ljeto !!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 27-03-2013   #2312
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

I meni se to desilo na Football Manageru!
emperor is offline   Reply With Quote
Old 27-03-2013   #2313
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Zar i ti u to vjeruješ Ajdine?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 27-03-2013   #2314
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Iskreno i ja težko verujem da bi se Jose vratio... mada se nikad nezna šta može MM opaliti.

Težko je poverovati zbog politike koju imamo u poslednje tri godine. Štetimo na puno i gledaju u svaki € i svi koji imaju velike plate više manje (osim "legendi" mada se i njima smrkava polako ) odlaze i na mercatu kupujemo polovne igrače gde više gledaju cenu nego sam kvalitet igrača iako se i za malo para more dobiti više nego odličan igrač.

Ako bi Mourinho došao nazad sigurno bi htio imati veliku platu 5-10M€ i težko verujem da bi MM pristao na toliku platu za trenera i pored plate htio bi imati dosta milijona na razpolaganju da nabavi nekoliko konkretnih igrača 50M€ sigurno jer verujem da nebi trpio u ekipi Schelotte, Mudyngayie, Alvareze, Rocchije, Pereire i naravno naše starce koji su bleda senka onih igrača izpred 3-4 godine.

Mada opet po drugoj strani nije nemoguče da on dodje... mi smo i bez Mourinha ove sezone od proleča potrošili više od 70M€ na mercatu i još uvek imamo pičkin dim od tima... a kad bi Mourinho došao bar bi imali vrhunski tim tako da po toj drugoj logiki bi bilo to izvedljivo. Ali sve je na MM koliko če se izprsiti i koliko če biti ubedljiv do Joseja.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 27-03-2013   #2315
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Zar i ti u to vjeruješ Ajdine?
ko je ikad mogao vjerovati da ce mourinho 2008e doci u inter pa je dosao i to iznenada ! tako da se sa tim nikad ne zna
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2013   #2316
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Svi su vjerovali, frajer je popio otkaz a u nas nije ferceralo sa RM u LP.

---------- Post added at 23:02 ---------- Previous post was at 21:32 ----------

Moratti: "Mou? Samo sms, nema povratka. Strama ostaje, želim ga zadržati"
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-03-2013   #2317
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

I ja sve mislim da če tako ostati. Strama če ostati na našoj klupi najverovatnije i sledeče sezone. Strama bi mogao otiči samo u primeru ako zajebe ovih zadnjih 10 kola....

Bitno je da se mi rešimo onog nesposobnog Brance koji reda svake godine sve gore transfere.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2013   #2318
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Real Madrid tactician Jose Mourinho says he will return to former club Inter, but not for the 2013-14 campaign.
It had been suggested that the Portuguese Coach, who led the Nerazzurri to an historic treble, could replace Andrea Stramaccioni over the summer.
“I want to go back to Inter at some stage, but not next season,” he said after Real’s 3-0 win over Galatasaray in the Champions League. “That is not a lie, that is my heart talking.
“I repeat, I want to go back to Inter, like I want to go back to England, but it won’t be next season” the ex-Chelsea man continued. “My next club will certainly not be Inter.”
Mourinho, who spent two years at San Siro after his arrival in 2008, was also asked for an opinion on Juventus’ 2-0 loss at Bayern Munich on Tuesday.
“Both are great teams who could win the competition,” he added. “I wasn’t surprised that the Germans won and I wouldn’t be surprised if Juve won the return.”


Nije lud da se vrati kad je ekipa u takvom stanju
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2013   #2319
Puppi
Esordienti
 
Puppi's Avatar
 

Join Date: Apr 2013
Posts: 28
Default

tocnije receno bi bilo,nije lud da se vrati kad klub nema para
Puppi is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2013   #2320
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Toliko o njegovoj ljubavi . Kada se ima para, onda mere .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2013   #2321
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Mislim da če otiči u Chelsea da pokupi još koje milione od Abramovića dok se ne posvadjaju in onda če se vratiti u Inter. U to vreme ja se nadam da če se Inter financijski oporaviti za njegove želje
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2013   #2322
Puppi
Esordienti
 
Puppi's Avatar
 

Join Date: Apr 2013
Posts: 28
Default

on ce otici kod abramovica i vjerovatno ostati tamo dok ferguson ne ode u mirovinu.
njemu je san naslijediti njega u umiroviti se u unitedu
Puppi is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2013   #2323
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Ma on samo ceka da Ferguson umre
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 04-04-2013   #2324
Puppi
Esordienti
 
Puppi's Avatar
 

Join Date: Apr 2013
Posts: 28
Default

tocno to...koliko je samo puta rekao svoje planove.
united i tamo zavrsava karijeru,dok ferguson ne ode on ce kruzati okolo od kluba do kluba i to je to
Puppi is offline   Reply With Quote
Old 05-04-2013   #2325
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

ja ne znam o kojem to vi trosku pricate sto se tice mourinha ??

covjek je platio u dvije sezone :

quaresmu 24 mil , muntaria 13 , mancinia 13 te jimeneza za 5,5 mil u prvoj sezoni ! u drugoj dobio eto'o-a djaba u deal-u za ibru te mottu i milita u paketu za 22 mil , 13 mil je sneijder placen te mariga za nekiho 7 mil .. pandeva i lucia je dobio besplatno ! sto znaci da je potrosio oko 85 mil eura u dvije godine ! na direktna i konkretna pojacanja u ekipi !!

od odlaska mourinha inter je pod vodstvom beniteza i leonarda te godine potrosio 46,5 mil eura na pacinija 18 nagatoma 2 (posudba ) ranokiju 18.5 coutinha 3.8 i biabianija 4 mil !!

nakon toga dolazi gasperini i ranieri koji trose 39 mil eura !! alvarez forlan jonathan i nagatomo 6 mil otkup konacni !

te da bi dolaskom stramacionija inter potrosio 66 mil eura !!

znac inter je nakon mourinha potrosio 151 mil eura , dok sa joseom ni 90 mil !! sta je inter ostvario nakon josea a sta sa joseom ?? gotovo duplo veca svota ulozena a pomak je na dole i to dobro a ne prema gore !!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 15:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic