Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Closed Thread  
Thread Tools Display Modes
Old 03-06-2010   #256
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

to sam i ja htio Gruji rec...meni je stvarno mrzak Rafa,s Liverpoolom osim sretne LP nista nije napravio,al jbg trebamo sacekat da vidimo sta ce bit.iskreno meni je on bio zadnja opcija od ovih boljih trenera al opet bolje on nego Miha,Zeman i ostali koji su se spominjali nakon sto su otpali Guus i Capello....
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline  
Old 03-06-2010   #257
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Quote:
Originally Posted by Il_Mago View Post
to sam i ja htio Gruji rec...meni je stvarno mrzak Rafa,s Liverpoolom osim sretne LP nista nije napravio,al jbg trebamo sacekat da vidimo sta ce bit.iskreno meni je on bio zadnja opcija od ovih boljih trenera al opet bolje on nego Miha,Zeman i ostali koji su se spominjali nakon sto su otpali Guus i Capello....

slažem se Mago...ali ne stoji baš da nije sa liverpoolom ništa napravio...dva puta je igrao finale, to je velika stvar!!! čuj dva puta...sa valensijom u tri sezone, dva puta osvojio La Ligu i Uefa CUP....zadnji trener, koji je uspio osvojiti La Ligu, a da ne trenira Real ili Barcelonu....

sa liverpoolom je prošle sezone bio drugi u ovoj je sledio raspad sistema, nekoliko prodaja, ozljede itd itd...nije loš Rafa uopšte
Grujinho is offline  
Old 03-06-2010   #258
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Okrenuo je 3:0 protiv bilana u finalu LŠ. Za mene dosta!

---------- Post added at 19:36 ---------- Previous post was at 19:33 ----------

Quote:
Originally Posted by DenchiNL View Post
??? sve panj ??babel, kuyt, carragher, johnson,aquillani,reina, xabi A. do nedavno???
Uuu kakvi igraci. Ajd sad malo uporedi njihove pozicije sa nasima Zaboravio si igracinu Skrtela
Gerrada, Torresa i Mascerana sam izostavio, to su vrhunski igraci slazem se.
mourinho is offline  
Old 03-06-2010   #259
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Welcome Rafa!!!!
verma_interista is offline  
Old 03-06-2010   #260
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by DenchiNL View Post
??? sve panj ?? gerrard, torres, babel, kuyt, mascherano,carragher, johnson,aquillani,reina, xabi A. do nedavno???

reci sestri da zavrne infuziju tita ti, čak i da jesu panjevi , njegovi su on ih je kupio, da je dobar uzeo bi titulu jednom, kraj!

vi previše uzimate zdravo za gotovo taj scudetto , bude li nam benitez slučajno trener ja sam vRRRRRRRRRRRRRRRRlo skeptičan da ćemo biti šampioni,
njemu će trebati da se navikne na ligu i to i + veliki broj tekmi , što mu je ostavio JM u nasljedstvo WCC i ostala 3 takmičenja , + veze nema kako će igrat , pošto je pre-ponosan pokušavat će mjenjat nešto , ukenjaće ovaj naš inter maximalno, nadam se da griješim
da si do kraja procitao to sto si boldao bilo bi ti jasnije...jer svi ti igraci koje si narbojao su skoro stalno povrijedjeni...prava je rijetkost da je imao sve igrace zdrave i na okupu jer je uvijek neko falio...a ovi ostali i jesu panjevi...

sto se scudeta tice tako ste govorili i pred ovu sezonu...juBe doveo ovog dove onog...ferrara je sjajan trener i gdje su bili na kraju...

da ne ispadne sad da sam ja za beniteza, a ne nekog drugog trenera...i ja bih volio da su umjesto njega Capello ili Hiddink,ali ljudi su nas odjebali...i koga bi ti doveo a da moze koliko toliko zamijenit Josea...Mihu,Spalettia,Zemana,Guardiolu...

pustit covjeka da kada dodje da radi svoj posao...a ne napadat ga ovako kao da je on najgori na svijetu...sacekat cemo kraj sljedece sezone pa cemo pricati tko je kakav trener....
Huska is offline  
Old 03-06-2010   #261
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by Grujinho View Post
ma dajte ljudi, kao da je Benitez toliko loš trener...neki ste i pljuvali po Militu kad je tek dolazio a vidite šta je uradio...dajte mu vremena da se dokaže
frajeru ne dokazuje se u šampionu evrope !!??

---------- Post added at 20:27 ---------- Previous post was at 20:16 ----------

Quote:
Originally Posted by Huska View Post
da si do kraja procitao to sto si boldao bilo bi ti jasnije...jer svi ti igraci koje si narbojao su skoro stalno povrijedjeni...prava je rijetkost da je imao sve igrace zdrave i na okupu jer je uvijek neko falio...a ovi ostali i jesu panjevi...

sto se scudeta tice tako ste govorili i pred ovu sezonu...juBe doveo ovog dove onog...ferrara je sjajan trener i gdje su bili na kraju...

da ne ispadne sad da sam ja za beniteza, a ne nekog drugog trenera...i ja bih volio da su umjesto njega Capello ili Hiddink,ali ljudi su nas odjebali...i koga bi ti doveo a da moze koliko toliko zamijenit Josea...Mihu,Spalettia,Zemana,Guardiolu...

pustit covjeka da kada dodje da radi svoj posao...a ne napadat ga ovako kao da je on najgori na svijetu...sacekat cemo kraj sljedece sezone pa cemo pricati tko je kakav trener....
znači ne zna ni trenirat igrače , ma extra

ja bi pustio čak i Zenga da vodi tim dok Hiddink ne mogne ili Magath, Capello,Spalletti , nebitno neko jači , jer sad trenutno nema toliko pritiska uzeli smo sve ali kad lola navalja poraza i ne osvoji titulu a nije baš miljenik publike stvari se pravo brzo komplikuju, vjerujte u l'poolu je manje pritiska za jedno 40% nego kod nas
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline  
Old 03-06-2010   #262
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

ovaj put se slazem sa huskom denchi, mislim da nisi u pravu, ali svako ima pravo na svoje misljenje

---------- Post added at 20:47 ---------- Previous post was at 20:31 ----------

Quote:
Originally Posted by Moca93 View Post
cuti dera molim te ti i tvoji izbor trenera... vidim mancini napravio KARAMBOL u engleskoj... Jadan nije ni uspeo da udje u tolko zeljenu LS,sa takvim igracima koje ima... Ti pogubljeni treneri koji ne znaju ni jednu noramlnu press konferenciju napraviti....i stalno cemo biti u drugom planu i u novinama i svugde.... Jose je Jose...
Quote:
Originally Posted by Nera View Post
Moca, lupas mnogo. Ja sam rekao, najbolja dva izbora su bili Capello i Hiddink, a po meni Benitez je odmah iza njih...

Znaci, sigurno medju 5 najboljih trenera Evrope, uz gore pomenutu dvojicu i jos Josea i Sir Alexa....
eto ti odgovora moca, a jos bih dodao i - tebi je glavna stvar da trener bude prepotentan?!
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline  
Old 03-06-2010   #263
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

pa u neku stranu da....ili bilo kakav samo ne ovakav ,ko sto su on i mancini,ono tipa Nit smrdi nit mirise .... -.-
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline  
Old 03-06-2010   #264
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Quote:
Originally Posted by DenchiNL View Post
frajeru ne dokazuje se u šampionu evrope !!??
brundo, čitaj još jednom šta sam ti napisao...

ne mislim u smislu, da je početnik i da mu damo vrijeme da se dokaže...osvajao je La Ligu, osvojio UEFA CUP, Ligu prvaka, dva puta igrao u finalu tog takmičenja...istina da nije osvojio Premier Lige, ali tamo je konkurencija velika....u tom smislu nema ništa da nam dokazuje, osvojio je velike stvari u svojoj karieri

kažem, dajte mu vremena i videčete da če dobro obavljat svoj posao...a ne da ga pljujete, prije nego što je sjeo na klupi, ti i tebi slični stručnjaci
Grujinho is offline  
Old 03-06-2010   #265
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Moca,
Boze sacuvaj, pa ti ljudi ako nisi znao zovu se gospoda il ti ga gentelmeni
Ti mi govoris da cutim, a ustvari to je razlog zasto imamo razlicita misljenja o trenerima
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline  
Old 03-06-2010   #266
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

ma cuti mi uzrecica .... ma bolje da tim ima temperamentnog trenera,koji ce poginiti za tim i braniti ga.... a i odgovarati na prozivke.... a ne mrtvo puvalo,koje ce kao na sve se samo smeskati.... seronja debeli
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline  
Old 03-06-2010   #267
Il Trattore
Reserve
 
Il Trattore's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Posts: 336
Default

Rafa u nas mozda i nebude toliko los jer liga nam je dosta slabija od premiershipa,a za LP se dokaza kao dobar takticar u tom sistemu igranja .
Sad se tjesin da mozda i ncec bit toliko los izbor,ali nikako mu se ne smije dopustit da se petlja u transfere osim dovođenje torresa
Il Trattore is offline  
Old 03-06-2010   #268
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Ljudi, ajd smirite se. Prvo, jos nije ni dosao. Kad dodje treba mu dati vremena, pa cemo vidjeti kakav je. Mozda mu Serie A legne kao sto mu Premier liga nije legla...
Tako se za Q-a mislilo da ce bog zna sta uraditi kada dodje u Inter, a ono ispalo ne zna lopte sutnut
mourinho is offline  
Old 03-06-2010   #269
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by Grujinho View Post
brundo, čitaj još jednom šta sam ti napisao...

ne mislim u smislu, da je početnik i da mu damo vrijeme da se dokaže...osvajao je La Ligu, osvojio UEFA CUP, Ligu prvaka, dva puta igrao u finalu tog takmičenja...istina da nije osvojio Premier Lige, ali tamo je konkurencija velika....u tom smislu nema ništa da nam dokazuje, osvojio je velike stvari u svojoj karieri

kažem, dajte mu vremena i videčete da če dobro obavljat svoj posao...a ne da ga pljujete, prije nego što je sjeo na klupi, ti i tebi slični stručnjaci
ne pljujem ga ja , nego njegova reputacija , tj. CV
ja imam mišljenje o njemu i iznosim ga
uz dužno poštovanje nikad nije vodio klub ove veličine, vodio je sub-top španije,
pa sub-top engleske , što je prema interu pussy smoke
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline  
Old 03-06-2010   #270
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

te ce sada u top klubu pokazati top rezultate
ti si znaci u sub klubu ocekivao da bude top u najjacoj ligi?!
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline  
Closed Thread

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 19:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic