Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2013/14 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 15-02-2014   #16
Greg89
Pulcini
 

Join Date: Jan 2013
Posts: 18
Default

Sve sve,al milito nije vise ni m od starog,bruka se samo(izvini dera )
Greg89 is offline   Reply With Quote
Old 15-02-2014   #17
adointer
Primavera
 
adointer's Avatar
 

Join Date: Jun 2009
Location: Tuzla
Age: 33
Posts: 281
Default

ne mogu da prepoznam, jesmo li mi se popravbili ili je Firenza toliko losa??

militoooo pa Ciro bi te iz Slobode otjero, izadji sam, molim teeee......
__________________
"If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic."
adointer is offline   Reply With Quote
Old 15-02-2014   #18
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Sve sve, Kovačić ispred Kuzmanovića nikada . Kako frajer uze onu loptu i pokrenu kontru.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 15-02-2014   #19
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Kad sve saberes i oduzmes,nije lose za prvo poluvreme...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 15-02-2014   #20
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Sile, skroman si mi, a kada treba pljuvati za neriješen rezultat ima se šta napisati. Ubili smo ih prvo poluvrijeme.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 15-02-2014   #21
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Milito je sve zajebo, definitivno ne zaslužuje da uzima mjesto Icardiju. Uvjeren sam da Icardi ne bi bio gori (čak štaviše bio bi bolji sigurno) a osim toga bi napredovao i razvijao se.

Inače, veoma sam pozitivno iznenađen. Pa bili smo daleko bolji, a Fiorentina nam nije mogla ni prismrdit. Jbt nevjerovatno da je Mazzari mogao nadmudriti onakvog stručnjaka kao što je Montella, sigurno mu se posrećilo. Ajd abd da bude sreće pa da uzmemo 3 boda iz ovako važnog derbija.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 15-02-2014   #22
adointer
Primavera
 
adointer's Avatar
 

Join Date: Jun 2009
Location: Tuzla
Age: 33
Posts: 281
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Sile, skroman si mi, a kada treba pljuvati za neriješen rezultat ima se šta napisati. Ubili smo ih prvo poluvrijeme.
steta sto ne vodimo vise razlike...al et, ako ovako nastavimo, dobit cemo napokon jednu jacu ekipu...
__________________
"If you talk to God you're religious. If God talks to you, you're psychotic."
adointer is offline   Reply With Quote
Old 15-02-2014   #23
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ma kakav Montella, igre nigdje, mi im prepustimo da igraju svoju igru kada imaju posjed, ništa, kada imaju kontru nemaju nikakav plan.

---------- Post added at 22:41 ---------- Previous post was at 21:44 ----------

Bolji smo bili ali nam je bila potrebna zaslužena sudijska pomoć da bismo osvojili 3 boda. Kada ne daju penale, bar i nama jednom da kao djubrentusu puste gol iz ofsajda.

Samuel, Rolando i Juan, beton tandem, ne vidim potrebu za Vidićem.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 15-02-2014   #24
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Nevjerovatno.

Pobjeda u gostima :d :d :d :d :d :d :d :d :d
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2014   #25
vejza00
Allievi
 
vejza00's Avatar
 

Join Date: Feb 2014
Posts: 108
Default

vidi se veceras da nam je hernanes stvarno trebao, kako je bolje sve to bilo na centru, jos samo da se vrati cambiasso umjesto ovog hadalja kuzmanovica, jeste lik uzeo onu loptu kod gola, al ja beskorisnijeg igraca nisam vidio jos od onog vivesa sto je nekad igrao
vejza00 is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2014   #26
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Pobjeda i to zaslužena pobjeda, čak smo zaslužili i znatno uvjerljivije. Prezadovoljan sam, a pogotovo mi je drago što je Icardi zabio pobjednički gol, mali stvarno ima pobjednički mentalitet i osjećaj rasnog strijelca. Wenger, Simeone ili neki sličan trener koji zna s mladima bi od njega za 1-2 godine napravio superzvijezdu od 20-30 mil. a Mazzari će i dalje nastavit forsirat Milita koji će na ljeto ionako napustit klub. Hernanes je bio razlog zašto sam gledao utakmici i iako još nije u punoj formi ali se vidi da je vrhunska klasa i za 2-3 utakmice dok se navikne na novu sredinu će radit čuda uvjeren sam u to, i Guaro se odlično s njim slaže. Čak su i bekovi (prije svega Naga ali i Johnny) bili dobri. Loš jedino Milito i Handa ali ovom drugom možemo halalit.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2014   #27
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Pa sta da kazem dera,jeste bili smo bolji to stoji,ali moras uzeti u obzir da njima nije igrao glavni igrac na sredini i organizator Borha Valero,takodje im u napadu nije igrao glavni igrac Rossi,a Gomez je tek poceo da igra,Kvadrado se povredio i motao napolje a bio je daleko najbolji njihov igrac(top klasa je).Takodje se mora uzeti u obzir da nam je priznat gol iz cistog ofsajda pa mozemo reci da smo vrlo srecno dosli do bodova.Imali smo nekoliko lepih prilika da damo gol ali uvek fali taj zavrsni pas.Handanoviva bih lagano prodao za odgovarajucu sumu,smesno je reagovao i to mu nije prvi ozbiljan kiks jer ih je imao vec nekoliko u dlsadasnjem delu sezone.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2014   #28
vejza00
Allievi
 
vejza00's Avatar
 

Join Date: Feb 2014
Posts: 108
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Pobjeda i to zaslužena pobjeda, čak smo zaslužili i znatno uvjerljivije. Prezadovoljan sam, a pogotovo mi je drago što je Icardi zabio pobjednički gol, mali stvarno ima pobjednički mentalitet i osjećaj rasnog strijelca. Wenger, Simeone ili neki sličan trener koji zna s mladima bi od njega za 1-2 godine napravio superzvijezdu od 20-30 mil. a Mazzari će i dalje nastavit forsirat Milita koji će na ljeto ionako napustit klub. Hernanes je bio razlog zašto sam gledao utakmici i iako još nije u punoj formi ali se vidi da je vrhunska klasa i za 2-3 utakmice dok se navikne na novu sredinu će radit čuda uvjeren sam u to, i Guaro se odlično s njim slaže. Čak su i bekovi (prije svega Naga ali i Johnny) bili dobri. Loš jedino Milito i Handa ali ovom drugom možemo halalit.
al ovom prvom nikako
vejza00 is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2014   #29
Shaqiri
Allievi
 

Join Date: May 2013
Posts: 126
Default

Hernanes znaci, zna covjek stati na loptu i povuc...

Guarin sto je defanzivniji to je bolji, on treba u napadu iz drugog plana kao veceras asistencija.

Icardi umjesto milita od prve, cambi umjesto kuzme i to je najbolje od ovog sto imamo pod ovom formacijom.
Shaqiri is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2014   #30
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Nevjerovatno, vi očekujete od Milita da igra poput Suareza. Handa je bio malo pogubljen početkom drugog poluvremena, nakon primljenog gola odmah je uslijedio još jedan ubacak koji nije odbranio a lopta je mogla umalo završiti opet u mreži, ali je prvo poluvrijeme bio strašan. Nagatomo je meni bio loš, osim one asistencije za ofsajdaša .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 16:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic