Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2013/14 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 09-12-2013   #31
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ono što je Handa uradio nije on krivac nego (ne)sreća. I Mazza je dobar trener samo je loš kod nas. Svi su dobri dok ne dođu kod nas. Ja sam stvarno uvjeren u to da nas Bog ne voli .
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2013   #32
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by ajdin View Post
znaci da se nadovezem ...

ono sto je bardi uradio protiv nas je NISTA sta je uradio samir idrize !! bardiu je 21a a samir se smatra top 5 golmanima svijeta !!

btw da li si vidio sta je sinoc skinuo u 4 5 navrata baloteliju i milanu bardi ?
Kao što sam rekao, nisam vidio grešku Samira, ali ono što je branio Handa ni 2 Bardija neće, stoga svi treba da se poklopite.

---------- Post added at 23:07 ---------- Previous post was at 23:05 ----------

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Ono što je Handa uradio nije on krivac nego (ne)sreća. I Mazza je dobar trener samo je loš kod nas. Svi su dobri dok ne dođu kod nas. Ja sam stvarno uvjeren u to da nas Bog ne voli .
Da li bi bilo pošteno da smo dobili ovih par zadnjih tekmi? Sasvim realni rezultati ako gledamo pokazano na terenu .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2013   #33
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Opet smo dokazali da smo jedan običan prosečan tim na nivoju Parme, Genove, Udinesseja.... samo Palacio, Samir, Kova i Guarin nešto valjaju ostalo je sve buranija živa.

Fadil je presmešan igrač, ja sam stvarno za tog malog da če biti od njega nešto ali aman ništa, kako čovek samo promaši gol jaooo, u šta mi dadešmo 10M€... opet dvojca Aussilio i Branca se pokazao.

Samiru je oprošteno, koliko nas je puta izvadio iz govana sa svojim odbranama ima i on pravo na grešku.

Ja neznam šta je Zanetti tražio na levom beku, tamo je potpuno neupotreban, legenda gore dole ali on tamo nema šta tražiti.

Cambiasso neka ide u penziju taj lik me totalno nevira, danas sve otišlo pored njega.

Odbrana je danas bila švajcarski sir, mogli su nam još komada uvaliti ali nas sreča spasi.

Onda opet Mazzarri sa svojom vele formacijom 3-4-3 se pokazala za totalan fail i pojeli smo tri komada lagano.

Ako oni misle ozbiljne stvari sa Interom Thohiru ne gine uložiti 100M€ u novi tim i trenera inače se mi nemamo čemu nadati za Scudetto, CL ili bilo čemu drugom. To je fakat. Sa ovakom ekipom nečemo nikuda dogurati jer nismo sposobni doči ni medju prva tri, a boričemo se i za prvih 5 jedva kako smo počeli. Tri utakmice tri remija umjesto laganih 9 bodova... sramota živa šta si naši dopuste. A i trener nam je karina težka kad ga vidim na klupi sa onim svojim assistentom glume neke trenerčine a ništa u životu osvojili nisu i takvi ljudi nas misle rešavati i dovesti u CL, moj Moratti gde je tebi glava.

Potrošili smo nekoliko para u ovom transfer roku a ništa od igračkog kadra nemamo novo i ono što smo uzeli je podpuno neupotrebljivo... bolje da su sav taj novac uložili u nekog top playera i imali bi bar igračinu a ne skupili su par tih jebivetra za bagatelu i sa tim timom mislimmo čuda osvajati.

Ako ako misle na duži rok rešavati Inter sad bi u Januaru obavili dva tri dobra transfera i da rešimo sezonu da si osigurano CL i njihove milione od takmičenja jer tako nečemo imati ni igrača niti CL i opet če biti ista priča. Neka dovedu Džeku, Lucasa i Jovetića pa če viditi kako se igra pravi fudbal. Kad more neki rus odvaliti 60M€ na Falca moremo mi tih 60-70M€ dati za 3 top igrača (sve skupa) i to bi bio totalno drugi tim.

---------- Post added at 23:15 ---------- Previous post was at 23:12 ----------

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Ja sam stvarno uvjeren u to da nas Bog ne voli .
Ne voli nas zato što imamo najgluplju politiku kluba u celoj evropi... to je to. Neznaju kupiti velike igrače i na vreme jih dovesti neko kupuje polovnjake preko veze i usluga. Zato smo tamo gde smo sada u totalnim govnima.

A što je najtužnije imamo novog vlastnika koji ima milijarde i ni to nismo sposobni izkoristiti ni to!
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2013   #34
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Dera brate,Kova je za Belfodila klasa a te njegove prodore na ovoj utakmici ja nisam primetio,sto se tice Samira i Bardija 10000% se slazem sa ajdinom
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2013   #35
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Kao što sam rekao, nisam vidio grešku Samira, ali ono što je branio Handa ni 2 Bardija neće, stoga svi treba da se poklopite.
ima vremena za bardija da brani ! ponavljam njemu je tek 21 !! a sta je skidao u u21 i novari prosle a bogme i ove u livornu obecava mnogo !!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2013   #36
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Stvarno mi ne bi bilo teško pretrpit i koju lošu sezonu ako znam da se radi na rekonstrukciji ekipe pa joj treba vremena da sazrije (kao što je Arsenal radio). Ali kod nas nema rezultata a što je najžalostnije nema ni rekonstrukcije, čak nismo ni stadion uradili. Znači evo već 3 sezone smo izgubili a nismo ništa uradili. Ekipa sa upravom koja zna šta hoće bi za te 3 godine već izgradila novu ekipu. Jedini način nam je da "kupimo" gotovu ekipu, a za to trebaju pare a mi ni njih nemamo. Tako da braćo slijedi nam još par ovakvih godina ukoliko Thohir ne utroši 100-injak mil na ljeto.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2013   #37
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by ajdin View Post
ima vremena za bardija da brani ! ponavljam njemu je tek 21 !! a sta je skidao u u21 i novari prosle a bogme i ove u livornu obecava mnogo !!
Ja sam rekao da još nije vrijeme da stane na naš gol.

Sile, prvo provjeri koliko je Belfo dobio lopti od strane saigrača (ja kažem, vrlo malo), a potom ćeš vidjeti da je sa jednom od prvih dobijenih lopti prošao jednog igrača "slalom" i na kraju pokušao dobiti korner.

---------- Post added at 01:02 ---------- Previous post was at 00:42 ----------

Kakvi pasovi, kakvi golovi. Ovaj zadnji strijelac, nadam se da će da preuzme klupu Intera iduće sezone:
<iframe width="420" height="315" src="//www.youtube.com/embed/8tzmRLwZLBw" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

---------- Post added at 01:11 ---------- Previous post was at 01:02 ----------

Handa: "Greska se desava svima, svako moze pogrijesiti. Hteo sam da uhvatim loptu ali sam se okliznuo, i desilo se to sto je. Zao mi je, preuzeo sam krivicu, izvinite navijaci i prijatelji."

P.S. Sansone je izjavio da mu je drago što je zabio Interu jer je navijač bilana.

---------- Post added at 01:13 ---------- Previous post was at 01:11 ----------

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2013   #38
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Vecina gleda povrsno na igrace, i ekipu..i zakljucuje o kvaliteti pojedinca na osnovu jednog dobrog, ili loseg poteza.

Neko napisa "sta je Zanna radio lijevo": pa zatvarao Biabianyja, jer bi Nagatoma cinio smijesnim (dobar potez Mazzarija).

Biabianyja smo se odrekli kao i velikog broja igraca koji su se poslije pokazali kvalitetom, momak je sazrio kao igrac, kod nas je puno "srljao", ali se sada vidi da uz iskustvo, i motoriku koju ima moze igrati na visokom nivou..prava steta.

Evidentno je da nam bekovi trebaju, vidim neki hvale Jonathana ovdje, pa taj lik je izgubio bezbroj lopti, i drugo poluvrijeme se totalno izgubio, to sto on napravi 10-minutni bljesak u toku utakmice nije dovoljno.

Belfodila neki kritikuju...pa taj momak kod Mazze igra poziciju BEKA, desnog linijskog igraca, sto mu uopce nije pozicija, on treba igrati pred golom, momak ima dug korak, zna igrat' lopte, i to sto je pogrijesio protiv Parme 2 puta ne znaci nista, pritisak je veliki, od njega ocekuju da za 10 minuta postigne 3 gola.
Definitivno igrac kojem treba dati priliku.

Kovacic u veznom redu nema s kim igrati, Guarin je stvarno supljak od igraca, baci foru, opali jako, ima "drugaciji" stil igre, i odmah je strasan, nidje veze..za njega su i Taider, i Kova majstori(ova dva igraca trebaju igrati skupa citavu utakmicu).

Sto se tice zadnje linije, ne znam otkud toliko povjerenje u JJ-a?

Da ne bude da mi je nakon ove greske Handa pao u ocima, i prije sam mislio da je to samo dobar golman, nikako world class.

Palacio je odlican, ali bi bio jos bolji da mu pomaze drugi napadac, nikako krilni napadaci, nego robusan, i kvalitetan finisher...puno se Palacio trosi.

Mazza je glavni krivac za stanje na tabeli, i neuvjerljivi Inter.
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2013   #39
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Neki spominju Džeku, pa sad zamislite kako bi se on snašao da ga stavi kao Belfodila na beka .

---------- Post added at 11:27 ---------- Previous post was at 09:56 ----------

- Želim igrati i pomoći svojoj momčadi. Najvažnije mi je da radim ono za što sam plaćen. Moja najdraža pozicija je odmah iza napadača i mislim da se to danas moglo vidjeti. No u konačnici trener odlučuje i ja se moram prilagoditi – rekao je 19-godišnji reprezentativac Hrvatske, koji je po tek četvrti put ove sezone startao u utakmicu Serie A od prve minute, te je tek po treći put dovršio istu.

Ko ono reće da on voli CM poziciju ? Ali ne razumijem ga, on i jeste igrao CM, a ne iza napadača .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2013   #40
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ja sam vise puta pisao da mu je CM prva pozicija ali sam takodje govorio da sa sposobnostima koje poseduje komotno moze igrat AM ali jednom se lose pokazao na tom mestu i doosta njih je reklo da nemoze igrati AM

---------- Post added at 12:10 ---------- Previous post was at 12:08 ----------

Od njega nesmemo propustiti priliku napraviti igraca top klase,kad fudbalske legende poput Prosineckog i Zvonea Bobana govore kako ce biti bolji od njih ja oko njega nemam nikakvu dilemu niti sam je ijednog trenutka imao
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2013   #41
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

igrao je vecinu utakmice odma iza palacia ! samo sto se znao u odredjenim trenucima vratiti nazad da uzme loptu i doda
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2013   #42
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Momak je sa samo 18 godina iz uz svo postovanje daleko daleko slabije hrvatske lige dosao u jednu od najjacih liga sveta i po dolasku bio jedan od najboljih,dok je u Hrvatskoj igrao protiv smesnih klubova(realno Dinamo je broj jedan,svi ostali daleko ispod) u Italiji je odma dobio priliku igrati protiv timova kao sto si Jube,Bilan,Napoli,Roma i snasao se vise nego dobro,imao je i prelom noge u karijeri i bilo je pitanje oce nastaviti igrati i opet se vratio i tu je gde jeste,a ne kvazi talenat Belfodil koji je i stariji i pre prelaska u Inter odigrao je preko 30 utakmica u Seriji A i opet je u maunama,zato je Mate za njega bog,da je dobar izborio bi se on za prvih 11 ili makar vecu sansu...

---------- Post added at 12:24 ---------- Previous post was at 12:21 ----------

I pored formacije koju Mazza fura

---------- Post added at 13:00 ---------- Previous post was at 12:24 ----------

December 9 at 10:30
A former flag of the Inter Sandro Mazzola is disappointed on the performance of some players in the team and the Inter studies Novastadio thundered: "Mazzarri has to play with one striker because there is not another decent and many players do not are up to.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2013   #43
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kovačić mora upasti u vezni red koji se sastoji od 4 igrača, Belfodil u napad kojeg čini jedan napadač, da, izborio bi se on . Pa ni Kovačić nikada ne bi zaigrao da imamo samo jednog veznog.

Kovačić se bolje pokazao u Italiji od Belfodila? Provjeri broj asistencija i golova jednog i drugog .

"Ne mogu shvatiti onakav ulazak u utakmicu. Odmah smo primili gol i to je utjecalo na cijelu utakmicu. No kasnije smo ipak napravili vrlo dobre stvari. Parma je odlična momčad, ali mi jednostavno moramo biti pažljiviji."

Kontakt na Alvarezu?

"Za mene čist jedanaesterac"

Belfodil?

"Moramo shvatiti na kojoj poziciji može dati najviše. Pokušali smo kao druga špica koja se izvlači na krilo i mislim da mu to najbolje ide, u Torinu je bio odličan."

Vezni red?

"Do jučer je igrao Taider, jer ako igraš sa tri ofenzivna vezna moraš voditi računa o pokrivanju. Ali u ovom trenutku nam ništa ne ide, jer da je Cambiasso pogodio u posljednjoj minuti…"

"Primjetili ste kako je Kovačić igrao umjesto Taidera i zato smo bili dosta ofanzivni, ali s manje ravnoteže."

---------- Post added at 16:39 ---------- Previous post was at 16:37 ----------

Kako se nekada ginulo na terenu:
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2013   #44
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Jedino je tu uljez Cesar koji je ove "šljive" dobio u automobilskoj nesreći, ako se ne varam, pred uzvratnu utakmicu osmine finala s Man Utd.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 09-12-2013   #45
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

Jeste, ali su doktori rekli da je rizicno da stane na gol, sto je on svakako ucinio..
emperor is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 13:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic