Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 23-12-2012   #511
Alcatraz
Primavera
 
Alcatraz's Avatar
 

Join Date: May 2011
Age: 45
Posts: 250
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Kakvog smo mi trenera izgubili
Onog, koji je u prvom djelu sezone vođenja Inter, ili ti ga nakon 17 odigranih kola, imao ostvaren skor: 8-5-4 ili ti ga u matematici: osvojena mizerna 23 boda ili ti ga pojedinačno manje od svih koji su vodili Inter prije i poslije njega:
  • Mourinho: 42
  • Ranijeri: 25 sa 3 utakmice manje!
  • Stramaccioni: 35
Alcatraz is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2012   #512
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Otkad ti navijaš za Inter? Sigurno nisi navijao dok je bio na našoj klupi, jer preskačeš bitne detalje zašto su rezultati bili takvi kakvi su . You can hate him, but you can't ignore him, because his The magician .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2012   #513
Alcatraz
Primavera
 
Alcatraz's Avatar
 

Join Date: May 2011
Age: 45
Posts: 250
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Otkad ti navijaš za Inter? Sigurno nisi navijao dok je bio na našoj klupi, jer preskačeš bitne detalje zašto su rezultati bili takvi kakvi su . You can hate him, but you can't ignore him, because his The magician .
Ajd sad na stranu lične simpatije, lične antipatije, trollanje: jel' bi ti stvarno želio, nakon svega, da je Rafa i dalje naš trener?
Alcatraz is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2012   #514
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Jebiga Alcatraze vidis da je Jose kriv sto je rumeno-debeli zajebo celu tu sezonu,pomiri se sa tim. A i jebes Josea koji nam je doneo LS posle tolikih godina,cup italije i skudeto,kad je debeli doneo sjajnu titulu sampiona sveta protiv timova iz savana lige
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2012   #515
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Alcatraz View Post
Ajd sad na stranu lične simpatije, lične antipatije, trollanje: jel' bi ti stvarno želio, nakon svega, da je Rafa i dalje naš trener?
Da.

Moca, ovo je tema za Rafu, molim te da ne ubacuješ izdajnika u ovu temu.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2012   #516
Alcatraz
Primavera
 
Alcatraz's Avatar
 

Join Date: May 2011
Age: 45
Posts: 250
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Da.
Moram onda priznati da je ovo jedinstven slučaj, a ujedno i slučaj za posebnog mentalnog razmatranja.

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Moca, ovo je tema za Rafu, molim te da ne ubacuješ izdajnika u ovu temu.
Zaboravljamo šta je govorio za Liverpool i njegove navijače a koga sad trenira?
Prestani se sramotiti.

Last edited by Alcatraz; 23-12-2012 at 21:09.
Alcatraz is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2012   #517
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Izdajnik ili ne,on ima svoje ambicije koje uspesno ostvaruje. I izdajnik je pre taj tvoj rumenko ,ne Jose. Kolko ja vidim (zasada) Jose nije vodio 2 kluba u istoj zemlji,nije vodio klub koji je najpre pljuvao,dok vidimo Raficu.....
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2012   #518
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

po cemu je jose izdajnik ? sto je otisao nakon osvajanja ?? on oje i rekao da ce otici nakon finala !! on NIKADA nije rekao ruznu na ime intera otkako je otisao !! a sta je rumenko uradio ?? odma je poceo blatiti klub cim je otpusten
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2012   #519
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Šta je trebao, odbiti ponudu? Mou ce vjerovatno preuzeti Man UTD, tako da...

Uspjesno ostvaruje ambicije? Osvojio je u Portu koji mu je dao priliku, i Interu kojeg je Massimo uzeo kad je ostao bez kluba. Zasto to nije uspio u Chelseau kojeg je sam odabrao? Nece ni u Realu .

Rafa je imao sa pravom "blatiti" upravu, koja kao da nije ni postojala nakon sto je potpisao ugovor.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2012   #520
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

kako te nije stid blatiti i udarati po covjeku koji ti je vjerovatno donio najvecu radost i srecu otkad navijas za ovaj klub ? a branit jednog papka koji nije vrijedan branjenja ?
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2012   #521
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Opet vi o njemu. Ovo je tema Rafe i svaki idući post će biti izbrisan. Kakve veze ima to što ja branim Rafu sa Joseom, to je kompleks.

Ja sam mu zahvalan za LP, ali ću uvijek reći da je izdajnik jer nas je napustio zbog vlastite slave. Ako se može za Torresa reći da je izdajnik, RvP-a, Fabregasa, Figa, onda može i za Josea .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2012   #522
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

o kakvom ti kompleksu pricas bgt ?
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2012   #523
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Onaj isti što Jose i Marco imaju.

---------- Post added at 21:10 ---------- Previous post was at 20:36 ----------

Dodajmo i da je ekipa Rafaela Beniteza u zadnje dvije utakmice na Stamford Bridgeu zabila 14 golova. Ovako se prodaju ulaznice .

---------- Post added at 21:14 ---------- Previous post was at 21:10 ----------




---------- Post added at 21:21 ---------- Previous post was at 21:14 ----------

Navijač Chelsea:

"Ever since he came he has molded this team to better performers, I feel. His rotation policy is working, at least I feel so. Plenty of goals are scored, my type of football games. It certainly beats that park the bus crap."
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 23-12-2012   #524
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Sve te igrace koje si naveo presli su u suparnicki klub! Jose nije resao u Juve ili Milan... Gresis Dera kad kazes da ne ispunjava svoje ambicije,njegove ambicije su pre svega da osvoji sve titule u najjacim ligama,zatim ide LS naravno, i garantujem da ce ove godine uspeti u tome. Blatiti trenera koji je pokorio Farselonu sa svim svojim sudiskim pomocima,a dizati nekog koji je dopustio da nas jedan Totenhem,koji on satro poznaje,ubije tamo...Da ne pricam o Werderu. Dok ne ode u Utd nemas nista sto bi moglo pokazati da je izdajnik Mi ocigledno nemamo isto znacenje reci izdajnik. Inace komplekse od Rafe nemam,jer je totalno nebitan kao trener u svetu fudbala,tacnije on je jedna istrosena mustikla,i bas cemo videti sta ce uraditi u tom celsiju. Inace debil koji trazi da se slika bivseg trenera skloni iz njegove kancelarije,pokazuje koliko on ima komplekse od Murinja .
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 24-12-2012   #525
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Fabregas je prešao u suparnički klub? Ovo su samo igrači koji su mi prvi na pamet pali.

To što smo mi Tottenham satrali kod kuće ne računaš? Pogledaj naš sastav protiv Werdera i Tottenhama, zaboravljate bitne činjenice.

On i Jose su u lošim odnosima još iz Premier lige, nakon toliko uvreda koje je Jose uputio na njegov račun, zašto bi htio da mu se u kancelariji nalazi njegova slika?

Ne želim uopšte da raspravljam o Joseu, ovo nije njegova tema. Prestanite ubacivati njega u svaku temu, odnosno temu likova i klubova sa kojima je Jose imao nešto. Odeš u temu Barca, sve o Joseu. Poput ste Matrixa .

---------- Post added at 00:11 ---------- Previous post was at 00:07 ----------

Neprepoznatljiv, zapravo, ovo je Torres kojeg ja znam:



---------- Post added at 00:15 ---------- Previous post was at 00:11 ----------

Nakon visoke pobjede od 8:0 protiv Aston Vile i pomjeranja na treće mjesto na tabeli španski stručnjak je uvjeren da "ima još mjesta za napredak". Chelsea je, podsjetimo, u prethodna dva susreta postigao 13 golova.

"Vidim da ekipa popravlja sitnice koje nam trebaju da bismo napredovali, ali iako smo dali osam golova mi možemo još bolje", uvjeren je Benitez. "Najvažnije je da pobjeđujemo. Mogli ste vidjeti mentalitet ovog tima - i nakon osam golova i dalje su napadali i tražili još".

Njegov kolega na klupi Aston Ville Paul Lambert nakon utakmice je imao mnogo razloga za brigu i nije tražio izgovor za lošu partiju svoje ekipe.

"Neću sad ovdje tražiti izgovore, nadmašili su nas u svim poljima", kazao je Lambert i dodao: "U fudbalu me ništa ne može iznenaditi. Vratit ćemo se treninzima, sutra i u utorak, i krenuti ispočetka. U svaku utakmicu idemo uvjereni da možemo pobijediti."
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 24-12-2012 at 01:13.
dera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 21:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic