Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Sport > Fudbal > Timska takmicenja

Timska takmicenja Sva timska takmičenja, statistike, na jednom mjestu

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 10-04-2010   #16
Ado525INTER
Banned
 

Join Date: Jan 2010
Location: Lukavac
Posts: 330
Default

potpisujem FORZA INTER juve merda
Ado525INTER is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2010   #17
filip.sk
Head coach
 
filip.sk's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Skopje - Macedonia
Age: 33
Posts: 2,031
Default

Ma huska ja znao sam da je on priznao te razgovori u 2006tu... Isto tako do 2006tu su razgovori sa sudije bile dozvoleni, a od tada vise nisu.. tako da i ono intervju kazuje da nema nisto sumljivo... upredite moggi sta je pricao sa tome da Moratti kaze: Hoce fer sudenje...
__________________
Roy Keane: Sometimes you wonder, do they understand the game of football?
Claude Le Roy: Football is a permanent orgasm.
filip.sk is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2010   #18
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Predsjedniku Intera Massimu Morattiju dosta je svega! Samovoljno je i dobrovoljno odlučio otići na Sud u Napulju gdje se vodi proces Calciopolija i ispričati sve do posljednjeg detalja. Odluka je stigla kao posljedica događaja, odnosno optužbi obrane koja pokušava uvući mnoge druge klubove u Calciopoli.
Jučer popodne je Sud odgovorio na napade Moggijevih odvjetnika: “Za sve razgovore koje ovih dana spominje obrana mi znamo. Arhivirali smo ih 28. ožujka 2007. nakon što smo ih sve preslušali. Smatrali smo kako u njima nema ničeg relevantnog za istragu koja je bila u tijeku.”
Sandro Mazzola također je oštro reagirao na klimu koja se stvorila posljednjih dana: “Giacinto Facchetti je razgovarao sa sucima, napravio što se može u legalnim okvirima. Ali, on za razliku od Moggija nikada nije sucima naložio kojim znakom mora završiti utakmica. Ne treba se uzbuđivati oko svega, jer Calciopoli je završena tema, a nemojte da krenemo unatrag, jer doći ćemo do kraja 90-tih kada je sve počelo.” Na upit jeli misli na Scudetto koji je trebao osvojiti Gigi Simonijev Inter 1998. Mazzola je kratko odgovorio: “Da”.
Obrana Luciana Moggija 13. travnja na Sud donosi 100-njak CD-ova, na svakom po 3.000 razgovora. Iako Sud kaže da su svi razgovori preslušani, biti će to i službeno ključan dan koji će dati konačan odgovor na Calciopoli.
sve je lako dok se presidente ne naljuti
Huska is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2010   #19
Inter boy
Team star
 
Inter boy's Avatar
 

Join Date: Jun 2009
Location: Bihać,Bosna
Age: 38
Posts: 1,011
Default

Mislim da je vrijeme da se Pandorina kutija zvana Calciopoli zatvori ovog utorka jednom za sva vremena,prema ovome gore ja ne znam sta Moggi hoće jer ti snimci su vec poslusani i zna se za njih. Moratti je sasvim normalno ljut ako govori istinu i nema ništa skriveno.

---------- Post added at 11:40 ---------- Previous post was at 11:22 ----------

http://www.dailymotion.com/video/xcv...-moratti_sport

http://www.dailymotion.com/video/xcv...ta-tra-f_sport

e sad tko zna sta pričaju neka prevede

a navodno je :

Allegedelly juve fans got the tapes from Moggi's lawyers.
It is supposed to be Moratti choosing refs and Facchetti telling a designator he is outside his house in his car, finding space to park and then meet him in private...

---------- Post added at 11:50 ---------- Previous post was at 11:40 ----------

http://www.goal.com/en/news/10/italy...hers-published

ljudi imali ovdje materijala da nas kazni za namještanje ovo valjda prevod ovih gore snimaka!?
__________________


Nakon što se rukujem s milanistom trčim oprati ruke, a nakon rukovanja s juventinom prebrojim prste” - Peppino Prisco
Inter boy is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2010   #20
LiGad
Assistant coach
 
LiGad's Avatar
 

Join Date: Sep 2009
Location: Mostar
Age: 32
Posts: 1,633
Send a message via MSN to LiGad
Default

Prica se ponovo otvara kada ono Djubre ima katastrofalne rezultate kakve ne pamte, kada su im se skupa pojacanja pokazala smijesnim ..kada im ni promjena trenera nije uspjela i kada ih navijaci hoce da razapnu ..
__________________
Like I give a damn!
LiGad is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2010   #21
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Evo nekih telefonskih pogovora http://goal.com/en/news/10/italy/201...hers-published
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2010   #22
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

ne zanima me milan, za njih se znalo da su trebali biti izbaceni u serie b
ali procitajte pazljivije ove nase razgovore, nigdje ama bas nigdje nema nista oko dogovaranja sudjenja, samo prijateljski razgovori o DRAW - pri cemu svaki klub moze poslati nekog svog da prati
ovaj prvi citat, vezan za nas, isjekli su dio koji je sumnjiv a vjerovatno se prije toga pricalo o necemu sasvim drugom recimo - posto oni ne bi trebali da se poznaju, izasli na kafu kao stari prijatelji...
zato je moratti odlucio izaci pred sud i objasniti sve, forza MORATTI!
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2010   #23
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

ma nema nista sumnjivo u tim razgovorima,to govore cak i celnici saveza i svi osim juventusovaca...za ove razgovore se znalo i kad je ova afera otkrivena ali nista nije sumnjivo i nije se teretilo inter.ha ya.al eto u utorak ce se suge uvjerit da se djaba nadaju
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2010   #24
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

citam na jednom forumu...

Quote:
Evo još dobrih vijesti. Sud danas potvrđuje kako su oni još 2006. preslušali sve poruke, ali ih nisu objavljivali jer nije bilo ničeg relevantnog za namještanje utakmice. Obećali su ih sada pustiti 13.4. da se svi uvjere da ničeg inkiminirajućeg u tim razgovorima nema.
Zadnji objavljeni razgovori su Facchettija i Pairetta u kojem komentiraju strane suce, ali opet samo komentiraju.
Quote:
Pardon, nisu ih preslusali 2006. vec tocno 28.3.2007. Na Sudu u Napulju ih je preslusala cak i rimska policija.
jedva cekam utorak da se ovo vec jednom zavrsi
Huska is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2010   #25
Forza_Grande Inter
First team
 
Forza_Grande Inter's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Location: RajvoSA
Posts: 384
Default

ma nema nista od ovoga juBentus je osudjen i izbacen titula im se nemoze vratiti i to je to.....to sto oni hoce na silu sve i ponovo lopovlukom da nesto osvoje mogu sanjati kad nista na posten nacin ne mogu.....to su nevidjeni lopovi......svoju losu sezonu pokusavaju na ovaj nacin da spase.....dabogda propali.....ima da ih 16 tog zgazimo........FORZA INTER
Forza_Grande Inter is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2010   #26
Inter boy
Team star
 
Inter boy's Avatar
 

Join Date: Jun 2009
Location: Bihać,Bosna
Age: 38
Posts: 1,011
Default

ljudi može li mi tko reci jeli se za ove snimke znalo ili su se sad pojavili? Ništa mi nije jasno ako se znalo i ako su ocjeniti da nisu u rangu Moggievih čemu sad ova farsa?
__________________


Nakon što se rukujem s milanistom trčim oprati ruke, a nakon rukovanja s juventinom prebrojim prste” - Peppino Prisco
Inter boy is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2010   #27
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

znalo se za sve samo sto se nije iznosilo u javnost nista...zato ce sada sve biti izneseno pa da ljudi vide tko je kriv a tko ne
Huska is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2010   #28
Komitski Đeneral
First team
 
Komitski Đeneral's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Niksic,Montenegro
Posts: 540
Send a message via MSN to Komitski Đeneral
Default

Smijurija je sve ovo... Ne znam samo sta ima cudno sto su nasi ljudi zvali da traze fer sudjenje ako se zna koliko su nas te iste sudije krale... Ni jednog trenutka ne sumnjam u nasu ispravnost u svemu ovome... A sve mi smrdi na to da se priprema povratak Modjija u Juventus, pa treba "pokazati" da nije on jedini koji je mutio... Nidje veze!
__________________
Komitski Đeneral is offline   Reply With Quote
Old 10-04-2010   #29
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

ako ako,nek cackaju mecku,oni iz ovoga mogu samo da izvucu da im se i titula 98 oduzme,i da ih mi nadujemo u sledecem derbiju bez imalo milosti ko bilanu 4-5 komada pa posle nek pricaju o namestanjima dokle oce
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 12-04-2010   #30
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

Sutra je dan D kako ga u Italiji zovu kada ce se sve saznati u vezi nas i nase potencijalne umjesanosti u sve. mada mislim da ce samo da ga popuse svi a pogotovo juventusovci.
P.S. kako su se oni sam zadali i kolko vjeruju u ovo,pa samo o tome pisu na forumu
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 11:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic