Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Sport > Fudbal > Timska takmicenja

Timska takmicenja Sva timska takmičenja, statistike, na jednom mjestu

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 25-03-2009   #121
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Camolese novi trener Torina. Kukavi Novellino popio 16 otkaz od Caira
Nera is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2009   #122
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Cairo je općenito idijot, bio mi je odmah idijot prvog dana kad je došao u Torino, bez veze smijenio trenera koji ih je i doveo u prvu ligu, trener koji je svih poznavao i svi su bili uz njega, da bi ovaj stavio nekog ''svojeg'' trenera, mislim da je bio ''Zac'' ne sjećam se, i sad se vidi kakvog je Torino općenito stvorio i koliko je trenera i promijenio od kad je stavio ''svojeg'' trenera
e moj Urbano
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2009   #123
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Sto je tek radio sa De Biasiem. Smjenjuje ga po dva puta u sezoni.. Komedija A Cuore Granata oce u Kup UEFA...
Nera is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2009   #124
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

e e pa de biasija da, kakva budala, a i ovi što se vraćaju nakon što ih netko smjeni bez veze, bez veze ga smjeni i ovaj mu se vraća eeej!! ma da me na koljenima molio
a što tek reći za par zamparini - guidolin? onaj se vraćao po tri puta ako ne i četiri eej !!!
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2009   #125
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

cetiri, cetiri...
Ali, pazi.. Cairo ovako izgleda normalan, samo nema pojma oko fudbala. Dok Zamprainija kad pogledas, odma znas da mu nisu sve kockice na broju
Nera is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2009   #126
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

dada ma nisu oni ista pašta, cairo je ipak i strpljiviji, cairo je općenito normalan ali pojma nema o nogometu kako si i sam rekao, al ovaj je baš lud, taj kad poludi bolje je svima da se sakriju, al ne valja takav prerdsjednik neki put je dobro da igrače malo mrdne al ovaj počne vrijeđat sve živo, nismo za kup uefa mi smo za ispadanje ovo ono ne znam koliko to odgovara momčadi, a promjene trenera su meni najgore
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2009   #127
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Ne znam ljudi,meni je to jako neozbiljno.Predsjednici poput Zamparinija i Caira imaju neozbiljan pristup i pogled na fudbal,isto kao da je vašar pa se samo smjenjuju po klupama.

Zamparini mi je drag lik jer je totalna budala,ali on nije za predsjednika fudbalskog kluba.Nema strpljenja ni zašta,kupi dva igrača srednje klase i odmah želi mjesto u LP
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2009   #128
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

oni i ovi iz reala su najbolji menjaju trenere ko carape
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 26-03-2009   #129
Amico Laziale
First team
 
Amico Laziale's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by Mauro7 View Post
Cairo je općenito idijot, bio mi je odmah idijot prvog dana kad je došao u Torino, bez veze smijenio trenera koji ih je i doveo u prvu ligu, trener koji je svih poznavao i svi su bili uz njega, da bi ovaj stavio nekog ''svojeg'' trenera, mislim da je bio ''Zac'' ne sjećam se, i sad se vidi kakvog je Torino općenito stvorio i koliko je trenera i promijenio od kad je stavio ''svojeg'' trenera
e moj Urbano
i ja mislim da je bio Zac,zapravo siguran sam...
Slazem se sa vama da Urbano ne shvata ozbiljno to sto radi,ali Zaca bi i ja smijenio...
To je jedan od najgorih trenera koji je vodio moj klub,tako da sam za kratko vrijeme vidio koja je to neznalica.
Meni je zao sto se Toro godinama povlaci po 17. i slicnim pozicijama,ali dok imaju psihickog bolesnika za presidentea,koji zeli napravit veliki torino a na raspolaganje svojim trenerima stavlja igrace tipa Ventola,Bianchi,Stellone kao nosioce igre,njima nema spasa,jer nema tog na svijetu koji torino moze dovest do evrope sa ovakvom ekipom.
Ne kazem ja da je njihov igracki kadar katastrofa,naprotiv imaju puno bolji tim od nekoliko ekipa u Serie A,ali ova ekipa jednostavno ne funkcionise zajedno.
__________________

NATA PER DOMINA'!
Amico Laziale is offline   Reply With Quote
Old 06-04-2009   #130
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Rezultati:

Atalanta - Fiorentina 1:2 (0:0)
Plazmati 49' - Jovetić 59'(p), Đilardino 89'

Roma - Bolonja 2:1 (1:1)
Toti 12'(pen), 58'(pen) - Maracina 26'

Kaljari - Katanija 1:0 (0:0)
Matri 80'

Juventus - Kjevo 3:3 (1:2)
Kjelini 34', Jepes 53'(ag), Jakinta 79' - Pelisije 25', 44', 90'

Palermo - Torino 1:0 (0:0)
Kavani 51'

Ređina - Đenova 0:1 (0:0)
Mota 78'

Sampdorija - Napoli 2:2 (1:1)
Palombo 28', 63' - Zalajeta 44', Denis 90'

Sijena - Lacio 2:0 (1:0)
Kalajo 25', Makarone 85'

Udineze - Inter 0:1 (0:0)
Isla 77'(ag)

Milan - Leće 2:0 (0:0)
Ronaldinjo 89', Inzagi 90'

Tabela: Inter 72 boda, Juventus 63, Milan 58, Đenova 54, Fiorentina 52, Roma 49, itd.
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2009   #131
Amico Laziale
First team
 
Amico Laziale's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Posts: 596
Default

nije me bilo neko vrijeme...Vratio sam se na laziov forum,pa reko da vam prenesem koju aktuelnost vezanu za Lazio.
bilo je zanimljivo ovih dana )
Sigurno vecina vas zna,ali eto i nas divni pedsjednik se oglasio,o prodaji jos jednog od velikih talenata Lazia.Za njega smo dobili nevjerovatnih 40 hiljada eura."Manchester je kupio Machedu kao na stocnom sajmu."
http://www.goal.com/en/news/10/italy...ident-claudio-
Ipak ni svi ti novci ne mogu prekinuti ljubav:http://www.piazzadellaliberta.it/200...-sempre-lazio/
tako da se mogu nadat da ce se ovaj momak nekad vratit u Lazio.
Pala je i konacna odluka,sljedece sezone Lazio ce sa klupe predvoditi Mazzari:
http://www.calciomercato.com/index.php?a=118913
Ne znam sta da kazem sto se tice ovog poteza lotita,ali samo se nadam da ce biti bolji od Rossia.
Taj cmar od lotita se konacno probudio izgleda:
Lotito prijeti!
Predsjednik Lazia Claudio Lotito je izrazio svoju ljutnju i prijeti da ce prestati placati igrace Lazia.Povod tome je jos jedna katastrofalna utakmica u koju su igraci Lazia usli olabavljeni i bez imalo motiva te izgubili s 2:0.Tim porazom Lazio je jos vise nazadovao u svojim planovima za Kup Uefa,sto je primarni cilj ove sezone.Izrazio je važnost iducih utakmica,a razmislja o smanjivanju te i o prestanku placanja pojedinih igraca te njihovo izbacivanje iz 1. tima.
,,Ne smijemo gubiti na ovaj nacin.Mozete izgubiti ali se morate boriti i pokazivati zelju za pobjedom.Igraci me ne znaju,moram se promijeniti i pokazati svoje pravo lice''izjavio je frustrirani Lotito.
,,Ovako ne smijemo nastaviti,moramo se skoncentirati na svaku iducu utakmicu i misliti o pobjedi,te pokazati snagu i zube protivniku a ne dopustiti im da se setaju u nasem 16-ercu.Vidit cemo tko ce biti oslonac nase igre u buducnosti,trener ne igra ne terenu, te njegov satus nije upitan,tako da sve ovisi o igracima i oni ce bit pod posebnim povecalom''....

Ja molim boga da JP napusti Lazio.Ovakav kakvim se predstavio ove sezone,nama ne treba.http://www.goal.com/en/news/10/italy...o-20000-report

I na kraju ono najzanimljivije,najkontraverzniji navijaci u Italiji opet na djelu:
http://www.goal.com/en/news/10/italy...-derby-fixture

Eto ljudi nadam se da mi ne zamjerite sto sam ovoliko pisao o Laziu,ali ima dosta toga zanimljivog.
__________________

NATA PER DOMINA'!

Last edited by Amico Laziale; 07-04-2009 at 15:01.
Amico Laziale is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2009   #132
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Ne zamijeramo samo sto ima nesto duplo napisano..dva puta isto..
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2009   #133
Amico Laziale
First team
 
Amico Laziale's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by esteban View Post
Ne zamijeramo samo sto ima nesto duplo napisano..dva puta isto..
ispravljeno
__________________

NATA PER DOMINA'!
Amico Laziale is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2009   #134
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Samo ti pisi.. Novosti su uvjek dobrodosle
Nera is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2009   #135
CurvaNord69
Team legend
 
CurvaNord69's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Mostar
Posts: 3,368
Default

Ali da nije wall of text
CurvaNord69 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 16:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic