Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 04-11-2015   #32416
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Sam Kova je rekao zašto je otišao, a i Shaq. Ne serviram ja, žali se njima što ga brane . Kova je otišao jer se brinuo za minutažu, ali evo sada neka igra .
"Inter Milan boss Roberto Mancini will urge Stoke-target Xherdan Shaqiri to quit the San Siro."
(http://www.mirror.co.uk/sport/footba...haqiri-6014549)

"Roberto Mancini has hinted that Inter may need to sell Xherdan Shaqiri in order to balance out the squad ahead of the coming season."
(http://www.goal.com/en/news/11/trans...to-balance-the)

A osim toga, ne treba mi niko ništa pričat imam svoj mozak i oči. Jel Shaq dobio i minutu u prijateljskim ljetos? Nije, pa šta to znači jel on htio ići ili ga je Mancio otjerao? Pametnom čovjeku bi bilo dosta ali očito ne i deri.


Kovačić:
“There was no relationship with him, not in a negative way nor in a positive one. I am not sure he wanted me in the squad. I don’t know what he thought when I left. Anyway I am happy that I did leave because I am not sure how it would have ended there.
Eto zašto je otišao. Momak je jednotavno osjetio da ga trener ne gotivi i to je razlog odlaska. Uvijek sam imao osjećaj da Kovu drži samo zbog navijača a da jedva čeka da ga zamijeni nekim destruktivcom, ovo ljeto je pokazalo da sam dobro mislio. Ali dera će opet reć da je Kova htio da ode. Pa jest on htio da ode ali zbog Mancia, da je bio bilo koji drugi trener ne bi ni htio.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2015   #32417
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
"Inter Milan boss Roberto Mancini will urge Stoke-target Xherdan Shaqiri to quit the San Siro."
(http://www.mirror.co.uk/sport/footba...haqiri-6014549)
Ko je izjavio to? Novinari?
Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
"Roberto Mancini has hinted that Inter may need to sell Xherdan Shaqiri in order to balance out the squad ahead of the coming season."
(http://www.goal.com/en/news/11/trans...to-balance-the)

A osim toga, ne treba mi niko ništa pričat imam svoj mozak i oči. Jel Shaq dobio i minutu u prijateljskim ljetos? Nije, pa šta to znači jel on htio ići ili ga je Mancio otjerao? Pametnom čovjeku bi bilo dosta ali očito ne i deri.
Šta je Manci izjavio što govori da nije u dobrim odnosima sa Shaqom? Shaq je sam potvrdio da problem nije bio Manci već uprava.

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Kovačić:
“There was no relationship with him, not in a negative way nor in a positive one. I am not sure he wanted me in the squad. I don’t know what he thought when I left. Anyway I am happy that I did leave because I am not sure how it would have ended there.
Eto zašto je otišao. Momak je jednotavno osjetio da ga trener ne gotivi i to je razlog odlaska. Uvijek sam imao osjećaj da Kovu drži samo zbog navijača a da jedva čeka da ga zamijeni nekim destruktivcom, ovo ljeto je pokazalo da sam dobro mislio. Ali dera će opet reć da je Kova htio da ode. Pa jest on htio da ode ali zbog Mancia, da je bio bilo koji drugi trener ne bi ni htio.
Meni govoriš da ne čitam, a ti ne čitaš boldirano? Nije bio siguran hoće li biti prvi tim.. jel to znači da ga Manci ne gotivi? Uostalom, sada ga ni Rafa ne gotivi , neka igra sada . Niko ga nije otjerao, sam je otišao. Manci je rekao da je iznenađen odlukom.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2015   #32418
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Šta je Manci izjavio što govori da nije u dobrim odnosima sa Shaqom? Shaq je sam potvrdio da problem nije bio Manci već uprava.
Uprava zabraila Manciu da mu daje da igra jel? Shvataš li ti koliko to zvuči smiješno i ti ipak vjeruješ u to.

---------- Post added at 18:13 ---------- Previous post was at 18:11 ----------

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Meni govoriš da ne čitam, a ti ne čitaš boldirano? Nije bio siguran hoće li biti prvi tim.. jel to znači da ga Manci ne gotivi? Uostalom, sada ga ni Rafa ne gotivi , neka igra sada . Niko ga nije otjerao, sam je otišao. Manci je rekao da je iznenađen odlukom.
Pa dera zbog koga nije bio siguran hoćel biti prvi tim? Jel zbog uprave i to? E moj dera, znači, momak kaže da odlazi jer misli da ga trener ne cijeni i da se boji za minutažu. Pa zbog koga odlazi ako ne zbog trenera. Doduše nije mi logična odluka da ode baš u Real koji je nakrcan zvijezdama i mnogo bolji od njih nisu uspjeli, ali valjda je to bila najbolja ponuda na stolu.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 04-11-2015 at 19:16.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2015   #32419
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Uprava zabraila Manciu da mu daje da igra jel? Shvataš li ti koliko to zvuči smiješno i ti ipak vjeruješ u to.
Pročitaj šta je Manci izjavio, opet, možda skontaš.
Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Pa dera zbog koga nije bio siguran hoćel biti prvi tim? Jel zbog uprave i to? E moj dera, znači, momak kaže da odlazi jer misli da ga trener ne cijeni i da se boji za minutažu. Pa zbog koga odlazi ako ne zbog trenera. Doduše nije mi logična odluka da ode baš u Real koji je nakrcan zvijezdama i mnogo bolji od njih nisu uspjeli, ali valjda je to bila najbolja ponuda na stolu.
Jasno je svima da se bojao za minutažu, a i trebao je, jer nije bio konstantan, ali eto mu neka igra u Realu sada. Niko ga nije otjerao, sam je izabrao.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2015   #32420
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Pročitaj šta je Manci izjavio, opet, možda skontaš.
Mancio može izjavljivat šta hoće ali u pripremnim utakmicama igraju svi igrači jer tada trener hoće da svima pruži priliku i da vidi na koga se računa. Svi su dobili priliku jedino Shaq nije. Moje objašnjenje je da ga je tjerao iz kluba, koje je tvoje objašnjenje?

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Jasno je svima da se bojao za minutažu, a i trebao je, jer nije bio konstantan, ali eto mu neka igra u Realu sada. Niko ga nije otjerao, sam je izabrao.
Niko ga nije otjerao ali je zbog Mancia otišao. Eto sad imamo "konstantnog" Kondu. Vjerovatno si sad sretan
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2015   #32421
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

ne zaboravi Vidica koji se pametno povredio da izvuce kintu od kluba Kad ga je Mancini ubio u pojam bar nek nas ocerupa
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2015   #32422
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Mancio može izjavljivat šta hoće ali u pripremnim utakmicama igraju svi igrači jer tada trener hoće da svima pruži priliku i da vidi na koga se računa. Svi su dobili priliku jedino Shaq nije. Moje objašnjenje je da ga je tjerao iz kluba, koje je tvoje objašnjenje?
Može i Shaq izjavljivat šta hoće zar ne . Manci i Shaq, obojica rekli da uprava koči, a ti jedno te isto, Manci pa Manci .

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Niko ga nije otjerao ali je zbog Mancia otišao. Eto sad imamo "konstantnog" Kondu. Vjerovatno si sad sretan
Neka je otišao, neka sada ode iz Reala zbog Rafe . Kondo nije počeo 2-3x od 1' i već ga svrstavaš u rezerve? Sa pravom ga je malo vratio na klupu, da skine pritisak sa njega, a realno niti je kreirao, niti je zabijao, bolje su se pokazali Guaro i Broz, zbog toga Manci hoće da mu da do znanja da to što je najplaćeniji ne znači da mu je mjesto u prvom timu zagarantovano. Isto je uradio i sa Icardijem.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2015   #32423
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

nisi dao nikakav odgovor na dobro pitanje Dera. Uprava je zabranjivala da Manci koristi Sacira u pripremnim utakmicama? hahaha
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2015   #32424
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Šta ako su postojale neke klauzule tipa ukoliko odigra toliko i toliko utakmica u dresu Intera dodatne premije Bayernu? Uostalom, ako je na prodaju zašto ga uigravati u formaciju? Čak i da je istina to da ga Manci mrzi, iako ga Shaqi brani (dobro pitanje, da čujem odgovor), nije mi krivo, frajer nije ništa pokazao ni u Stokeu, a mi smo prvi u Serie A .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 04-11-2015 at 22:25.
dera is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2015   #32425
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

ako nema bolje resenje,a nije imao,mozda i skonta da od njega ce biti nesto,da ga bolje proda,za vise para.
Trenutno prvi. (tacnije drugi al nema veze)
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2015   #32426
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Šta ako su postojale neke klauzule tipa ukoliko odigra toliko i toliko utakmica u dresu Intera dodatne premije Bayernu?
U pravu si kao i uvijek, imaju klubovi običaj u klauzolu stavljat i broj odigranih PRIJATELJSKIH utakmica
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2015   #32427
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Moca93 View Post
ako nema bolje resenje,a nije imao,mozda i skonta da od njega ce biti nesto,da ga bolje proda,za vise para.
Trenutno prvi. (tacnije drugi al nema veze)
Ništa živo ja tebe nisam razumio . Nego, ne dobih ja odgovor na dobro pitanje .
Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
U pravu si kao i uvijek, imaju klubovi običaj u klauzolu stavljat i broj odigranih PRIJATELJSKIH utakmica
Možda nije navedeno oficijelne, već bilo koje? Ja i dalje čekam odgovor na pitanje zašto je Shaq branio Mancija?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2015   #32428
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Možda nije navedeno oficijelne, već bilo koje? Ja i dalje čekam odgovor na pitanje zašto je Shaq branio Mancija?
Gdje ga je to branio? Ja samo znam da je rekao da nije imao nikakvih problema sa Manciom a to nije nikakvo branjenje. Pa to smo svi znali, da je imao problem sa trenerom i zaslužio bi da ga otjeraju ali ovaj ga je otjerao bez valjanog razloga. Ako ga je otjerao jer mu se ne uklapa u taktičke planove onda ga pogotovo treba kritikovat jer time pokazuje koliko je nesposoban da ne zna ni dovest igrača koji mu treba.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 04-11-2015   #32429
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Stvarno čovjek ne zna šta radi :


---------- Post added at 22:36 ---------- Previous post was at 22:35 ----------

Uostalom i tvoj Jose je majstor za promašene transfere, eno sada ga na youtubeu ismijavaju kako se jada poslije utakmica da su pojedinci loši, a sve ih je on izabrao. Sasvim normalno jer nekada nije do trenera što se pojedinci ne snađu.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-11-2015   #32430
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

"Čak i da je istina to da ga Manci mrzi, iako ga Shaqi brani (dobro pitanje, da čujem odgovor), nije mi krivo, frajer nije ništa pokazao ni u Stokeu, a mi smo prvi u Serie A ."

Ovde pitanja nema,kolko sam ja ucio,pitanje se zavrsava znakom pitanja i obicno ima u sebi da li,zasto ,jel ,il tako nesto!


Jose je bar uzeo sa tim igracima koje je sam izabrao jednu PL ,sta je ovaj uzeo?
Jos jedno pitanje bez odgovora,zasto ,kad je vec veliki strucnjak,Manci nista nije uradio u LS i kad planira?
Zanosi se sa trenutnim stanjem na tabeli,kad ponovo upadnemo u krizu i gubimo bodove protiv raznih boranija videcu sta ces onda da kazes,sigurno neki izgovor opet.
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 00:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic