Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 21-04-2014   #28456
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Jasno je kao dan da Mazzari ostaje i zeli nove bekove za sledecu sezonu.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 23-04-2014   #28457
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Pagliuca: "Bardi? On će biti spreman tek u 2015.godini da dođe u Inter.Handanović čini razliku u Interu, i njegova cijena je 70mln!"

That's my boy!
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 23-04-2014   #28458
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

FIFA suspendovala odluku o zabrani transfera Barceloni.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 24-04-2014   #28459
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

jkao i celziju sto su bili
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 24-04-2014   #28460
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

U Barci se sprema čistka na kojom se je našao i Alexis Sanchez pa i moguče Fabregas. Sancheza bi ja uzeo bez razmišljanja i dao bi jim koliko traže jer nam takav eksplozivan igrač u napadu treba i da popravimo grešku izpred 4 godine kad ga nismo uzeli na vreme.

Sanchez, Moratta, Icardi i Palacio i imali bi mir u napadu.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 25-04-2014   #28461
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Sky Sports mercato expert Luca Marchetti reveals that Piero Ausilio’s trip to Madrid has so far been disappointing. The biggest surprise is that it now appears that Real Madrid are unwilling to release Alvaro Morata even with the now infamous buy back clause included. These are frustrating times for Inter’s technical director.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 25-04-2014   #28462
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

... ih Morata, Icardi daleko provjereniji igrač, a da obojica igraju u prvom sastavu, nije to to, treba nam neka veleklasa.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 25-04-2014   #28463
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Nemamo mi fin. sredstava za "veleklase", zato moramo biti prezadovoljni ako uspijemo dovesti ovakve "veletalente" kao što je Morata. Obzirom da ne igra na istoj poziciji kao Icardi to bi mo meni bio odličan potez jer bi potencijalno imali riješen napad za desetljeće.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 25-04-2014   #28464
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Je li vam se svidja Madrid?
"Da, to je lijep grad."
Koliko je vazna sutrasnja utakmica protiv Napolia?
"Svaka utakmica do kraja je vazna. Imamo jos 4 utakmice da odigramo i moramo osvojiti sto vise bodova."
Citali smo da je previse tesko doci do Morate. U cemu je problem?
"Ne, to nije istina. Prisustvovao sam pres konferenciji u vezi projekta o utakmici Inter i Real Madrid Legends. Potom smo imali rucak sa predsjednicima Reala, te smo razgovarali o igracima."
David Villa?
"Ne postoji nista u vezi Davida Ville u ovom trenutku."
Postoje mnoge glasine oko Maura Icardia. Da li ce on biti i sledece sezone dio Intera?
"On je vazan igrac za nas, tako da ce ostati sa nama i sledece sezone."
I Kovacic?
"Cak i Kovacic (smijeh)."
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 26-04-2014   #28465
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Nije dobar ni za Lyon .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 27-04-2014   #28466
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Novinar FCIN : Sledece sezone vas ocekujemo u dresu Intera i ponovo u timu sa Macarijem?
Hamsik uz osmeh : Ne znam nista o tome.
Danas su osvanule vesti da Napoli prodaje Hamsika jer Benitez zeli Di Mariju u svojim redovima.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-04-2014   #28467
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

A danas su osvanule ove vesti,cisto da se ljidi ne zanose kakvim Hamsikom i slicnima o kojima mi mozemo samo da sanjamo.

Inter are ready to sign*Cruzeiro*midfielder*Nilton, after agreeing to pay his €5.5m release clause.

Tuttosport*reveal that the*Nerazzurri*are likely to complete their second signing of the year after accepting to splash out on the 27-year-old.

The San*Siro*outfit have already confirmed that*NemanjaVidic*will be joining from Manchester United in the summer.

And the paper believes that the defensive midfielder will also be signing from South America for the start of next season.

Nilton*has spent his entire career so far in Brazil, playing for Corinthians,*Vasco*da*Gama and*Cruzeiro.

He won’t be the last name to be coming to the*Beneamataduring this off-season though, with President ErickThohir*willing to spend big in order for his team to compete for a Champions League place.

Mi cemo dobiti brazilca 27 god. koji nikad nije igrao u evropi i platicemo 5,5 mil. za njega,pravo pojacanje da se krene u top 3 u Italiji...hahaha.Ma nista bre ni od ovog mercata to je jasno kao dan,kakva crna velika imena,dosao je Vidara za dzabalesku i kraj.Mi nemozemo ni dobre igrace vise dovesti a kamoli top klasu.I na kraju mercata Tohir ce reci,Doveli smo Niltona i jos kojeg sabana i nastavljamo projekat,a mi cemo sledece sezone gledati isti Inter jer se u timu nista spektakularno bitno nece promeniti,a bas to je ovom timu potrebno.

---------- Post added at 12:48 ---------- Previous post was at 12:37 ----------

Joj kako se samo ismejem kad pocnem citati o nasim mogucim kupovinama,joj kako smo smesni.Citam pise jedan sajt kako smo spremni odresiti kesu i dovesti Moratu,Koentraa,kao blizu smo dovodjenja Songa na poziciju DM i slicna imena,a onda taj isti sajt objavi za par sati vest kako eto,toboze hteli bi Songa ili Mikela ali nemozemo izdvojiti 12 mil. koliko traze njihovi klubovi nego cemo dovesti Niltona za 5.5 mil.Sad se ja pitam a i sve ovde sta mi koji kurac ima da trazimo na mercatu i da se brukamo ako nismo sposobni da platimo 12 mil. u kesu za jednog igraca,a ocigledno je da nismo,iskesirao je za Hernu i caoooo ragazi.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 28-04-2014   #28468
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Jebo ih Nilton, šta će nam on kad imamo Saphira. Ako već hoćemo dovesti world class DMF-a OK, ali što dovoditi jednog Niltona koji nije ništa bolji od Saphira a stariji je 6-7 godina, pa Saphir će u njegovim godinama možda biti velika zvijezda ako mu mi dadnemo priliku.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 28-04-2014   #28469
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

nemojte tako , nilton je igracina ba !! tolika da ga ni na football manageru nema ni na large database
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 28-04-2014   #28470
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Iz Brazila: Inter i Juve u borbi za mladog Doria.
Novo ime za Interovu obranu. Kako piše Brazilski portal FutbolInterior mladi devetnaestogodišnji igrač Botafogo-a Doria je privukao pozornost Intera i Juventusa. Njegova se vrijednost procjenjuje 20 000 000 eura, a Inter je ponudio 7 000 000 eura, ali to je u startu odbijeno.




Može igrati stopera i lijevog beka, isto Juan . Ovaj je preskup, do 10m iole.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 09:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic