Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 19-08-2009   #61
adointer
Primavera
 
adointer's Avatar
 

Join Date: Jun 2009
Location: Tuzla
Age: 33
Posts: 281
Default

Sretan rodjendan Materazziju razbijacu....)
adointer is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2009   #62
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Nogomet
Materazzi tuži TV program zbog kritike na vlastiti račun

Branič Intera i bivši član talijanske nogometne reprezentacije Marco Materazzi (36) podigao je tužbu protiv režisera jedne talijanske televizijske serije.

Razlog tomu je uvredljiv komentar glavnog protagonista detektivske serije "Inspector Coliandro" koju režiraju braća Manetti, Marco i Antonio.

- Ironična je stvar što sam ja Interov navijač, u stvari u cijeloj seriji konstantno se govori u korist momčadi - rekao je Marco Manetti na optužbu.

Materazzi se naljutio nakon što u jednoj epizodi spomenute serije glavni lik komentira igru Materazzija riječima: “Čak i ovoga puta uspio je zaraditi isključenje”.


sta se ovaj buni kad je dobro receno
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2009   #63
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Materazziju ukradene kopačke

Tuttomercato.web piše da su braniču Intera i bivšem talijanskom nogometnom reprezentativcu Marcu Materazziju (36) ukradene kopačke tokom noći s četvrtka na petak.

Zasad nepoznate osobe provalile su prostorije kraj trening igrališta “nerazzurra” u Milanu i otuđile pet pari kopački, među kojima i one Materazzijeve. Ostala četiri para kopački pripadaju igračima Interove omladinske škole.

Lopovi su u prostorije kluba provalili razbivši prozor, a iz Intera su slučaj prijavili policiji koja istražuje incident.
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2009   #64
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

šta su mu dva puta na identičan način ukrali identične kopačke da si dva puta napisao?
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________

Last edited by Mauro7; 05-09-2009 at 11:43.
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2009   #65
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

opet moca
Huska is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2009   #66
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

ma moca je totalno zbunjen, a sto se Matrixa tice mora biti jak, prebrodice on ovo
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2009   #67
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

hajde, matrix moze sebi priustiti nove, ali ovi mladi, jos nisu dobili ni prof. ugovor cc
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 26-09-2009   #68
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Materazzi : ''Melo je trebao biti isključen''

''Jeste li vidjeli što je Melo rekao nakon žutog kartona? Da vam ja kažem?
Rekao je sucu 'Hijo de puta''. Zašto nije bio isključen? Pravila moraju biti ista za sve, ja sam platio mnogo puta. Ja sam pomalo kao Mourinho, ne prihvaćam kad mi se dogodi neka nepravda''.
Ovo apsolutno nije nekakav protest protiv arbitražnog sistema, ali ako se želi imati surađivački odnos treba imati uvijek isti kriterij, ne samo s Mourinhom i s Materazzijem.''

Matrix je podsjetio i na komentar predsjednika AIA-e(udruga talijanskih sudaca) Marcella Nicchija za jedan njegov ružni prekršaj u utakmici s Barijem
''Za mene je njegov komentar bio sadržaj cijele nedjelje, prihvatio sam dobra srca ono što je rekla visoka nogometna institucija kao predsjednik sudacam jer se i moglo dogoditi da budem isključen s Barijem.
Ali onda se nije dogodila ista stvar kada je Flamini uletio u Lucija u derbiju ili u Napulju između Pierija i Gargana. Ako je tako svake nedjelje je pravedno, ako je tako jer je tu Materazzi onda se ne slažem.''
U Interu ne se slažu s kritikama nakon Barcelone, koje Materazzi šalje natrag pošiljaocu ovako : ''Lako je biti homoseksualac s tuđim donjim dijelovima...''
''uglavnom smo mi remizirali s Barcelonom i mislim da dan danas nitko još nije uspio : to je ono što je bitno''.
Za scudetto, misli da su samo dva kluba u igri
''Mislim da da, Juventus je veoma jak i imaju velikog trenera kao Ferrara, simpatična osoba koji zna kada goviriti i šta govoriti u pravom trenutku. A i uzeo je velike igrače kao što su Melo i Diego''.

Budućnost u azzurrima?
''Iskreno ne vjerujem, Lippi stvara grupu kao što je to napravio pred 4 godine i pravedno je da na svetsko idu oni koji to zaslužuju. U životu se doduše nikad ne zna : ako budem bio potreban u bilo kojem trenutku ja sam spreman. Sa izbornikom imam odnos koji i nadilazi nogomet, prema tome ja bi bio na raspolaganju''.
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 26-09-2009   #69
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

sta reci nego legenda kluba, a neki bi ga sutnuli cc
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 14-10-2009   #70
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Marco i Orlandoni na pruzi Stelvio http://translate.google.com/translat...istory_state0=
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 18-10-2009   #71
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

"Još uvijek sam svima kriv zbog Zidanea"

Unatoč uspjesima bogatoj karijeri Marco Materazzi (36) za mnoge će ostati upamćen kao igrač koji je poslao Zinedinea Zidanea u mirovinu.


Italijanski branič je, podsjetimo, bio žrtva Zidaneova udaranja glavom u produžetku finala Svjetskog nogometnog prvenstva 2006. godine, u kojem je uz crveni karton legendarni Francuz okončao karijeru. Navodno se sve dogodilo zbog provokacije italijanskog braniča, što Materazzi i dalje osjeća na svakome koraku.

"Kamo god otišao, bez iznimke o kojem je kontinentu riječ, ljudi mi govore da sam ja kriv. Svi to žele prikazati mojoj pogreškom, a pritom zaboravljaju da Zidaneu takvo što nije bilo prvi puta u karijeri, već četvrti ili peti", kazao je Materazzi.

"Pogledate li dobro snimku vidjet ćete da sam mu se ja gotovo pa izvinjavao za naguravanje kod korner zastavice, gotovo da sam bio u strahu od udarca. Kada sam napravio gestu izvinjenja pogledao me s visoka, što me naljutilo, pa sam mu odgovorio na način na koji to činimo u Italiji. Njegov odgovor sumnjam da ima veze s francuskom kulturom", podsjetio se Materazzi na Zidaneov udarac glavom u prsa.

Inače, italijanski način odgovora o kojem branič priča bio je ovakav:

Nakon povlačenja Zidane mu je kazao:

"Želiš li toliko moj dres, dat ću ti ga nakon utakmice!"

Materazzijev je odgovor bio:

"Radije bih majicu tvoje sestre!"

Uslijedio je Zidaneov udarac i kraj njegove karijere. Očito ne i objašnjavanja Interovog braniča koji je na tome susretu postigao dva pogotka: jedan u osnovnom dijelu utakmice, a jedan u raspucavanju penala kroz koje je Italija pobijedila 5-3 i uzela svjetsko zlato.

"Možda je moja sudbina da budem zapamćen po udarcu, a ne po pogocima", zaključio je Italijan
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 18-10-2009   #72
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

stvarno ga ni nasi ne cijene dovoljno, hej zbog igraca kojeg on mrzi, nudimo ga na posudbu, a sta je sve uradio za nas
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 18-10-2009   #73
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

a koga mrzi?
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 18-10-2009   #74
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

ti se stvarno pravis lud, ili trudis da budes ono sto ti stoji u profilu
koliko se raspravljalo o tome u glasinama a da ne zapamtis
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 18-10-2009   #75
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
ti se stvarno pravis lud, ili trudis da budes ono sto ti stoji u profilu
koliko se raspravljalo o tome u glasinama a da ne zapamtis
nzm stvarno o cemu se radi? mozda tad nisam bio tu pa nisam procitao?
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 18:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic