Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Opće diskusije

Opće diskusije Sve što ne spada u dole navedene (historija, trening, stadion, takmicenja, statistika, juniori itd.)

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 18-10-2015   #1
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default Novi sponzor

Uprava Intera na celu sa Tohirem pokazala je poslednjim potezom da se vrlo ozbiljno radi sto se finansija kluba tice, dakle danasnje izdanje Corriere dello Sport na naslovnoj stranici, pardon sada vec jucerasnje, donosi vest da ce Inter posle dugi niz godina sarednje sa Pirelijem to partnerstvo kojem ugovor uskoro istice nece obnoviti. Godisnje je Inter do sada primao od Pirelija izmedju 12 i 14 mil. dok je do sada jube sto se toga tice bio prvi u ligi sa sponzorskim ugovorom za logo na dresovima vredan 17 mil. evra po sezoni. Uprava Intera je postigla fantastican dogovor sa Etihadom cije ce ime od sledece sezone nositi Inter na dresovima, ugovor ce biti potpisan na 5 god. pri cemu ce Inter inkasirati fenomenalnih 125 mil. evra ili 25 mil. po sezoni i izbiti ubedljivo na prvo mesto ispred jubea.

---------- Post added at 03:57 ---------- Previous post was at 03:50 ----------

Inter Etihad*– Inter's Erick Thohir would be to pull off a major coup in the area of ​​sponsorship.*The Nerazzurri would in fact in talks with Etihad Airways, the airline of Abu Dhabi, sponsors of Manchester City and main shareholder of Alitalia, for jersey sponsorship.

Thohir would in fact determined not to renew the agreement with Pirelli, expiring at the end of this season, which so far has ensured the Nerazzurri coffers about 13 millions of euro, relying on the fact that*airline Middle East would be ready to put on the plate 125 million Euros to sign a sponsorship contract 5 years. In other words coffers Nerazzurri would come about 25 million per season.

---------- Post added at 04:05 ---------- Previous post was at 03:57 ----------

Jos jedna vest sto se profita kluba tice, poznato je da Morati poseduje 30% akcija u klubu i po zadnjim informacijama on vec uveliko radi na prodaji tih 30% odnosno planira zadrzati samo 2-3 procenta akcija u klubu a ostatak prodati. Moratti se vec nalazi u pregovorima sa arapima bliskim Etihadu i vlasnicima Mancester Sitija koji posto po to zele taj paket od 27 ili 28% akcija sto nije zanemarljivo. Mislim da bi prodajom gotovo 30% akcija Intera ovim mocnim ljudima klub poceo ozbiljno i krupnim koracima da koraca ka staroj slavi i spektakularnim potezima u merkatima.

---------- Post added at 04:10 ---------- Previous post was at 04:05 ----------

The deal with Etihad, which is reported by the BBC, It may not be the only new home Inter. It appears that rumors of a further reduction of the participation of Massimo Moratti, Inter could also materialize. As reported by the President of the Republic would treble in talks with an Arab partner and at this point it is not excluded that there might be a subject close to the same Etihad.

---------- Post added at 04:12 ---------- Previous post was at 04:10 ----------

Zaista su ovo fenomenalne vesti za nas Interiste, bolje vreme kuca na vrata i uskora ni nama vise nece biti problem igracima davati plate po 5 ili 6 mil.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 18-10-2015   #2
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Dobre vijesti, pogotovo prodaja jednog paketa šejhovima.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 18-10-2015   #3
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Na prsima etihad na ledjima ispod broja lupit neki drugi unosan ugovor i uzimat po 35 40mil godisnje na tom: p
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 18-10-2015   #4
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Nemoj mi toga, uvijek me živciralo u nižim ligama gdje imaju po 3-4 sponzora. Ružno brate za gledat
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 18-10-2015   #5
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Napokon, dosta je bilo Pirellija i "rodbinskih" veza. Još kad su nas počeli ucjenjivati što donosimo loše rezultate, prelili su čašu.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 18-10-2015   #6
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Nemoj mi toga, uvijek me živciralo u nižim ligama gdje imaju po 3-4 sponzora. Ružno brate za gledat
Pare su pare,makar trebali nalepnicu sa logom sponzora na celu nositi
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 18-10-2015   #7
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Neka podpisu sa Pirrelijem pa jih imamo na ledjima pod brojem ili na trening majcama na ledjima kao sto ima man utd i za to prima 40M po sezoni.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 18-10-2015   #8
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Pirelli može samo na treningu za 10m na 5 godina, odnosno 2m po sezoni.

---------- Post added at 15:18 ---------- Previous post was at 13:45 ----------



---------- Post added at 15:20 ---------- Previous post was at 15:18 ----------

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Ma Inter mora primati 20m po sezoni, ali naši igraju na tradiciju, kao što je i Barca donedavno pa se opametila .
Neko me čuo .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 18-10-2015   #9
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Lepo izgleda i sa Etihadom i plus njihovih 25 mil. po sezoni.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 18-10-2015   #10
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Etihad je izdao zvanicno saopstenje povodom pregovora sa Interom i demantovao da je ta kompanija u bilo kojoj vrsti pregovora sa Interom... hmmm... ipak cemo pricekati jos neko vreme ne bi li saznali sta se desava oko te stvari sa glavnim spozorom.

---------- Post added at 17:44 ---------- Previous post was at 17:42 ----------

Ono sto Etihad nije demantovao a ni potvrdio u istoj izjavi jesu pregovori njima bliskih ljudi povodom kupovine Moratijevog dela akcija.

---------- Post added at 17:44 ---------- Previous post was at 17:44 ----------

Ali da Morati svoj deo prodaje to je jasno.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 18-10-2015   #11
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ma ne smiju sada da nas Pirelli ne tuži . Čekaju dok se ugovor sa njima riješi.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 18-10-2015   #12
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ljudi moji Barca ima 4 sponzora:
- naprijed Qatar airways
- nazad Unicef (ovo nije sponzor ali mogao bi biti)
- na rukavu Beko
- unutar dresa za one koji kupe dres Intel Inside

Pametni ljudi, tako se grabe pare, mi bi trebali i po šorcu, čarapama .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 24-12-2015   #13
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kompanija koju predvodi Troncetti Provera, je sponzor Intera jos od 1995. godine.

Sa Milanskim klubom imaju ugovor do kraja ove sezone , koji je vrijedan 13 Miliona Eura.Dvije strane pregovaraju mjesecima ali Pirelli nudi premalo.

Njihova ponuda glasi 9 Miliona eura za sezonu , dok uprava Intera trazi oko 20 Miliona eura.

Ćao zdravo, dajte Etihad I 25m .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2016   #14
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Pirelli nudi 30m eura za 3 godine, Etihad 125m na 5 godina.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-02-2016   #15
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Komedija teska, sto je najgore, prica se da cemo produziti sa pirelijem...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 20:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic