Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2014/15 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 21-12-2014   #16
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ma daj Bisc. jes ti gledao prvo poluvreme zivota ti,Inter vise nego ocajan u svakom smislu te reci,takav je Lazio bio u drugom i rezultat na kraju pravedan,ni jedni ni drugi nisu tri boda zasluzili i kraj.Mancini radi odlican posao,prvo poluvreme taktika i postava alla Mazzari a mozda i gore,ma smece od igraca igra za Inter.

---------- Post added at 22:55 ---------- Previous post was at 22:54 ----------

Ajoj cuj dere,seljober dao gol sa 2 metra 1. u 16 tekmi,pa i moj komsija Matts raspali od 80 godina bi ga dao za to vreme,hadalj teski.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2014   #17
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

ranokija je ispao po zna koji put kod onog prvog gola i stvarno ne znam vise ni u najboljim namjerama zasto on igra !!

igrali smo i prvo i drugo poluvrijeme sasvim dobro u sredini terena , ali je evidentno da nam je ranokija rak rana svake defanzivne postavke i on se mora odstraniti !!!

ja sam iskreno nakno duzeg vremena uzivao u gledanju nasih momaka bio bih presretan da nismo primili ona dva sretna pogotka u prvom !

__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2014   #18
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Sile slažem se da u 1. pol nismo priliku stvorili ali ostaje činjenica da smo imali posjed od 70% da smo napadali ali jbg nemamo igrače za to pa smo samo bezidejno šetali oko njihovog šesnaesterca jbg ne može Mancio i igrat za njih. Ali kada u januaru tu dođu Cerci, Lavezzi i sl. kada budemo imali posjed od 70% tada ćemo stvoriti dosta prilika i svakako zabiti i golove.

Ne možeš poredit Mancia sa Mazzarijem, prije svega Mazzari nije napadao uopće, on se zadovoljavao remijima (čak i protiv mnogo slabijih ekipa od Lazia) a Mancio nije takav. Druga stvar je karakter, kod Mazzarija kada primimo gol nas više nema ali ne i kod Mancia koji se nikad ne predaje. Čak i kad smo izjednačili i dalje smo napadali i tražili pobjedu.

Ali tačno je da nam fali kreativaca i brzih i prodornih napadača kakvih nemamo i teško je Manciu svoju viziju fudbala ostvariti sa ovim igračima (koje je doveo Mazzzari za svoju niželigašku viziju fudbala) ali u proljetnom dijelu sezone očekujem pravu Manciovu igru i nadam se neke (barem) mini serije pobjeda. Mnogo sam optimističniji nakon ove utakmice nego što sam bio, šteta što nismo zabili i taj 3-ći gol koji bi nam bio veliki booster za nastavak sezone ali i ovako nije loše. Ali Thohir mu mora obavezno dovesti vrhunske krilne napadače a ostalo je na njemu.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 22-12-2014 at 00:52.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2014   #19
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Iznervirao me covek pocevsi utakmicu sa 3 beka,pa des kuci u ovakvoj tekmi gde nam trebaju bodovi pocinjati sa ovakvom usranom postavom,video je i on sam da je pojeo govno pa je zamenio Doda Medelom kako je i trebao poceti od 1. minuta a koliko je govno pojeo dovoljno govori to da cak nije ni sacekao poluvreme kako bi napravio tu promenu.Ako se malo prisetis znaces da je nesto slicno i Mazzari radio pokusavajuci u nekim utakmicama sa 3 beka.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2014   #20
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ma normalno je to, jbg čovjek još uvijek nema igrače za svoju formaciju pa eksperimentiše malo. Ali mene više nervira (da ne kažem sekira) što mu je Kuzma nedodirljiv. Ako je već htio da igra sa 3 beka što onda nije Kuzmu na klupu a Medel na igra svoju ulogu zadnje veznog. Kasnije kada trebamo ganjati rezultat on izbacuje Guarina a Kuz nastavlja igrat. Kakav god da je Guaro ipak od njega možeš nešto očekivat u fazi napada a od Kuza ništa. OK, nije loš Kuz ali da bude opcija sa klupe a ne ovako da bude jebeni prvotimac.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2014   #21
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Stanković ga nahvalio Robertu . Mogu vam reći da Kuzma nije toliko loš, ali naravno da nije za duže staze.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2014   #22
dondaniello
Allievi
 
dondaniello's Avatar
 

Join Date: Jan 2012
Location: Metković
Posts: 153
Default

Nagatoma, Ranokiju, Palacija, Guarina i Kuzmanovica prodati, neke i pokloniti Dovesti za te pare Cercija (Perisica), Ibarba, Gonalonasa i Nastasica, i definitivno nekog lijevog beka da negledam ovog propalog Nagatoma, npr. onog Rodrigueza iz Wolfsburga. I ja prezadovljan. Ovi sto bi dosli ne kostaju puno para, cak mislim da bi bili na nuli sa prodajom - kupovinom a bili bi jaci 50 posto
dondaniello is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2014   #23
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Onog Rodrigueza iz Wolfsburga ne bi mogli dovesti ni za 15 mil. Tako da ne vjerujem da će se bekovi niti stoperi dovoditi, ako ulovimo dva dobra krilna napadača ja ću biti prezadovoljan.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2014   #24
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Fabiana shara na stopera ayewa i konopljanku na krila te luiza adriana na spica ... svima istice ugovor !! E ako se ovo ne moze dovesti za 15 20 sve ukupno ja nezz onda ! Bili bi pokriveni tacno gdje nam fali sa igracima u naj godinama zeljnih dokazivanja i gladnih uspjeha i sto je jos vaznije ne bi se puno dalo para za otkup ugovora
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2014   #25
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Zvuči dobro .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2014   #26
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Šta će nam Luiz Adriano kad imamo Icardija. Nemojte mi samo govorit kako ni on ne valjda, kud ćeš mlađeg a boljeg neg njega. Ja vjerujem kada 2 krilna napadača uparimo s njim da će duplo više zabijat.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2014   #27
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Icardi je previse spor i promasuje zicere ko 2x2,o driblingu da ne pricamo,to je za njega strani pojam s kojim se izgleda do sada u zivotu nije susretao,jebem ti ja napadaca koji ne moze pretrcati 15-20 metara i zabiti gol ili predriblati protivnika,nije ni Milito bio brzi gonzales ali je svoju brzinu znao iskoristiti neverovatno dobro,i kad je dribling bio jedino resenje,maksimalno dobro je to radio,to su najbolje pokazala 2 gola u finalu protiv Bayerna.Ova kljusina troma Icardi nije kadar potrcati,jebem ti takvog napadaca,nikad takve napadace nisam gotivio a nije ni Inter.Svaki Interov napadac je znao ako treba sam zavrsiti posao,Ronaldo,Zlatan,Adriano,Milito,Etoo itd. a danas smo spali na Icardia koji u punoj snazi se vuce ko baba po terenu,moze on nekom da se svidja i da bude talenat,ali za mene on nikad nece biti dobar napadac,ako se on iskljucivo oslanja na igrace iza sebe i nije sposoban i sam nesto kreativno uraditi,predriblati 1 ili vise igraca,sutnuti van 16 jebo ja tog napadaca.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2014   #28
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

cuj sta ce ti ... svaki klub ima minimalno 3 vrhunska spic igraca rotaciji jer ne moze jedan spic bit stalno u formi i zdrav ..

eto pravi primjer sa palaciom , zabio prvi go u 16om susretu sezone , osvaldo malo malo van stroja iako zabija kad igra ,a icardi ne moze sam da nosi na plecima golove !
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2014   #29
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Svaki klub ima minimalno 3 vrhunska spic igraca,e sad ga pretera ajdine,pa gde su recimu Celziju 3 vrhunska spic igraca,da ne ubrajas mozda Drogbu u njih,gde su Realu osim Bezeme vrhunska 2 spica,pretera ga ti sad.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 22-12-2014   #30
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

svakako da se ubraja drogba ! benzema cicarito i sad kad se vrati jese sa povrede a tu su jos i ronaldo i bale koji trpaju kako god siti aguero dzeko jovetic utd van persie falcao rooney itd itd a ta 3 spica bi nama mogla da budu adriano icardi osvaldo .. zbog toga svi imaju sirinu u spicu da se bas ne bi desio inter iz 2012 2013 sezone kada smo ostali na rokiju kao spic igracu !
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 20:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic