Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2009/10 > Liga prvaka

Liga prvaka Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za međunarodne utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 28-08-2009   #31
Komitski Đeneral
First team
 
Komitski Đeneral's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Niksic,Montenegro
Posts: 540
Send a message via MSN to Komitski Đeneral
Default

Strasan mec. Fenomenalan zbog mnogo stvari. Prezadovoljan sam.
Jednu ste stvar samo zaboravili. Messi dolazi da vidi svoj buduci stadion...
__________________
Komitski Đeneral is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2009   #32
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Quote:
Originally Posted by Komitski Đeneral View Post
Strasan mec. Fenomenalan zbog mnogo stvari. Prezadovoljan sam.
Jednu ste stvar samo zaboravili. Messi dolazi da vidi svoj buduci stadion...
Kako ja i ti slicno razmisljamo
Danas mi se mota po glavi kako je Ronaldhino tako protiv Milana bio odusevljen stadionom pa reko sam sebe kad bi se Messi zaljubio u nase navijace i stadion
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2009   #33
Komitski Đeneral
First team
 
Komitski Đeneral's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Niksic,Montenegro
Posts: 540
Send a message via MSN to Komitski Đeneral
Default

Ma oce 100%... Jos kad Jose The Special One malo procaska sa njim... Pa ga povede u novu kancelariju... Ajme...
__________________
Komitski Đeneral is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2009   #34
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Ehh..kakav san
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2009   #35
filip.sk
Head coach
 
filip.sk's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Skopje - Macedonia
Age: 33
Posts: 2,031
Default

I ke mu prati nekolku sms poraki... sigurno ke dojde
filip.sk is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2009   #36
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Uf Messi. Uvek je na FIFI kod mene u Interu.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2009   #37
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

ma samo mo mu Murinjo uzme broj telefona i par porukica i ovaj stize ...Ma marko moze da sredi posao i u onom tunelu sa ibrom,nemojte ga podcenjivati

---------- Post added at 11:09 ---------- Previous post was at 11:03 ----------

ma gledajte kako ce mou da sredi stvari

http://www.youtube.com/watch?v=cnzKK...eature=related
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2009   #38
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

ma jos imamo vremena da dovedemo Ognjena Koromana, taj ce ga srediti u tunelu za 10 sekundi
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2009   #39
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Moca93 View Post
ma samo mo mu Murinjo uzme broj telefona i par porukica i ovaj stize ...Ma marko moze da sredi posao i u onom tunelu sa ibrom,nemojte ga podcenjivati
ne bi on nama uskratio uzitak, zato ceka na terenu
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2009   #40
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Za ove što kažu da Mourinho zna Barcelonu u dušu i da će taktički nadmudriti Guardiolu... Barceloninu igru nije teško pročitati. Svaki dobar trener to zna, pa i Mourinho, naravno.

Postoje dvije opcije da se bar malo zaustavi Barcelona:
1. Parking the bus (bunker, Chelsea)
2. Strogi pritisak i fizička dominacija na terenu (Manchester United, prvih 10 minuta u finalu CL)

E sad, Chelsea je vjerovatno fizički najjači tim u Evropi, i zato su mogli igrati bunker i zaustaviti Barcelonu. Inter može igrati bunker, ali neće biti čvrst kao Chelsea i moći će se probiti. Guradiola je upravo iz tog razloga doveo Ibrahimovića... da i CF može sam uraditi nešto po tom pitanju (Eto'o nije sposoban za to).
Što se tiče druge opcije, Inter može i to pokušati. Međutim, mislim da imaju previše sporih igrača koji nisu fizički jaki kao igrači MU (engleska liga je fizički najjača), tako da ni tu neće imati uspjeha.

Evo šta je Eto'o izjavio jučer: "I already received an sms text message from Puyol saying 'Guardiola told me that if I mark you well, he will renew my contract" LOL
Culé is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2009   #41
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Quote:
Originally Posted by Samir View Post
Za ove što kažu da Mourinho zna Barcelonu u dušu i da će taktički nadmudriti Guardiolu... Barceloninu igru nije teško pročitati. Svaki dobar trener to zna, pa i Mourinho, naravno.

Postoje dvije opcije da se bar malo zaustavi Barcelona:
1. Parking the bus (bunker, Chelsea)
2. Strogi pritisak i fizička dominacija na terenu (Manchester United, prvih 10 minuta u finalu CL)

E sad, Chelsea je vjerovatno fizički najjači tim u Evropi, i zato su mogli igrati bunker i zaustaviti Barcelonu. Inter može igrati bunker, ali neće biti čvrst kao Chelsea i moći će se probiti. Guradiola je upravo iz tog razloga doveo Ibrahimovića... da i CF može sam uraditi nešto po tom pitanju (Eto'o nije sposoban za to).
Što se tiče druge opcije, Inter može i to pokušati. Međutim, mislim da imaju previše sporih igrača koji nisu fizički jaki kao igrači MU (engleska liga je fizički najjača), tako da ni tu neće imati uspjeha.

Evo šta je Eto'o izjavio jučer: "I already received an sms text message from Puyol saying 'Guardiola told me that if I mark you well, he will renew my contract" LOL
Ne bih se složio s tobom. Inter ima jači (fizički) vezni red od Barcelone 3 puta minimalno (Muntari/Zanetti, Motta, Cambiasso, Sneijder vs Iniesta, Xavi i Yaya), a protiv Barce taj segment je jako važan. Ako uspijemo blokirati sredinu, to je velika prednost, skoro čitava jer napad ne može sam.

Zaboravljaš isto tako da je Ibrahimović do prije mjesec dana bio Interov igrač, i to 3 godine, tako da sam uvjeren da naši odbrambeni igrači znaju sve o njemu (plus pritisak sa tribina), i da će ga eventualno neutralisati. Istina, Eto'o je isto igrao u Barci i katalonci znaju sve o njemu, ali Milito bi mogao napraviti opasnu razliku jer tip može sve u napadu (sam se izboriti, driblati, zabiti...).

Odbrana je još jedan segment u kojem smo jači od vas, i tu bi naši igrači mogli tražiti šansu.

Sve u svemu, ne kažem da smo favoriti protiv vas, ali isto tako ne smatram vas favoritima protiv nas. Vi imate jaku ekipu, uigranu, ali ni mi nismo daleko. Jedva čekam ovu utakmicu...
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2009   #42
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

potpisujem ovo što je zlatan rekao, ako ikoja momčad na svijetu spada u sam vrh ''fizičnosti'' to je Inter, to je ono što nas je odvajalo od ostalih momčadi u serie A i zašto smo dominirali ovih godina, to je i ono što nam je dalo snagu da budemo tako konkretni unatoč prilično slaboj igri
svaki ekspert će ti reći da je Inter ''fizička'' ekipa
pa uzmi samo vezni red sa Cambijem Muntarijem i evo stavi Vieiru, a onda ima tu igrača koji daju u tome još jer su fizički jaki kao Motta ili Stanković koji može trčat ko konj

P.S. pazi spominješ Utd prvih 10 minuta finala a godinu prije toga su vas izbacili u polufinalu
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2009   #43
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

za ibru se ne brinem, za bojana takodjer, a henry bez njih ne moze nista, sve sto trebamo uraditi jeste messija zatvoriti jednim matrixom
a ko kaze da cemo mi vas zatvarati, da ne bude naobratno?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2009   #44
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Neću komentarisati vaše komentare.

Čekamo 16. Brzo će to.

---------- Post added at 14:00 ---------- Previous post was at 13:57 ----------

Quote:
Originally Posted by dera View Post
za ibru se ne brinem, za bojana takodjer, a henry bez njih ne moze nista, sve sto trebamo uraditi jeste messija zatvoriti jednim matrixom
a ko kaze da cemo mi vas zatvarati, da ne bude naobratno?
Pa ja bih volio da se maksimalno otvorite, jer bi tad primili petardu. Ali nije Mourinho tako naivan... A Xavi? A Iniesta?

Baš si našao Materazzija... On će popušiti crveni za sekundu, ako pipne Messija.

Ali biće dobra utakmica.

PS. Vidjećete kad Ibra eksplodira u toj utakmici.
Culé is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2009   #45
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ali si umisljen, cuj petardu lol. Ko ce da ih uvali, mozda Bojan ahahahah.
Italijanima se malo blaze djele kartoni, inace bi svaka zavrsila na poluvremenu 3-0.
Xavi, Iniesta - a Sneijder, Motta

mi u odbrani prakticno imamo 6 igraca ako brojim DM i bekove; a u napadu 3
dok vi imate 1 dobrog stopera, jer onaj vam jos nije dosao, puyol je prespor za interove napadace
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 08:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic