Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 08-08-2012   #23416
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Samuel i dalje moze biti od koristi. Pitanje je da li ce i Ranocchia biti prvi izbor.. Dva mlada igraca (Andrea i Juan) na klupi drzati nije pametno.

Sto se tice Brance, pa lik bio na odmoru u Brazilu, trazio trebu sebi .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2012   #23417
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Jos malo patkica:
Kako prenosi Sky 24 u Inter sigurno dolaze De Jong i Ramirez.De Jong bi se uskoro mogao prikljuciti pripremama jer njegov agent sutra stize u Milano na pregovore.De Jonga Stramaconi vidi kao idealnog igraca sa Guarinom u paru,dok ce Ramirez biti igrac koji ce igrati u ofanzivnoj liniji Intera zajedno sa Snajderom.Ako Inter proda Maicona iz City stize Kolarov.

Kako prenosi Gazzetta dello Sport Inter prati vise igraca na trzistu.U javnost se iznose jedna imena dok uprava Intera u tajnosti prati i razmislja o drugim igracima.Gazzetta je sigurna da je Inter najvise zainteresovan za M Vilu i Fernanda,dok se prati situacija oko Gargana.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2012   #23418
Almir525
Esordienti
 

Join Date: Jul 2012
Posts: 48
Default

Nadam se da ce doci neko da bude u paru sa Guarinom a Cambiasu dat da odmara jer on je umro najvise pati u formi on i Stankovic Mourinho , Izvukao je iz njiha zivot ....Nadam se da ce neko doci ..gdje nam skripi ...
Almir525 is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2012   #23419
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ako dodje De Jong, Mudingayi na klupu (Strama nece Cambiassa dirati jer zna igrati vrlo defanzivno), kada se oporave Mariga, Alvarez, Obi, uz to i Coutinho - samo vezni red moze da bude klupa.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2012   #23420
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

sta vam je ?? mudizam ce poharat terene bice prva violina intera !!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2012   #23421
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

mudi je ionako na klupi i bez de zonga
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2012   #23422
Almir525
Esordienti
 

Join Date: Jul 2012
Posts: 48
Default

Lukas navodno u PSG za 45 milona eura
PSG tvrdi: Lucas Moura od siječnja stanuje u Parizu

Brazilski nogometaš Lucas Moura od siječnja će odijevati dres francuskog kluba PSG-a, tvrdi pariška momčad...

"Dovođenjem Lucasa Moure (19) PSG gradi temelje za veliku budućnost", stoji u izjavi za medije na internetskoj-stranici pariškog kluba.

Iako je imao ugovor s brazilskim klubom Sao Paulom do prosinca 2015. godine, Moura je odlučio, u dogovoru sa svojim klubom, otići u Europu i okušati svoju kvalitetu u najjačem natjecanju na svijetu, Ligi prvaka, ukoliko se PSG zadrži u istome dotada.

- Leonardo me upitao za mišljenje o Lucasu i rekao sam mu samo dobre stvari. Ne zato što mi je prijatelj, već zato što posjeduje iznimno velike nogometne kvalitete. Volio bih da zaigramo zajedno u PSG-u – rekao je stoper pariške momčadi, Mourin sunarodnjak Thiago Silva.


Hvala bogu da ode tamo ...Imamo mi boljeg od njega i jeftinijeg nasa mala 7...
Almir525 is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2012   #23423
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

To je službeno: http://www.psg.fr/en/News/003001/Art...n-january-2013
Culé is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2012   #23424
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

To je službeno: http://www.psg.fr/en/News/003001/Art...n-january-2013
Culé is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2012   #23425
Almir525
Esordienti
 

Join Date: Jul 2012
Posts: 48
Default

Lavezzi Ibrahimovic Lucas
Pastore
Almir525 is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2012   #23426
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Mladi Brazilac, Lucas Moura odbio je ekipu Manchester Uniteda nakon što je razgovarao sa sportskim direktorom PSG-a, Leonardom koji je svog sunarodnjaka ubjedio da se preseli u Pariz.

Prelazak 19-godišnjeg Moure u United se činio kao gotova stvar, ali su Parižani uspjeli da ga praktički otmu engleskom viceprvaku ispred nosa te da sa njim potpišu ugovor na četiri godine koji će važiti od januara naredne godine.

Agent mladog Brazilca, Wagner Ribeiro je prokomentarisao situaciju oko Moure te je kazao:

"Sve je bilo dogovoreno između Sao Paula i Manchester Uniteda. Ugovor je bio napisan i ostalo je samo da se potpiše, ali me je onda nazvao Leonardo i tražio da porazgovara sa Lucasom".

Nakon ovog razgovora Moura je prihvatio ponudu, a Ribeiro je istakao kako je njegov klijent bbio impresioniran ekipom koju PSG sastavlja za narednu sezonu.

"Moura i Leonardo su razgovarali, a Leonardu je pomoglo i to što je Brazilac. Bio je veoma ljubazan sa Lucasom. Mogužnost življenja u Parizu, mnogo prijatnijem gradu od Manchestera, je također uticala na njegovu odluku, ali je PSG-ov projekt također impresionirao Lucasa", za kraj je kazao Ribeiro.

nigdje Intera nije ni bilo hahahahhaa
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2012   #23427
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Viviano se moguće ozbiljno povrijedio juče u prijateljskom meču. Radi se opet o ligamentima lijevog koljena. Sad je jasno zašto su naši išli na ovaj posao oko golmana tj. zašto se insistiralo da se Viviano proda.
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2012   #23428
Alcatraz
Primavera
 
Alcatraz's Avatar
 

Join Date: May 2011
Age: 45
Posts: 250
Default

Jel' ja ono reče jednom, ili u stvari više puta, da Lucas NIKADA neće preći u Inter?

Nakon što se očekivano završila ta sapunica gdje se Inter pojavio ravno jedanputa!!! i to kada su ovi iz Sao Poalo odbili našu ponudu nakon što su je proglasili mizerno malom, sada su izmišljena 2 nova imena da bi se moglo šta pričati do 31.08. a raznorazni portali živjeli od svakodnevnog klikanja na te izmišljene vijesti od onih koji vjeruju u bajke a i dalje neće da prihvate realnost: Ramireza i De Jonga.
  • Ramierez: šta reći o njemu nego samo da je goli prosjek i ništa više ali koji je preko noći dospio u žižu interesovanja zbog Mancinijevog interesovanja. A kad se City za nekog raspituje kao moguće pojačanje, onda odmah izvisiš cijenu da svi panu sa stolice, a ona je 20 M€!!! za ovaj goli prosjek od igrača. Naravno da je to Interu MEGA-preskupo pa će možda pokušati, ako već nisu, da pokušaju sa uvaljivanjem nekih polu-igrača uz neki simboličan iznos keša. Naravno da to ovi iz Bologne neće nikada prihvatiti jer će svoju zlatnu koku prodati samo za keš i to nekome u Pušišip.
  • De Jong: lično za mene, igrač po mome ukusu ili ti ga teška radilica koji ispred sebe jede travu i radi svih '90 minuta a rijetko ko mu smije izaći na megdan. Igrač kakav nam upravo treba da u paru sa Mudingayijem pokori ostatak lige.

Ali da vam nešto kažem pa da se onda sutra možete faliti pred drugima kako znate ekskluzivnu informaciju: Ramirez i De Jong neće NIKADA doći u Inter iz razloga koje sam unazad par mjeseci jedno trilion puta naveo kao neoboriv argument kad je Inter u pitanju
Alcatraz is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2012   #23429
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

To su svakako patke, De Jong nece pristati zbog plate, a uz to, nasi nece dovoditi dodatne igrace i placati platu za igrace kakvih vec imamo dovoljno. Ramirez moze dobiti vecu platu u Cityju.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 09-08-2012   #23430
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default

Alcatraz - Covek koji zna

Ja ocekujem da ce Schurrle biti nas ''Mister X''
Esquivel is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 10:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic