Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2012/13 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 07-04-2013   #31
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Konačno neka korist i od Rocchija. Šta ćemo ako nam se još i on povrijedi. Dat ćemo ugovor do ljeta Vijeriju?

Dobri su bili u prvom poluvremenu. Nadam se da neće biti negativnih iznenađenja u drugom poluvremenu i da ćemo ovu utakmicu završiti vrlo važnom pobjedom.

Last edited by Biscione; 07-04-2013 at 21:39.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2013   #32
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

E konačno neka korist i od njega. Za sada dosta dobro igra, imao je dve tri prilike i ipak ga zabi na kraju.

Šteta što je Cassano out... nadam se da nije ništa ozbiljno jer bez njega če nam biti težko mada to bi ipak značilo više prostora i za Alvareza da se malo razigra.

Bilo bi fino videti još koji njegov gol u nastavku i Alvarez da se razigra.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2013   #33
Puppi
Esordienti
 
Puppi's Avatar
 

Join Date: Apr 2013
Posts: 28
Default

nemojmo dizati rokija sad u nebesa samo zbog jednog gola,utakmica jos uvijek nije gotova

---------- Post added at 22:49 ---------- Previous post was at 21:51 ----------

do sada sam bio uvjeren da je najgluplji igrac koje sam vidio igrac dinama,sime vrsaljko...
hvala ti ranocchia danas si me u to razuvjerio.ne znam dali je itko primjetio ali on ne zna udariti loptu glavom ccc...na kraju sezone poklonit ga nekome,jer on nije materijal za prodaju,
alvarez definitivno igrac utakmice,decko je briljirao neovisno o 2 postignuta gola
Puppi is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2013   #34
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Bruka na kraju. Jebote al nas je jedna Atalanta razvalila na kraju. Opet smo tamo gde smo bili prije 10 godina i više... u kurcu totalnom.

__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2013   #35
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Momci su dobro odigrali, sudija je sjebo sve s onim "penalom". To je demoralisalo ekipu i primili su 3 gola iako dotle Atalanta nije imala priliku. Ovu ligu treba bojkotovat, mamicu im lopovsku. Sjetite se kad smo jesenas izgubili od Atalante 3-2 i tad nas je sudija zajebo. To nije slučajnost.
Eto zbog čega sam ja za Stramin ostanak, pa ne može čovjek bolje kad nemamo dugu klupu (a i ovi što igraju nisu svi world class), nemamo sreće s povredama, nemamo sreće na terenu, sudije nas kradu.

Muka mi je više od svega, nakon onog 4. gola sam ugasio stream i otišao. Naredne utakmice ću igrati samo da uživam u igri mladića Kovačića (ne bih ga mijenjao ni za Modrića, Dera mislim da duguješ ovom momku izvinjenje) i Juana, koji su jedina svijetla tačka u ovoj crnoj sezoni.

Jedino mi je drago zbog Ricky-ja, čovjek je dokazao šta zna sada je na Strami da ga do kraja sezone forsira i onda ćemo vidjeti je li definitivno materijal za Inter. Ja mislim da jest samo mu treba malo kontinuiteta. Ona majstorija za 3. gol je dokaza šta zna kada dobije samopouzdanje (koje mu je dao onaj prvi gol).
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2013   #36
Puppi
Esordienti
 
Puppi's Avatar
 

Join Date: Apr 2013
Posts: 28
Default

sudac nas je sjebao s onim penal i to stoji,ali tko nas je sjebao da primimo druge golove,tko nas je sjebao da ne iskoristimo nase prilike???
Puppi is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2013   #37
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

A meni bas nekako bode oci taj treci gol,ako se ne varam kambi je stojao sam na ivici sesnesterca i cekao loptu,i mahao 10 minuta onako,a ovaj je krenuo sa tamo nekim driblinzima i konacno posle 10 neuspesnih uspeo i dao gol...meni se to ne svidja...Ta individualnost. Inace car individualnosti je gospodin Guarin,kojem ne bi dao ni minut vise da igra. Sto je najgore nismo lose igrali,osim te glupe formacije 3-5-2 jer kad izgubimo loptu sevne kontra i padne gol,ali fora je sto nas tolko kradu ove sezone da to u kombinaciji sa nasim povredama i neznanjem daje mesto na tabeli na kojem smo upravo
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 07-04-2013   #38
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Dera mislim da duguješ ovom momku izvinjenje
Ako ko kome duguje izvinjenje, to si ti Militu, Rocchiju i Pereiri .

---------- Post added at 23:30 ---------- Previous post was at 23:24 ----------

"Teško mi je razumijeti, strogost je doslovno izmišljena, to je sramotno." Riječi su Javier Zanettia, koji je govorio za Inter Channel:. "Sudac je zviždao, vidio je ruku Walter Samuela, ali onda smo mu rekli da je to pogreška, jer nije bio u pravu."

Kapiten zatim pokušava analizirati igru:. "Nismo zaslužili poraz, unatoč svim poteškoćama kluba, jedna strogost arbitra, promjeni tok igre, ali za one što su vjerovali da možemo do pobjede, se ispričavamo. Alvarez je odigrao sjajnu utakmicu, bio je uhvaćen od strane javnosti, ali je pokazao svoju klasu i osobnost. Nažalost, imamo problema u napadu, kažnjeni smo ponovno sa povredom Cassana, ali još ćemo ići naprijed s onim što imamo. "


---------- Post added at 23:39 ---------- Previous post was at 23:30 ----------

"Penal pod sumnjom? Zašto sumnjati? To ne postoji, recimo. Sudac je uzeo odgovornost, pitali smo što je to bilo. Pitali smo, rekli su nam ruka od strane Samuela. Nešto što je samo on vidio.Prvi igrač je dobio žuti karon, i to je stiglo nakon 7-8 faulova nad Kovačićem. Ponavljam: To je pogreška suca!"

"Mi već imamo probleme, nismo vojska koja se više može boriti protiv istih događaja,koji nam se dešavaju. No, danas smo imali 3-1 u ruci: To je nevjerojatna odgovornost ", kaže Strama. " Možda ću istrajati do kraja sezone, ali to je nezamislivo: Momčad kao što je Inter mora se poštovati. Razumijem sumnje, ali i penal nad Rocchijem je bio očigledan.No, ovdje to jednostavno ne postoji. Izgubili smo Cassana,izgubili smo Palacia. Ponavljam: Mi nemamo snage za ponovne ovakve događaje. Do jučer sam govorio o lošoj sreći, sada govorim o odgovornosti, naši se protivnici nisu ni vidjeli"
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2013   #39
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Joj ovog Dere, pusti sad mene. Nakon što je odlično Mateo debitovao, rekao si još je rano vidjet ćemo ga nakon par mjeseci. Evo sad je to. Otkako je došao sve je utakmice odlično odigrao, milina ga je gledati. Zar nije?

Što se tiče Rocchija i Pereire prije svega i ti i svi ste ih pljuvali de reci da nisi. I ja sam i sad stojim iza toga da ih bogdom nismo ni jednog doveli. Ne možeš Rocchija hvalit nakon 1 gola ili Pereiru radi 2 asistencije za čitavu sezonu
Što se tiče Milita, ja njega cijenim, i ne kažem da je on loš, nego kažem da se zalažem za njegovu prodaju samo zbog njegovih godina i viskoke plate. Samo zbog toga. Tako da nemoj mene miješat sa sobom . Nešto ne voliš Kovačića to je očito, vjerovatno zbog prodaje Coutinha ali Mateo nema veze s tim. A osim toga Mateo se pokazao kao korisniji igrač Interu nego Cou. Ne mogu ni ja prežalit Coua ali kad su ga već prodali barem su kupili kvalitetnu zamjenu (koja se pokazala i boljom). Jest da bi bilo odlično da igraju Kova i Cou zajedno ali jbg.

---------- Post added at 00:11 ---------- Previous post was at 00:07 ----------

Quote:
Originally Posted by Puppi View Post
sudac nas je sjebao s onim penal i to stoji,ali tko nas je sjebao da primimo druge golove,tko nas je sjebao da ne iskoristimo nase prilike???
Psiha je čudna stvar, nakon što te sudija demorališe mogli su primiti 5 golova. U čitavom prvom poluvremenu nisu ozbiljno zaprijetili, tek su se razigrali nakon što je sudija ubio motivaciju za igru u našim igračima. Vidite da se igra raspala baš nakon onog penala.

Žao mi jadnog Strame, opet će svi protiv njega. Nadam se da Moratti nije glup i da neće njega krivit za ovu lošu sezonu.

Last edited by Biscione; 08-04-2013 at 00:14.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2013   #40
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Ne mogu ni ja prežalit Coua ali kad su ga već prodali barem su kupili kvalitetnu zamjenu (koja se pokazala i boljom).
Kovačič nije zamena za Coutinha jer su sasvim raziličiti tip igrača. Zamena za Coutinha dolazi juna (i te pare koje smo dobili od njegove prodaje) če biti tada potrošeni.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2013   #41
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Reko sam vam ja da ce njeg Roki zabit, eh sad sto ostali nisu bili na njegovom nivou
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2013   #42
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Sudija je svirao nepostojeci penal..i to stoji, ali zar je tako malo potrebno da se ekipa toliko demoralise da primi jos 2 komada??Pa, zar to nije velika ekipa koja je psihicki maestralno pripremljena, i koja na 3-2 nije u stanju odrzati rezultat i pokupiti 3 prijeko potrebna boda.

Cinjenica je da imamo pehove ovu sezonu, ali je Strama glavni krivac za stanje na tabeli.

Sto se tice Kovacica, mali je zvijer, imam osjecaj da ce u buducnosti biti pravi lider, napokon dobro ulozen novac.



Ne mogu da vjerujem da je ono Ranocchia promasio,
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2013   #43
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ekipe koje imaju karakter i pobjednički mentalitet (ManUtd, Bayern ili Mourinhov Inter) ovo ne bi pogodilo, ali kada je ekipa u tranziciji i još u krizi onda ovakve situacije skroz loše djeluju na njih. Sjećam se kad smo prije 5-6 godina mi BiH izgubili od Mađarske na svom stadionu i to 3-1 a sve je krenulo kad je sudija još u 10 min sviro nepostojeći penal za njih.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2013   #44
1nt3r
New member
 

Join Date: Apr 2013
Posts: 3
Default

upis

poraz je samo i isključivo Stramina krivica. prvo igra sa 3 umjesto 4 u odbrani, a drugo dozvoli da mu ekipa psihicki padne nakon penala.ma koliko taj penal bio neopravdan ekipi koja ganja LP se to ne smije dešavati.Guarinu bi neko trebao objasniti da ovo nije loptanje ispred škole na velikom odmoru, frajer se vec kurci i mislim da bi ga trebalo smiriti tjeranjem na klupu,mozda cak i tribinu.
jedina dobra stvar je forsiranje Kovačića,mali je doktor za pojedince u timu i vec vidim njegov transfer u Milan , jer navikli smo već da uprava prodaje rivalu naše najbolje igrače(Pirlo,Seedorf)
1nt3r is offline   Reply With Quote
Old 08-04-2013   #45
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Joj ovog Dere, pusti sad mene. Nakon što je odlično Mateo debitovao, rekao si još je rano vidjet ćemo ga nakon par mjeseci. Evo sad je to. Otkako je došao sve je utakmice odlično odigrao, milina ga je gledati. Zar nije?

Što se tiče Rocchija i Pereire prije svega i ti i svi ste ih pljuvali de reci da nisi.
1. Jeste.
2. Nisam, nađi taj post pa me optuži!
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 10:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic