Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2012/13 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 30-03-2013   #16
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Tada smo imali Milita .

---------- Post added at 15:45 ---------- Previous post was at 15:23 ----------

Rekoh ja vama, ne zanosite se pobjedom protiv Tottenhama. Strama nema muda igrati otvoreno, protiv Tot nije imao šta izgubiti. Sramota, čak su nam pred kraj poluvremena i naši navijači zviždali.

Najbolja karika - Chivu, stavio bih ga kao CF. Pod hitno ubaciti Cambiassa i Nagatoma.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2013   #17
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ubacit Guarina, Cambiassa i Nagatoma. Većinom smo igrali bolje ove sezone u drugom poluvremenu, pa nadam se da ćemo izvući barem bod.

---------- Post added at 16:16 ---------- Previous post was at 15:54 ----------

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Tada smo imali Milita .
Sada imamo Palacia
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2013   #18
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Imali smo Palacia i tada .

Moj Handa, 20cm od gola ti ne možeš da je pokupiš, ccc.

---------- Post added at 16:51 ---------- Previous post was at 16:23 ----------

Mancini je bio blizu, rekao je da će biti 2-2 . Glup drugi gol, Ranocchia nije uspio zaustaviti Matrija, a Handa još gori, ono je morao pokupiti.

Ništa, neka se naši spremaju za Europa ligu i narednu sezonu.

Za Milita:
<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/8FXOONeRah8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2013   #19
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ne treba mislit da bi Milito bio naš spasilac, bio je on u dosta utakmica ove sezone kada smo igrali i gore nego sada, Milito ima vrhunski kvalitet ali mu godine ne daju kontinuitet tako da Diego može riješiti utakmicju sam ali ga onda ga slijedeću nema nigdje.

Ne znam kakav je bio prvi gol, ali drugi je glup i jeftin, taman kad sam pomislio da ih možemo i pobijediti desi se to.
Jedina svijetla tačka u ovom sivilu su odlične partije Kovačića, igra sve bolje i bolje. Čak je i za reprezentaciju Hrvatske odigrao cijelu utakmicu protiv Srbije i to kažu dosta dobro. Samo ga treba gurati da igra sve utakmice od prve jer to zaslužuje. Je*o ove starce treba gurati mladiće. Ne mogu biti gori od ovih.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2013   #20
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Milito je uvijek doprinosio našoj igri, ne znam otkud ti ta ideja da igra promjenljivo. Možda jer nije postizao golove svaku utakmicu? Moja poenta jeste da nam nedostaje, ako ne daje golove, bar asistira.

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 30-03-2013 at 18:08.
dera is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2013   #21
Kovacic10
Giovanissimi
 

Join Date: Feb 2013
Posts: 64
Default

Chivua i Gargana ne da treba otjerat nego ih treba natjerat da treniraju s kadetima i u 5 ujutro idu trcat oko stadiona...pa ne mogu vjerovat da takvi balvani igraju u interu...Kova opet pokazuje da je najbolji igrač ovog Intera
Kovacic10 is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2013   #22
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ma znam da sam njemu najviše puta pomenuo majku vjerovatno je bio neki razlog. Meni je Milito (poslije Ibre) najkompletniji napadač koji zna i zabit, ima odličan pregled igre, asistira, otvara se itd. ali nije više onaj stari, on bljesne koju utakmicu ali često je loš (za igrača koji ima 5 mil platu). Ti Dera si subjektivan po tom pitanju, pitanje za ostale članove foruma: vrijedi li Milito 5 mil/godišnje? (uzmite u obzir da Cassano i Palacio zajedno imaju 5 mil)

Last edited by Biscione; 30-03-2013 at 18:18.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2013   #23
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Vjerovatno si mu spominjao majku jer nisi objektivan, očekivao si da trpa kao u tripleti kada je imao igrače koji će mu asistirati. Ja nisam subjektivan, iznosim činjenice, pogledaj malo statistiku naše ekipe kako ove tako i prethodnih sezona, ubjedljivo najkorisniji igrač.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2013   #24
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Ako neko nadje snimak utakmice nek javi


Evo jedna pjesma za MM i Stramu
<iframe width="420" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/0mYBSayCsH0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Ja vjerujem u ovaj projekat i siguran sam 117% da iduce sezone igramo LP i osvajamo sve moguce trofeje (kup, superkup, liga, liga prvaka, memorijalni turnir u gracanici...apsolutno sve)

Sad mnogi se pitaju pa kako bolan jesi li ti normalan?! (dobro nisam normalan al nema veze to sad...)

Reci se ZLOBNICI pa vidis da nemamo ni vlasnika, ni direktora, ni stadiona, ni trenera, ni igrace, ni cistacice, cak ni onaj skvidji () za pendjere nemamo.... i vjerovatno ce biti u pravu.

Pa kako onda da sve osvojimo...

Imaju dvije varijante...

Varijanta 1. finansijski fairplay, uefa odluci kaznit sve klubove koji se toga ne pridrzavju (sto bi znacilo svi klubovi u europi) tako da bi mi ostali jedini klub u europi, a kao jedini naravno bili bi i prvaci (znam da neki sumnjaju da bi i kao jedini klub mogli kiksat sa MM i co al ja ipak mislim da bi mogli biti prvi kad bi bili jedini klub)

Varijanta 2. Ja se stvarno ne sjecam kad smo igrali ovako lose a bili ovako dobro plasirani. Osim toga sto smo imali dosta srece u onim pobjedama ono sto nas drzi ovako visoko jeste sto nam se svi rezultati poklapaju. Svi ovi nasi konkurenti kiksaju ko i mi. Evo danas kiksali Fiorentina, Roma, Udine..ima vremena da i Milan kiksa

Zato kazem ja vjerujem MM i co
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2013   #25
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Vjerovatno si mu spominjao majku jer nisi objektivan, očekivao si da trpa kao u tripleti kada je imao igrače koji će mu asistirati. Ja nisam subjektivan, iznosim činjenice, pogledaj malo statistiku naše ekipe kako ove tako i prethodnih sezona, ubjedljivo najkorisniji igrač.
Možda sam mu majku spominjao zbog svoje subjektivnosti, a možda zbog ovoga:
http://www.youtube.com/watch?v=juhjf5zJNrU

pa on čak i na PES-u fula :
http://www.youtube.com/watch?v=kyAtalRURx8
Šalu na stranu, nemam ja ništa protiv Milita ali nije korisniji od Cassana ili čak Palacia pa da ima duplo veću platu od njih. Druga stvar koja mu ne ide u prilog su njegove godine naredne sezone će imati 34 i sve češće će se dešavati ovakve stvari:
http://www.youtube.com/watch?v=jzPxJbY-T60
Prema tome, ja se zalažem da tražimo njegovog nasljednika jer se ne smijemo uzdati u njega da nam bude prva špica i naredne sezone. Nisam za prodaju (bolje rečeno poklanjanje, jer naši ne znaju prodati) Milita, neka bude i prvotimac naredne sezone ako to zasluži, ali moramo dovesti igrača tipa Džeko na kojeg ćemo se 100 % moći osloniti.

Last edited by Biscione; 30-03-2013 at 18:48.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2013   #26
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Možda sam mu majku spominjao zbog svoje subjektivnosti, a možda zbog ovoga:
http://www.youtube.com/watch?v=juhjf5zJNrU
Ti nisi primjetio da je lopta odskočila neposredno prije njegovog dodira sa loptom, ili?

Pa da, R7, Messi i ostala kompanija također nisu za tebe klasa (pa sad vidi ko je objektivan):
<iframe src="http://www.youtube.com/embed/hZGmu5kb0Vs" allowfullscreen="" frameborder="0" height="315" width="560"></iframe>
<iframe src="http://www.youtube.com/embed/18L_ja526TE" allowfullscreen="" frameborder="0" height="315" width="560"></iframe>
<iframe src="http://www.youtube.com/embed/Z1ER-I_TILM" allowfullscreen="" frameborder="0" height="315" width="560"></iframe>
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 30-03-2013 at 19:11.
dera is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2013   #27
edo
Allievi
 

Join Date: Aug 2011
Location: Tuzla
Age: 37
Posts: 162
Default

Gargano umjesto da igra zadnjeg veznog i da prekida napade protivnickog tima on kod nas pokrece svaki napad i 90% lopti izgubi.
Alvarez i Pereira su nesposobni.
Guarin u zadnje vrijeme najgori igrac Intera.
Nije ni cudo sto sudija nije svirao penal na Cassanu kad se covjek cijelu utakmicu valja po zemlji
edo is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2013   #28
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default


OMG

---------- Post added at 18:31 ---------- Previous post was at 18:28 ----------





---------- Post added at 18:31 ---------- Previous post was at 18:31 ----------
Inter je oborio još jedan rekord, postao je prvi tim kojem nije sviran penal u 20 kola u Serie A
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 30-03-2013 at 19:33.
dera is offline   Reply With Quote
Old 30-03-2013   #29
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

"Inter je oborio još jedan rekord, postao je prvi tim kojem nije sviran penal u 20 kola u Serie A"

To i govori o regularnosti ove jadne lige,em smo mi ocajni i kad taman krenemo da igramo nesto,oni krenu da nas kradu. Vazno da se Milanu i Juventusu na svakoj drugoj utakmici svira ili igrac vise ili penal...sramota...
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 31-03-2013   #30
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Ima tu sudijskih gresaka sigurno, ali ako ne napadas tesko da ces i dobit penal

---------- Post added at 23:25 ---------- Previous post was at 21:35 ----------






Inter 1-2 Juventus (HT: 0-1)
Scorers: Quagliarella 3, Palacio 54, Matri 60.

Inter
: 1 Handanovic; 23 Ranocchia (Cambiasso 66), 25 Samuel, 26 Chivu; 4 Zanetti, 21 Gargano (Rocchi 80), 10 Kovacic, 31 Pereira; 11 Alvarez (Guarin 46); 8 Palacio, 99 Cassano.

Unused subs: 27 Belec, 30 Carrizo, 6 Silvestre, 7 Schelotto, 17 Kuzmanovic, 24 Benassi, 28 Pasa, 42 Jonathan, 55 Nagatomo.
Coach: Andrea Stramaccioni.


Juventus: 1 Buffon, 3 Chiellini, 8 Marchisio, 15 Barzagli, 19 Bonucci, 20 Padoin, 21 Pirlo, 22 Asamoah (Peluso 64), 23 Vidal, 27 Quagliarella (Giovinco 82), 32 Matri (Pogba 74).

Unused subs: 30 Storari, 34 Rubinho, 11 De Ceglie, 18 Anelka, 24 Giaccherini, 26 Lichtsteiner, 39 Marrone.
Coach: Antonio Conte.

Referee: Nicola Rizzoli (Bologna).
Booked: Gargano 16, Pereira 47, Ranocchia 63, Barzagli 68, Chiellini 89, Giovinco 90.
Sent off: Cambiasso 90+5.
Added time: 0 + 4 minutes.
Attendance: 79,341.

---------- Post added at 23:29 ---------- Previous post was at 23:25 ----------



---------- Post added at 23:37 ---------- Previous post was at 23:29 ----------

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/ov3CAMnytdM" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Snimak je los, al et...
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 17:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic