Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 23-08-2014   #29476
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Što me ne ispravi kada sam gore napisao Palacio da ti govoriš o Rodrigu a ne Rodrigo Palaciu -_-.

---------- Post added at 00:29 ---------- Previous post was at 00:28 ----------

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Sile morat ćeš oprostit Deri, valjda sam ga ja danas iživcirao sa tim Ikcom pa više ne može s razumjevanjem pročitat post u kom se on spominje .
Ti si dobio poklopac .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2014   #29477
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Opusteno,al sledeci put pitaj ako nisi siguran o kome se radi:-)
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2014   #29478
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Jel su se to oni tek sad setili da mogu to uciniti. Gde su bili cela dva meseca? I sad planiraju to sve napraviti za dve sedmice.

A i nesto ne razumem sto nasi nemogu predstaviti igraca navijacima odmah drugi treci dan cim stigne u Inter a ne tek posle dve sedmice ili koliko je vec u klubu. Stvrano to ne razumem.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2014   #29479
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Inter zaradio milion eura od transfera Balotelija u Liverpul, od kojih će proslijediti 300 000 ekipi Lumezane gdje je Baloteli počeo karijeru..

Kolumbijac bi vec danas mogao da postane igrac Zenita koji bi za njegove usluge platio 16-18 miliona eura.

CdS- Situacija oko Mbaye-a jos nije rijesena, njega zeli Genoa na posudbu sa pravom otkupa.

TS - Adel Taarabt pondjen Interu. - Prema onome što sam ja vidio, dobar igrač.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 23-08-2014 at 14:37.
dera is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2014   #29480
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Fala Balo, nisi trebo . Žao mi je Guara što će otić, fin čoek , ali jbg što jest jest bit će nam bolje bez njega. Pogotovo ako te pare kvalitetno utroše (još nisam digao ruke od Alezija). Što se tiče Tarabe , nisam ga pratio ali vidim da je navijačima Bilana žao što ga nisu otkupili, pa valjda je nešto pokazao kod njih. Ali mislim da je to isti tip igrača kao Ricky, tj. ima kvalitetu i može bljesnut ali nije konzistentan. Ja bih ili doveo vrhunsko krilo ili ne bih nikog jer uvijek na tu poziciju može uletit Ricky (koji je mnogo bolji od Biabija i sličnih).
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 23-08-2014   #29481
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Villas-Boas: "Guarin u Zenitu? To nije tačno! Tu vijest je izmislio neko,i počela se brzo prenositi.Nikad nismo razgovarali sa Fredyem"
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 24-08-2014   #29482
Slasher
Primavera
 

Join Date: Mar 2013
Posts: 308
Default

Klasika, Guara nece niko, jednostavno. Pa otiso' bi jednom do sad.

Kakvih 18 mil, kakve picke materine..
Slasher is offline   Reply With Quote
Old 24-08-2014   #29483
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Kad vidim na sta je United spao, mi smo dobri ;-)
.te raspali De jong, te pare za Di Mariju, potrosili vrecu para i opet ce se borit za nekakvu poziciju br
4..
Mi, ako nista, ne nadamo se puno, navikli smo vec na odsustvo iz lige prvaka, i na transfere koji nemaju smisla(ali nisu preskupi sto je podnosljivo). :-)

Mazza je nas najveci problem, pickaste taktike,.cuvanje svog gola, defanzivno, destruktivno
.nikako atraktivno.
Najocitiji primjer pristupu igri je dovodjenje Medela..ccc...tuga!
Mi takve igrace zovemo oračima, a takvih je i previse kod nas.
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2014   #29484
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ja taman mislio eo sad ce kraj prelaznog,valjda nas vise nece povezivati sa skartovima i smesnim igracima,kad ono medjutim...


Remember Alejandro “Papu” Gomez of Catania? During Andrea Stramaccioni’s time at Inter, Gomez were very close to joining Inter, instead, he chose to leave Italy and sign for Ukrainian side Metalist Kharkiv. The adventure in Ukraine has not turned out the way Gomez hoped for and he now wants to leave after only a year. Metalist have agreed to sell the Argentinian winger and Inter stands interested again, since they see Gomez as a low-cost option as opposed to other targets like Lavezzi, Cerci or Firmino.


I sad da mi neko kaze da nismo spali na najnize moguce grane,nemoramo da ga uopste ni kupimo,verovatno je i patka da se uopste zanimamo ali je jedno sigurno,i dalje nas povezivaju sa skartovima,pored kojih ne bi bili ni blizu da se dovedemo u vezu pre nekoliko godina,katastrofa.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2014   #29485
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ma jašta neg smo spali na najniže grane. Čitav prijezalni rok ne potoršimo ni centa i čovjek bi očekivao da valjda imamo keša da barem jedan zvučan transfer (15-20 mil.) odradimo na kraju. Ali et očito ne možemo.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2014   #29486
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ruben Botta and Ezequiel Schelotto have signed on loan for Chievo. The Inter pair will play the 2014/15 season in Verona. According to transfer guru Gianluca Di Marzio both players have signed their contracts today.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2014   #29487
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Nek smo se i njih riješili. Vrijedi dodat da je Botta posuđen bez mogućnošću otkupa a Schello naravno sa mogućnošću. Nadam se da Ruben neće imati problema sa povredama i da konačno vidimo imal potencijala.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2014   #29488
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Molim vas dovedite ovog gospodina!
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2014   #29489
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

skelotu otkupna 3 mil
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2014   #29490
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Dosta,djavolu malo bilo,3 mi. i da pevamo.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 02:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic