Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2015/16 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 07-02-2016   #16
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

A gde je Perko bio 23 utakmice, ne seri dera, a Palasio dobar, promasio 2 zicera...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2016   #17
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Chelsea je nakon pola sezone osigurao LE sa Mouom .

Edit: Osigurao opstanak u ligi .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2016   #18
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Celsi je prosle godine uzeo titulu ,a mi i tad a i sad cemo kurac

---------- Post added at 14:36 ---------- Previous post was at 14:30 ----------

i ne znam da l neki ovde zaboravljaju cinjenicu da je Verona zadnja..EJ ZADNJA...al ne kao,to nije iznenadjenje i nije bruka jer ,jbga ,3 puta skocili,3 puta da li gol,to nije moglo da se predvidi,oh pa to bolje postavljena taktika nije mogla da pobedi.... Pa to je,boze,velika Verona....

Nazalost mozda neki i jesu u pravu jer sa ovim idiotom na klupi i nije veliko iznenadjenje ispustati bodove protiv poslednjoplasranih ekipa ..
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2016   #19
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Prvo Carpi u Milana, sada i najgora ekipa lige protiv koje smo i bod jedva izvukli...

---------- Post added at 15:21 ---------- Previous post was at 15:18 ----------

Opet dera poredi Mancinija i Murinja, pa dera znas da je to nemoguce, Mancini mu nije ni do kolena, btw vidim Celzi ubija od kada je Jose otisao, igraju kao preporodjeni, hahahaha, pogledaj malo druge Interove forume i stranice, pa ces videti sta navijaci Intera misle za Josea legendu a sta za papriku Mancia.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2016   #20
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Chelsea ima duplo vrijedniju ekipu od naše, pa vidi gdje su završili na pola sezone a gdje mi , nemojte se vaditi na jaču ligu kad je Leicester (Chelsea 5x vrijedniju ekipu ima) prvi .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2016   #21
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Osporavas rad trenera jer mu je ekipa skupa kada osvaja,a kudis rad trenra kada mu ne ide.....logike nigde...Ali stoji da Jose osvojio prosle sezone ligu,dok mi nista,kao sto i ove godine necemo nista osvojiti,a ni uci u LS ... A nas vrsni strucnjak je sam sastavio ekipu,i sam ima napade ludila,koje je imao i prosle godine....kupi mi ovog ,da bi ga posle 2 meca stavio na klupu i prodao. Prodaja Sacira za dovodjenje Perisica,necuveno presipanje supljeg u prazno. Da ne pricamo o Kondinoj i Melovoj prici i tako dalje.
Elem,Mancini je takodje sa veoma skupom ekipom osvojio PL jedva,na misice,kad je QPR vec obezbedio opstanak i opustio se. Sto je najgore to je njegov i najveci uspeh u karijeri...tako da ta dva trenera ne mozes porediti...

Nego da ne idemo od teme,kad se pukne od ovako nekih sabana koje normalne ekipe lako dobijaju. Prekace se krivica,traze se glupi razlozi "brate skocili 3 puta i dali 3 gola " ,i nadje se neki drugi detaljcic (tipa Muriinjo,celsi,vrednost celsija),da bi se otislo od teme poraza za koji je kriv pre svega idiot Mancini, i da bi se svoji argumenti (koji ne postoje ) i strucnost (ironicno) drugih clanova foruma dokazali...
Dame i gospodo ....predstavljen vam je Admin u par recenica
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2016   #22
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Klasican dera, vidi i on sam da Mancini pravi ocajne poteze nego se pravi grbav, Edera je kupio za 13 mil a lik protiv 2 od 3 najgore ekipe u ligi nije prdnuo, 3 utakmice po 90 min. smesan, ovu protiv najgore ekipe u ligi je bio ocajan, Mancini ako je ikakv strucnjak onda je morao dovesti kreativca na sredini, to jest Sorijana koji je btw postigao jos jedan gol u proslom kolu. Isto tako da je dobar strucnjak ne bi smeo toliko da menja formacije kao cigan konje i izbor igraca. Morao je od pocetka forsirati najbolje sto ima pa kako bude, koji su to fazoni ostavljanja na klupi Ljajica, Kondogbie, Jovetica u zadnje vreme i Perisica, Perisic me je razocarao u ove 24 utakmice generalno ali ako si ga vec toliko zeleo a nisi ga bas malo ni plato onda jedi govna sa njim do kraja, losa situacija totalno, ukoliko ne izborimo CL do kraja sto trenotno izgleda jako tesko, ko zna sta ce biti...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2016   #23
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Moca93 View Post
Elem,Mancini je takodje sa veoma skupom ekipom osvojio PL jedva,na misice,kad je QPR vec obezbedio opstanak i opustio se. Sto je najgore to je njegov i najveci uspeh u karijeri...tako da ta dva trenera ne mozes porediti...
Uvijek ti je to argumenat za osvajanje titule, nisam znao da se PL osvaja jednom utakmicom .

Quote:
Originally Posted by Moca93 View Post
Prekace se krivica,traze se glupi razlozi "brate skocili 3 puta i dali 3 gola " ,i nadje se neki drugi detaljcic (tipa Muriinjo,celsi,vrednost celsija),da bi se otislo od teme poraza
Razlog poređenja:
Quote:
Originally Posted by Moca93 View Post
dajte Josea bar na pola sezone,pa nek ide u jebeni Mancester,bolje i to nego sto sa ovim debilom neemo mi videti ligu sampiona
Dok 3 skoka 3 gola ne možeš osporiti, to je činjenica .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2016   #24
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Daj dera prestani gruvati vise, 3 skoka 3 gola, pa poserem se na strucnjaka koji nemoze pripremiti ekipu da ne primi 3 komada iz 3 prekida, pa Barsa godinama ima ekipu koja je medju najnizima u evropi sto je opste poznato pa nije nikad primila 3 gola glavom iz prekida na jednoj utakmici a kamoli od ekipe kakva je Verona, nemoj vise dera leba ti, branis neodbranjivo. Koliko je samo losih odluka doneo Mancini posebno u poslednje vreme, konstantna rotiranja formacije i u krajnju ruku cudni izbori pojedinih igraca u startnih 11, poslednji u nizu losih poteza je dovodjenje Edera za koga sam siguran da ce biti promasaj, vec polako i pokazuje to, 3 utakmice nista vredno pomena, oterati sabancinu sto pre, vratiti Josea ako je ikako moguce, ako ne, bezciljno lutanje se nastavlja, jbt. zivot za sta smo mi 150 mil. na transfere skucali a da nezaboravim cinjenicu da nam je trener najplaceniji u ligi i pored svega mi opet nemozemo u top 3. Neznam samo cime je Mancini zasluzio 4 mil. evra po sezoni, Sari i Allegri su za njega izmislili fudbal pa i Sousa a i Spalleti i jos neki...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2016   #25
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Spucali 150? Koliko smo zaradili? Nije ni Mou budala, ne može sa Chelseajem, konta kako će sa Interom .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2016   #26
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Dera smesan si ovde svima, kako ne kontas, jedino ti furas neku svoju teoriju koja veze nema, argumenti su ti 0, a zasto podrzavas trenera koji je najplaceniji i koji je potrosio najvise para u Italiji sto se dovodjenja igraca tice i opet igra odvratan fudbal to samo ti znas. Kad bi poceo propovedati ove tvoje smejurije na nekom drugom forumu ljudi bi pomislili da si prso, posto u ovom trenutku si ti verovatno jedini lik od navijaca Intera koji je za Mancinija.

---------- Post added at 19:02 ---------- Previous post was at 19:01 ----------

Eder – 4 – Invisible

Poor game from the Nerazzurri’s latest signing, hardly in the game until he produced a shot on 83 minutes which was well saved by Gollini in the Gialloblu’s goal.

---------- Post added at 19:06 ---------- Previous post was at 19:02 ----------

Ja sam lepo rekao da ce ovo biti promasaj, i to ala Hernanes ako bude i tako, mozda bude i gori. Inace igrac na kojem je Mancini zestoko insistirao kako sada tako jos i letos. Mancini je nula od trenera ciji je najveci uspeh jedna titula u Engleskoj sa tada najskupljim timom u ligi.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 07-02-2016   #27
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kome svima? Tebi i Moci? Argumenti mi 0? Dobro "poklopilo se" . Možda bi bolji argumenat bio da sam rekao da smo remirali jer se poklopilo .

Ne vidim nešto da pljujete Perku i Palacia danas .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2016   #28
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

ajmo da mu produzimo ugovor zbog gola i asistencije na jos 100 godina...
Od tebe smo navikli da kad kiksamo nemas argumenata nego podjebavas,mene naravno seva ona stvar da se lozim,al na kraju sezone videcemo ko je bio u pravu...
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2016   #29
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

ko spomenu gol i asist perisica ? ja nesto ne vidjoh da je razigravao i uticao na igru konkretno taj peirisic ! stina asistirao je i poentirao je ali da je helem napravio preokret svojom kvalitetom nije ! nasao se na pravim mjestima i tjt a da cini razliku svojom igrom i ne cini ! Pogotovo onim kvazi biciklima
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2016   #30
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kao što si i sam napisao, upisao je asist i gol . Čudno kako ostatak ekipe nije bio na pravom mjestu tokom cijele tekme . Što bi sile stručnjak rekao, poklopilo se . Da se razumijemo ne branim ga ali ne možeš ga ni blatiti.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 13:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic