Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Sport > Fudbal > Timska takmicenja

Timska takmicenja Sva timska takmičenja, statistike, na jednom mjestu

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 25-08-2010   #811
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default

[QUOTE=Zanetti27;86970]pa sta nije hleb otisao u stuttgart....ili je to samo bila posudba???[/QUOT

Da.

Izgleda da ce Diego u Volsburg,a Di Natale u Juventus.
Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2010   #812
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by hulle View Post
Nogomet
Rivaldo pregovara s Mallorcom

hahahahahahahahaha
Ne znam sta je smijesno.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 25-08-2010   #813
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

ne znam ni ja ali ne prestajem da se smejem
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 28-08-2010   #814
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Sad kazu da je Miske presao u Galatasaray?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 29-08-2010   #815
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

Mutu,Camara i Stojkovic u Partizan
Stojkovic (GK), Savic (DF), Camara (MF), Boya (FW) Mutu (FW) ... spisak novih pojacanja stojkovic i savic su vec stigli,camara i boya dogovoreni a Mutu je sve reseno,posto fiore i partizan imaju jake veze (jovetic ljajic gulan ...) i trebalo bi sve da bude dogovoreno za nekoliko dana...jedino sto on nece moci da igra do oktobra zbog onog dopinga....

Last edited by Balotelli#45; 29-08-2010 at 18:47.
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 29-08-2010   #816
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

hahahaha,oce oce Mutu doci,evo samo sto nije doleteo Sta ce narkos u nasoj ligi,pa on dok bude smeo da igra ,mi cemo zavrsiti evropsku turneju...... Mislim da je to glupost . Tok boyu ,JEBO MU PAS MATER,secam se ,imao je penal pre par godina protiv artimedije u seriji da odvede partizan u LS,i kurva je omasila,i posle je Artimedija upala u grupu sa nama u LS,od tada ga mrzim ! ne znam ko je Camara... Iako sam zvezdas ,ove pare od LS ,zaista dobro uticu,evo partizan se ozbiljno pojacao,i mozda konacno mozemo nesto videti u nasoj ligi.
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 29-08-2010   #817
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

dolazi mutu sto posto videces..... Boya je dobar igrac promasio penal? promasivali su i Pele ,Maradona i sl. Camara je dobar bas videces,a ovaj savic je strasan,trazili ga arsenal i lpool i odbio da bi dosao u partizan kaze jos je mlad za preko,pametan decko bice na sledecem derbiju 9-0 za partizan
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 29-08-2010   #818
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Močan če biti Partizan. Svaka čast, imače dobar tim za svoje financije.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 30-08-2010   #819
claudejandamvan
Primavera
 
claudejandamvan's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: ZG
Posts: 268
Default

Mamic isto krece u ofenzivu;nakon dovodjenja Rukavine iz Panatheinakosa(vec je zabio 5 golova) i Vahe za trenera,danas potpisuju Beciraj(Buducnost-650.000),Tonel(Sporting Lisabon),Jakub Sylvestr(Slovan Bratislava-650.00),
Moglo bi i biti nesto
__________________
...i od naprijed i sa boka voli te stoka sa istoka...
Forza Inter!!!
claudejandamvan is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2010   #820
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Predstavnici Manchester Citya i Milana jučer su održali pregovore u pokušaju da finaliziraju transfer brazilskog reprezentativca Robinha u redove talijanskog kluba, nakon što je on odbio mogući transfer u turski Fenerbahce.

Robinho, koji je prije dvije godine u rekordnom britanskom transferu stigao u Manchester City iz madridskog Reala, je rekao čelnicima svog kluba da je spreman otići samo u Italiju ili Španjolsku, dok ga Turska ne zanima, unatoč bogatoj ponudi Fenerbahcea.

Iz Barcelone su u nedjelju navečer obavijestili izvršnog predsjednika Citya Garya Cooka kako više nisu zainteresirani za Robinha, dok je Milan spreman otkupiti ugovor 26-godišnjeg nogometaša koji u Cityu zarađuje preko 170.000 eura tjedno, no za sada nisu poslali službenu ponudu.

S obzirom da Robinho otvoreno izražava svoju želju za prelaskom u Italiju, u Milanu se nadaju kako ga mogu dobiti za manje novca nego što je to ponudio Fenerbahce, ali u engleskom klubu, koji je ranije ovog mjeseca prihvatio ponudu turskog kluba vrijednu 17 milijuna eura, ne žele pristati na manje od 16,5 milijuna eura odštete.

Odnosi Citya i Milana popravili su se nakon što je Cook u siječnju prošle godine optužio taj klub da je stopirao 100 milijuna eura vrijedan transfer Kake na Eastlands, ali Milan ne želi platiti previše novca za igrača na kojeg u Cityu praktički ne računaju, iako je njegovo ime na popisu igrača za Europa ligu.

UPDATE: Nešto iza podne, Robinho je stigao u milansku zračnu luku, gdje će danas, pretpostavlja se, proći liječničke preglede i potpisati ugovor sa Milanom.

Po dolasku u Milano Brazilac je za Sky Sports izjavio: "Doista sam sretan što sam ovdje. Nadam se kako ću uspjeti u Milanu. Milan je veliki klub i nadam se da ću moći svoju vrijednost dokazati na terenu. Želim osvojiti Scudetto. Nisam još razgovarao sa Patom i Ronaldinhom, ali doista sam sretan što sam ovdje."


Ne ovo je stvarno predivno,mi jedva sastavljamo kraj sa krajem,evropski sampioini ,ne mozemo bolonji gol da uteramo...nemamo klupu,imamo 2 klinca A ZATO SE NAS GRADSKI RIVAL LEPO POJACAVA..DIVNO!!!!!!!... i sad jos gledamo ocemo li dovesti moda Skulija ....MA DIVNO,necemo dovesti ni njega....fantasticno.Prodali smo najtalentovanijeg tinejdzera u italiji i sada pusimo kurac...Bravo Branka u dupe te ljubim.
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2010   #821
Zanetti27
First team
 
Zanetti27's Avatar
 

Join Date: Jun 2010
Age: 33
Posts: 589
Default

GARETH BALE, 21-godišnji velški reprezentativac i član londonskog Tottenhama trenutačno je jedan od najboljih svjetskih nogometaša na lijevoj strani.

Njegove odlične igre unatrag dvije sezone nisu promakle nikome i pitanje je koliko dugo će ga još uspjeti Tottenham zadržati u svojoj svlačionici. Ugovor s njim imaju do 2014. godine, no potražnja je sve jača.

Nedjeljni Mirror navodi da će u siječnju, u žestoku potragu za njim, krenuti Portugalac Jose Mourinho i Real Madrid. Novac pritom nije problem i vjerojatno će Florentino Perez, predsjednik "kraljevskoga kluba", izdvojiti koliko god Tottenham traži u tom trenutku.

Ova će priča dobivati svoje nastavke tijekom sezone, a interes Reala će jačati kako se bude približavao početak siječanjskoh prijelaznog roka.
__________________
Zanetti27 is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2010   #822
Enfant Terrible
Veliki Brat
 
Enfant Terrible's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo,BA
Age: 35
Posts: 1,743
Default

Quote:
Originally Posted by Balotelli#45 View Post
dolazi mutu sto posto
Šta bi sa Mutuom na kraju?
__________________
If you even dream of beating us you'd better wake up and apologize!
Enfant Terrible is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2010   #823
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ma kakav Vanja i njegove provjerene info, rekao je i da ce Robinho doci .

Quote:
Originally Posted by Zanetti27 View Post
Novac pritom nije problem i vjerojatno će Florentino Perez, predsjednik "kraljevskoga kluba", izdvojiti koliko god Tottenham traži u tom trenutku.
Sigurno , cjenkat ce se, nuditi 20m.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-09-2010   #824
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ma Munta če iči verovatno za Bale-ja. A doče možda Kuyt,Afellay ili Montolivo.

http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=69007
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 02-10-2010   #825
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Machieda ide u januaru na pozajmicu nazad u Lazio

http://www.goal.com/en/news/10/italy...heda-loan-deal
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 17:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic