Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2012/13 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 10-02-2013   #31
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Konačno smo probili led, ovo je bila najbolja igra još od pobjede nad Jubentusom. Konačno sam mogao uživati u jednoj našoj utakmici. Cassano igrač utakmice, čovjek gradi igru kao Snajder u najboljim danima a još zna prodriblat i zabit gol. Car. Dobro je što se Milito vratio, od njegove forme dosta zavisi naša igra i rezultati. Također bih pohvalio Kuzmanovica, ponovo je bio odličan, isti Motta. I toliko kritikovani Gargano je bio dobar, srčano se borio i da je imao malo više sreće mogao je i gol zabit. Nadam se da ćemo ući u seriju pobjeda, nakon ove današnje igre sam pravo optimističan još kad se Guaro i Kova vrate u narednoj utakmici...
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2013   #32
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Jako sam zadovoljan danas sa predstavom. Rezultat na kraju baš i nije realan mogli smo mnogo veču pobedu unovčiti da su nam napadači malo bili više sabrani kod završetka akcija.

Jako dobro je danas odbrana bila.. čak i Ranocchia dao gol. Malo još utakmica tako pa če se usavršiti još posebno kad Samuel ozdravi.

Veza je isto bila danas jako dobra. Gargano je bio izvanredan danas sve lopte je danas pokupio i poslao napred u napad, danas se mi je jako svideo kao igrač. Cambiasso isto jako dobar uvek je vršio pritisak na protivnika i krao lopte i uvek se uključivao u napade. Kuzmanović je bio isto dobar, njegove lopte su i danas bile dobre i pasovi. U njemu smo dobili sjajnog deep playmakerja ala Motta i to za 1M€. Sjajan posao naših iako sam bio skeptičan na početku oko njega ali me je več posle dve utakmice više nego ubedio.

Cassano isto danas dobar, delio je jako lepe asistencije i lepo organizovao napade sve... i da zabio gol. Nekoliko puta je ispao papak kao što je dera rekao ali sve se posle takve utakmice to oprašta ali nesme mu to preči u naviku. Ali još uvek se mi kod njega ne svidja kad po nepotrebnom ustavlja igru i iziljava neke prekršaja sa gradjenjem oko lopte i to na sredini igrališta. Ali overall je bio jako dobar danas.

Palacio danas po meni solidan... puno je kasnio završnici napada kad bi mogao zabiti gol. Nekoliko šansi je zajebo... a mogao je najmanje 3 gola čista zabiti. Malo je pao u formi, nadam se boljem u nastavku sezone.

Milito je danas imao sjajan povratak, bilo ga je svukuda u napadu i u vezi se je vračao po lopte da jim pomogne kad je zatrebalo. Zabio je i gol i sa time i odlučio na kraju utakmicu. Vidi se da nam je još uvek glavni napadač i kad njega nema odmah je Inter za trečinu ili više slabiji.

Alvarez danas nije bio nešto... previše je solirao i držao loptu pored sebe umjesto da je na vreme odda napred. Imao je par atraktivnih poteza ali ništa više od toga. Imao je i 3-4 puta slobodan prostor za šut sa 20-25m i nije se odlučio jer je previše htio i ulečavati u kazneni prostor kroz dva stopera... jbg tako ne ide. Šteta što ne koristi svoj jako precizan šut jer mislim da bi ga danas mogao zabiti sigurno da je odlučio.

A Sarma danas super... nikih prigovora nemam danas na njega.

Moje ocene:
Handanovič 7
Zanetti 7
Ranocchia 8
Juan 7
Nagatomo 7
Gargano 7,5
Cambiasso 7
Kuzmanović 7
Cassano 8
Palacio 6
Milito 8
Alvarez 6
Schelotto premalo igrao da bi ga ocenio
Deki premalo igrao da bi ga ocenio

PS: Lepo je bilo viditi Dekija nazad posle toliko vremena. Lepo ga je publika pozdravila nazad.

Sada smo na -1 za Laziem koji je na 3. mestu. Moramo preči Napoli da smo 2. i da idemo direkt u CL da se ne jebemo sa kvalifikacijama.
__________________


Last edited by Quaresma#7; 11-02-2013 at 00:35.
Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2013   #33
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

jedna lasta ne cini proljece !!


treba tu puno boljih igara da isperu ljagu iz proslih 6 tekmi !!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2013   #34
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Q pohvalio Milita, nada se skorom povratku Samuela. Da si još Zanettija pohvalio ja bih se ošamario da vidim sanjam li .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2013   #35
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Pa jebiga treba biti i ponekad realan. Danas su bili dobri.

Ali još uvek sam mišljenja da treba ovaj argentinski klan na ljeto menjati pod hitno. Preskupi su.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2013   #36
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

3-1

Jesam reko sigurica, jedino nisam pogodio za Lepog al to je Strama namjerno uradio PAPAK! Nece da Lepi zabije gol.


Sta reci...

NAPOKON, NAPOKON I NAPOKON bar nesto razumnija formacija i odmah 100000000x bolja igra i pobjeda naravno

Bilo je sansi na obje strane, mi smo imali vise i zasluzeno pobjedili

Interu se danas dosta toga poklopilo

-chivu odsutan
-realnija formacija
-vratio se derin ljubimac sa 128-138 km/h
-i ono najvaznije....vratio se stankovic hahahahahhahaahahahahah

---------- Post added at 23:50 ---------- Previous post was at 23:45 ----------

Inter bez problema do pobjede nad Chievom

U posljednjem susretu 24. kola italijanske Serije A snage su odmjerili nogometaši Intera i Chieva, a domaći su na kraju bili bolji i slavili s 3:1.



Inter je imao imperativ pobjede u večerašnjoj utakmici i na kraju dosta lako stigao do cija. Već u drugoj minuti Nerazzurri su stigli u vodstvo.

Nakon jednog kornera s desne strane, lopta se dugo odbijala pred golom Chieva, da bi na kraju Antonio Cassano oštri ubačaj s desne strane sproveo u mrežu gostiju.

Ipak, Chievo u 21. minuti dolazi do poravnanja. Bojan Jokić je centrirao sa lijeve strane, Rigoni ostao sam na pet metara i neometano glavom loptu poslao u mrežu domaćih za 1:1.

Do novog vodstva Inter stiže u 28. minuti. Cassano je izveo korner, a Andrea Ranocchia postigao lijep pogodak glavom. Treći gol Inter postiže u petoj minuti nastavka. Esteban Cambiasso s desne strane loptu šalje do Diega Milita, koji ju je najprije primirio i onda rezantnim udarcem smjestio u mrežu.

Do kraja se rezultat više nije mijenjao, a Inter je sada s 43 boda na trećoj poziciji iza Juventusa, Napolija i Lazija. Chievo ostaje 12-plasirani sa 28 bodova.
Serija A, 24. kolo:
Inter - Chievo 3:1 (Cassano 2, Ranocchia 26, Milito 50/ Rigoni 21)

http://www.dailymotion.com/video/xxf...om=embediframe

http://www.dailymotion.com/video/xxf...om=embediframe

http://www.dailymotion.com/video/xxf...om=embediframe

http://www.dailymotion.com/video/xxf...om=embediframe

---------- Post added 11-02-2013 at 00:13 ---------- Previous post was 10-02-2013 at 23:50 ----------

Btw veceras je JZ dosao do 592 nastupa u SerieA i tenutno dijeli drugo mjesto po broju nastupa u SerieA (svih vremena) sa jednom legendom G.Pagliuca
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 11-02-2013   #37
SiamoNoi
Primavera
 
SiamoNoi's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zagreb
Age: 31
Posts: 331
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
JGargano je bio izvanredan danas sve lopte je danas pokupio i poslao napred u napad, danas se mi je jako svideo kao igrač.
Naravno da je bio dobar kad je bilo više ofenzivaca u momčadi i igrača od kojih se očekuje da prenesu loptu prema naprijed.U nekim prijašnjim sastavima nije bilo toliko takvih igrača,iz raznih razloga,pa su odmah i bile uočljivije Garganove "kvalitete" prema naprijed i njegov "dobar" pas.Njegov zadatak su defenzivni zadaci i on to u ovakvom sastavu radi vrlo dobro.
Mislim da je bila njegova greška kod njihovog gola,ali ostatak je odradio vrhunski.

I koliko god neki negirali mislim da se sada dobro vidi koliko Milito znači za ovu ekipu i kakav je to zapravo igrač.


Inače,Kovačić će prema očekivanjima biti spreman već za Cluj.Uganuo zglob čini mi se,nije imalo smisla ništa riskirat.
__________________
Ci sono sempre stato, in qualsiasi situazione, sono stato lě a sostenerla fino alla fine, con il cuore, la mente, con la voglia di dimostrare a tutti che non siamo morti!


SiamoNoi is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 07:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic