Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Sport > Fudbal > Anti

Anti Pljujte sve osim Intera ;)

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 16-07-2015   #1216
Slasher
Primavera
 

Join Date: Mar 2013
Posts: 308
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Pametno oni rade, nisu ko mi, osvojimo tripletu - najbolji smo, ne treba nam niko.
Pomladjuju ekipu, da, ali.. tesko ce nadomjestiti kvalitet ovih.
Slasher is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2015   #1217
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ne znam brate, Gotze, Khedira, Dybala.. solidna zamjena. Nije ni Pirlo bio nešto ovu sezonu, Vidal mi nikada nije bio svjetska klasa, Tevez takođe.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2015   #1218
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Dobro Juve radi... Pametne transfere rade i ne odugovlače kao mi.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2015   #1219
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
...Vidal mi nikada nije bio svjetska klasa, Tevez takođe.
I onda hoćeš da te neko ozbiljno shvata nakon ovoga. Sad mi je tek jasno zašto gotiviš Johnny-ja i ostale klošare, imaš ozbiljno poremećen sistem vrijednosti .

---------- Post added at 15:56 ---------- Previous post was at 15:54 ----------

Juve se riješio starih (i nemotivisanih) a doveo mlade vrhunske klase, to su ljudi koji imaju projekat a ne ko mi i Bilan, puna nam usta nekog projekta a dovedemo igrača i za 2 mjeseca ga pokušavamo prodati ako je to projekat onda sam ja Nikola Tesla. Jedino, što se tiče Jubeta, ne znam jel pametno prodaja Vidala jer je ponajbolji CM na svijetu, ali rješavanje nemotivisanog Teveza i starog Pirla a zauzvrat besplatna akvizicija Khedire i kupovina mladih lavova Dybale, Zaze... je prava stvar za budućnost.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 16-07-2015 at 15:59.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2015   #1220
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
I onda hoćeš da te neko ozbiljno shvata nakon ovoga. Sad mi je tek jasno zašto gotiviš Johnny-ja i ostale klošare, imaš ozbiljno poremećen sistem vrijednosti .
Hoćeš reći da je Vidal svjetska klasa, iznad Pogbe i ekipe, a Tevez iznad Messija, Ronalda i ekipe? Ako su za tebe ova dvojica svjetska klasa ti si taj sa poremećenim sistemom vrijednosti .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2015   #1221
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ne, nego je Vidal svjetska klasa zajedno sa Pogbom i ekipom, a Tevez je svjetska klasa zajedno sa Suarezom, Aguerom i ekipom. A oni vanzemaljci Messi i Ronaldo su klasa za sebe iznad svih njih. Meni ti dera nisi nikako jasan sa svojm poimanjem nogometa, znaš li ti uopće šta znači "svjetska klasa"? Ne znači to najbolji na svijetu na svojoj poziciji, nego znači da si superstar koji je u samom vrhu na svojoj poziciji, onako otprilike među 10 najboljih na toj poziciji. A ti si vrlo ograničen poznavalac nogometa ako Vidala i Teveza ne smatraš takvim.

Primjetio sam da kod tebe presudnu ulogu igra medijska pompa koja prati nekog nogometaša (pa se tako tvoje mišljenje mijenja u skladu s time) i youtube klipovi a ne realni kvalitet koji si tu ustanovio gledanjem igrača. To sam već uočio odavno na tvojim komentarima o transferima a sada vidim da i medijski prenapuhanog Pogbu smatraš boljim od Vidala. Pa kad je Vidal bio najbolji CM (zajedno sa Yayom) Pogba je još bio junior Uniteda a i sada je mnogo važniji za igru Jubeta nego što je to Pogba ali je Pogba dosta mlađi pa mu to multiplicira cijenu 2-3x, da Vidal sa svom svojom sadašnjom kvalitetom ima godina ko Pogba vrijedio bi 150.

Al ajd razumijem ja tebe, ne pratiš dovoljno realni nogomet. Ti si za Vidala vjerujem čuo tek kad je prešao u Jube odnosno kad se o njemu počelo pričati dovoljno glasno da doprije i do tebe ili dok su osvanule njegove prve milionske youtube kompilacije. Nisi ga kao ja uočio još na SP-u za mlade prije 10-ak godina gdje je bio, po meni, 3-ći najbolji igrač turnira (nakon Di Marije i Aguera iz šampionske Argentine), tada je igrao desnog beka i odmah nakon tog turnira je prešao iz Kolo-Koloa (ako se ne varam) u Leverkusen gdje su ga prekomandovali u vezni red gdje je dostigao punu afirmaciju, jedan od najkopletnijih igrača na svijetu, može igrati sve. Ali eto on deri nije svjetska klasa, e moj dera idi gledaj svjetske klase na youtubeu a mi ostali ćemo ih gledati na terenu.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 16-07-2015 at 19:14.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2015   #1222
Slasher
Primavera
 

Join Date: Mar 2013
Posts: 308
Default

Ja ne bih da ulazim u raspravu jel Vidal svjetska klasa, jer nemam potrebe. Rezultati i titule dovoljno govore. Kao i poziv da zamijeni Swajnia
Za Teveza imam slicno misljenje.

I da, pomladjuju ekipu, ali se i kockaju, i to dobro.. vidjet cemo
Slasher is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2015   #1223
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Nekada Kevin Prince Boateng, pa Guarin, sada Vidal, sve su to igrači bez kojih se može.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2015   #1224
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Čovjek Vidala stavio u istu rečenicu sa Boatengom i Guarom .
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 16-07-2015   #1225
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Nekadašnjim Boatengom i Guarinom, čitaj malo bolje.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 17-07-2015   #1226
Slasher
Primavera
 

Join Date: Mar 2013
Posts: 308
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Kevin Prince Boateng

Jedan od najglupljih igraca sto sam gledao. Jedino frizuru znao nastimat
Slasher is offline   Reply With Quote
Old 17-07-2015   #1227
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Nekadašnjim Boatengom i Guarinom, čitaj malo bolje.
Ni nekadašnji nisu mogli ni kopačke očistit Vidalu. Al primjetio sam da ti napadače vrednuješ po driblinzima a vežnjake po ovakvim golovima:

al ono što youtube sakrije a što zna onaj ko prati utakmice je da je Guarin 100x pogodio goluba dok mu se nije potrefilo da ovaj zabije. Ali su svi kada su vidjeli na yt ovaj gol odmah pomahnitali za Guarinom i poželjeli ga u svom klubu, a sad kad nam je došao vidimo koliko forsria šut i da je više štete od njega nego koristi. Ako se tebi onaj Guarin iz Porta može poredit sa takvom svjetskom klasom kao što je Vidal ja ne znam što mi uopće raspravljamo. Tako isto i oni dribleri, naprave im kompilaciju od 20 driblinga (za koje im je trebalo 200 pokušaja) i svi odmah svršaju na njih. Zato ja ne jebem yt i te prenapuhane igrače.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 17-07-2015 at 07:53.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 17-07-2015   #1228
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Posto ne vrijednujem po yt vec statistici, sve pada u vodu.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 08-08-2015   #1229
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Vrhovni sud Italije demolirao odbranu Juventusa! Juventus će morati kompezovati sve oštecene u aferi Calciopoli, a ne kako su oni zeljeli da FIGC plati njima odstetu od 444 miliona.

Takodje ce se i Fiorentina i braca Della Valle i Lotito morati prihvati za novcanik i platiti odštetu svima koje su u čuvenoj aferi ostetili. Vrhovni sud je opet ponovio da su radnje Moggija, Giraudoa sudskim izbornicima Bergama i Pairetto bili i uvijek će biti ilegalne.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 04-09-2015   #1230
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

VRHOVNI SUD OSLOBODIO INTER !!!
LOPOVI (Đubrentus) OSTAJU LOPOVI !!!
Istina uvijek izadje na vidjelo. Godinama su juventini i njihove ozloglasene vodje poput modjija mahali i prijetili o tajnom udruzenju Moratija , Faketija i Provere i tvrdili da su organizovali tajno pracenje i prisluskivanje i time povrijedili njihovu privatnost.
Ta operacija je u Italijanskoj javnosti poznata po imenom - Operazione Ladroni sto znaci Operacija lopovi. Poznato je da je Vieri prvostepeno dobio i presudu i isplatu ali je Vrhoni sud preinacio tu odluku i naredio Vieriju da vrati pare.
Tacka na ovu pricu stavljena je danas kada je vrhovni sud Italije presudio u korist Intera i oslobodio ga svih optuzbi u slucaju sa poznatim sudijom De Santisom koji je trazio obestecenje od 21 milion eura za navodno pracenje i prisluskivanje.
Konacno je prica dobila epilog, Inter je dobio na kraju sto je zasluzio a neki timovi ispadanje iz prve lige a njihove vodje i maronete po par godina zatvora. Ostaje jedino zal za nazadovanjem ukupnog italijanskog fudbala, koji su ovi u punom smislu rijeci, mafijasi prouzrokovali...
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 16:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic