Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Opće diskusije > Novosti

Novosti Novosti vezane za Inter Milan

Closed Thread  
Thread Tools Display Modes
Old 16-01-2010   #1
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default Pred Bari...

Mourinho: Mentalno smo u vrhunskoj formi

Trener Intera Jose Mourinho održao je standardnu konferenciju uoči utakmice 20. kola Serie A između Barija i Intera na rasporedu u subotu, 16. siječnja u 20:45 na stadionu “San Nicola” u Bariju. Izdvajamo najvažnije…
Milan: “Utakmica protiv Barija vrijedi isto kao ona protiv Milana. Ne možemo nikoga čuvati, jer je puno ozljeđenih. Neki su napravili čudo kako bi se oporavili, primjerice Materazzi. Cambiasso i Muntari će također konkurirati za sastav, Balotelli također, ali nemamo Stankovića i Motte zbog ozljeda. Santon je još bojle od Cambiassa i Muntarija, nedostaju mu samo minute igre.
No sve u svemu momčad je vrhunska - mentalno.
Iz Milana kažu da je scudetto nedostižan? Blefiraju. Nema prvaka u siječnju, još previše ima do kraja. Nije samo Milan u utrci za naslovom, tu su još Juventus i Roma.
Kao trener Intera mislim kako ćemo mi biti prvaci, ali to je samo mišljenje trenera Intera.”
Bari: “Bari je odlična momčad. U prvom kolu je odigrao odličnu utakmicu, a ta im nije bila jedina. Mjesec za mjesecom su se potvrđivali, skupljali bodove, igrali odlično i zaslužili pozciju na kojoj se nalaze. Opasni su iz svih smjerova, igraju odličan nogomet. Čestitam im jer su nama oduzeli bodove, pobijedili Juventus, te također remizirali s Milanom.”
Pomicanje kalendara: “Milanu je promjenjen raspored? To nije moj problem. Mi smo s Livornom igrali u prosincu kako bi imali slobodniji siječanj i rizik se isplatio. To što oni nisu tražili isto već su sada pomakli svoje utakmice nije moj problem.”
Pozivi mladima: “Pozvao sam Karsona, fizički jak, jako zanimljiv.”
Balotelli: “Ne želim o njemu pričati. Kada sam to radio on bi napravio korak unatrag, a kada sam šutio on je radio pozitivne stvari.”
Baptista: “Mislim na svoje igrače i ne plačem ako netko ide kao npr. Eto’o. Ponavljam, ako dođe netko prije 31. siječnja tko nam može dati ravnotežu u veznom redu i dopustio nam veću rotaciju igrača odlično. Ako ne, isto dobro, jer vidjeli ste kako je primjerice Stevanović iskoristio svoju šansu.”
Obrana: “Sa Sienom nije bilo dobro. Strukturalno smo imali problema, ali karakterom smo to nadoknadili i uknjižili tri boda.”
Zimske pripreme: “Razlika između ovogodišnjih i lanjskih je ta što smo odigrali prijateljsku utakmicu. Tih 45 minuta omogućilo nam je da budemo spremni za Veronu.”
Taktika: “Sa tri napadača i Sneijderom možemo više u Ligi prvaka? Ne znam, sada mislim na utakmicu s Barijem. U Ligi prvaka nemamo problema, izgubili smo samo jednu utakmicu, osvojili više bodova nego lani i igrali smo dobro.”
Juventus: “Toliko iza nas? Inter ima 45 bodova, toliko sam i očekivao. Očekivao sam više od 40, negdje 45-46-47. Bodove koje je Juventus izgubio neću komentirati.”
Santon: “Santon na Svjetskom prvenstvu: neka to zaboravi i skoncentrira se na Inter. Tko ne igra u klubu ne može u reprezentaciju. Mora trenirati maksimalno što do sada nije mogao zbog ozljede. Mora naučiti malo više o obrambenim zadacima. Kada bude solidan u obrani može početi razmišljati o napadu, a ne kao protiv Sampdorije kada je razmišljao samo o napadu, a radio velike pogreške u obrani. Igrač je koji se sviđa treneru i klubu i iz tog razloga ne tražimo lijevog beka. Bez Chivua možemo jer imamo Santona. Mirnoća i zaborav Svjetskog prvenstva važna su polazna točka za njega. Ako bude dobar stići će do Svjetskog. Nova frizura? Katastrofa.”
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!

Last edited by Mauro7; 16-01-2010 at 22:58.
Moca93 is offline  
Closed Thread

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 20:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic