Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 31-08-2014   #29551
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Sky reports now that Torino and Atletico Madrid have reached an agreement for Alessio Cerci. Tomorrow, the Italian attacker is expected to arrive in the Spanish Capital to sign the contract. So, here ends the saga, the stories and the rumors placing Alessio Cerci in Inter.

eo i potvrde,kad nemozemo mi ima ko moze
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2014   #29552
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Hajmo na to gledat s pozitivne strane: barem nije prešao u Bilan . A Atletico mi je ionako drag klub
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2014   #29553
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Alal vera Atleticu,potrose ljudi 120 mil. za mercato,kapa dole,tako se moj Moratti pacenice radi kad udjes u finale LP i osvojis prvenstvo,samo ti i Branca ste od usta sposobni napraviti dupe.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2014   #29554
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Cicharito u Real na posudbu xD.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2014   #29555
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ovo su zadnje informacije,pojma nem ko je lik ali smo izgleda ozbiljni.


Inter Milan make €25m offer for Florian Thauvin

Inter Milan are in talks to sign Marseille winger Florian Thauvin according to*Canal +.

Inter Milan are supposed to have made a €25m for the player and Marseille have yet to reply.*
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2014   #29556
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Who d f.....
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2014   #29557
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Sto se Bjabjanija tice,on ce do kraja dana biti igrac bilana,uz pare u suprotnom pravcu ide Zakardo,sto se komsija tice,mercato im je prosao dosta mirno,dosao im je i Van Ginkel,ali ono sto oni imaju u odnosu na nas jeste trener.Pipo je napadac i takav fudbal i forsira kroz klasicnu 4-3-3 formaciju,Mazzariu su dovedeni igraci kako bi igrao svoju sugavu 3-5-1-1 i sada nema izgovora za neuspeh koji ce po svoj prilici doziveti,samo mi nije jasno zbog cega mu je kosooki produzio ugovor.Pokusavamo prodati Guarina ovaj zadnji dan mercata,nista novo,to pokusavamo vec zadnjih 10 meseci i nista.Pojavljuju se neke sumanute info. iz francuskih medija kako ocemo za nekog malog iz Marseja dati 25 mil. nidje veze.Sad smo satro zainteresovani i za Baselija iz Atalante,ma neznaju ni sami u upravi gde ce i sta ce.Koliko god mi govorili kako je ovo dobar mercato,uvek se vratimo na to da fakticki osim Medela nijedan igrac koji je dosao nije placen,sto se Medela tice i to je razvuceno na 3 godisnje rate.Ajde da verujem da ovu sezonu mozemo bolje nego predhodnu,ali ja ovaj tim Intera i sa ovim trenerom jednostavno ne vidim na 3. mesto jer je to u ovom trenutku u domenu bajki brace Grim,iako sam zagrizeni Interovac,stavio bih kucu da mi cak ni ove sezone necemo otici dalje od 5. mesta,sto znaci da ni sledece sezone nema LP za Inter.TUZNO ALI REALNO I TESKO CEMO NAPRAVITI POMAK UZ OVOG TRENERA I OVOG PREDSEDNIKA KOJI ODOBRAVA SAMO POZAJMICE IGRACA.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2014   #29558
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Mi u ekipi nemamo krilne napadace, Mazzari rotira bekove(protiv Torina mu je to bila taktika), u veznom redu imamo nagomilane radnike, i pristup igri je "ne primiti gol".
Mislio sam da ce ova stoka na celu Intera dovesti igraca koji moze probiti, Biabianyju sam se nadao (imam neki osjecaj da ce momak proraditi skroz), ali na kraju smo ostali na nekakvim posudjenim igracima, jalovim trenerom i predsjednikom koji uopce ne razumije igru u koju se upleo.

Sa Siletom bi se slozio apsolutno.
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2014   #29559
dondaniello
Allievi
 
dondaniello's Avatar
 

Join Date: Jan 2012
Location: Metković
Posts: 153
Default

Pa mi ni vlasnika neznamo dovesti, od svih rastoršnih miljardera mi dobijemo nekog štednog, sramota
dondaniello is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2014   #29560
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Jbg nisu trebali prodavati Ricky-ja, pogotovo što nisu dobili keš odmah. Polivalentan igrač, uvijek može biti prevaga s klupe (zamislite da je sinoć uveo Ricky-ja umjesto nekog beka koliko bi to promijenilo igru) a i jeftino ga daju (1+11 mil.) ipak je to dokazan igrač koji je bio i na SP-u s Argentinom. A drugi timovi neke Basselije cijene 10 mil. I Guara će dati za 10 mil. ko da vidim (i to im neće odmah platit). Zadovoljan sam dovedenim igračima ali loše prodajemo.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2014   #29561
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by dondaniello View Post
Pa mi ni vlasnika neznamo dovesti, od svih rastoršnih miljardera mi dobijemo nekog štednog, sramota
Ne želi niko u Serie A .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2014   #29562
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Ne želi niko u Serie A .
Htio je Li Ka Sing, Taschi, Peter Lim i još koji bi se nasao.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2014   #29563
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

17:55 -Zvanično: Bijabijani u Milanu!
Milan je saoptšio da je doveo Žonatana Bijabijanija iz Parme za četiri miliona evra i poslao je Kristijana Zakarda u sklopu ovog transfera.

Brao Galijani kralju svog posla,sta bi tek radio da mu se da 100 mil.

---------- Post added at 18:36 ---------- Previous post was at 18:34 ----------

Sto se Borinija tice...

KPR je odlaskom Loika Remija u Čelsi morao da se baci u potragu za napadačem, a izbor je pao na Fabija Borinija iz Liverpula.

Hari Rednap je za italijanskog napadača, koji je prošle sezone bio na pozajmici u Sanderlendu, platio 12 miliona evra.

toliko o njemu u dresu Intera

---------- Post added at 18:39 ---------- Previous post was at 18:36 ----------

Ako nista bar smo pomogli coeku da se vrati u formu,upss i Portu da ga bolje proda,prave smo dobricine:-)))))


According to the Portuguese newspaper*A Bola,*Rolando*is on the verge of signing for Everton. The player, who seemed set to join Inter, currently has his agent negotiating with the*Toffees*for a transfer that would give Porto an impressive 10 million euros.

---------- Post added at 18:41 ---------- Previous post was at 18:39 ----------

A Pinto da Costa Interu,kako se prodaju igraci,jos jednom,bravo za Porto.

---------- Post added at 18:45 ---------- Previous post was at 18:41 ----------

Jos jedan pokusaj pozajmice,zamislite koliko su bezobrazni,nece da ga puste na pozajmicu:-))))


According to rumours that have reached the site*TuttoAtalanta, Inter have made a serious attempt to sign the young midfielderDaniele Baselli.*The club from Bergamo would sell the player for 10 million, but Inter were more interested in a loan deal. The two clubs are to discuss the player next year. Baselli will remain at Atalanta for now in order to develop further, and Inter will keep the player in consideration for a signing next summer.

---------- Post added at 18:48 ---------- Previous post was at 18:45 ----------

NaslovAJ BOZE!


The Colombia international appears to be on his way out of Inter and could continue his career in La Liga

Valencia*are closing in on the signing of*Inter*midfielder*Fredy Guarin*on a one-year loan deal with a commitment to buy the Colombia international for a transfer fee between €15 million and €20m.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2014   #29564
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ma zalost ziva. Nemaju pojma, neznaju manevrirati prodajama igraca da uzmu nove itd.... Mutavi.

Nzm sto ne uzmu Ibarba i kraj ako vec para nemaju ili Depay iz PSVja koji mogu doci za 10M
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 01-09-2014   #29565
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Prodaja Guarina Valensiji je dozivela kolaps,nas mercato je po svemu sudeci zavrsen.

---------- Post added at 20:25 ---------- Previous post was at 19:54 ----------

Neverovatan obrt pred kraj prelaznog roka - Milan je na zvaničnom nalogu objavio fotografije Bjabijanija u dresu i šalu kluba, ali on ipak neće nositi opremu ovog kluba. Razlog je činjenica da Kristijan Zakardo nije prihvatio uslove prelaska u Parmu.

Hahaha,Zakardo kralj:-))))
Sile87 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 08:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic