Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 10-12-2011   #31
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

"Svi se sjećaju kada je Inter osvojio sve 2010. godine. Ali ta ekipa više ne postoji. Eto'o više nije ovdje, a Milito je prije postizao golove kada god je dotakao loptu, a sada se muči. Nekad mu je sve išlo za rukom. Sada se igrači bore protiv toga i greške utiču na njihovo samopouzdanje", rekao je Ranieri.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2011   #32
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Ranieri: Inter nema šansi za trostruku krunu



KAKO TO?
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2011   #33
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ja sam ti gore napisao kako .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2011   #34
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Meni o5 nije jasno.....zar neki dan nismo bili favoriti
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2011   #35
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Tek sada skontao koliko nam Juve bjezi , ali dobro, ako utakmicu zaostatka dobijemo, na -12 smo, sto je i dalje uhvatljivo.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2011   #36
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

hehehe...mi da bi bili na -27 mislili bi da je uhvatljivo...ova ekipa ako nekim čudom završi na 3poziciji, ja bi bio presretan....a pričati o scudettu je smešno...prvo moramo spriječit da danas izgubimo treču uzastopnu utakmicu na meazzi (udine, cska), mislim da nam se to nije desilo gooodinama, i onda treba povezati bar 4,5 pobeda ako bi zeleli imati bar minimalne šanse za scudetto
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 10-12-2011   #37
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

nama scudetto ne treba bit prioritet i to bi trebao vise i claudio prestati da prica . treba jednostavno izaci u javnost i reci nas je cilj evropa u bilo kojem smislu i igati iz tekme u tekmu i sta bude i igaci ce biti opusteniji svi bi bili oppusteniji ne treba nikakve iluzije stvarati o necemu sto je vec bilo izgubljeno nakon novare ...
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 11-12-2011   #38
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Grujinho View Post
hehehe...mi da bi bili na -27 mislili bi da je uhvatljivo...ova ekipa ako nekim čudom završi na 3poziciji, ja bi bio presretan....a pričati o scudettu je smešno...prvo moramo spriječit da danas izgubimo treču uzastopnu utakmicu na meazzi (udine, cska), mislim da nam se to nije desilo gooodinama, i onda treba povezati bar 4,5 pobeda ako bi zeleli imati bar minimalne šanse za scudetto
Sutra neka im Roma uzme bod, eto nas na 13, 3 ako uzmemo iz utakmice zaostatka, 10b. Sami povratak Maicona i Lucia dao se primjetiti sinoc, kako ce tek biti sa Forlanom i Sneijderom .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 25-02-2012   #39
Anais
Allievi
 
Anais's Avatar
 

Join Date: Mar 2010
Location: Sarajevo
Posts: 204
Default

Ranieri i kukavička karma koja ne oprašta

Kada sam sinoć pročitao Ranierijevu formaciju počeo sam sebi postavljati neugodna pitanja u vezi nogometne utakmice: želi li Tinki oboriti sve rekorde internacionalnih natjecanja po pitanju staraca na terenu?! Ili možda miješa kosti s ucrtanim imenima igrača prije utakmice i onda one koje izvuče pošalje na teren i organizira ih 'na neviđeno'? Ili možda prolazi kroz trenutak hrabrosti: ukazuje upravi da ono što ima je ono što vide na terenu i nek ne dosađuju?

Mada, trebao sam odmah shvatiti ono što zapravo i je, što se i više puta dokazalo kroz povijest 'minestrara' (u slobodnom prijevodu: onaj koji kuha maneštru), kako ga od milja zovu njegovi bivši romanisti: potez kukavice. Još jednom Ranieri nema hrabrosti usuditi se, te na teren idu senatori, borci tisuću bitki, svi, u nadi da će njihov ponos nadjačati njihove fizičko-aerobne limite.

Na trenutke se, ako išta drugo, vidi ona poznata pokorna ekipa, svjesna svojih limita, koja daje sve što ima, koja ima malo, ali bar pokušava. Protivnik je sramno ograničen, do te mjere da nije u stanju odigrati jednu akciju vrijednu svoga imena kroz 90 minuta (put ka golu su pronašli isključivo iz prekida), ali Interove mogućnosti su svejedno nikakve. Ono malo ostvarenih šansi svjedoče mišićnom tonusu djece od 11 godina (jer već s 12-13 šutiraju na gol s više snage): 'šutići' upućeni od strane Zaratea, Forlana, Stankovića i Cambiassa ni ne zaslužuju komentar, ali svejedno ne uspijevam zadržati urlik: "Pa probuši tu loptu, jebote!"

Lajtmotiv prvog poluvremena Nerazzurra je nekakav mix Cruijffovog Ajaxa i Barcelone, samo totalno suprotno: igrači se gube čitavo vrijeme po terenu, na pogrešnim pozicijama (osim Cambiassa i Samuela koji su daleko najbolji na terenu) i pletu mrežu dodavanja unazad, uvijek prema vlastitom golu. Čemu vodi ta ideja igre nije baš jasno, ali čini se da su to jedine solucije vježbane na treningu. Zajedno s horizontalnim dodavanjima u kojima je apsolutni majstor Zanetti, bez ako i bez ali...

Na kraju poluvremena vidi se Julio Cesar prljav od trave po ramenima. Pitam se kako je moguće kad protivnik nije ni jednom šutnuo prema golu, i onda shvatim da se vjerojatno valjao po podu zbog neiskorištenih prilika suigrača, koje će se pokazati fatalnim. Maicon ostaje u svlačionici, službeno zbog ozljede koljena, neslužbeno jer ne može stajati na nogama - u prvih 45 minuta je potrčao sve skupa 3 ili 4 puta. Jad i bijeda. Ranieri, koji je Faraonija poslao na tribinu, uvodi Nagatoma desno, gdje je uvijek pružao hladna znojenja svojim navijačima (za razliku od nastupa na lijevoj strani).

Ritam utakmice se dodatno smanjuje, OM je i dalje loš, a Inter počinje sve kasnije stizati na loptu. Stanković se ne drži na nogama, dobiva žuti karton i u više navrata riskira dobiti i drugi, ali ostaje na terenu do samog kraja. Zarate, nakon što je počastio čitav svijet (nije bila dovoljna Serie A) svojim "biciklima" (na kojima mu je pozavidio i sam Figo na klupi) kojima sam sebi oduzima loptu, izlazi s terena i s ulaskom Obija barem igramo 11 protiv 11. Minuti prolaze i čekam treću izmjenu, barem malo svježine: dobro bi došao i Pazzini da zadrži koju dugu loptu, izbori poneki prekršaj, da ne pričamo o Militu koji je spreman na sve samo da odigra koju minutu.

Ali nažalost Ranieri ostaje paraliziran nedostatkom hrabrosti, kao i kod odabira startnih 11. Ne odrađuje treću izmjenu unatoč vidljivim atletskim limitima ekipe na terenu: valjda ga je strah da se ne poremeti taktičko savršenstvo. I točno kao švicarski sat, u ovoj prokletoj sezoni, stiže korner (nakon nerezonske duge lopte prema naprijed Francuza), u sudačkoj nadoknadi, kod kojeg Chivu odlučuje pustiti svog igrača u petercu kako bi neometano poentirao.

I tako Olympique, ni kriv ni dužan, odnosi kući pobjedu koju nije zaslužio ni on, kao ni mi. Crna serija se nastavlja bez milosti. Promjena trenera vjerojatno neće poboljšati situaciju (mada ni eventualni instant šok s 2-3 pobjede nije za baciti): igrači su ti koji jesu, limiti su nabrojani, nemogućnost bezbolnog prelaza iz jednog ciklusa u drugi je već prošlo svršeno vrijeme. Treba ići dalje i planirati. Pitanje je samo da li postoji netko u klubu s više hrabrosti od ove pokazane do sada. Kukavička karma ne oprašta. I ne samo na terenu...
__________________
||||||18||||||
Anais is offline   Reply With Quote
Old 27-02-2012   #40
Anais
Allievi
 
Anais's Avatar
 

Join Date: Mar 2010
Location: Sarajevo
Posts: 204
Default

Situacija Claudija Ranierija dostiže svoj vrhunac (mada to mislimo nakon svakog novog poraza), trener Intera je zaista na rubu. Na Sky-u je rimski stručnjak, dosta nervozan za razliku od ostalih intervjua, pokušao objasniti poraz od Napolija.

Još jedan poraz je na kontu:
"Izgubili smo mnoge utakmice, ali imamo želju, energiju i motivaciju za povratak pobjedama. Bila je ovo posebna utakmica, znali smo da će nas Napoli agresivno napasti, nošen entuzijazmom pobjede nad Chelseaom, htjeli smo učiniti isto, ali nismo uspjeli. Sada moramo ponovo početi zabijati, ovo je zaista crn trenutak: Pazzini je imao onu strašnu šansu, ali nije uspio pogoditi, zaista šteta, jer dobili smo glupi gol iz kontranapada rođenog nakon naše pogreške i nakon toga smo ih stisnuli, ali bezuspješno."

Što bi učinio Ranieri da je predsjednik?
"Zaista super-inteligentna pitanja... Ne znam, pitajte predsjednika, ne mene. Ja kažem: potvrđujem Ranierija 100% jer Ranieri nije ništa kriv i mora nastaviti. Ja nisam predsjednik."

Znači, ostavka ne dolazi u obzir?
"Zašto bi morao napravit korak unazad? Jasno mi je da imam mnogo sponzora po tom pitanju, ali zašto bi trebao to učiniti? Vi morate postaviti pitanje meni, ja ne mogu odgovarati u ime predsjednika. Ne razumijem zašto očekujete da ja napravim korak unatrag? Ne namjeravam dati ostavku jer vjerujem u ove dečke, u ovu ekipu, i danas smo se borili i ne odlazim."

Bergomi je začuđen taktičkim izmjenama na poluvremenu:
"Postoje poteškoće, a ja pokušavam izvući uvijek najbolje. Vidio sam da su nas napadali po krilima i zato sam promijenio na poluvremenu, izašli su Forlan i Sneijder koji su u Marseilleu dali sve: uspjeli smo, ali onda primiš gol na onaj način i sve završi."

Marocchi se postavlja u ulogu asistenta i predlaže mix senatora i klinaca:
"To je jedna od solucija. Želiš doći raditi sa mnom (smijeh, op.a.)? Postoje dobri periodi i loši periodi. Prošli smo kroz ovu crnu veljaču, srećom, završila je. Odradili smo od Napolija do Napolija, nadajmo se da je ciklus završen i da možemo započeti novi. Ovi dečki su fantastični, na treningu i svugdje. Izvući ćemo se, utakmicu po utakmicu."

Gdje je završio Inter?
"Ovo je tranzicijska sezona, sada se moramo vratiti pobjedama i golovima."

Što očekuje sada Ranieri?
"Ništa, nastavljam ići naprijed."
__________________
||||||18||||||
Anais is offline   Reply With Quote
Old 27-02-2012   #41
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Izgleda da je Ranieri suspendovan do daljnjeg ali mu jos nije urucen otkaz. Moratti je u London i ceka se da sleti i odluci se sto dalje. Zadnja vijest!
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2012   #42
Anais
Allievi
 
Anais's Avatar
 

Join Date: Mar 2010
Location: Sarajevo
Posts: 204
Default

Upravo i ja citam neke clanke, nekako se AVB najvise spominje... vidjet ce mo
__________________
||||||18||||||
Anais is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2012   #43
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Doče AVB prije ili kasnije i ima da dovede Hulka sa sobom i još kojeg igrača iz Porta.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 28-02-2012   #44
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 29-02-2012   #45
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default



Ocekujem od CN u nedjelju nesto slicno, u znak zahvalnosti nasem strucnjaku na sjajnim rezultatima...
Huska is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 00:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic