Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2014/15 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 11-01-2015   #16
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Mancio doktor,vidi se da je sampion,fino to izgleda,a drago mi je zbog Herne sto se polako vraca,definitivno nam treba njegova forma iz Lacija,ovaj Icardi ce me naterati da promenim misljenje o njemu,ajmo momci i drugo ovako bez odustajanja.

---------- Post added at 13:30 ---------- Previous post was at 13:29 ----------

Moramo pohvaliti i navijanje,vidi se da se vraca onaj stari entuzijazam bez dileme:-)
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2015   #17
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

umalo nam mancini ne poginu hahahaha
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2015   #18
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Malo je reci da je drugo poluvreme bilo razocaravajuce po nas,bili smo staticni i tromi bez ikakve organizacije u igri,da je Genoa imala malo vise srece ko zna kakav bi rezultat bio,Mancio me razocarao sa izmenama,niko me nemoze ubediti da Saciri nije bio spreman za 15 min. a Mancio mu nije pruzio tu priliku,nego uveo Krhina,bezi bre.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2015   #19
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Drugo poluvrijeme loše, ali to je još uvijek ona trauma iz doba Mazzarrija, isti je sastav izašao a djelovali su statično baš kao u doba prethodnog nam trenera.

Izmjene, očekivao sam i ja Šačira ali Mancini vjerovatno zna zašto ga nije ubacio. Pretpostavljam zbog loše fizičke forme, ali što Sile reće mogao je bar 15 minuta da odigra, dobro bi mu došlo i zbog samopouzdanja. Bez obzira, ovu pobjedu bismo samo sanjali sa drugim trenerom.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2015   #20
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Mislim da ni Saciri nije bio zadovoljan sto je posle zagrevanja ostao na klupi,i nije dobio 10tak min.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2015   #21
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Krhina je uveo jer je Medel bio povredjen i zalio se zbog bolova.

Kuza je dao unutra da zatvori vezu jer je malo previse duvalo kroz nju da dobijemo opet nazad posest lopte.

A za Obija iskreno ne razumem ali istina je da je versatilniji od Shaqa i vise pomaze nazad. verovatno zato. Bice prilika i za Shaqa.

Drugo poluvreme smo popustili i previse lagano uzeli sve. Drago mi je sto Vidic zabi gol.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2015   #22
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ja sam da budem iskren mnogo vise ocekivao od drugog poluvremena,al eto,sto se Sacirija tice osrajem pri tome da je morao debitovati danas,ako je Vidic koji nije igrao vise od mesec dana mogao odigrati 90 min. onda je i Saciri mogao 15 kojih bi mu dosta znacilo,on mora imati zacementirano mesto u prvih 11.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2015   #23
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ma najvažnije je da smo pobijedili. Drugo poluvrijeme nije bilo dobro ali mislim da je to jer smo već imali sigurno vodstvo. Možemo svi biti zadovoljni, ono prvo poluvrijeme pokazuje na što smo sposobni, još kad se vrati Kova i počne igrat Šaćir mislim da ćemo još mnogo onakvih prvih poluvrijemena odgledat.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2015   #24
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

I neko ce morati leteti iz prve,posebno kad se Kova vrati,prirodno je da leti Palasio i da Poldi i Saciri igraju na krilima ali sacekajmo sledecu tekmu da vidimo razvoj stvari.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2015   #25
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

ovom pobedom smo mnogo dobili na tabeli, jer mnogi su i ce kiksati.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2015   #26
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Jedno je sigurno,Saciri je odabrao nas jer zeli pocinjati svaku utakmicu sto po kvalitetu koji poseduje definitivno zasluzuje,nece on biti jos puno strpljiv...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2015   #27
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by Sile87 View Post
Jedno je sigurno,Saciri je odabrao nas jer zeli pocinjati svaku utakmicu sto po kvalitetu koji poseduje definitivno zasluzuje,nece on biti jos puno strpljiv...
Ne trebaš se Sileone za to sikirat, Mancini jedva čeka da ga ubaci. Narednu utakmicu Shaq započinje od prve, isto kao što danas Poldi.

---------- Post added at 14:55 ---------- Previous post was at 14:54 ----------

Quote:
Originally Posted by Sile87 View Post
I neko ce morati leteti iz prve,posebno kad se Kova vrati,prirodno je da leti Palasio i da Poldi i Saciri igraju na krilima ali sacekajmo sledecu tekmu da vidimo razvoj stvari.
Mislim da će pored Palaca letit i Herna. Mislim da je Guaro bolji od njega da uz Medela igra DM.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2015   #28
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Šačir je u katastrofalnoj formi, možda iduću dobije 15-30 minuta u zavisnosti od rezultata koji bude. Napokon pobjedimo sa dva gola razlike a odmah se nađe neki razlog za nezadovoljstvo. Da je neko pričao prije mjesec dana da ćemo držati Šačira na klupi, igrati bez Kove, Juana i ekipe i opet dobiti Genou 2 razlike rekli bi da je budala.

---------- Post added at 15:30 ---------- Previous post was at 15:28 ----------

<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/DBx2XSPZ9ck" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2015   #29
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Saciri je u katastrofalnoj formi,a Vidic nije,Krhin je u mnogo boljoj jel dera...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2015   #30
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Rutinska utakmica bas onakva iz prethodne ere Mancia kada je bio i igra i ponasanje ekipe kakvo je bilo kada su se skudeta uzimala
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 17:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic