Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2011/12 > Liga prvaka

Liga prvaka Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za međunarodne utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 15-09-2011   #76
Anais
Allievi
 
Anais's Avatar
 

Join Date: Mar 2010
Location: Sarajevo
Posts: 204
Default

Nabijem ih na neku stvar, OD DO, svakog po naosobno ko god ima bilo kakve veze s interom! PUN MI JE Q I UPRAVE I TRENERA I SUPER POJACANJA! DABOGDA POCRKALI!!! JEBO VAS TRABZONSPOR U SUPAK! DABOGDA NAM ROMA 10 KOMADA UVALILA!!!!

FUUUUUUUUUUUJ!
__________________
||||||18||||||
Anais is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2011   #77
darwin
Primavera
 

Join Date: Aug 2011
Location: sarajevo
Posts: 236
Default

100 ljudi 100 čudi ne bi ni valjalo da svi isto mislimo...... ja opet mislim da je trener največi krivac...... cijelo vrijeme govorim mladi igrači .....i sinoč sam napisao koliko smo pretrćali sa trabzonom a recimo oni su iskoristili treču izmjenu u 88 minuti a mi u 75 min... meni to mnogo govori ........staronje hodat ne mogu a kamoli da trče cijelu utakmicu pa turcima nije počelo prvenstvo ljudi nisu ni blizu prave forme.......ali imali ljudi volju a i znali su šta rade došli da se brane i eto uz malo sreče oni i pobjedili to manje bitno .......kažete pastore ili sančez pa obojica su koštali po 40 mill to je za igrača previše...... ali opet i ovo što naši rade i to ne odobravam recimo ako smo se odklučili da kupujemo mlade igrače što radimo u zadnje vrijeme onda trebaju i igrati a kod nas se oni pomiču po posudbama i ne odigraju ni jednu utakmicu za inter nego ih se ovi naši riješe ....... problem je sad mi nemamo mladih igrača ni blizu spremnih za igru u prvom timu(možda obi ) ......a iduče dvije godine se treba riješiti svih ovih staronja jer neče u kolicima igrat......i šta onda ko če tad igrat to je največi problem bar meni ......i da problem je što kod nas ima nedodirljivih ....... pa ferguson ostavi vidiča i ferdinanda na klupi i svi šute.......kod nas pacini ostane na klupi igra milito morati kaže mora pacini igrat činjenica da se morati i branka puno petljaju u izabiranje tima .......kažem po svim karakteristikama koje ima gasperini to je trebao biti trener koji ču puno da koristi mlade igrače i da im daje povremeno priliku i da napravi za dvije godine 5 igrača koji če ostati da nose igru kažem inter ima mladih igrača dosta...... a sad pogledaš kod nas igra obi kad se stankovič umori .....evo gledam najlošiji start intera od šta ti ja znak koje godine samojednom smo lošili bili tad smo svih 5 prvih utakmica izgubili........ pa leonardo je imao manje iskustva nego gasperini pa je brzo shvatio kako stvari stoje u interu kada je došao ...... a kažem mene nervira što gasp je koga god trenirao je igrao je 3-4-3 ili 4-3-3 isto kao da ništa drugo ne zna pa dođeš treniraš vidiš kakvi su igrači šta znaju šta ne znaju šta su prije igrali koliko su dugo prije igrali kakvi su s glavom itd itd.... i naravno onda odlučiš kako češ igrati njemu da morati nije rekao da romjeni formaciju on bi i sinoč igrao 3-4-3 kažem ne valja ni to što ti se svi petljaju u posao ali brate nemoj se dovoditi u tu situaciju .....a u ostalom ne vrijedi o tome raspravljati a davno sam napisao ja mu dajem pola godine da može ostati i sada sam još više ubjeđen da je pitanje vreman kad on ide ......
darwin is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2011   #78
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

Možda Moratti i je kriv jer nije uložio dovoljno sredstva da budemo favoriti za LP,ali je ovom ''genijalcu'' omogućio momčad i više nego pristojnu da bude favorit za prvenstvo i da prođe bezbolno skupinu. Ne kužim vas odakle vam sad to da prebacujete krivnju na vlasnika kluba u čijoj eri smo i večina nas počeli navijati za Inter i čiji su silni milijuni da ne kažem i milijarde dovele sve te silne zvijezde zbog kojih smo i počeli navijati za klub. Jedini krivac za ovakav loš start u sezonu je Gasperini,bilo s taktičke strane bilo s motivacijske.
Rafael is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2011   #79
darwin
Primavera
 

Join Date: Aug 2011
Location: sarajevo
Posts: 236
Default

ma opet ponavljam od trenera se očekuju razultati i ništa više ...... mi još nemamo ni jedan razultat ko je kriv...trener je kriv jer on sastavlja momćad a očigledno da ovaj naš to fino ne sastavlja i da puno luta
darwin is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2011   #80
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Rafael View Post
Možda Moratti i je kriv jer nije uložio dovoljno sredstva da budemo favoriti za LP,ali je ovom ''genijalcu'' omogućio momčad i više nego pristojnu da bude favorit za prvenstvo i da prođe bezbolno skupinu. Ne kužim vas odakle vam sad to da prebacujete krivnju na vlasnika kluba u čijoj eri smo i večina nas počeli navijati za Inter i čiji su silni milijuni da ne kažem i milijarde dovele sve te silne zvijezde zbog kojih smo i počeli navijati za klub. Jedini krivac za ovakav loš start u sezonu je Gasperini,bilo s taktičke strane bilo s motivacijske.
Ko je doveo ovog trenera?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2011   #81
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

Izabrao je Moratti lošeg trenera,znam što želiš reći i on tu ima sigurno krivice ali opet ponavljam ne možeš s ovakvom momčadi primiti 4 komada od Palerma i izgubiti od slučajnog kluba u LP na domaćem treneru pa da i sam Moratti se spusti na klupu voditi momčad.
Rafael is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2011   #82
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Mozes, zasto ne, prodali smo najboljeg igraca, doveli igrace van forme na posudbe. Ekipa je prosle sezone pokazala kako su oslabili, kako stare, ne mozes od njih ocekivati vise, samo manje.

Ekipe poput Intera, ne zavrsavaju ljetni prelazni rok sa pojacanjima u vidu posudba . To su ocigledno igraci koji nemaju mjesta u klubovima iz kojih dolaze, a iz kojih ono dolaze, slabijih nego li Inter .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2011   #83
darwin
Primavera
 

Join Date: Aug 2011
Location: sarajevo
Posts: 236
Default

Quote:
Originally Posted by Rafael View Post
Izabrao je Moratti lošeg trenera,znam što želiš reći i on tu ima sigurno krivice ali opet ponavljam ne možeš s ovakvom momčadi primiti 4 komada od Palerma i izgubiti od slučajnog kluba u LP na domaćem treneru pa da i sam Moratti se spusti na klupu voditi momčad.
slažem se ne može se desiti s ovakvom ekipom da se izgubi od trabzona i od palerma ...treba na vrijeme ptoblem riješavat a ne pustiti gasp da radi pola godine šta hoče pa onda da dođu i gvardiola i murinjo zajdedno da ne mogu stiči prvoplasiranog
darwin is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2011   #84
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ti ocigledno nisi gledao pregled tekme darwine, i Cambiasso je stao na stranu Gasperinija.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2011   #85
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Živeo manager kupiš koga hočeš, prodaš koga hočeš, svakog moreš sa malo muke pobediti....
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2011   #86
Motta
Substitute
 
Motta's Avatar
 

Join Date: Dec 2010
Location: Sarajevo
Posts: 518
Default

nadam se novom debaklu...intera.koji panjevi u interu smjesno i zalosno ...
Motta is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2011   #87
darwin
Primavera
 

Join Date: Aug 2011
Location: sarajevo
Posts: 236
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Ti ocigledno nisi gledao pregled tekme darwine, i Cambiasso je stao na stranu Gasperinija.


nemam snage da se ubjeđujem...... da si pročitao prijašnje postove vidio bi da sam čak napisao i koliko je ko pretrčao a evo kladim se da ti nisi to ni pogledao utakmica spora bez tempa bez puno pritiska a ko je je učinio takvom nego trener koji ne zna promjeniti tok utakmice nego se isto dešava i do gola i poslije gola ........kada to kažem pretrčali aludiram na to do to koliko su se trudili da to nije dovoljno ....pregled sam gledao i stvarno ljudi nisu šansu napravili ali mi smo izgubili ...... zar misliš da če neko u spominjati inter je bio bolji i ovo i ono ,...svi kažu inter je izgubio i to je tako

---------- Post added at 20:49 ---------- Previous post was at 20:46 ----------

a niko ne spominje gledaoce na stadionu izgleda nije bilo ni 15 tisuča ....... samo je neko to spomenuo .....pa nekad su nam bili najposječeniji stadioni u talijanskoj ligi a kamoli kad je liga prvaka ......jeli ima neki bijkot navijača ili šta ? to još nisam nigdje prošitao
darwin is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2011   #88
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default

Danas je Moratti izjavio da Inter treba da igra sa cetiri igraca u odbrani... ( ovo je naredjenje Gaspariniju) Postujem njegovo misljenje, ali je ovo postalo smesno, Gasperiniju od predsednika pa sve do medija svi, ali svi diktiraju kako ce postaviti formaciju itd. I onda ce on imati autoritet nad igracima?! nikad.
Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2011   #89
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

al zasto mu to ne kaze u kancelariji/svlacionici, sta imas preko novina pricati sa svojim trenerom sta od njega zelis
Huska is offline   Reply With Quote
Old 15-09-2011   #90
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by darwin View Post
nemam snage da se ubjeđujem...... da si pročitao prijašnje postove vidio bi da sam čak napisao i koliko je ko pretrčao a evo kladim se da ti nisi to ni pogledao utakmica spora bez tempa bez puno pritiska a ko je je učinio takvom nego trener koji ne zna promjeniti tok utakmice nego se isto dešava i do gola i poslije gola ........kada to kažem pretrčali aludiram na to do to koliko su se trudili da to nije dovoljno ....pregled sam gledao i stvarno ljudi nisu šansu napravili ali mi smo izgubili ...... zar misliš da če neko u spominjati inter je bio bolji i ovo i ono ,...svi kažu inter je izgubio i to je tako
Pao si .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 21:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic