Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 04-07-2015   #31321
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Kovacic10 View Post
Doci ce Perisic plus Jovetic/Salah. Mozemo dovesti samo jednog igraca koji nema drzavljanstvo europske unije
Quote:
Originally Posted by dera View Post
Evo sada priča da su uspjeli spustiti Perišića na 15m ukupno.

Inter ima pravo da dovede još samo jednog van EU igrača, što nas ostavlja da biramo između Salaha i Jovetića. To će zavisiti i od Shaqirija, zbog pozicije koja će nam nedostajati, ukoliko Shaq ode prioritet će biti Salah.
.....
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2015   #31322
Slasher
Primavera
 

Join Date: Mar 2013
Posts: 308
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Smijesno, imaju pravo da prisile igraca?

Mozda su se oni prisilili nekim potpisom prije nego je doso' iz Chelsea, pa sad to ne postuju. Na to mislim..

Vidjet cemo
Slasher is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2015   #31323
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Aha.. Ma zapravo, nakon sto je gledao samo ko ce mu dati bolju platu, nije me vise briga za njim, mislim da su i nasi odustali od njega.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2015   #31324
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Pise se da je Ondrej Duda novi igrac Intera, placen je 5 mil. a Legia moze zaraditi jos dodatni mil. kroz bonuse. Igrac je potpisao ugovor na 5 god.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2015   #31325
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Zar nisu zaustavili taj transfer... Jel on EU igrač? Zukan nema šanse da dođe onda jer je i on non-EU .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2015   #31326
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Izgleda da nisu zaustavili a i na Wikipediji je registrovan kao igrac Intera. Trenutno je najveci talenat i nada Slovacke, na 56 utakmica za Legiu, postigao je 11 golova i upisao 10 asistencija, nimalo lose za momka kome je tek 20 god.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2015   #31327
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

pa Slovacka je u EU kolko znam.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2015   #31328
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Nas je, zeleo je samo u Inter, sto je i ranije izjavljivao, veliki talenat, drago mi je sto smo dobili jos jednu opciju u napadu.


Duda*puň praticamente definirsi un giocatore dell'Inter. L'annuncio arriva direttamente dal quotidiano polacco*Sport, che riporta anche il costo del cartellino del trequartista slovacco:*il giocatore del Legia Varsavia passerŕ all'Inter per 5,75 milioni di euro, mentre non sono ancora noti i termini dell'accordo relativamente*all'ingaggio e alla durata del contratto. Lo stesso*Ondrej Duda*(classe 1994) ha voluto manifestare la propria soddisfazione. Queste le parole del calciatore definito il nuovoMarek Hamsik:
"Sono felice che i due club abbiano trovato un'intesa. Questa sarŕ per me una grande sfida ed ho la motivazione giusta per affrontarla e lavorare su me stesso. voglio lavorare con grandi giocatori. Sono grato al Legia per la possibilitŕ che mi ha dato".
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2015   #31329
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Salah, Perisic, Jovetic?
"Jovetic igra za City, Perisic za Wolfsburg, Salah ne znam (smijeh). Nikada nismo razgovarali sa Salahom, dok je sa Perisicem bilo pregovora."
Sa kojom formacijom ce te igrati?
"Moramo prilagoditi igracima koje kupimo. Odbrana ce biti sa cetiri igraca, a mislim da ce veza sa tri, sve ovisi o igracima. Necemo promijeniti mnogo formaciju, 4-3-3 ili 4-3-1-2."
Mateo ce ostati?
"Mateo je Interov, ovdje ce stici za nekoliko dana nakon dolaska sa odmora kao sto je i dogovoreno. To je veliki igrac, mi se oslanjamo na njega."
Da li ste zadovoljni sa transferima?
"Da, jako sam sretan, ali imamo jos dva mjeseca, moramo uzeti jos neke igrace."
Da li brinete o produzenju ugovora sa Handanovicem?
"Ne brinem."
Ovo je ljeto u kome ste obavili dosta telefonskih razgovora?
"Nestalo mi je kredita (smijeh). Ozbiljno, to je uredu da igrac prica sa svojim buducim trenerom."
Situacija sa Alvarezom?
"Ne poznajem situaciju, ali mislim da je otkupljen od Sunderlanda."
Suarez ili Melo?
"Oni su dobri igraci, tesko mi se odluciti."
Biabiany?
"Bili smo zajedno prije nekoliko dana, vratio se i nadam se da ce ostati i pomoci nam."

---------- Post added at 15:29 ---------- Previous post was at 15:24 ----------

Evo ga Q :

Yevhen Konoplyanka je igrac Seville. Potvrda je stigla i od kluba koji je osvoji Evropsku Ligu: "Postignut je dogovor sa igracem samo jos medicinski pregledi nedostaju prije nego sto se ugovor potpise." Konoplyanka je jedan od talenata evropskog fudbala i jedan od vrijedni igraca na medjunarodnom trzistu zahvaljujuci izvanrednoj sezoni u Dnipru momac koja je igrala finale Lige Evrope. Igrac je prosle sezone odigrao 42 utakmice i postigao 8 golova a igrac se dugo vremena povezivao sa Interom.

Kako smo se samo mogli ovo ljeto pojačati od besplatnih transfera...

---------- Post added at 15:41 ---------- Previous post was at 15:29 ----------

Što mu ostali sa klupe zavide :


---------- Post added at 16:33 ---------- Previous post was at 15:41 ----------

Roma prodala Holebasa dok je bio na odmoru u Dubaiju, a on o tome nije imao pojma! Jose Holebas izjavio je da je šokiran podatkom da je "transferiran u Watford", jer da o tome ništa nije znao.
"Oba kluba potvrdili su transfer, svi osim mene. Ništa nisam potpisao, nikakav ugovor nisam vidio. Ne razumijem što se dogodilo. Uostalom nikada nisam niti spomenuo da želim otići iz Rome".


Ovaj Watford pravo zajeban, nismo samo mi na udaru .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 04-07-2015   #31330
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Meni je jako zao Konoplyanke.... steta sto nisu zapeli za njega. Ali veselim se sto ode u Sevillu, to znaci da ce brzo zameniti klub jer oni uvek prodaju najbolje igrace posle dobre sezone. Da je otiso u tottenhem bilo bi jebeno tamo nijednog ne pustaju lagano.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2015   #31331
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

"Drago mi je sto su se klubovi dogovorili. Znam da me ceka jaka konkurencija, ali ona ce mi dati vise motivacije za napredak. Ovo ce biti veliki izazov za mene. U Legiji su me svi podrzavali, hvala im na tome." - izjavio je Duda

Eto Dude .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2015   #31332
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Ne kapiram,jel nama to cilj da gomilamo igrace na istim pozicijama,tj. na sredini terena?
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2015   #31333
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Bezveze mi je ovaj dolazak Dude isto kao i traženje Suareza/Mela/Motte.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2015   #31334
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Spominje se i Suarez xD.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2015   #31335
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ako moramo kupovati Barcine odbačene igrače ne moramo i Atleticove. Prvo se riješiše Mirande kojeg je Cholo maksimalno istrošio pa sada hoće i Suareza dok oni za to vrijeme kupuju mlade talente. Ajd Miranda nam je možda i trebao jer nam škripi u odbrani ali hebo ih Suarez on nam uopće ne treba jer nije ništa bolji od Medela, ako već hoćemo DM-a onda samo Allan dolazi u obzir i bolje je dati 18 mil. za Allana nego 10 za Suareza.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 22:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic