Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 16-03-2015   #76
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Rodrigo Palacio je od početka sezone do danas primio 27 tzv. blokada. Da vam malo približim što je "blokada". Ono što Rodrigo dobija nije ista "blokada" koju daju kod nas kad neko pođe kod DR pa reče dao mi blokadu ukočio sam se ovo je nešto posve drugo.
Bokada ili ispravnije rečeno dijagnostičko-terapijska infiltracija je nešto sasvim drugo.
Daje se u kičmeni kanal pod kontrolom rentgena.
Postoje samo dva razloga zašto neko dobija injekciju u kičmu
Prvi razlog je kada znate što je uzrok tegobe, tada postoji opasnost od oštećenja nerava, a pacijent ne možže na operaciju. Ovo je slučaj Palasija. S tim što on može ali NEĆE da se operiše jer je prije 4 mjeseca rekao da neće ostaviti tim na cjedilu. E kad je tako htio onda su doktori morali selektvnim blokadama da ublažave bolni sindroma a pritisnuti nerv se čuva do operacije.
Drugi razlog je kada se ne zna šta pacijenta boli. Tada se daju selektivne blokade kako bi se našao uzrok a posle se liječi.
Dalje ljekovi koji se daju su su lokalni anestetik, koncentrovani alkohol, glicerol i kortikosteroidi. Duga primjena kortikosteroida uništava imuni sistem čovjeka i ostavlja trajne posljedice na organizam. Da vam dočaram količina tih ljekova koje je Palasio primio bi obalila konja.

Respect!
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-03-2015   #77
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Sad razumijem onu "put do pakla je popločan dobrim namjerama". Nije htio da se operiše da ne ostavi tim na cjedilu pa nas sjebo svojim lošim igrama. Ali ajd halalit ću mu kad je takva situacija.


Jebo mu (Manciu) Carrizo mater
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 16-03-2015   #78
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Stavi taj pasus sa Carrizom u potpis . Palacio igra odlično u zadnje vrijeme.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-03-2015   #79
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Ne igra uopće odlično u zadnje vrijeme (nakon Carriza on je najveći krivac za ispadanje od Wolfsa), samo nije loš kao jesenas.


Jebo mu Carrizo mater
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 16-03-2015   #80
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Haters gonna hate .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 06-01-2016   #81
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Ubrzo ce biti ozvanicen produzetak saradnje sa Palasiom, taj potez uprave mi nikako nemogu da provalim, posebno ako dovedu Calleria, nevidim svrhu ostanka Palasia u Interu, sto zbog godina i toga da vise nemoze igrati na najvisem nivou tako i zbog plate koju ve primati a koja nece sigurno biti ispod milionceta.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 06-01-2016   #82
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Glupost totalno... meni je jos uvek zao sto lani nismo doveli Cicharita
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 06-01-2016   #83
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Uvijek sam ga branio ali ove sezone definitivno nema opravdanja. Da je on fizički jak pa da se zna zagraditi pa asistirati ok, ali frajer na svaki prijem lopte pada jer ne može da se nosi sa odbranom. Jedino za što je dobar jeste pred kraj utakmice da uđe i krade vrijeme kada vodimo.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 08-01-2016   #84
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Službeno : palacio do ljeta 2017.
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 08-01-2016   #85
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

U zdravlje... za mene potpuno nepotreban potez naše uprave.

Na ljeto bi napravili sa njegovim odlazkom mesto za novo krilo ili napadača a tako čemo jih nagomilati po klupama i nike koristi od njih.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 08-01-2016   #86
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Pa da je Mancio rekao da ne racuna na njega od leta normalno da mu ne bi bio produzen ugovor, nemoze ga neko naterati da ga ostavi ako ne zeli.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 08-01-2016   #87
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Totalno nelogican potez uprave pogotovo nakonnkupovinr calleria jedino sto ni ide u glavu je da necemo ljajica otkupit i da icardi ide pa drze rodriga da bude za upast ako zatreba
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2016   #88
Slasher
Primavera
 

Join Date: Mar 2013
Posts: 308
Default

Quote:
Originally Posted by ajdin View Post
Totalno nelogican potez uprave pogotovo nakonnkupovinr calleria jedino sto ni ide u glavu je da necemo ljajica otkupit i da icardi ide pa drze rodriga da bude za upast ako zatreba
Jos necu da vjerujem da je Calleri, ustvari, nas. Bologna nema problema da odmah iskesira Calleria, ima jake vlasnike sad, tako da.. cekam vjerodostojnu informaciju, a ne nasa nagadjanja. I to mozda ima veze sa novim ugovorom za Palacia (kojem ja ne bi dao, sami sebi pravimo problem)

A Adem je zavrsio s kerusom..

---------- Post added at 02:56 ---------- Previous post was at 02:54 ----------

There’s confusion surrounding Jonathan Calleri, as Bologna deny the striker is set to join them.

The Boca Juniors forward has a deal with Inter, but rules over third-party ownership mean he will be sold to Uruguayan club Deportivo Maldonado.

It was expected he would then be loaned to Bologna, with the Nerazzurri taking him in the summer when they have a slot available for a non-EU player.

However, Boca President Daniel Angelici has declared that the forward could stay in Argentina, and now Adnkronos is quoting a Bologna spokesman as denying a deal.

“There is no negotiation regarding Bologna for the moment,” the news outlet quotes a Rossoblu source as saying.

“The player isn’t coming. There were rumours about medicals, but there’s nothing.”

Kao sto rekoh..
Slasher is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 18:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic